E3 2019

بیشتر منتظر کدام کنفرانس خبری در E3 2019 هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    190

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
hxgy_l7hibiukvq9xvb2pqh47ch-920x518.jpg

با سلام خدمت تمام دوستان بازی‌سنتری

خوب باز هم به زمان E3 نزدیک می‌شیم و و باز هم تاپیک‌ها و کل‌کل‌ها و هیجانات

امسال البته یکم متفاوت‌تر از سال‌های قبل هست، اول اینکه سونی و EA کنفرانس خبری ندارند و دوم اینکه اخبار و شایعات پیرامون نسل بعدی کنسول‌ها بسیار هست.
در این تاپیک دوستان می‌توانند اخبار بازی‌های مورد علاقه که به شرکت‌های دارای کنفرانس تعلق ندارن رو پوشش بدن (و یا شاید در نهایت به عنوان Third Party در کنفرانس مایکروسافت نمایش داشته باشند)، برای مثال سازنده Dying Light اعلام کرد که بازی آن‌ها در E3 نمایش خواهد داشت.

زمان برگزاری کنفرانس‌ها و سایت‌های تماشای زنده به تدریج در همین پست اعلام می‌شود.

107127

با تشکر از @Ali Venom بابت عکس برنامه زمانی پخش کنفرانس‌های خبری امسال.

در کل این تاپیک به صورت عمومی ایجاد شده و هر خبری پیرامون E3 در اینجا می‌تونه پوشش داده بشه.
تنها درخواستی که از شما داریم رعایت قوانین انجمن هست، لطفا تخلفات مشاهده شده را گزارش کنید و از درگیری لفظی و مستقیم بپرهیزید.

به امید E3 هیجان انگیزی دیگر برای همه دوست‌داران دنیای گیم :x

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
همه‌ی لیک‌هایی که ایشون کردن درست دراومد. :D رسما قبلا از کنفرانس بتسدا اسم‌ بازی‌هایی که میخاد معرفی شه هم لو داد.
https://twitter.com/New_WabiSabi
تنها کمپانی که اجازه لیک کردن ازش رو نداره نینتندو هست.
کیانو متاسفانه برا من یکی لیک شد جالبه هیشکی هم جدی نگرفته بودش نگو قشنگ نفوذی خالص بود :D ....

• Like
Reactions: Mohammad@li

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
واقعا حیف شد امسال سونی کنفرانس نداشت .e3 بدون سونی یعنی برگزاری لیگ برتر بدون پرسپولیس و استقلال.واقعا هیچ جذابیتی نداره .به نظرم میتونست کنفرانس برگزار کنه همین تریلر 8 دقیقه ای ds که هفته پیش گذاشت را نشون میدادن با یه تریلر جدید از tlou چند تا بازی ترد پارتی هم نشون میدادن از کنفرانس مزخرف مایکرو بهتر میشد.

قبول ندارم
کاری که سونی با تریلر DS کرد خیلی بهتر از بلایی که سر کنفرانس خودش تو E3 2018 آورد. تازه اون جا Tlou 2 و GOT با اسپایدرمن هم بود. تا یه مدت سوژه ملت بود سونی و کنفرانس و نحوه برگزاری اش.
همین کنفرانس مایکروسافت الان به نظر من تریلری مثل تریلر داستانی هیلو عملا به خاطر گندکاری ها نیمه دوم اش سوخت.
یا چرا باید تریلر مود مولتی پلیر گیرز 5 تو کنفرانس باشه... خب نباشه بهتره...
و خب اینا رو میگم. ولی به نظرم کنفرانس مایکروسافت "Overall" کنفرانس اوکی ـی بود. سونی با یه DS میومد از همون سناریوی پارسال هم داغون تر می شد.
الان به نظر من تاثیرگذاری تریلر DS به شدت بهتر و بیشتر از چیزی بود که به عنوان تنها مورد مهم یک کنفرانس بزرگ میشد به نمایش گذاشت
همین کار هم نینتندو با دایرکت پوکمون کرد. برا نینتندو کاری نداره یه ربع به دایرکت اش اضافه کنه پوکمون رو وسط کنفرانس هایپ کنه؟ نه که نداره. ولی خب مشخصه رو کردن اطلاعات تو یه هفته قبل E3 چقدر به نفع پوکمون و نینتندو شد.

• Like
Reactions: samadi741

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
CP2077 از همشون میزنه بالا :D

نکته اول اینکه هنوز پر بازدید ترین تریل E3 به تعداد ساعت DS نرسیده دوم هم اینکه Call of Duty Modern Warfare به همشون سلام میرسونه :D

CP تا الان 4.2 شده بازم به روز اول DS نمیرسه
تریلر MW هم که هفته قبل E3 بود برا همین تو لیست نیست وگرنه تریلر بده که قطعا میاد اول :D
پ ن : اوضاع گیرز اینقدر بد بوده که کلا تو لیست نی با اون نمایش عجیب غریبی که داشت

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
CP تا الان 4.2 شده بازم به روز اول DS نمیرسه
تریلر MW هم که هفته قبل E3 بود برا همین تو لیست نیست وگرنه تریلر بده که قطعا میاد اول :D
نه دیگه نشد الان CP2077 کمتر از یـ روز رسیده به آمار DS قشنگ با خطکش بخوای حساب کنی 4 میلیون میشه وسط 50 ساعت یعنی یک روز در برابر نصف روز :D بعدم مرد مومن MW فردای تریلر DF اومد که تو عرض یک ساعت فقط من شمردم اندازه پیک لایکای کوجیما تو تویتر لایک خورد زیر پست معرفیش !

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نه دیگه نشد الان CP2077 کمتر از یـ روز رسیده به آمار DS قشنگ با خطکش بخوای حساب کنی 4 میلیون میشه وسط 50 ساعت یعنی یک روز در برابر نصف روز :D بعدم مرد مومن MW فردای تریلر DF اومد که تو عرض یک ساعت فقط من شمردم اندازه پیک لایکای کوجیما تو تویتر لایک خورد زیر پست معرفیش !
من که خودم شیفته CP هستم :D ولی تا الان 15 ساعت 4.3 میلیون دیدن DS رو تو 1 روز یعنی 24 ساعت 5 میلیون (قطعی نی که برسه چون بازدیدها یهو خیلی افت میکنه)
Death Stranding's Release Date Trailer Nears 5 Million Views
خب اینی که بازدید DS رو مقایسه کرده با SW و تریلرهای E3 خواسته DS رو به رخ بکشه وگرنه MW تریلرش هفته قبل E3 بود دیگه وگرنه تا الان 28 میلیون بازدید داشته

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من که خودم شیفته CP هستم :D ولی تا الان 15 ساعت 4.3 میلیون دیدن DS رو تو 1 روز یعنی 24 ساعت 5 میلیون (قطعی نی که برسه چون بازدیدها یهو خیلی افت میکنه)
Death Stranding's Release Date Trailer Nears 5 Million Views
خب اینی که بازدید DS رو مقایسه کرده با SW و تریلرهای E3 خواسته DS رو به رخ بکشه وگرنه MW تریلرش هفته قبل E3 بود دیگه وگرنه تا الان 28 میلیون بازدید داشته
زوده برا CP2077 افت کنه تا اخر امشب بهت قول میدم 6 میلیون رو رد میکنه :D در کل این حرفا همش الکیه همش میرسه به همون تریلر MW :D

• Like
Reactions: The End Of Ps

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
اینم از Hidden Message تریلر جدید سایبرپانک
نمایش گیم‌پلی برای عموم رفت تا Gamescom

h3ll_d8qwnelueaailfn.jpg
واقعا یک استودیوی منحصر به فرد هستش این سی دی پراجکت. چقدر کاربر محور هستن و همه چیز رو به خوبی توضیح دادن. امیدوارم همیشه از نظر کیفی و تجاری موفق عمل کنند تا هیچ وقت مجبور نشن به سمت دیگه دنیای بیزنس رو بیارن.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خب E3 امسال هم تقریبا تموم شد و بنظرم اگر کنفرانس نینتندو و سوپرایزی احتمالی رو در نظر نگیریم یکی از ضعیف ترین e3 های دوران بود.
من دیدم دوستانی که میگن دیگه اخر نسله و شرکتها بازی ندارن که معرفی کنن و همه رو گذاشتن برای نسل بعد یه لیست از بهترین بازیهای منتشر شده در ۲۰۱۳ براتون میذارم تا خودتون مقایسه کنید تو سال اخر نسل قبل کمپانیها چیا دادن بیرون:

Grand Theft Auto V
The Last of Us
Tomb Raider
Gran Turismo 6
Metro Last Light
Bishock Infinitie
Super Mario 3D World
Battlefield 4
Rayman Legends
Assassin's Creed Black Flag
Devil May Cry
Tearaway