Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
سوال! چرا انقدر ساب زیرو خفنه؟ :D باهاش خیلی راحت میتونم بازی کنم و Krushing Blow، بروتالیتی بزنم، حتی اکثر بازی ها mercy کنم و بعد بروتالیتی بزنم و ...! :D (البته مسلما نه آنلاین! همین تاورها صرفا:D )
ولی با اسکورپی مثلا اصلا نمیتونم اونجوری کار کنم:( کلا اینکه نمیتونم ازش دل بکنم و بقیه کاراکترها هم باهاشون بازی کنم:|

• Sad
Reactions: mohsenebrahimi

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این کوکاتو شده ویکی لیکس دتیای گیم مصاحبه یکی از سازنده های کمبت 11 بخونید با کوکاتو که گفته مجبور بودن فیلم های بسیار خشن از کندن سر و.. زدن گردن گاو و.. ببینن برای اجراش در Mortal kombat 11 و اینکه طرف کارش به روانپزشک کشیده هر شب کابوس میدیده

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
این کوکاتو شده ویکی لیکس دتیای گیم مصاحبه یکی از سازنده های کمبت 11 بخونید با کوکاتو که گفته مجبور بودن فیلم های بسیار خشن از کندن سر و.. زدن گردن گاو و.. ببینن برای اجراش در Mortal kombat 11 و اینکه طرف کارش به روانپزشک کشیده هر شب کابوس میدیده
این فیتالیتی رو کلا حذف کنن خیلی خوب میشه به نظرم، کلا چیز بیخودیه، تو آنلاین هم کمتر کسی میزنه، منم شخصا خیلی حال نمیکنم با فیتالیتی

البته میدونم که بعیده همچین اتفاقی بیافته و شناسنامه mk همین فیتالیتی هاشه ولی خب به نظرم اگرم حذف شه طرفداراشو از دست نمیده

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355

آخی قربونش برم حساس بوده
.
.
.
.
.
خب مرد حسابی با روحیاتت سازگار نیست یه همچین کاری قبول نکن:|

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آخی قربونش برم حساس بوده
.
.
.
.
.
خب مرد حسابی با روحیاتت سازگار نیست یه همچین کاری قبول نکن:|
چه ربطی داره برادر شما الان بری تو یک محیط کاری مجبور باشی روزانه فیلم سر بریدن حیوان و فیلم های خشن ببینی همه اینها بلاخره روت اثر منفی میزاره اینم جدا شده از استودیو ولی تو روند ساخت 11 بوده یعنی میخواد بگه این فیتالیتی هایی که میبینید اینجوری خشن ساخته میشن از کجا میاد .

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
چه ربطی داره برادر شما الان بری تو یک محیط کاری مجبور باشی روزانه فیلم سر بریدن حیوان و فیلم های خشن ببینی همه اینها بلاخره روت اثر منفی میزاره اینم جدا شده از استودیو ولی تو روند ساخت 11 بوده یعنی میخواد بگه این فیتالیتی هایی که میبینید اینجوری خشن ساخته میشن از کجا میاد .

همرو که مجبور نمیکنن نگاه کنن و ایشون حتما تو قسمت طراحی فیتالیتی بوده واسه همون از این راه ها استفاده میکردن
مثلا شخصی که لباس یا استیج هارو طراحی میکنه که نمیاد این مدل تصاویر نگاه کنه
بعد هم طرف داره مورتال کمبت میسازه و مشخصه خشونت داره ، ایشون بهتره بره روی بازی های مثبت 3 سال کار کنه که اذیت نشه :D

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
این فیتالیتی رو کلا حذف کنن خیلی خوب میشه به نظرم، کلا چیز بیخودیه، تو آنلاین هم کمتر کسی میزنه، منم شخصا خیلی حال نمیکنم با فیتالیتی

البته میدونم که بعیده همچین اتفاقی بیافته و شناسنامه mk همین فیتالیتی هاشه ولی خب به نظرم اگرم حذف شه طرفداراشو از دست نمیده
خب شما و دوستات برید همون مثبت 3 و مثبت 10 بازی بکنید هستش که.تیکن و استریت فایتر و سول و مارول وی اس کپکام و doa و.... یکم خشنترش هم اینجاستیس هستش.مورتال یعنی همین خشونت اگر کسی خوشش نمیاد مجبور نیست بازی بکنه.اونا هم که میبینی تو انلاین فیتلیتی نمیزنن دلیل دیگه داره نمیگم خودت بری دنبالش :))

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
سوال! چرا انقدر ساب زیرو خفنه؟ :D باهاش خیلی راحت میتونم بازی کنم و Krushing Blow، بروتالیتی بزنم، حتی اکثر بازی ها mercy کنم و بعد بروتالیتی بزنم و ...! :D (البته مسلما نه آنلاین! همین تاورها صرفا:D )
ولی با اسکورپی مثلا اصلا نمیتونم اونجوری کار کنم:( کلا اینکه نمیتونم ازش دل بکنم و بقیه کاراکترها هم باهاشون بازی کنم:|
سابزیرو فوق العاده س این نسخه هرجفت وریشن هاش ولی خو شما اون AI رو با بازیکن واقعی مقایسه نکن:D اونا خیلی گلابین یسری متدهای scrubby راحت روشون جواب میده:D اما بهرحال جزو خوباس تو این بازی درحال حاضر اما کرکتر OP و به اصطلاح cheap نیستش. فقط کافیه یبار یه دستی به erron black بکشی تا بفهمی چی میگم:)) اتفاقا اسکورپیون یکی از همین OPهای تو بازیه هم‌رده با erron

به نظر خودت انصافا طرف پیاز داغشو زیاد نکرده؟:D دیگه قشنگ فیلم هندیش کردنا! این حرفا چیه هرکی هرچی یجا میگه نباس جدی گرفت که! معلوم نی طرف چیکار کرده یا چی شده انداختنش بیرون حالا رفته پشت سر استودیو داره قصه میبافه

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان چرا یه سری special move ها رو حالت default کاراکتر ها فعال نیست و باید توی قسمت کاستومایز واسه وریشن ها فعالشون کرد؟ و خب وریشن ها توی انلاین قابل کاستومایز نیستن. این یعنی این ها رو توی بازی گزاشتن ولی اجازه استفادش رو نمیدن خب این یعنی چی؟ اگه op یا چیزی هست چرا اصلا گزاشتن؟ کسی دلیلش رو نمیدونه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
سابزیرو فوق العاده س این نسخه هرجفت وریشن هاش ولی خو شما اون AI رو با بازیکن واقعی مقایسه نکن:D اونا خیلی گلابین یسری متدهای scrubby راحت روشون جواب میده:D اما بهرحال جزو خوباس تو این بازی درحال حاضر اما کرکتر OP و به اصطلاح cheap نیستش. فقط کافیه یبار یه دستی به erron black بکشی تا بفهمی چی میگم:)) اتفاقا اسکورپیون یکی از همین OPهای تو بازیه هم‌رده با erron
من همون وریشن دیفالت رو میرم، البته یه قدرتش به کارم نمیومد، یکی دیگه جایگزین کردم:D (اسکورپی هم همینطور...البته اونجا هم به کار نمیومد...هم بروتالیتی میخواستم:)) )

من که هدفم از MK و کلا اگر فایتینگی بزنم، بازیکن واقعی نیست:D محتوای سینگل پلیر برام مهمه :D که اینجا هم محتواش زیاده، هم هر از گاهی چالش داره:D گرچه هنوز زیاد رو درجه Brutal امتحان نکردم...خدایی جایزه هاش نمی ارزه:-"

اسکورپیون رو بعد از اون پست یکم باهاش بازی کردم، بدکش نیست ولی سابی بهتره:p
ارون بلک هم...یه دست بیشتر باهاش بازی نکردم، همون دیفالت...اصلا نتونستم بازی کنم:| کلا خیلی باهاش حال میکنما! ولی نه اینجا و نه MK10 باهاش کنار نیمدم:|

دوستان چرا یه سری special move ها رو حالت default کاراکتر ها فعال نیست و باید توی قسمت کاستومایز واسه وریشن ها فعالشون کرد؟ و خب وریشن ها توی انلاین قابل کاستومایز نیستن. این یعنی این ها رو توی بازی گزاشتن ولی اجازه استفادش رو نمیدن خب این یعنی چی؟ اگه op یا چیزی هست چرا اصلا گزاشتن؟ کسی دلیلش رو نمیدونه؟
باید رو حالت دیفالت تنظیم کنی برای آنلاین:D

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
من همون وریشن دیفالت رو میرم، البته یه قدرتش به کارم نمیومد، یکی دیگه جایگزین کردم:D (اسکورپی هم همینطور...البته اونجا هم به کار نمیومد...هم بروتالیتی میخواستم:)) )

من که هدفم از MK و کلا اگر فایتینگی بزنم، بازیکن واقعی نیست:D محتوای سینگل پلیر برام مهمه :D که اینجا هم محتواش زیاده، هم هر از گاهی چالش داره:D گرچه هنوز زیاد رو درجه Brutal امتحان نکردم...خدایی جایزه هاش نمی ارزه:-"

اسکورپیون رو بعد از اون پست یکم باهاش بازی کردم، بدکش نیست ولی سابی بهتره:p
ارون بلک هم...یه دست بیشتر باهاش بازی نکردم، همون دیفالت...اصلا نتونستم بازی کنم:| کلا خیلی باهاش حال میکنما! ولی نه اینجا و نه MK10 باهاش کنار نیمدم:|

باید رو حالت دیفالت تنظیم کنی برای آنلاین:D
دقیقا منظورم همینه یعنی اگه اضافه کنی توی انلاین اضافه نمیشه. یعنی کار خاصی باید انجام بدم؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,811
نام
نریمان
تو بخش Ranked وریشن ها Preset هست و قابل تغییر نیست، تو بخش Kasual میشه کاستومایز کرد.
قرارهای به مرور تو Ranked وریشن های بیشتری اضافه بشه تا از تمام حرکات یه کرکتر استفاده بشه.

• Like
Reactions: sam.fisher

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
دقیقا منظورم همینه یعنی اگه اضافه کنی توی انلاین اضافه نمیشه. یعنی کار خاصی باید انجام بدم؟
نه، کلا دو تا حالت برای هر شخصیت هست که میشه ازشون تو آنلاین استفاده کرد (رنک البته)، یه سری حرکات رو نمیزاره

• Like
Reactions: sam.fisher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر