Multi Platform Grand Theft Auto VI

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
  2. Xbox Series X|S
1701809925083.png

.................
لوگوی بازی

dgj5wme-327561a1-f8f9-41bd-b591-57ba244348c2.png

مروری بر وقایعی که در مورد این بازی طی سالهای گذشته رخ داد
5 مارس ۲۰۲۱ اولین اشاره رسمی به ساخت GTA جدید توسط استراوس زلنیک مدیرعامل تیک تو بود که در جدیدترین مصاحبه خودش پس از پرسش یک خبرنگار در مورد زمان معرفی بازی GTA 6 برای اولین بار بطور رسمی بدون اینکه بخواد چیزی رو تکذیب کنه با تایید ساخت این بازی گفت که به وقتش که برسد راکستار GTA 6 رو معرفی خواهد کرد این اولین واکنش رسمی تیک تو به بازی GTA 6 هست که در این تاریخ شاهد آن بودیم.

IMG_20210814_130556.png

آپدیت مهم:
در روز ۴ فوریه 2022 راکستار طی توییتی برای اولین بار رسما به ساخت GTA بعدی اشاره کرد و گفت اخبار و اطلاعات به مرور در اختیار قرار داده خواهد شد.

FOyMd1nXwAI0r-v.jpg

راکستار در توییت اشاره شده گفت:

"بسیاری از شما ها در مورد نسخه جدید فرنچایز Grand Theft Auto سوال میکنید.

با هر پروژه جدید،هدف ما همیشه این است که فراتر از آن چیزی که قبلا به شما ها ارائه کردیم حرکت کنیم.ما خوشحال هستیم که تایید میکنیم توسعه فعال نسخه بعدی در حال انجام است.
ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گزاشتن اطلاعات بیشتر به محض آماده شدن بازی هستیم.از طرف کل تیم بابت حمایت های شما سپاسگزاریم"

در روز ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ و فقط یک روز بعد از سالگرد ۹ سالگی GTA 5 یک هکر در وب سایت Gtaforums اقدام به انتشار ویدیوهایی از بیلد پری آلفا GTA 6 کرد که کامیونیتی راکستار سریعا و بعد از مرور ویدیو ها و سورس کد ها جزییاتی جالبی از GTA 6 بدست آوردند که همه آنها در اسپویلر با ترجمه فارسی میتوانید بخوانید: 👇
✅ نقشه بازی بر اساس Vice City است، اما شاهد دریاچه‌ای هستیم که کمی از میامی فاصله دارد، احتمالا بخش بزرگی از فلوریدا به عنوان نقشه‌ی GTA 6 برنامه ریزی شده است.

✅ حداقل دو شخصیت قابل بازی، احتمالا می‌توانید همدیگر را صدا بزنید (یا از همدیگر کمک بگیرید)

✅ انیمیشن های جدیدی همچون سینه‌خیز رفتن، تعامل با اسب ها، و حتی اوردوز کردن!

✅ چرخه انتخاب سلاح کاملا بازسازی شده‌است، می‌توانید بخش سیگار و کمک های اولیه را مشاهده کنید.

✅ تعداد حمل تفنگ ها بسیار محدود شده است، اما می‌توانید با کیف تعداد بیشتری حمل کنید.

✅ خودرو ها جزئیات دیوانه کننده‌ای دارند.

✅ مکان هایی همچون هتل، سوپرمارکت، رستوران، فروشگاه خرید اجناس دست دوم (برای فروش وسائلی که دزدیدیم؟) و اشاراتی به آسانسور

✅ اشاره به گرسنگی، عرق کردن، چاق شدن، رفاقت با حیوانات

✅ اجاره دوچرخه

✅ تصادف ها واقعی تر بنظر می‌رسند.

✅ فیزیک قایق ها همچون RDR 2

✅ فیزیک دامن

✅ پلیس ها پلاک شمارا به یاد خواهند داشت.

✅ مردم به حرکات شما با جزئیات تمام واکنش خواهند داد، پلیس ها کور کورانه حرکت نمیکنند و مناطق را محاصره میکنند.

✅ اتفاقات پویایی در جهان بازی همچون توریست های گم‌شده و ...

✅ تعامل با اسب و حیوانات

✅ وجود کدهایی مربوط به تیراندازی و راندن جت‌پک

✅ وجود کدهایی مربوط به زیردریایی

✅ سیستم Drive-by به کلی بازسازی شده

✅ وجود کدهایی مربوط به دزدی و راندن قطار

✅ هوش مصنوعی پیشرفته برای پلیس ها و NPCها

✅ جزئیات به شدت زیاد داخل ماشین ها

✅ امکان آرایش کردن

✅ کد های دستگیری مجرمین توسط پلیس و انتقال به بازداشتگاه

✅ وجود بخش زیادی/کل ایالت فلوریدا

✅ احتمال تعامل با NPCها همچون RDR2

✅ همچنین وجود پاراگلایدر در بازی

ویدیو های مربوط به leak اون هکر رو میتونید از اینجا دریافت کنید.

هکر در اکتبر همان سال یعنی ۲۰۲۲ توسط پلیس انگلستان بازداشت شد.

در روز ۱۸ ماه May سال ۲۰۲۳ استراوس زلنیک در مصاحبه بسیار مهمی اعلام کرد :
"در چندین سال گذشته ما کسب و کارمان را برای انتشار مجموعه‎ای از پروژه‏‌های عظیم که معتقدیم ما را به سطح جدیدی از موفقیت می‌رساند، آماده کردیم.

در سال مالی 2025، با عرضه چندین عنوان بزرگ و خلاقانه، وارد دوران جدیدی شویم که معتقدیم سطح استاندارد جدیدی در صنعت بازی ایجاد می‌کند. ما انتظار داریم [تا در آن سال] به عدد 8 میلیارد دلار ارزش خالص دفتری و 1 میلیارد دلار پول عملیاتی برسیم.

همچنین پیش‌بینی می‌کنیم به سطوح بالاتری از نتایج عملیاتی مالی در سال 2026 و پس از آن برسیم"

سال مالی 2025 تیک‌تو از 1 آپریل 2024 (13 فروردین 1403) شروع و در 31 مارچ 2025 (11 فروردین 1404) پایان می‌یابد.

آپدیت مهم:در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ بلومبرگ به نقل از جیسون شرایر اعلام کرد GTA 6 در نوامبر معرفی و تریلر آن در اواخر نوامبر - اوایل دسامبر منتشر خواهد شد.

آپدیت مهم:در همان تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ توسط خود راکستار و شخص سم هوسر پخش اولین تریلر GTA VI در اوایل ماه دسامبر تایید شد.

آپدیت مهم: در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۳ راکستار رسما اعلام کرد اولین تریلر GTA جدید در ۵ دسامبر به نمایش در خواهد آمد.​

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
وای وای GTA
من روانیه بازیای اوپن ورلدم علی الخصوص GTA
GTA 5 رو نزدیک به 4 بار بازی کردم و دلم نمیومد تمومش کنم زندگی کردم باهاش.فقط امیدوارم یه غول خفن بسازن از نسخه قبلی بهتر باشه.
از طرفی دلم میخواد انقدر گرافیک و جزییاتش خفن باشه که با کنسول نسل بعد بشه بازیش کرد از طرف دیگه چون با کنسول نسل بعد میاد و احتمالا پول خرید
ps5 رو نخواهم داشت دلم میخواد کاش میشد همین نسل میدادن بیرون.

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
653
دوهفته پیش بازیای GTA:3,GTA:VC,GTA:SA رو واسه پی سی نصب کردم گفتم یه بعد این همه سال یه تجدید خاطراتیم میشه گیمپلی GTA3 خیلی کهنه شده ورژنی که من نصب کردم چیت قبول نمیکرد و چون گیمپلی بازیم خیلی قدیمی و خشک شده مجبور میشدم بعد هر مرحله زود برم سیو کنم :D:))که مبادا اسلحه هامو از دست بدم واسه جونمم باید کله شهرو میگشتم.GTA 3 و GTA VC دوتاشم تاجایی که یادم هست بین 65_70 مرحله اصلی دارن البته GTA 3 مرحله فرعی زیاد نداره.GTA SA هم 99 مرحله. GTA SA مراحل اولش تو گروو استریت جذابه رفته رفته که لس سانتوسو ترک میکنه از جذابیت داستانش کم میشه.کلا تو این 13 14 سال2 بار GTA SA رو شروع کرده بودم که یبارش مرحله هاش بقدری زیاد بود ویندوز عوض کردم پاک شد بار دومم مرحله آموزش هواپیما رو نتونستم رد کنم پاک کردم (تقریبا 8 سال پیش)(اگه اعصابتون قویه حتما امتحان کنین این مرحله رو.همین نیم ساعت پیش GTA SA رو تموم کردم تیتراژ پایانی بازی اومد(Rockstar North):((=((چه روزایی که بخاطر گرافیک بالاش صبح تا شب تو شهر گشت میزدیم خسته هم نمیشد آدم الان اگه بازی کنین شهر خیلی مرده هستش نسبت به بازیای امروزی(اون زمان خیلی زنده بود الان رد دد جاشو گرفته)و فقط به خودم میگفتم زود مراحل تموم شه.
نکته جالب تو تیتراژ پایانی بازی یه اسم دیدم(navid khonsari) نوید خوانساری :D که تو همین سن آندریاس 3 نقش مهم داشت آخرشم ازش Special Thanks شده بود^:)^
106137 دوتا از پست هاشون تو GTA SA طراح بازی و ویس اکتر Dwaine بوده(دیواین همون تعمیر کاره تو شهر دوم) 106139
ایشون ایرانی/کانادایی هستن متولد سال 1970تو شهر کبک کانادا تا 10 سالگی تو ایران بزرگ شده بعد بخاطر تغیر شرایط ایران به کل محاجرت کردن کانادا.
اولین پروژه ای ایشون تو صنعت گیم با راکستار تو بازی MAX Payne بوده و بعد GTA3 که باز نقش مهمی داشته(ااولین GTA راکستار که باهاش مشهور شد).تو بازیای دیگه ای هم بودن.
GTA:VC/GTA SA/GTA Liberty cities story/GTA vice city stories
Max payne1 و2/ Red dead revolver/Manhunt و خیلی بازیای دیگه تو سال 2006 جدا شده از راکستار.
بعد با Sam Lake تو Remedy Alan wake رو ساختن و همچنین تو بازی Homefront 2011 هم کار کرده.
مهم تر از همه تازگیا Cinematic director اویل 7 بودهRE7 تو کار سینما و فیلمم هستش. پروژه های مورده علاقشم GTA Vice City و 1979 هست.
معذرت میخوام که طولانی شد حیفم اومد همچین آدمیو خیلیا نمیشناسن:(
106281

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
من یه GTA با گرافیک بالا نمیخوام من یه GTA پر از جزئیات میخوام... چیزی که زود تکراری نشه، داستان غنی داشته باشه و مراحل بسیار طولانی. مراحل فرعی جذاب و متنوع که تا ساعت ها ادم رو سرگرم کنه. یه شهر زنده که هر بار توش گشت میزنی یه اتفاق جدید بیوفته و بتونی با NPC ها تعامل داشته باشی . یه داستانی که اشکت رو در بیار و خشم و نیاز به انتقام رو توی خونت دچار فوران بکنه.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
دوهفته پیش بازیای GTA:3,GTA:VC,GTA:SA رو واسه پی سی نصب کردم گفتم یه بعد این همه سال یه تجدید خاطراتیم میشه گیمپلی GTA3 خیلی کهنه شده ورژنی که من نصب کردم چیت قبول نمیکرد و چون گیمپلی بازیم خیلی قدیمی و خشک شده مجبور میشدم بعد هر مرحله زود برم سیو کنم :D:))که مبادا اسلحه هامو از دست بدم واسه جونمم باید کله شهرو میگشتم.GTA 3 و GTA VC دوتاشم تاجایی که یادم هست بین 65_70 مرحله اصلی دارن البته GTA 3 مرحله فرعی زیاد نداره.GTA SA هم 99 مرحله. GTA SA مراحل اولش تو گروو استریت جذابه رفته رفته که لس سانتوسو ترک میکنه از جذابیت داستانش کم میشه.کلا تو این 13 14 سال2 بار GTA SA رو شروع کرده بودم که یبارش مرحله هاش بقدری زیاد بود ویندوز عوض کردم پاک شد بار دومم مرحله آموزش هواپیما رو نتونستم رد کنم پاک کردم (تقریبا 8 سال پیش)(اگه اعصابتون قویه حتما امتحان کنین این مرحله رو.همین نیم ساعت پیش GTA SA رو تموم کردم تیتراژ پایانی بازی اومد(Rockstar North):((=((چه روزایی که بخاطر گرافیک بالاش صبح تا شب تو شهر گشت میزدیم خسته هم نمیشد آدم الان اگه بازی کنین شهر خیلی مرده هستش نسبت به بازیای امروزی(اون زمان خیلی زنده بود الان رد دد جاشو گرفته)و فقط به خودم میگفتم زود مراحل تموم شه.
نکته جالب تو تیتراژ پایانی بازی یه اسم دیدم(navid khonsari) نوید خوانساری :D که تو همین سن آندریاس 3 نقش مهم داشت آخرشم ازش Special Thanks شده بود^:)^
View attachment 106137 دوتا از پست هاشون تو GTA SA طراح بازی و ویس اکتر Dwaine بوده(دیواین همون تعمیر کاره تو شهر دوم)View attachment 106139
ایشون ایرانی/کانادایی هستن متولد سال 1970تو شهر کبک کانادا تا 10 سالگی تو ایران بزرگ شده بعد بخاطر تغیر شرایط ایران به کل محاجرت کردن کانادا.
اولین پروژه ای ایشون تو صنعت گیم با راکستار تو بازی MAX Payne بوده و بعد GTA3 که باز نقش مهمی داشته(ااولین GTA راکستار که باهاش مشهور شد).تو بازیای دیگه ای هم بودن.
GTA:VC/GTA SA/GTA Liberty cities story/GTA vice city stories
Max payne1 و2/ Red dead revolver/Manhunt و خیلی بازیای دیگه تو سال 2006 جدا شده از راکستار.
بعد با Sam Lake تو Remedy Alan wake رو ساختن و همچنین تو بازی Homefront 2011 هم کار کرده.
مهم تر از همه تازگیا Cinematic director اویل 7 بودهRE7 تو کار سینما و فیلمم هستش. پروژه های مورده علاقشم GTA Vice City و 1979 هست.
معذرت میخوام که طولانی شد حیفم اومد همچین آدمیو خیلیا نمیشناسن:(
یادمه هم تو مکس پین اسمشو به عنوان ساند دایرکتور و کارگردان صحنه های اکشن بود اگه اشتباه نکنم
رزومه خیلی معتبر و قوی دارن و خیلی دوس داشتم چهرشو ببینم ممنون ازت
و اینکه یادمه تو gta sa ی اقای نوید خوانساری بودن و خانوم مریم پروانه هم تو لیست سازنده ها بودن
بازی 1979 هم کاملا سی*اسی و داستان جالبی داشت که مشخص بود واس دل خودش ساخته
نسخه اندرودیدم داره حوالی یک گیگ حجمشه بازی بدیم نیست 60 درصد فارسی صحبت میکنن که محتوا کاملا سی*اسیه و البته جالب توجه
به هر حال شخصیت خیلی معتبری تو صنعت گیم دارن امیدوارم بازم تو سری gta ببینیمشون
واقعا انقدر ایرانی ها قوی و عالی هستن تو هر زمینه ای از صنعت گیم که میتونن گلچین بهترین استدیو رو تشکیل بدن
از اقای علوی لول دیزاینر کال آف تا آهنگ ساز دیترویت و همین اقا خوانساری و یادمه اقای یادم نیست اسمش کارگردان هنری nfs mw 2006 بودن که فوق العاده خروجی قوی داشتن و الانم اگه اشتباه نکنم تو صنعت سینما خیلی قوی شدن

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تو این دورانی که هر شرکتی دنبال بازی های بتل رویال و انلاین و pvp . فلان انفلان هست غنیمته که راکستلر هنوز به بخش داستانی Gta اهمیت میده وگرنه بخش مولتی Gta انقدر درامد داره واسه راکستار و بخش اصلیشه که همین الان قید داستان بزنن ولی همه Gta ها تا الان میبینی کاراکتر های ماندگار و جذاب جز خصیصه هاشون بوده خلق یک کاراکتر جذاب جز تخصص های راکستار هست از Cj تا نیکو و trevor

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
455219513_343645.jpg
شایعه / لیک جدید در مورد GTA 6:
به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که مربوط به نوعی پیام کد شده است که می تواند مکان هایی را که در آن فصل بعدی Grand Theft Auto تعیین می شود، نشان دهد.

یک کارمند Rockstar Games اخیرا یک مقاله در Glassdoor منتشر کرده است که ظاهرا مکان نقشه GTA 6 را از طریق یک پیام کد شده نشان می دهد.

در بخش "Advice to Management"، اولین حرف هر جمله به نظر می رسد قصد انتقال یک پیام مرموز را دارد که به ماحصل آن "GTA6LSVCLC" را به ما نشان میدهد.

این خبر به طور بالقوه می تواند نشان دهد که Grand Theft Auto 6 در شهرهای Los Santos و Vice City و Liberty City جریان خواهد داشت که نشان میدهد احتمالا با بزرگترین GTA دوران سروکار خواهیم داشت.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دنیایی کوچیک تر ولی گیمپلی عمیق تر رو کاملا ترجیح میدم
به راکستار شک نداشته باش علی جان
بزرگ یا کوچیک هرچی هست مطمئنا مثل همه عناوین قبلی راکستار پر جزییات هست
از تنها چیزی که نگرانی ندارم همینه

• Like
Reactions: Ali Venom

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به راکستار شک نداشته باش علی جان
بزرگ یا کوچیک هرچی هست مطمئنا مثل همه عناوین قبلی راکستار پر جزییات هست
از تنها چیزی که نگرانی ندارم همینه

شک داشتند که ندارم ولی میدونی این حجم زیاد از کار (سه تا نقشه با جزییات و استانداردی که از راک استار انتظار میره) صرفا زمان توسعه بازی رو افزایش میده

یک مثال از RDRII بزنم یک منطقه خیلی خیلی بزرگ تو بازی وجود داره که تو مراحل اصلی اصلا نقشی نداره و مشخصا وقت زیادی صرف ساخت این محیط شده. شخصا ترجیح میدادم این منطقه تو بازی اصلا نبود ولی ریمیک چیزی که همه انتظار داشتیم الان حداقل معرفی شده بود.

نمیدونم منظور رو رسوندم یا نه ولی اگر اولین تریلر گیمپلی رد دد 2 یادت باشه راک استار تاکید بر عمق دنیای بازی بود، نه بزرگی ولی خب در اینده مشخص شد RDRII بزرگترین نقشه اثار راک استار رو داره و و این وسعت جهان رد دد 2 سهم بزرگی در پروداکشن بازی هم داشته. راک استار عملا در گیر و دار صفت تبلیغاتی "بزرگترین" افتاده در حالی که خودش هم میدونه عمق برای گیمر و گیم مهم تره و خب نتیجه شده هم باید اون بزرگی رو به جا بیاره و هم عمق! ساخت RDR هم هشت سال طول کشید

اینکه شماره چهارم یک بازی باید از لحاظ وسعت نقشه حتما از شماره های قبلی بزرگتر باشه به نظر بلای بدی شده و افتاده به صنعت گیم. برای شرکتهایی مثل یوبیسافت که کپی پیست میکنند، از یک نقشه در دو سه تا بازی استفاده میکنند اتفاقا نکته مثبتی هست ولی برای استدیوهایی مثل راک استار نه چون باید استانداردهایی که سالها براش زحمت کشیدند رو به جا بیارند و این نیاز تبلیغاتی به گستردگی هم رفع کنند.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
در حالی که به طور روزانه شایعاتی مختلف راجع به کنسول‌های نسل بعدی دو کمپانی سونی و مایکروسافتمنتشر می‌شود، از بازی‌ها و آثار مختلفی که درحال حاضر هنوز معرفی نشده‌اند یا به طور کلی وجود آن‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد نیز اطلاعاتی به خارج درز پیدا می‌کند که حداقل فعلاً مورد تایید هیچ یک از مراجع معتبر قرار نگرفته‌اند. یکی از عناوینی که شایعات زیادی از آن منتشر می‌شود، عنوان GTA است که بر اساس برخی گزارشات (نامعتبر) قرار است به صورت انحصاری برایکنسول پلی‌استیشن 5 منتشر شود و در برخی دیگر، این بازی برای عرضه به صورت مالتی پلتفرم در سال 2021 در نظر گرفته شده است. حال طبق ادعاهای تازه فردی در Reddit، وی اطلاعاتی درباره نسخه جدید GTA از طریق منابعی همچون نویسندگان Kotaku و PC Gamer و همچنین تایید تلویحی یکی از کارمندان شرکت Rockstar کسب کرده است که در ادامه متن به آن‌ها می‌پردازیم.

نسخه بعدی GTA از سال 2012 تحت توسعه قرار دارد. (یک سال پیش از عرضه GTA V) هرچند که طبق اعلام برخی منابع، روند رسمی توسعه آن از 2015 آغاز شده است. ظاهراً با وجود بازی Red Dead Redemption 2 سرعت ساخت آن کندتر از حد معمول بوده است. این پروژه که با اسم رمز Project Americas شناخته می‌شود، توسط تمامی شعبه‌های «راک استار» دنبال می‌شود و اختصاص به یک یا دو شعبه خاص ندارد. به مرور زمان و با پیش‌روی در خط داستانی، امکان ساخت امپراتوری فروش مواد را پیدا خواهید کرد که مکانیزم‌های آن کاملاً جدید خواهند بود و تجربه‌ای تازه برای بازیکن رقم می‌زنند. برخلاف RDR2 در این عنوان تمرکز روی واقع گرایی نیست و قرار است حدفاصل گیم‌پلی «آرکید» و «واقع گرایانه» رعایت شود. تنها یک شخصیت قابل کنترل وجود دارد که بر خلاف شایعات پیشین، این شخصیت مرد بوده و خبری از شخصیت مونث نیست.

وقایع بازی در Vice City و نقشه جدیدی که بر اساس ریو دو ژانیرو طراحی شده است جریان دارد. همچنین تعدادی ماموریت خطی به سبک افتتاحیه GTA V در «لیبرتی سیتی» رخ می‌دهد اما خبری از نقشه جهان باز در لیبرتی سیتی نیست. آغاز داستان بین سال‌های 1970 الی 1980 است. شخصیت اصلی «ریکاردو» نام دارد و هدف وی تبدیل شدن به بزرگترین تاجر مواد مخدر است. همچنین سیستم روایت داستان به سبک RDR2 در قالب چند چپتر روایت می‌شود. به نظر می‌رسد راک استار برای نوشتن داستان این نسخه، از سریال Narcos که توسط شبکه نتفلیکس ساخته شده الهام گرفته است.

چندین شهر پهناور و زندان‌هایی بزرگ برای این اثر طراحی شده که ماموریت‌های مختلفی را در آن‌ها تجربه خواهید کرد. وسیله نقلیه شخصی کاربردی همانند اسب در RDR2 دارد. به طور مثال امکان زخیره اسلحه در صندوق آن را دارید. تمرکز شدیدی روی ویژگی‌های آب و هوایی خاص همچون طوفان، سیل و گردباد وجود دارد. همچنین ساختمان‌ها و اتومبیل‌ها نیز به مرور زمان دچار تغییر خواهند شد. یکی از ویژگی‌های این سیستم به این صورت است که در صورت کمیاب شدن اتومبیل‌های قدیمی، قیمت آن‌ها در بازار زیاد می‌شود. همچنین به نظر می‌رسد سیستم اقتصادی بازی فراتر از آن‌چه که تصور می‌شود باشد.

در پایان نیز به نکاتی از قبیل تاریخ عرضه، پلتفرم و سایر پروژه‌های شرکت راک استار اشاره شده است. نسخه جدید GTA در تاریخی نامعلوم برای کنسول‌های نسل بعدی در نظر گرفته شده و خبری از عرضه برایپلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان نیست. به نظر می‌رسد پروژه دیگری (که احتمال می‌رود نسخه دوم Bully باشد) نیز به طور موازی در حال توسعه است. امکان اعتماد به این شایعات تا هنگام تایید رسمی منابع معتبر امری دشوار است اما در صورت صحت اطلاعات فوق، احتمالا با یکی از کامل‌ترین نسخه‌های این فرنچایز طرف باشیم

برگرفته از وب سایت بازی سنتر
c2329e93683b52e38a0c4bf69122fb5d.jpg

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر