E3 2019

بیشتر منتظر کدام کنفرانس خبری در E3 2019 هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    190

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
hxgy_l7hibiukvq9xvb2pqh47ch-920x518.jpg

با سلام خدمت تمام دوستان بازی‌سنتری

خوب باز هم به زمان E3 نزدیک می‌شیم و و باز هم تاپیک‌ها و کل‌کل‌ها و هیجانات

امسال البته یکم متفاوت‌تر از سال‌های قبل هست، اول اینکه سونی و EA کنفرانس خبری ندارند و دوم اینکه اخبار و شایعات پیرامون نسل بعدی کنسول‌ها بسیار هست.
در این تاپیک دوستان می‌توانند اخبار بازی‌های مورد علاقه که به شرکت‌های دارای کنفرانس تعلق ندارن رو پوشش بدن (و یا شاید در نهایت به عنوان Third Party در کنفرانس مایکروسافت نمایش داشته باشند)، برای مثال سازنده Dying Light اعلام کرد که بازی آن‌ها در E3 نمایش خواهد داشت.

زمان برگزاری کنفرانس‌ها و سایت‌های تماشای زنده به تدریج در همین پست اعلام می‌شود.

107127

با تشکر از @Ali Venom بابت عکس برنامه زمانی پخش کنفرانس‌های خبری امسال.

در کل این تاپیک به صورت عمومی ایجاد شده و هر خبری پیرامون E3 در اینجا می‌تونه پوشش داده بشه.
تنها درخواستی که از شما داریم رعایت قوانین انجمن هست، لطفا تخلفات مشاهده شده را گزارش کنید و از درگیری لفظی و مستقیم بپرهیزید.

به امید E3 هیجان انگیزی دیگر برای همه دوست‌داران دنیای گیم :x

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
View attachment 109105

این جمع بازدید تمام تریلرهای E3 ـه (اگه یه بازی چند تا تریلر داشته باشه تعداد بازدیدهاشون با هم جمع شده)
محبوبیت فوق العاده Cyberpunk 2077 قشنگ مشخصه
اونجرز و استاروارز هم میشه بیشترشو گذاشت به حساب اقتباسی بودنشون. انتظار دیگه ای نمی رفت
نکته جالب تعداد بازدیدها و رتبه خوب Dragon Ball Z Kakarot ـه (De Powah ovvu Anime >:))
و رتبه فاجعه Gears 5 ـه که حتی تو لیست نیست (حتی Flight Simulator مایکروسافت هم بالاتر از گیرز 5 ـه)

View attachment 109106

اینم بر اساس نسبت لایک به دیسلایک ـه
که خب میشه تاثیر مثبت دایرکت نینتندو و رضایت جمعی اش رو تو این یکی به وضوح دید

سلام لیست پربیننده ترین کنفرانس ها هم میتونید بذارید؟

در ضمن اینکه تریلر دو بازی اونجرز و استاروارز با اینکه واقعا بازیهای پیشروی نبودند ولی در صدرلیست قرار دارند برای من یکی نا امید کننده است. بارها شده تو تاپیک های مختلف بابت بازیهای اقتباس شده در این سطح AAA ابراز ناراحتی کردم بی دلیل نبوده

هرچند زمانی که اسپایدرمن PS4 میاد در تاریخ 20-30 ساله سونی رکورد افتتاحیه رو میشکنه وضعیت مشخص بود ولی به دلیل جنگ کنسولی نمیشد زیاد بازش کرد

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

نداشت اینو اونجا که دیدم ولی اگه یادم باشه مایکرو اول بود...
رتبه های دیگه رو هم نمیدونم

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered on PlayStation 4 and PC features brilliant new visual enhancements by QLOC, letting PlayStation 4 players enjoy the game at 1080p resolution and with a super-smooth frame rate of 60 frames per second (FPS). PlayStation 4 Pro users can also opt for a true 4K resolution at 30 FPS, or 1440p at 60FPS. PC players will be able to play the game up to a 4K resolution and 60 FPS.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch on Nintendo Switch is the first handheld iteration of the acclaimed title adapted by Engine Software. It will let Switch players experience the game with 720p resolution at 30 FPS in TV mode at home, or in handheld mode on the go. The game retains the same dynamic fight system combining real-time action and turn-based tactical elements, as well as the dozens of locations and hundreds of creatures that comprise the vast universe of Ni no Kuni.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
E3 امسال کلا یه شوخی بود هیچی نداشت جز چند تا چرت و پرت دریغ از یک دونه گیم پلی درست و حسابی هیچ بازی نظر منو جلب نکرد کاش سونی حضور داشت لااقل 4 تا گیم پلی درست و حسابی از بازیهای داستانیش میدیدم بقیه کلا تو کار انلاینن

• Like
Reactions: samadi741

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

در ضمن اینکه تریلر دو بازی اونجرز و استاروارز با اینکه واقعا بازیهای پیشروی نبودند ولی در صدرلیست قرار دارند برای من یکی نا امید کننده است. بارها شده تو تاپیک های مختلف بابت بازیهای اقتباس شده در این سطح AAA ابراز ناراحتی کردم بی دلیل نبوده

هرچند زمانی که اسپایدرمن PS4 میاد در تاریخ 20-30 ساله سونی رکورد افتتاحیه رو میشکنه وضعیت مشخص بود ولی به دلیل جنگ کنسولی نمیشد زیاد بازش کرد
مثل اینکه اونجرز بیشترین بازخورد منفی داشته البته ! :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
Nintendo's Market Value Drops By $1 Billion After Animal Crossing Switch Delay

این رو نمیدونم ارزش تاپیک خبر زدن جدا رو داشت یا نه...
ولی خب جالبه بدونید طرز تفکر مالی صنعت چجوریه و چرا وضع خیلی از کنفرانس های امسال این قدر داغون بوده و مخاطب ها رو به هیچ جاشون نگرفتن عملا
====
قضیه اینه نینتندو به خاطر این که همون قضیه Crunch (که ماکان شب و روز این جا خودش رو می کشه تا بهتون توضیح بده چیه) سر سازنده هاش پیش نیاد، Animal Crossing New Horizons رو از تاریخ نامعلومی که برای 2019 داشت به 20 مارس 2020 منتقل کردند و تاخیر زدند روش. برخلاف چیزی هم که فکر می کنید فن بیس بازی با وجود این که 7 ساله منتشر بازی اند کامل با تصمیم نینتندو همراهی کردند.
ولی سهام دارها نه :|
از نظر اون ها این که نینتندو هیچ چی از سرویس های آنلاین و اشتراکی و ابری ارائه نداده غیر قابل قبوله
این که با مایکروسافت همکاری نزدیک نشون ندادن غیر قابل قبوله
این که مثل مایکروسافت سخت افزار جدید معرفی نکردن غیر قابل قبوله (البته اگه چیزی که مایکروسافت نشون داد رو بشه "معرفی سخت افزار" در نظر گرفت)
و این که به جای این که پوست بازیسازها رو بکنن و Animal Crossing رو تو 2019 عرضه کنن دارن 2020 میدنش بیرون هم بدون شک غیر قابل قبوله

نتیجه اش هم سقوط یک میلیارد دلاری ارزش نینتندو تو بازار سهام و کاهش 3.53 درصدی سهم ها است.
دیگه خودتون برید تا ته این ShitShow ـی که E3 و صنعت گیم داره میره سمتش رو بخونید.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
یه خبر خیلی بد :( جای مناسبی برای گذاشتن این خبر پیدا نکردم، گفتم تو این تاپیک بزارم. آقای Patrick Munnik یکی از تهیه کننده های ارشد استودیو Guerrilla، تو سن 45 سالگی فوت کرده متاسفانه. واقعا دیدن خبر فوت افرادی که برای این صنعت زحمت میکشن اونم تو همچین سنی ناراحت کننده هست. روحش شاد.

5rwl_n0kdwia5o4431.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
Nintendo's Market Value Drops By $1 Billion After Animal Crossing Switch Delay

این رو نمیدونم ارزش تاپیک خبر زدن جدا رو داشت یا نه...
ولی خب جالبه بدونید طرز تفکر مالی صنعت چجوریه و چرا وضع خیلی از کنفرانس های امسال این قدر داغون بوده و مخاطب ها رو به هیچ جاشون نگرفتن عملا
====
قضیه اینه نینتندو به خاطر این که همون قضیه Crunch (که ماکان شب و روز این جا خودش رو می کشه تا بهتون توضیح بده چیه) سر سازنده هاش پیش نیاد، Animal Crossing New Horizons رو از تاریخ نامعلومی که برای 2019 داشت به 20 مارس 2020 منتقل کردند و تاخیر زدند روش. برخلاف چیزی هم که فکر می کنید فن بیس بازی با وجود این که 7 ساله منتشر بازی اند کامل با تصمیم نینتندو همراهی کردند.
ولی سهام دارها نه :|
از نظر اون ها این که نینتندو هیچ چی از سرویس های آنلاین و اشتراکی و ابری ارائه نداده غیر قابل قبوله
این که با مایکروسافت همکاری نزدیک نشون ندادن غیر قابل قبوله
این که مثل مایکروسافت سخت افزار جدید معرفی نکردن غیر قابل قبوله (البته اگه چیزی که مایکروسافت نشون داد رو بشه "معرفی سخت افزار" در نظر گرفت)
و این که به جای این که پوست بازیسازها رو بکنن و Animal Crossing رو تو 2019 عرضه کنن دارن 2020 میدنش بیرون هم بدون شک غیر قابل قبوله

نتیجه اش هم سقوط یک میلیارد دلاری ارزش نینتندو تو بازار سهام و کاهش 3.53 درصدی سهم ها است.
دیگه خودتون برید تا ته این ShitShow ـی که E3 و صنعت گیم داره میره سمتش رو بخونید.

جیم کوئیزیشن بهتر از من و خوشگل تر از من کل قضیه رو توضیح میده که راحت تر بفهمید :D

یه خبر خیلی بد :( جای مناسبی برای گذاشتن این خبر پیدا نکردم، گفتم تو این تاپیک بزارم. آقای Patrick Munnik یکی از تهیه کننده های ارشد استودیو Guerrilla، تو سن 45 سالگی فوت کرده متاسفانه. واقعا دیدن خبر فوت افرادی که برای این صنعت زحمت میکشن اونم تو همچین سنی ناراحت کننده هست. روحش شاد.

5rwl_n0kdwia5o4431.jpg

تسلیت. 45 سالگی سن به شدت دردناکیه برای فوت کردن... خیلی از میوه هایی که یکی تو جوونی میکاره تازه تو این سن براش میوه میدن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
با این که نمایشگاه الان شلوغه ولی کم کم پرونده کنفرانس ها و نمایش ها و آمارهاشون داره بسته میشه
آمارها متعلق به میزان بحث ها و بازدیدها میان رسانه های مرتبط با صنعت ویدیو گیم ـه

109235

بزرگترین اسم های E3 امسال مسلما، ریمیک Final Fantasy VII، ادامه The Legend of Zelda: Breath of the Wild، بازی Avengers مارول و معرفی بانجو و کازویی برای Super Smash Bros.Ultimate بودند

پ.ن: حضور بانجو و کازویی تو اسمش به تنهایی از تمام بازی ها و نمایش های کنفرانس E3 مایکروسافت بیشتر مورد بحث و گفتگو بوده.
که این خودش کلی حرف برای محبوبیت این سری همیشه خاموش داره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
با این که نمایشگاه الان شلوغه ولی کم کم پرونده کنفرانس ها و نمایش ها و آمارهاشون داره بسته میشه
آمارها متعلق به میزان بحث ها و بازدیدها میان رسانه های مرتبط با صنعت ویدیو گیم ـه

View attachment 109235

بزرگترین اسم های E3 امسال مسلما، ریمیک Final Fantasy VII، ادامه The Legend of Zelda: Breath of the Wild، بازی Avengers مارول و معرفی بانجو و کازویی برای Super Smash Bros.Ultimate بودند

پ.ن: حضور بانجو و کازویی تو اسمش به تنهایی از تمام بازی ها و نمایش های کنفرانس E3 مایکروسافت بیشتر مورد بحث و گفتگو بوده.
که این خودش کلی حرف برای محبوبیت این سری همیشه خاموش داره.
این آمارش بر چه اساسی هست؟ :D الان که من چک میکنم تریلر سایبرپانک خیلی بیشتر از 20 میلیون بازدید تو یوتیوب داشته ولی تو این لیست نیست. بازدیدهای Halo هم مثلا از FF VII Remake هم بیشتره.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
این آمارش بر چه اساسی هست؟ :D الان که من چک میکنم تریلر سایبرپانک خیلی بیشتر از 20 میلیون بازدید تو یوتیوب داشته ولی تو این لیست نیست. بازدیدهای Halo هم مثلا از FF VII Remake هم بیشتره.
این آمار روزانست برای ۳شنبست آمار کل نیست
E3

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

آمار سه شنبه است فقط فکر کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر