Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان با چه پینگی راحت بازی میکنید؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
من دیشب تو اوج خرابی نت، کل بازی هام با پینگ های عجیب و غریب ۶۰ و ۷۰ و ۸۰ و ۹۰ بود!!!
درحالی که همون ساعات رفتم رینبو ۶ و پینگ ۱۵۰ بود.
سرورهای بازی عجیب خوبن!

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا این گلیچ کلا هر چیزی که locked نوشته باشه رو باز میکنه، حالا چه سرا، چه در باشه چی مثلا مجسمه raiden که اول کار با شهاب سنگ میشکنه و ...
کسی دری چیزی میدونه که همین جوری بسته هست خبر بده! من رسما هیچی krypt رو نرفتم، فقط هرچی شده با گلیچ باز بشه رو فعلا گرفتم، یک مشکل اینه که باید سعی کنی این وسط نردیک صندوق چیزی نشی، وگرنه همه چی از اول میشه!

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان توی مود انلاین نمیشه variation ها رو کاستومایز کرد؟ من special move ها رو که تغییر میدم فقط توی افلاین عوض میشه توی املاین هر چیزی که از اول بوده همون هست

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
آقا این گلیچ کلا هر چیزی که locked نوشته باشه رو باز میکنه، حالا چه سرا، چه در باشه چی مثلا مجسمه raiden که اول کار با شهاب سنگ میشکنه و ...
کسی دری چیزی میدونه که همین جوری بسته هست خبر بده! من رسما هیچی krypt رو نرفتم، فقط هرچی شده با گلیچ باز بشه رو فعلا گرفتم، یک مشکل اینه که باید سعی کنی این وسط نردیک صندوق چیزی نشی، وگرنه همه چی از اول میشه!

من میرم نزدیک اون کله ها که قفل هستن هیچ اتفاقی نمیفته
توی ویدئو نزدیک میشه باز میشه ولی واسه من هیچ اتفاقی نمیفته و چی کار کنم؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من میرم نزدیک اون کله ها که قفل هستن هیچ اتفاقی نمیفته
توی ویدئو نزدیک میشه باز میشه ولی واسه من هیچ اتفاقی نمیفته و چی کار کنم؟
ببین دوست عزیز، اگر مثلا روی ps4 هستید باید از وقتی که روی krypt تو منو کلیک میکنید، دستتون رو، روی کلید ضربدر نگه دارید، و برید نزدیک مثلا همین محلی که سر ها قرار داده بشند، به هیچ وجه دستتون رو از روی ضربدر بر ندارید، و سعی کنید تو راه الکی صندوقی باز نشه، چون برای رد کردن خود صندوق مجبورید یک بار ضربدر رو دوباره بزنید. روی xbox هم میشه مثلا دکمه A (صندوق هایی که از منابع پولی خود بازی استفاده میکنند مجانی نمیشند، فقط در ها یا هر چیزی که نیاز به یک آیتم داره برای رد کردن باز میشه)
من خودم فعلا دارم میگردم ببینم چیز دیگه پیدا میکنم که آیتم خاصی بخواد اینجوری رد کنم یا نه!
مثلا با این کار میشه خیلی راحت همون اول بری اون دری که به سمت زیر زمین میره و ایتم motaro’s horn رو میخواد باز کنی، بدون کوچیک ترین گشت و گذاری تو محیط!

• Like
Reactions: gamer123456

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
ببین دوست عزیز، اگر مثلا روی ps4 هستید باید از وقتی که روی krypt تو منو کلیک میکنید، دستتون رو، روی کلید ضربدر نگه دارید، و برید نزدیک مثلا همین محلی که سر ها قرار داده بشند، به هیچ وجه دستتون رو از روی ضربدر بر ندارید، و سعی کنید تو راه الکی صندوقی باز نشه، چون برای رد کردن خود صندوق مجبورید یک بار ضربدر رو دوباره بزنید. روی xbox هم میشه مثلا دکمه A (صندوق هایی که از منابع پولی خود بازی استفاده میکنند مجانی نمیشند، فقط در ها یا هر چیزی که نیاز به یک آیتم داره برای رد کردن باز میشه)
من خودم فعلا دارم میگردم ببینم چیز دیگه پیدا میکنم که آیتم خاصی بخواد اینجوری رد کنم یا نه!
مثلا با این کار میشه خیلی راحت همون اول بری اون دری که به سمت زیر زمین میره و ایتم motaro’s horn رو میخواد باز کنی، بدون کوچیک ترین گشت و گذاری تو محیط!

روی ایکس باکس میزنم کار نمیکنه بازم
روی یه سری از قفل ها که توش یه نور سبز رنگ داره یه اتفاقاتی میفته ولی آنلاک نمیکنه بازم
نمیدونم اشکال کار کجاس

پ ن : مشکل من حل شد و نمیدونم دلیلش چی بود ولی تونستم همه 25 تا کله باز کنم :D

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
روی ایکس باکس میزنم کار نمیکنه بازم
روی یه سری از قفل ها که توش یه نور سبز رنگ داره یه اتفاقاتی میفته ولی آنلاک نمیکنه بازم
نمیدونم اشکال کار کجاس
دیگه تموم شد گلیچ، متاسفم... :(

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
واسه من که دیشب بالاخره باز کرد
یعنی کلا غیر فعال شد؟

دوستان این قفل هایی که یه چیز سبز رنگ داخلشه چه جوری باز میشه؟
الان آپدیت 1.04 اومده که گلیچ رو غیر فعال کرده...

• Like

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
دوستان این قفل هایی که یه چیز سبز رنگ داخلشه چه جوری باز میشه؟

باید امیولت Ermac رو بدست بیاری. یکی از آسانسورهای GORO's Lair میبرتت به قسمت زیرین Pit. امیولت رو اونجا خواهی دید.

به غیر از غیرفعال کردن گلیج آپدیت چیز دیگه ای داشت؟

تغییرات کلی این اپدیت عبارت است از :

- بهبود ثبات بازی

- فیکس کردن باگ کرش شدن بازی

- فیکس کردن گلیچ های گزارش شده از بازی (1 دقیقه سکوت به احترام دوستانی که از گلیچ استفاده نکردند..)

- فیکس کردن برخی دیلی ها و مشکلات موجود در فریم ریت اجرایی بازی

آخرین ویرایش:

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
سلام دوستان
یه گلیچ جدید پیدا شده که میشه باهاش Shinnok's Amulet رو گرفت و 11500 Soul خرج نکنید.
من خودم روی pc تونستم انجام بدم ولی از اونجایی که برای کنسول ها آپدیت اومده نمیدونم کار میکنه یا نه.
دو تا راه متفاوت داره.

• Like

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
بعد دو هفته بازی کردن میتونم بگم بازی تو یسری بخشا عالیه یه سری بخش دیگه افتضاح عمل کرد مثلا هرچقدر گیم پلی بازی عالی همون قدرم تو داستان بازی گند زدن البته اگه دروغایی که قبل عرضه بازی راجب داستان میگفتن حساب نکنیم کلا به نظر خودم سه چهار تا چپترش قشنگ بود پایانشم که قشنگ فیلم هندی بود باس بازیم خواستن مثل شاوکان باشه شخصیتای قدیمیم که خیلیاشون نبودن متاسفانه البته شخصیت جدید تو بازی بزارن نکته مثبتی ولی خوب شخصیتی مثل گراس و ستریون ازین چرت و پرتا نباشه تو انلاین هم دقیقا همچین برنامه ای هست هرچقدر سرور بازی عالی ولی رنک مسخره در اوردن تا الان توی شخصیاتایی که تو رنک دیدم اسکورپیون خیلی اسپشیال مووایی که داره بهتره جوریه راحت باهاش میشه ۴۷۰ تا دمیج زد ولی نوب تو رنک فقط تا ۳۳۰ بهترین حالت میشه والبته شخصی سازیم توش تقریبا جواب نمیده فکنم فقط بعضی از اسکینا رو میشه تو رنک استفاده کرد نه همشون تو زمینه شخصی سازی فقط gear تنوعشون خیلی خوب اسکینا بیشتر تغییر رنگ هر کاراکتر شاید پنج تا اسکین متفاوت داشته باشه

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
شما پینگتون چنده تو بخش آنلاین؟ برای من اکثرا بین ۱۲۰ تا ۱۷۰ هست، خیلی خیلی کم میشه که پینگم زیر ۱۰۰ بیاد با حریف

ریجن بازی مهمه تو اینکه چه منطقه ای رو برای پیدا کردن حریف سرچ کنه؟ چون بازیم ریجن ۱ هست احتمال میدم آمریکا رو اول میگرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر