E3 2019

بیشتر منتظر کدام کنفرانس خبری در E3 2019 هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    190

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
hxgy_l7hibiukvq9xvb2pqh47ch-920x518.jpg

با سلام خدمت تمام دوستان بازی‌سنتری

خوب باز هم به زمان E3 نزدیک می‌شیم و و باز هم تاپیک‌ها و کل‌کل‌ها و هیجانات

امسال البته یکم متفاوت‌تر از سال‌های قبل هست، اول اینکه سونی و EA کنفرانس خبری ندارند و دوم اینکه اخبار و شایعات پیرامون نسل بعدی کنسول‌ها بسیار هست.
در این تاپیک دوستان می‌توانند اخبار بازی‌های مورد علاقه که به شرکت‌های دارای کنفرانس تعلق ندارن رو پوشش بدن (و یا شاید در نهایت به عنوان Third Party در کنفرانس مایکروسافت نمایش داشته باشند)، برای مثال سازنده Dying Light اعلام کرد که بازی آن‌ها در E3 نمایش خواهد داشت.

زمان برگزاری کنفرانس‌ها و سایت‌های تماشای زنده به تدریج در همین پست اعلام می‌شود.

107127

با تشکر از @Ali Venom بابت عکس برنامه زمانی پخش کنفرانس‌های خبری امسال.

در کل این تاپیک به صورت عمومی ایجاد شده و هر خبری پیرامون E3 در اینجا می‌تونه پوشش داده بشه.
تنها درخواستی که از شما داریم رعایت قوانین انجمن هست، لطفا تخلفات مشاهده شده را گزارش کنید و از درگیری لفظی و مستقیم بپرهیزید.

به امید E3 هیجان انگیزی دیگر برای همه دوست‌داران دنیای گیم :x

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
نمی دونم کسی دمو این بازی رو گذاشته یا نه
BLAIR WITCH - E3 2019 Gameplay Demo
بازی ای بود که چش من رو گزفت ،مخصوصا که سازندش هم سازنده layer of fear هست و حتما حمایت کرده مایکرو که انحصاری بشه.
بهش امیدوارم.تنها بازیه مایکرو بود تو کنفرانسش که ازش خوشم میاد البته سایبر که جای خودش رو داره هیلو و گیرز هم که ازشون چیزی نبود.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
یه مقاله ای در مورد اینکه چرا سازنده ها امسال بیشتر ترجیح دادن نمایش بازی هاشون توی کنفرانس ها و E3 به صورت CGI باشه یا گیمپلی، نوشته شده. شخصا برای خودم هم سوال شده بود. یکی از بزرگترین دلایل این قضیه به این خاطر بوده که بازی هاشون در حال ساخت هستند و ماه ها و حتی سال ها تا ریلیز بازی مونده و شاید توی این مدت به خاطر مشکلاتی مجبور به دانگرید گرافیک، یا تغییر گیم پلی و ... بشن و اصلا دوس ندارن بعدا بخاطرش سرزنش بشن و فروش بازیشون لطمه بخوره. بیشتر ترجیح میدن نزدیک ریلیز از بازی هاشون گیم پلی نشون بدن.

Developers don't want to show gameplay at E3 anymore, and who can blame them? - VG247

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه مقاله ای در مورد اینکه چرا سازنده ها امسال بیشتر ترجیح دادن نمایش بازی هاشون توی کنفرانس ها و E3 به صورت CGI باشه یا گیمپلی، نوشته شده. شخصا برای خودم هم سوال شده بود. یکی از بزرگترین دلایل این قضیه به این خاطر بوده که بازی هاشون در حال ساخت هستند و ماه ها و حتی سال ها تا ریلیز بازی مونده و شاید توی این مدت به خاطر مشکلاتی مجبور به دانگرید گرافیک، یا تغییر گیم پلی و ... بشن و اصلا دوس ندارن بعدا بخاطرش سرزنش بشن و فروش بازیشون لطمه بخوره. بیشتر ترجیح میدن نزدیک ریلیز از بازی هاشون گیم پلی نشون بدن.

Developers don't want to show gameplay at E3 anymore, and who can blame them? - VG247
بول شت تمام عیار. سونی از دو سه سال قبل عرضه و برای معرفی، گیم پلی یا in-game نشون میده بعد محصول نهایی 3-4 برابر بهتر از نمایش های اولیه هست (همیشه). شما از Infamous 1 بگیر بیا جلو همه رو دونه دونه چک کن بحرف میرسی.
این صنعت تبدیل به یک جک زشت شده که توی کنفرانس E3 یارو بازی مبایل معرفی میکنه !! یا همش CGI نشون میدن انگار رفتیم سینما یا یه بزغاله ی مثل تاد هاوارد تو دوربین نگاه میکنه دروغ میگه به بزرگی کهکشان راه شیری.

پ.ن. این دانگراید = فروش کم و ریج مخاطب یه چیز کاملاً ساختگی و مزخرف هست. دانگرید چشمگیر witcher 3 و فروش 20 میلیونیش این نظریه رو میشوره میبره.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,523
اینم نظر سنجی IGN :

View attachment 109275

خود تحریریه IGN هم نمایش پشت در های بسته بازی رو به عنوان بهترین نمایش E3 انتخاب کرده ....
به قول نفس ! :Dچطور CP صفحه لودینگ نداره ؟!!! HZD جز لود اولیه بارگیری نداشت ولی این داستانش در حال حاضر برای کنسولهای نسل فعلی فرق میکنه .این مشخص میکنه خیلی تغییرات به انجین دادن و پرفورمنسش عالیه ، با این تفاسیر خیالم از بابت مشکلات فنی بازی راحت شد و فریم ریت پایداری داره .

• Like
Reactions: samijavid

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
به قول نفس ! :Dچطور CP صفحه لودینگ نداره ؟!!! HZD جز لود اولیه بارگیری نداشت ولی این داستانش در حال حاضر برای کنسولهای نسل فعلی فرق میکنه .این مشخص میکنه خیلی تغییرات به انجین دادن و پرفورمنسش عالیه ، با این تفاسیر خیالم از بابت مشکلات فنی بازی راحت شد و فریم ریت پایداری داره .
زیادم مطمئن نباش گیم پلی مثل پارسال روی PC high-end اجرا شده با کنسولای این نسل خیلی فرق داره !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بازم پرفورمنسش خوبه حتی اگه روی PC ران شده باشه
من فکر میکنم روی dev kit های نسل بعد باشه اجراش حتی نمایش ندادن گیم پلی از بازی هم دلیلش سونی هستش چون تبلیغاتش و باندل و ... این بازی برای سونی هستش.

dev کیتها فقط دست چند تا استودیوی داخلیمونه در حال حاضر ، و فعلا فکر نمیکنم روی کنسول نسل بعد بخوان کراس کنن ، هم وقت میبره هم هزینه ، Alanah چون تعجب کرده مطمئنا بازی پیشرفتهای زیادی توی توسعش داشته .
نه چند ماله پیش بود فکر کنم 2-3 ماه پیش که سونی شروع کرده به Dev kit دادن تمام دلیل اینکه سونی چند وقت پیش امد تو مصاحبه یک سری صحبت ها رو انجام داد همین عرضه Dev Kit ها بود که نمیخواست ملت بشینن گمانه زنی کنن خودش اطلاعات داد که خیال ملت جمع کنه از اون طرف به ماکروسافت هم یه پاتکی برای نبود در E3 زده باشه که یک دفعه ملت نریزن سر سونی و هایپ کنسول ماکروسافت این جوری خوابوند قبل E3 الان همه دارن میگن خوب ماکروسافت هم همون چیز های که سونی معرفی کرده معرفی کرد و براشون دیگه اون هایپ عجیب نداشت. من خیلی ها رو دیدم نظرشون همین بود.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,523
من فکر میکنم روی dev kit های نسل بعد باشه اجراش حتی نمایش ندادن گیم پلی از بازی هم دلیلش سونی هستش چون تبلیغاتش و باندل و ... این بازی برای سونی هستش.
dev کیتها فقط دست چند تا استودیوی داخلیمونه در حال حاضر ، و فعلا فکر نمیکنم روی کنسول نسل بعد بخوان کراس کنن ، هم وقت میبره هم هزینه ، Alanah چون تعجب کرده مطمئنا بازی پیشرفتهای زیادی توی توسعش داشته .

• Like
Reactions: samadi741

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
جالبی دیگه این موضوع اینکه سونی با وجود اینکه E3 نبود خیلی از بازی های معرفی شده چه کنفرانس ماکروسافت چه بقیه کنفرانس ها تبلیغاتش برای سونی هستش و باندل های بازی ها یک نمونش این بازی یکی دیگه هم بازی The Outer Worlds هستش این مورد از همه جالب تر هستش که ماکروسافت استدیو خریده .:D

حق تبلیغات همه بازی ها که توی کنفرانس بود برای مایکروسافته بازیایی مثل CoD که تبلیغاتش با سونیه اصلا حضور نداشتن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,157
نام
∂αнмα
تبلیغات بازی با ماکروسافته بازی هم رو PC اجرا شده بوده ...

aec19c73-992a-4147-a750-75b57e6da7a2.png

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
بول شت تمام عیار. سونی از دو سه سال قبل عرضه و برای معرفی، گیم پلی یا in-game نشون میده بعد محصول نهایی 3-4 برابر بهتر از نمایش های اولیه هست (همیشه). شما از Infamous 1 بگیر بیا جلو همه رو دونه دونه چک کن بحرف میرسی.
این صنعت تبدیل به یک جک زشت شده که توی کنفرانس E3 یارو بازی مبایل معرفی میکنه !! یا همش CGI نشون میدن انگار رفتیم سینما یا یه بزغاله ی مثل تاد هاوارد تو دوربین نگاه میکنه دروغ میگه به بزرگی کهکشان راه شیری.

پ.ن. این دانگراید = فروش کم و ریج مخاطب یه چیز کاملاً ساختگی و مزخرف هست. دانگرید چشمگیر witcher 3 و فروش 20 میلیونیش این نظریه رو میشوره میبره.
تغییرات که کلا توی روند ساخت بازی پیش میاد. حالا چه تغییرات گرافیکی (دانگرید) یا تغییرات گیم پلی و ... نمونه های دانگرید که زیاد هستن، از Killzone 2 تا 2 Dark soul و ... ولی اگه بخوام نظر خودم رو بگم اول باید بگم دانگریدی که با فروش کم مساوی بشه رو اصلا در جریانش نیستم، ولی در بیشتر مواقع شاهد ریج مخاطب بودم. توی همین مقاله هم به واچ داگز و دیویژن اشاره میکنه که کاملا با ریج مخاطب همراه بودن. حتی دوستای خودم کم و بیش میگن که ما دیویژن سال 2013 رو میخوایم. خودم هم دقیق یادمه که ملت چقدر از دانگرید عصبانی بودن، حالا گیم پلی و نبود محتوا و پرفومانس به کنار. به ویچر اشاره کردی که برام یه نکته جالبه، این بازی اونقدر شاهکار بود که حتی اگه با گرافیک اتاری هم میومد باز هم می فروخت. حالا بازی بعدی CDPR پارسال بعد از مدت ها یه دموی 45 دقیقه ای ازش اومد و خودشون گفتن یکی از دلایلی که بهتون گیمپلی رو دیر نشون دادیم این بود که بازی در حال ساخته و ممکنه خیلی چیزاش تغییر کنه و دوس نداریم بعدا بیاین بگین چرا بعضی چیزاش تغییر کردند. این همون سازنده ی ویچر 3 با فروش 20 میلیونیش هست که میگید نظریه رو میشوره و میبره.

Cyberpunk 2077 Gameplay Footage Includes a Secret Message Explaining Why It Was Held Back

در کل برعکس شما اصلا این مقاله رو یه بولشت تمام عیار نمیدونم. حتی اگه روی فروش تاثیر نزاره باز هم این ریجِ مخاطب، جوِ خوبی برای یه بازی نداره و سازنده ها اصلا خوشحال نمیشن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر