Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
باید طلسمشو پیدا بکنی با زنجیر اسکورپین بشکونی تا آتیشش از بین بره و با پول قلب معمولا بین 100 تا 150 قلب باز میشن و اکثرا چیزا به درد بخور توشه.
من همه اینارو باز کردم ولی یه صندوق پایین اون مجسمه های یادبود هستش طلسمشو پیدا نکردم شما اگر گیر آوردی راهنمایی کنید.
تشکر...

مرسی و زنجیر اسکورپیون چه جوری بشکونم؟
قلب نمیگیره چون اگه بخواد تعدادشو میاره

اگه میتونی عکس اون صندق که میگی بزار چون متوجه نشدم کدوم صندق منظورته

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
مرسی و زنجیر اسکورپیون چه جوری بشکونم؟
قلب نمیگیره چون اگه بخواد تعدادشو میاره

اگه میتونی عکس اون صندق که میگی بزار چون متوجه نشدم کدوم صندق منظورته

با زنجیر اسکورپین بشکونی نه زنجیر رو بشکونی.بری جلوتر توی لونه گرو پیدا میکنی مثلث (توی PS4) بزنی زنجیر پرت میکنه طلسم میشکونه دور بر خود صندوق طلسمهاش هستند...

• Like
Reactions: gamer123456

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
آقا توی آنلاین راهی نیس با هم رنکای خودمون بیفتیم؟
تازه کارم فقط کمبو میخورم :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
متاسفانه فعلا نه ولی قبل انتشار گفته بودن یه همچین سیستمی پیاده میکنن. مطمئن نیستم ولی فک کنم همین Kombat leagueـه که هِی میگن بزودی میاد
اگه زیاد اذیت میشی فعلا کژوال برو تا راه بیفتی

• Like
Reactions: Sampler

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
با زنجیر اسکورپین بشکونی نه زنجیر رو بشکونی.بری جلوتر توی لونه گرو پیدا میکنی مثلث (توی PS4) بزنی زنجیر پرت میکنه طلسم میشکونه دور بر خود صندوق طلسمهاش هستند...

مرسی :kissingheart:
زنجیرشو دارم ولی نمیدونستم طلسم ها اطراف صندق هستن و هر جا میدیدم میشه زنجیر انداخت استفاده میکردم

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
875
نام
نويد
انلاین بازی به شدت اعصاب خورد کن هست واقعا فکر نمیکردم هیچ بازی غیر از فیفا منو عصبی کنه :D بازی پر از کسایی که کل بازی 2 تا کمبو که بلدن رو پشت هم میزنن. از هر 3 تا هم یه نفر قطعا اسکورپیون هست.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
875
نام
نويد
دوستان این erron black یه مقدار op نیست؟ :Dفقط 3 4 تا حرکت داره باید هی اسپم اکنی. واسه من که خیلی خوب بوده امیدوارم نرفش نکنن:D

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
دوستان این erron black یه مقدار op نیست؟ :Dفقط 3 4 تا حرکت داره باید هی اسپم اکنی. واسه من که خیلی خوب بوده امیدوارم نرفش نکنن:D

نه، اگر بود تو آنلاین خیلی میدیدم بردارن..
شما با Erron Black خوب بازی میکنی، من با جکی. هرکس با یه کرکتری مچ میشه..

بیشترین چیزی که میبینم اسکورپین هست. میزری بلید و سیاهه ای از قابلیتهای درخشان یک طرف، تلپورت یک طرف، که تبدیلش کرده به یه گزینه فوق العاده جذاب برای آنلاین بازها.

• Like
Reactions: sam.fisher

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
875
نام
نويد
نه، اگر بود تو آنلاین خیلی میدیدم بردارن..
شما با Erron Black خوب بازی میکنی، من با جکی. هرکس با یه کرکتری مچ میشه..

بیشترین چیزی که میبینم اسکورپین هست. میزری بلید و سیاهه ای از قابلیتهای درخشان یک طرف، تلپورت یک طرف، که تبدیلش کرده به یه گزینه فوق العاده جذاب برای آنلاین بازها.

دقیقا از هر 3 نفری که بازی میکنی حداقل 1 نفر اسکورپیون هستن. دلیل این که چرا تو همه نسخه ها باید op باشه را نمیدونم. توی mk9 یادم تو خیلی گیم نت ها اجازه نداشتی باهاش بازی کنی. مشکل من بیشتر از تلپورتش کمبوهایی هست که توی یه کمبو هم پایین میزنه هم بالا که خیلی کاراتر های دیگه اینو کمتر دارن. هم زمان باید هم گارد پایین بگیری هم بالا که واسه من یکی سخته

• Like
Reactions: Imaginative

amin altron

کاربر سایت
May 30, 2019
33
سلام از یه هفته قبل که اپدیت اومد رو pcمن نمیتونم اجرا کنم بازی روهم اشتراکی بازی میکنم الان با هزار مصیبت دوباره وارد اکانت شدم بازم کامل اجرا نمیشه ارور خاصی هم نمیده بعد صفحه سیاه یهو میپره بیرون اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم کمکم کنه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
سلام از یه هفته قبل که اپدیت اومد رو pcمن نمیتونم اجرا کنم بازی روهم اشتراکی بازی میکنم الان با هزار مصیبت دوباره وارد اکانت شدم بازم کامل اجرا نمیشه ارور خاصی هم نمیده بعد صفحه سیاه یهو میپره بیرون اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم کمکم کنه
راه حلش اینه رو PS4 یا XBOXONE بری راحت و بی دردسر.(اینجا تاپیک کنسول هستش سولتون رو توی مشکلات PC بپرسید.)
-----------------------------------------------
پچ جدید هم اومد چه چیزایی اضافه شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر