شایعه آیا نسخه جدیدی از فرنچایز Metal Gear در دست ساخت قرار دارد؟

بهترین گزینه برای نسخه ی جدید سری MGS

• مجموع رای دهنده‌ها
    28
  • نظرسنجی بسته شده است .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
mgs-1-1024x576.jpg

خانم Donna Burke که پیش‌تر در آثاری همچون Metal Gear Solid V به عنوان صداپیشه و خواننده فعالیت کرده است، با انتشار پست ذیل در حساب کاربری توئیتر خود، به پروژه‌ای معرفی نشده اشاره دارد. به نظر می‌رسد وی مشغول کار روی پروژه‌ای مخفی باشد و به واسطه این پست، قصد هایپ کردن طرفداران را دارد. در ادامه، یکی از دیالوگ‌های معروف Snake شخصیت سری متال گیر را استفاده می‌کند. (دیالوگ ?!Kept You Waiting, Huh همان جمله‌‌ معروفی است که اسنیک در اکثر بازی‌های این سری به زبان می‌آورد.)
mgs.jpg

همچنین پیش‌تر آقای David Hayter صداپیشه شخصیت‌هایی همچون Solid Snake و Big Boss در کنار  Cam Clarke که در نسخه نخست نقش Liquid Snake دشمن اصلی بازی را ایفا می‌کرد نیز اشاراتی رمزآلود به «متال گیر» داشته‌اند. آیا نسخه‌ جدیدی از فرنچایز Metal Gear در...

Continue reading...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به نظرم اول ریمیک نسخه اول تا سوم را بسازن (مثل یاکوزا) بعد هم نسخه چهار را ریمستر شده بدن بیرون فعلا بهترین حرکته.واقعا یکی از سری ها هست که به حد کافی روی پلتفرم های روز وجود نداره.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
پست من چرا الکی پاک کردید مگه چی گفتم؟ روزانه میبینم که اینجا ملت همدیگر ترول میکنن چیزی نمیگید اونوقت پست مربوط به کونامی پاک میکنید!:|
میشه امیدوار بود اون شایعه "بازسازی عنوانِ کلاسیک توسط Bluepoint که میلیونها طرفدار دارد" MGS باشه.
بنظرمیاد که demon souls باشه متاسفانه

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
بابا با شرایط فعلی کونامی همون بهتر که هیچ ریمیکی نسازه بازی به اندازه کافی با اشتباهات داستانی کوچیک و بزرگ کوجیما تو شماره پنج ضربه خورده شماره پنج اصلا ناقصم بود یه بخش مهم داستانی رو ازش کات کرده بودن کونامی هم که تکلیفش معلومه با موتور و امکاناتی که کوجیما شماره پنج رو ساخت یه اشغال تحویل داد به نام metal gear survive سیاستاش رو هم که تغییر داده سر همین قضیه کوجیما از کونامی جدا شد و دیگه بازی پر خرج نساخته و رفته سمت بازی موبایل از اون موقع نه کسلوانیا ساخته نه سایلنت هیل و نه متال گیر البته اگه از survive فاکتور بگیریم بعد شما انتظار دارید بیاد ریمیک بسازه خب مگه دیوونه بودن کوجیما رو بندازن بیرون حالا خودشون دست تنها بسازن متال گیر هم یه بازی ظریفه یعنی الان سازنده های splinter cell هم نمیتونن یه متال گیر خوب بسازن استودیو silikon knight یه ریمیک از mgs 1 برای گیم کیوب ساخت برید خودتون فقط کاتسیناش رو ببینید یعنی از ارتقا گرافیکی که بگذریم بازی هیچیش از نسخه ps1 بهتر نبود حتی تو بعضی موارد پسرفت شدید داشت که من بعضی صحنه های کات سین رو دیدم حس کسی رو داشتم که به شعورش توهین شده اومده بودن مثلا بازی رو مهیج تر کنن ولی گند زده بودن چه برسه به کونامی همون بهتر نسازه که بوی گندش کل جامعه گیمری رو پر میکنه به تنها چیزایی که ما عاشقان متال گیر میتونیم دل خوش کنیم ایناست 1-بازی death standing البته اگه تو حال و هوای mgs باشه.2-خرید ip توسط کوجیما از کونامی که بعیده.3-سفارش ساخت یا ریمیک کردن متال گیر به کوجیما توسط کونامی که خیلی بعیده.4-فیلم یا انیمیشن ترجیحا انیمیشن از روی بازی مخصوصا متال گیر سالید یک.5-ریمستر نسخه چهارم و یا شماره قبلیش برای pc و کنسولای نسل جدید.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بابا با شرایط فعلی کونامی همون بهتر که هیچ ریمیکی نسازه بازی به اندازه کافی با اشتباهات داستانی کوچیک و بزرگ کوجیما تو شماره پنج ضربه خورده شماره پنج اصلا ناقصم بود یه بخش مهم داستانی رو ازش کات کرده بودن کونامی هم که تکلیفش معلومه با موتور و امکاناتی که کوجیما شماره پنج رو ساخت یه اشغال تحویل داد به نام metal gear survive سیاستاش رو هم که تغییر داده سر همین قضیه کوجیما از کونامی جدا شد و دیگه بازی پر خرج نساخته و رفته سمت بازی موبایل از اون موقع نه کسلوانیا ساخته نه سایلنت هیل و نه متال گیر البته اگه از survive فاکتور بگیریم بعد شما انتظار دارید بیاد ریمیک بسازه خب مگه دیوونه بودن کوجیما رو بندازن بیرون حالا خودشون دست تنها بسازن متال گیر هم یه بازی ظریفه یعنی الان سازنده های splinter cell هم نمیتونن یه متال گیر خوب بسازن استودیو silikon knight یه ریمیک از mgs 1 برای گیم کیوب ساخت برید خودتون فقط کاتسیناش رو ببینید یعنی از ارتقا گرافیکی که بگذریم بازی هیچیش از نسخه ps1 بهتر نبود حتی تو بعضی موارد پسرفت شدید داشت که من بعضی صحنه های کات سین رو دیدم حس کسی رو داشتم که به شعورش توهین شده اومده بودن مثلا بازی رو مهیج تر کنن ولی گند زده بودن چه برسه به کونامی همون بهتر نسازه که بوی گندش کل جامعه گیمری رو پر میکنه به تنها چیزایی که ما عاشقان متال گیر میتونیم دل خوش کنیم ایناست 1-بازی death standing البته اگه تو حال و هوای mgs باشه.2-خرید ip توسط کوجیما از کونامی که بعیده.3-سفارش ساخت یا ریمیک کردن متال گیر به کوجیما توسط کونامی که خیلی بعیده.4-فیلم یا انیمیشن ترجیحا انیمیشن از روی بازی مخصوصا متال گیر سالید یک.5-ریمستر نسخه چهارم و یا شماره قبلیش برای pc و کنسولای نسل جدید.

ما هی داریم از حقیقت فرار میکنیم و دلمون رو الکی خوش میکنیم بعد میای توُ یه پست میزاریش کف دستمون؟ :D:|

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
ما هی داریم از حقیقت فرار میکنیم و دلمون رو الکی خوش میکنیم بعد میای توُ یه پست میزاریش کف دستمون؟ :D:|
از مشکل که نمیشه فرار کرد این طوری اخه خوبم نیست واکنش دادن حالا این جا بازیسنتره زیاد مهم نیست ولی فک کنید این نظرات تو یه سایتی مثل REDDIT بود و صدا میکرد میرسید به گوش کونامی فک میکرد چه خبره بازی مارپله هم بدم با اسم متال گیر همه میان میخرن یه نسخه میساخت از بازی هر وقت بهش فکر بکنی :-& متال گیرم دیگه از نظر داستان تموم شد به معنای واقعی کلمه و داستان کاملا تموم شد فقط MG1 و MG2 هستن که ارزش ریمیک خفن و پرجزییات رو دارن فکرش مو به تن ادم سیخ میکنه رویارویی سالید جوان با بیگ باس پیر که کونامی بتونه نهایتا همون نسخه MSX رو برای گوشی های موبایل پورت کنه در این حد توانمنده یه ذره هم باید درباره پایان و اتفاقات بعد از فانتوم پین توضیح داده بشه که دقیقا چه اتفاقی میافته در حدی هم نیست که بشه از روش بازی ساخت با ریمستر نسخه های قبلی مثل شماره چهار دیگه بیشتر از این کاری نمیشه با این فرانچایز کرد ایشالله فرانچایز های جدید کوجیما مثل DS بتونن جای خالیش رو پر کنن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بنظرمیاد که demon souls باشه متاسفانه

با رسم شکل میشه طرفدارای میلیونی Demon's Souls رو بهم نشون بدی :D
نه جدا
چون با این که بازی شاهکاریه ولی فکر نکنم کسی ناراحت شه اگه بگم بازی واقعا کم طرفدار و زمان خودش خیلی Niche بود.
خیلی از فن های سرسخت Dark Souls بعدها پی این بازی رو گرفتند و بیشتر سر زبون ها انداختنش

• Like
Reactions: SepehrR and ce7en44

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من اگه تا الان امیدی به ریمیک داشتم با اون نمایش e3 امسال کونامی که کلی براش هایپ شدیم کامل ناامید شدم و بیخیال mg شما هم امیدی به کونامی نداشته باش اصلا توهین بود اون نمایش مشخصه که این دزدیای جدیدشون کاملا جواب داده(دوتا کالکشن از کسلوانیا یه کالکشن از contra یه ایندی کم خرج از contra یه کنسول کلاسیک چراکه نه چون پول خوبی توشه) با این وضع دیگه امیدیم هست؟ ریمیک bluepoint هم که دیمن سولز (از لیست شغل هاشون معلومه) حالا باید دید چی میشه ولی کلا یه امید به طرفدارا بود که konami لطف کرد هم فن فیلما و هم فن گیما رو کنسل کرد (ریمیک mg1 با صدای دیوید هیتر کنسل ریمیک mgs1 یا u4 کنسل پارت دوم فن فیلم کنسل)
نه جدا
چون با این که بازی شاهکاریه ولی فکر نکنم کسی ناراحت شه اگه بگم بازی واقعا کم طرفدار و زمان خودش خیلی Niche بود.
خیلی از فن های سرسخت Dark Souls بعدها پی این بازی رو گرفتند و بیشتر سر زبون ها انداختنش
اینکه این ip طرفدار میلیونی داره فقط یه شایعه بود بلوپوینت فقط این تایید کرد که بازیش بزرگ تر از sotc همین و از لیست شغل های بلوپوینت (طراح شمشیر و ارمور) مشخصه که همون دیمن سولز اینم رسم شکل:D حالا هیچ کدوم قطعی نیست من خودم دلم میخواد mgs باشه ولی داری میبینی که احتمال ds بیشتره تازه ریمیک mgs1 اصلا کار ساده ای نیست اگه بهش فکر کنی..........
دقیقا منم برای اولین بار که خواستم mgs1 بازی کنم نسخه ریمیک دان کردم و جدا از کنترل هاش اصلا یه جوری بود تا دم shadow moses رفتم و بیخیال شدم ولی چند وقت پیش mgs اصلی استارت زدم عالی بود و هنوز تو کفم حالا این ریمیک خیلیم بد نبود فقط یسری مشکلات داشت که الان توضیح میدم
1.کات سین ها: sk اون زمان میخواست که کات سین ها حس کارای کوجیما رو داشته باشه واسه همین یه کارگردان فیلم ژاپنی اوردن که حرکت درستیم بود ولی طرف کاراش انیمه ای بود و کات سین ها رو به دور از واقعیت ساخت واسه همین شبیه فحش یعنی من اون کات سینی که اسنیک میره پشت در تا به حرفای اسلات و لیکویید گوش کنه رو تو ریمیک دیدم خندم گرفت از این ور در پشتک میزنه میره اونور:|
2.موزیک: یکی از مهم ترین و خفن ترین ویژگی های mgs1 همین موزیک شاهکارش بود که اینجا به لطف تیم داخلی کونامی و sk نابود شد
3.اتمسفر و مدل ها: درسته که تو ریمیک با گرافیک بهتر میتونیم شکل شخصیت هارو ببینیم ولی یه جوری بیروهن انگار که اصلا mgs نیست :Denternal darkness
4.گیم پلی mgs2: این هم برتری داره هم پسرفت اینکه افراد sk امدن با گیم پلی پیشرفته تر mgs2 این بازی ساختن نکته مثبتیه اگه یادتون باشه تو mgs وقتی میرفتی با دست یکی رو خفت کنی اگه یک لحظه بدنت میخورد بهش آژیر به صدا در می امد که خیلی ضایع بود ولی تو ریمیک با این گیم پلی تا سربازه codec نمیکرد فرصت جمع کردنش بود اما به این توجه نکردن که محیط کوچیک mgs1 با دید اول شخص mgs2 بازی رو خیلی ساده میکنه حتی باس ها رو هم میشد راحت زد!
کلا تنها برتری ریمیک گرافیک و صداپیشه ها بودن تازه صداپیشه هم قرار بود عوض شن که دیوید هیتر از جیب خودش زد و اصلیا رو برگردوند(حیف که کوجیما قدر این صداپیشه باحال ندونست و از زمان mgs3 دنبال این بود که با کورت راسل کسی که بیگ باس از روش ساخته شد (واسه بیگ باس تو MGS خوشبختانه قبول نکرد) یا یه سلبرتی دیگه از شرش خلاص شه ولی انقدر صداش خاص بود موفق نمیشد که اخرش کیفر سادرلند پیداش شد دیوید هیترم اب پاکی رو گزاشت دست گیم اینفورمر و هرچی تونست به کوجیما گفت و گفت که دیگه فکر نمیکنه با کوجیما همکاری کنه واقعا حیف نورمن ریداس خوبه صداش من یاد اسنیک میندازه ولی جای هیتر تو ds خالیه اخرین بارم از صدای خفنش تو bloodstained ritual of the night استفاده شد:()

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
نه جدا
یادمه که اون سال که Demon souls به عنوان بهترین بازی سال 2009 از طرف گیم اسپات معرفی شد خیلی ها از جمله سید طه رسولی صداشون در اومد که با وجود بازی های بهتری مثل DA Origins چرا این بازی انتخاب شده:D جا داره یادی هم از نقد بازیسنتر بکنیم که چقدر از سختی بازی ایراد گرفته بود:D
روح گیمرها در تسخیر شیاطین! - بازی سنتر

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
یادمه که اون سال که Demon souls به عنوان بهترین بازی سال 2009 از طرف گیم اسپات معرفی شد خیلی ها از جمله سید طه رسولی صداشون در اومد که با وجود بازی های بهتری مثل DA Origins چرا این بازی انتخاب شده:D جا داره یادی هم از نقد بازیسنتر بکنیم که چقدر از سختی بازی ایراد گرفته بود:D

من هنوزم هیتر بازی های فرام سافتورم و به نظرم اور ریت شده ترین بازی های تاریخ رو میسازه. امتیاز بازی رو هم دستکاری کردن و تو ورژن جدید سایت کردنش 8، من 7 داده بودم:D

• Like
Reactions: ce7en44

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
یادمه بازی رایانه هم توی نقدش کلی از بازی بد گفته بود. کلا اون موقع دوره ای بود که گیمر ها به شدت تنبل شده بودن و یه بازی مثل دیمنز سولز برا خیلی ها غیر قابل هضم بود :D کلی طول کشید تا مشخص بشه این بازی چه جواهریه. خدا رو شکر از اون دوران گذشتیم و بازیها از کشکی بودن در اومدن:D ماشالا بازیهای میازاکی الان خودشون شدن استاندارد و مرجع تقلید برا بقیه :>

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
یادمه بازی رایانه هم توی نقدش کلی از بازی بد گفته بود. کلا اون موقع دوره ای بود که گیمر ها به شدت تنبل شده بودن و یه بازی مثل دیمنز سولز برا خیلی ها غیر قابل هضم بود :D کلی طول کشید تا مشخص بشه این بازی چه جواهریه. خدا رو شکر از اون دوران گذشتیم و بازیها از کشکی بودن در اومدن:D ماشالا بازیهای میازاکی الان خودشون شدن استاندارد و مرجع تقلید برا بقیه :>
تا یه حدی منتقد هایی که اون زمان بازی رو نقد می‌کردن بد شانس بودن :D چند درصد این نوع بازی های بی نام و نشون با سابقه کارگردان نه چندان خوب ترند میشن و بعد ها ازشون به عنوان یه شاهکار اسم برده میشه؟! نقد ماکان رو میخوندم یه جاهایی واقعا درست ایراد گرفته بود که خوب خود سازنده ها هم ازین نقد ها درس گرفتن و شاهکاری به اسم dark souls رو به وجود آوردن و الا بازی تو همون state نه چندان خوب demon souls باقی میموند.
...................

در مورد mgs باید بگم هر کاری Konami می‌کنه لطفا ازین سری بکشه بیرون با همون mg survive فهمیدیم استانداردشون کجاها هست انقدرم میلک نکنن این فرنچایز بی نوا رو به اندازه کافی داستان اضافی و الکی اون لا ماهاش چپوندن دیگه داستان پتانسیل نداره به خدا فن سرویسم دیگه نمیشه اسمش گذاشت ادامه این سری تجاوز گروهی به برندی که ۳۰ سال ساختنش زحمت داشت.
بذارید با شنیدن اسم mgs نسل های جدید یا اصلا خودمون یاد یه فرنچایز معمولی و حتی بدتر نیفتیم.

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من هنوزم هیتر بازی های فرام سافتورم و به نظرم اور ریت شده ترین بازی های تاریخ رو میسازه. امتیاز بازی رو هم دستکاری کردن و تو ورژن جدید سایت کردنش 8، من 7 داده بودم:D
من نقدتو الآن خوندم. با توجه به چیزی که نوشتی معلومه که ته دلت می‌خواستی ۵ یا ۶ بدی ولی مرام گذاشتی ۷ دادی :D
ای کاش سونی بجای خرید استودیوی جدید بیاد یه هزینه هنگفت واسه خرید آی پی MGS انجام بده و بدش دوباره دست کوجیما" چون در هر صورت کونامی که بدون کوجیما هیچ غلطی نمی تونه انجام بده و این خودش به تنهایی یه خبر 10مگاتنی محسوب میشه. کوجیما هم از این شلنگ تخته بازی چند سال گذشتش دست برداره برگرده همون متال گیر خراب شدشو بسازه:D
MGS آیپی گرونیه! سونی به جای خرید MGS و بعد کلی هزینه برای ساخت نسخه بعدیش، می‌تونه ۲ تا IP جدید بسازه بده بیرون.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر