Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مورتال کامبت رو من همیشه یادمه معروف بود به طراحی بد شخصیتا (مخصوصا مونث هاش) ولی این نسخه با اختلاف صد کیلومتری بهترین طراحی ها رو تو تاریخ بازی داره به نظرم !
فقط این وسط ابهت ساب زیرو رو نابود کردن رفت انصافا نگاه کن طراحی ساب زیرو تو نسخه 9 و 10 رو, حالا مقایسه کن با شماره 11:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فقط این وسط ابهت ساب زیرو رو نابود کردن رفت انصافا نگاه کن طراحی ساب زیرو تو نسخه 9 و 10 رو, حالا مقایسه کن با شماره 11:|:D:D
طراحی ها کلا به سمت واقع گرایانه تر شدن اومدن که من خیلی خوشم اومده از این مورد ساب زیرو و اسکورپیون جفتشون به نظرم بدون ماسک خیلی تو دل برو شدن :D اسکورپیون که باز بهتره با ماسکش ولی قبول دارم سابزیرو با ماسکش و مخصوصا اون کلاهش یکم زشت طراحیش کردن با این حال بازم در کل طراحی ها در مجموع خیلی بهترن به نظرم ....

• Like
Reactions: Imaginative

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
بین این و street fighter v کدوم بهتره به نظرتون؟
sfv رو میدونم هنوز پلیر داره ولی مورتال چه جوری میشه در آینده؟ آخه شنیدم زود پلیرهاش کاهش پیدا میکنه؟
و اینکه شنیدم این بار تمرکز سازنده ها روی مسابقات و رقابتی شدن بازی بیشتر از قبل هست، البته من فان بازی می کنم ولی اصولا بازی ای که مسابقاتش بیشتر باشه بیشتر هم عمر میکنه، برای همین میپرسم
ممنون
شما هرجوری حساب کنی MK11 بهتره
دوره SFV دیگه تموم شده باید منتظر SFVI بود

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
نمیدونم اینجا کسی گفت یا نه. ولی در طی یک هفته آینده قراره سرطان Towers of Time نرف بشه و به عنوان معذرت‌خواهی هم همه بازیکنا این جوایز رو دریافت می‌کنن:
  • 500,000 Koins
  • 500 Hearts
  • 1000 Soul Fragments
  • 1000 Time Krystals
من هنوزم باورم نمیشه چند نفر نشستن این بخش رو تست کردن و به این نتیجه رسیدن که هر 5 ثانیه یه بار stun شدن و گند زدن به کمبوها تجربه لذت‌بخشیه. :|

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
نمیدونم اینجا کسی گفت یا نه. ولی در طی یک هفته آینده قراره سرطان Towers of Time نرف بشه و به عنوان معذرت‌خواهی هم همه بازیکنا این جوایز رو دریافت می‌کنن:
  • 500,000 Koins
  • 500 Hearts
  • 1000 Soul Fragments
  • 1000 Time Krystals
من هنوزم باورم نمیشه چند نفر نشستن این بخش رو تست کردن و به این نتیجه رسیدن که هر 5 ثانیه یه بار stun شدن و گند زدن به کمبوها تجربه لذت‌بخشیه. :|

با 500,000 تا Koin فقط میشه تقریبا 65 تا chest باز کرد! که این در اقیانوس بیکران صندوقچه های کریپت یه شوخیه فقط!
باقیش هم که دیگه گفتن نداره..

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
آقا من هی فکر میکنم مشکل از منه اصن راحت نمیتونم با DS4 کمبوها رو اجرا کنم، دیلی داره فک کنم :(

طراحی کارکتر ها فوق العاده است، زمین تا اسمون نسبت به X بهتر شده. چطوری یه عده میگن تکرار مکررات بوده این بازی ؟! اگه از MKX به MK11 رو پیشرفت محسوب نمی کنید پس دقیقا انتظارتون از یه بازی فایتینگ چیه ؟! حیف این بازی درگیر مشکلات حاشیه ای شد وگرنه از لحاظ گیم پلی و بصری خیلی خیلی خوبه !

• Like
Reactions: The Listener

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آقا من هی فکر میکنم مشکل از منه اصن راحت نمیتونم با DS4 کمبوها رو اجرا کنم، دیلی داره فک کنم :(
اگر اشتباه نکنم، میگن inputها بعد از برداشتن دست از رو دکمه وارد میشن، یعنی روی مربع بزنید، تا دست از روش برنداری انگار نزدی اصلا:D

به هر حال، این مورد رو میتونی توی تنظیمات تغییر بدی که در حالت عادی دستورات وارد بشن(به محض زدن دکمه)
شااااید این مورد جوابت رو داد و بهتر شد! :D

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
کسی نسخه استیم بازی و خریده؟ بازی ران نمیشه چرا :| خیلی ها توی نت مشکل دارن ولی اینجا کسی چیزی نگفته
من هم نسخه استیم رو خریدم. جز یه مورد دیسکانکت شدن سرور و کرش کردن مشکل دیگه‌ای نداشتم.
چک کن ببین برنامه‌ای مثل Afterburner در حال اجرا هست یا نه. گویا بازی چندان با برنامه‌های ترد پارتی سازگاری نداره.

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من هم نسخه استیم رو خریدم. جز یه مورد دیسکانکت شدن سرور و کرش کردن مشکل دیگه‌ای نداشتم.
چک کن ببین برنامه‌ای مثل Afterburner در حال اجرا هست یا نه. گویا بازی چندان با برنامه‌های ترد پارتی سازگاری نداره.

ندارم این برنامه رو اصلا :(

10 تا راه مختلف امتحان کردم هیچکدوم جواب نداد، داخل فروم استیم خیلی ها این مشکل رو دارن

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,831
نام
نریمان
همون‌طور که امیر گفت باید از توی تنظیمات، Release check رو خاموش کنی، این مورد همیشه تو بازی های NRS به صورت دیفالت روشنه.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji

طراحی کارکتر ها فوق العاده است، زمین تا اسمون نسبت به X بهتر شده. چطوری یه عده میگن تکرار مکررات بوده این بازی ؟! اگه از MKX به MK11 رو پیشرفت محسوب نمی کنید پس دقیقا انتظارتون از یه بازی فایتینگ چیه ؟! حیف این بازی درگیر مشکلات حاشیه ای شد وگرنه از لحاظ گیم پلی و بصری خیلی خیلی خوبه !
شما اینی که میگم امتحان کن:
برو تنظیمات دسته و بخش release check رو خاموش کن (داخل پرانتزش هم نوشته negative edge) ببین مشکلت حل میشه یا نه
در برتری این بازی از همه لحاظ نسبت به X واقعا فک نمیکنم حرفی باشه

• Like
Reactions: Madridista

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
کسی نسخه استیم بازی و خریده؟ بازی ران نمیشه چرا :| خیلی ها توی نت مشکل دارن ولی اینجا کسی چیزی نگفته
من و خیلی از دوستان دیگه م مشکلی نداشتیم و راحت اجرا شد
فقط اجراش خیلی دردسر و پدر درآر بود
فک کنم یه یکی دوساعتی قشنگ الافمون کرد:))

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر