E3 2019

بیشتر منتظر کدام کنفرانس خبری در E3 2019 هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    190

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
hxgy_l7hibiukvq9xvb2pqh47ch-920x518.jpg

با سلام خدمت تمام دوستان بازی‌سنتری

خوب باز هم به زمان E3 نزدیک می‌شیم و و باز هم تاپیک‌ها و کل‌کل‌ها و هیجانات

امسال البته یکم متفاوت‌تر از سال‌های قبل هست، اول اینکه سونی و EA کنفرانس خبری ندارند و دوم اینکه اخبار و شایعات پیرامون نسل بعدی کنسول‌ها بسیار هست.
در این تاپیک دوستان می‌توانند اخبار بازی‌های مورد علاقه که به شرکت‌های دارای کنفرانس تعلق ندارن رو پوشش بدن (و یا شاید در نهایت به عنوان Third Party در کنفرانس مایکروسافت نمایش داشته باشند)، برای مثال سازنده Dying Light اعلام کرد که بازی آن‌ها در E3 نمایش خواهد داشت.

زمان برگزاری کنفرانس‌ها و سایت‌های تماشای زنده به تدریج در همین پست اعلام می‌شود.

107127

با تشکر از @Ali Venom بابت عکس برنامه زمانی پخش کنفرانس‌های خبری امسال.

در کل این تاپیک به صورت عمومی ایجاد شده و هر خبری پیرامون E3 در اینجا می‌تونه پوشش داده بشه.
تنها درخواستی که از شما داریم رعایت قوانین انجمن هست، لطفا تخلفات مشاهده شده را گزارش کنید و از درگیری لفظی و مستقیم بپرهیزید.

به امید E3 هیجان انگیزی دیگر برای همه دوست‌داران دنیای گیم :x

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
خب سودآوری و درآمد زایی منافاتی با محصول خوب دادن نداره.
سونی توی همین نسل حداقل 5 تا آیپی مگاتن داره که هر کدوم بالای 10 میلیون نسخه فروش داشتن و همشون یه محصول هنری بودن.
کار این بیزینس منا هیچ جوره قابل توجیح نیست
Nintendo's Market Value Drops By $1 Billion After Animal Crossing Switch Delay

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
فک کنم جاش اینجا نیست بپرسم ولی خب جای دیگه ای نمیشناسم.
برای دارک سایدرز جدید که تو e3 هم گیم پلی اش نمایش داشت تاپیکی ایجاد شده؟

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
الان یکی میاد میگه ببینید سونی با درایت نیومد چون می دونست چه بلایی سرش میاد :))
ولی جدا از شوخی به نظرم کنفرانس هایی مث e3 کم کم باید برن کنار چون چیزی جز ضرر دیگه برای بازیباز ها ندارن و صد البته کمپانی ها
با این رویه به زودی مایکرو میشه یه ناشر :D نینتندو هم درش تخته میشه :D سونی هم که قهر کرده :(

• Like
Reactions: samadi741

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
digital devolver هم مثل هر سال پشم:))
سالی کمتر از ده تا بازی مستقل معرفی میکنه اونم در غالب یه سیتکام/استند آپ کمدی که برای دیدن قسمت بعدش باید تا E3 سال بعد صبر کرد:-B البته ازونجایی که شوعش محتوای فان و نسبتا انتقادی ای به صنعت داره بازم برای من یکی قابل تحمل که هیچی، باحالم هست :D
البته باید بگم فن ش نیستم ولی تابحال 3 عنوان hotline miami 1 & 2 و GRIS ش رو تجربه کردم و واقعا جزو بهترین تجربه های ایندی گیمم بوده. کماکان هم توی این عالم در هایپ my friend pedro بسر میبریم :D

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
من احساس میکنم صنعت گیم توی منجلابی از تهومهات به گور پیوسته اسیر شده، این صنعت بیشتر از این که وام دار الهامات خام و وجودیت تفکراتی تأمل برانگیز باشه،به موجودیتی واحد و یکپارچه نائل گشته،که روزنه ها در مسیری از پیش تعیین شده ماهیت خود را به مالکیت بینش های غروب کرده واگذار کردن.
در تکرار روز افزون مهملات و جفنگیات،نگرانی من و شما در حد همین چارتا پاراگرافیست که ۴ دقیقه زمان صرف آن شد.

ولو اینکه با پایان این ماجرا تحسین ها آغاز خواهد شد
و این خود تاسفیست به از نگرانی اول که به حال خود باید خورد..

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من احساس میکنم صنعت گیم توی منجلابی از تهومهات به گور پیوسته اسیر شده، این صنعت بیشتر از این که وام دار الهامات خام و وجودیت تفکراتی تأمل برانگیز باشه،به موجودیتی واحد و یکپارچه نائل گشته،که روزنه ها در مسیری از پیش تعیین شده ماهیت خود را به مالکیت بینش های غروب کرده واگذار کردن.
در تکرار روز افزون مهملات و جفنگیات،نگرانی من و شما در حد همین چارتا پاراگرافیست که ۴ دقیقه زمان صرف آن شد.

ولو اینکه با پایان این ماجرا تحسین ها آغاز خواهد شد
و این خود تاسفیست به از نگرانی اول که به حال خود باید خورد..
یا حصرت علی اصغر ...
2 ساعته تو خط اول موندم ....:D:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اخبار نیتندو رو نمیراری طبق امار npd با اقتدار پرفروش ترین کنسول امریکا هست همچنان
آره مت دوباره توییت داده بود در موردش
احتمالا تا آخر سال هم چیزی تکونش نده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر