E3 2019

بیشتر منتظر کدام کنفرانس خبری در E3 2019 هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    190

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
hxgy_l7hibiukvq9xvb2pqh47ch-920x518.jpg

با سلام خدمت تمام دوستان بازی‌سنتری

خوب باز هم به زمان E3 نزدیک می‌شیم و و باز هم تاپیک‌ها و کل‌کل‌ها و هیجانات

امسال البته یکم متفاوت‌تر از سال‌های قبل هست، اول اینکه سونی و EA کنفرانس خبری ندارند و دوم اینکه اخبار و شایعات پیرامون نسل بعدی کنسول‌ها بسیار هست.
در این تاپیک دوستان می‌توانند اخبار بازی‌های مورد علاقه که به شرکت‌های دارای کنفرانس تعلق ندارن رو پوشش بدن (و یا شاید در نهایت به عنوان Third Party در کنفرانس مایکروسافت نمایش داشته باشند)، برای مثال سازنده Dying Light اعلام کرد که بازی آن‌ها در E3 نمایش خواهد داشت.

زمان برگزاری کنفرانس‌ها و سایت‌های تماشای زنده به تدریج در همین پست اعلام می‌شود.

107127

با تشکر از @Ali Venom بابت عکس برنامه زمانی پخش کنفرانس‌های خبری امسال.

در کل این تاپیک به صورت عمومی ایجاد شده و هر خبری پیرامون E3 در اینجا می‌تونه پوشش داده بشه.
تنها درخواستی که از شما داریم رعایت قوانین انجمن هست، لطفا تخلفات مشاهده شده را گزارش کنید و از درگیری لفظی و مستقیم بپرهیزید.

به امید E3 هیجان انگیزی دیگر برای همه دوست‌داران دنیای گیم :x

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
من هنوز شک دارم کنسولای نسل بعد 4k با 60 فریم رو بتونن اجرا کنن چه برسه به 8k با 120 فریم:D
این کارت ،اولین کارت 7 نانومتری سری ناوی هست.به 10 ترا فلاپس رسیده با کلاک اختصاصی میرسه بهه 13 تا.
ولی :1.قیمت کارتو ببین.
2.این تو 1440 داره 60 تا میده بدون ray tracing.
3.این همرده 2070 هست با ray tracing 2070 تو فول اچ دی فریم میانگینش میرسه به 45 .
اون 120 مال بازیهای indie هست نه ماله بازیهای aaa

فکر کنم شک جایز نیست:D

• Like
Reactions: Jack cooper

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بچه ها هنوز یه کنفرانس دیگه مونده... 8-| کنفرانس همونیم هست که 2017 و 2016 رو جمع کرد با هایپش رفت...8-|

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
این کارت ،اولین کارت 7 نانومتری سری ناوی هست.به 10 ترا فلاپس رسیده با کلاک اختصاصی میرسه بهه 13 تا.
ولی :1.قیمت کارتو ببین.
2.این تو 1440 داره 60 تا میده بدون ray tracing.
3.این همرده 2070 هست با ray tracing 2070 تو فول اچ دی فریم میانگینش میرسه به 45 .
اون 120 مال بازیهای indie هست نه ماله بازیهای aaa

فکر کنم شک جایز نیست:D
قبل از شروع نسل 8 هم از این وعده های تخیلی زیاد میدادن که اخرسر ایکس باک 900p رو هم بزور اجرا میکرد . بنظر من نسل بعد 4k با 30 فریم هست . حالا بازیهایی مثل cod یا فوتبال احتمال داره 60 فریم شه .
این ray tracing هم زیاد دارن روش تبلیغ میکنند چون مشخصه اخرسر فقط به یه بهبود جزئی ختم میشه .

• Like
Reactions: rahyarpaul

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
بچه ها هنوز یه کنفرانس دیگه مونده... 8-| کنفرانس همونیم هست که 2017 و 2016 رو جمع کرد با هایپش رفت...8-|
البته 2016 رو که سونی جمع کرد رفت :D جمع که چه عرض کنم همون ساندویچ که خودت گفتی کرد
The 8 Greatest E3 Moments (Of The Last 10 Years) - IGN
1. PlayStation’s Entire 2016 Conference
_________
اتفاقا دیشب هم داشتم این ری اکشن رو میدیدم تجدید خاطره میکردم ... عالیه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
البته 2016 رو که سونی جمع کرد رفت :D جمع که چه عرض کنم همون ساندویچ که خودت گفتی کرد
The 8 Greatest E3 Moments (Of The Last 10 Years) - IGN
1. PlayStation’s Entire 2016 Conference
_________
اتفاقا دیشب هم داشتم این ری اکشن رو میدیدم تجدید خاطره میکردم ... عالیه

خو آره در اون شکی نیست :D
یکی از حماسی ترین هاشون بود... ولی اون یکی رو من میگم که ته بندی کرد :D

آه و خوب شد این مقاله رو اوردی که تنها اشاره اش از پارسال خیلی خوب بود
6. “Everyone is Here”

سه سال اخیر اینا تو جمع کردن کل ایونت هتریک کردن

• Like
Reactions: The End Of Ps

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نسل بعد به احتمال خیلی زیاد پیشرفت خیلی خاصی توی گرافیک بصری نمیبینیم. چون هرچی که گرافیک بازی ها پیشرفت میکنن، اون پیشرفت کمتر به چشم میاد و از اونور تکنیک های جدید performance رو میزنن نابود میکنن :D همین ری تریسینگ مثلا که روی کارت های rtx پدر فریم ریت رو در میاره و توی اکثر بازی ها هم تغییر گرافیکی اونقدر دیده نمیشه :| :D
از اونور از نظر لول دیزاین، وسعت بازی ها، هوش مصنوعی و ... بازی ها خیلی پیشرفت میکنن.
از نظر رزولوشن و فریم هم امیدوارم از خر شیطون بیان پایین روی همون 4k60fps تمرکز کنن، Gears 5 و فورزا های مایکرو که همین الانم 4k60fps هستن، هیلو بعدی هم به احتمال زیاد همینطور میشه.

فکر فریم بالای 60 روی کنسول ها هم کلا از ذهنتون بندازین بیرون :D

• Like
Reactions: Z-fan

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
قبل از شروع نسل 8 هم از این وعده های تخیلی زیاد میدادن که اخرسر ایکس باک 900p رو هم بزور اجرا میکرد . بنظر من نسل بعد 4k با 30 فریم هست . حالا بازیهایی مثل cod یا فوتبال احتمال داره 60 فریم شه .
این ray tracing هم زیاد دارن روش تبلیغ میکنند چون مشخصه اخرسر فقط به یه بهبود جزئی ختم میشه .
فناوری بدی نیست ولی به شدت برای کارتهای حاضر غیر بهینه هست،برای کارتهای rtx 25-50% افت فریم میده،چه برسه به نسلهای قبل که تا 75 درصد هم افت فریم داشتیم

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
کنفرانس amd یه نکته داشت که برای کنسول دارا هم مهمه
Raytracing?
the Navi cards do not have native hardware support for it, despite what the competition is doing. Weirdly enough we think (currently) that is an advantage for AMD, as they can fab smaller and less expensive silicon,
AMD, however, has hinted that the NAVI GPUS to follow NAVI10 (Big Navi) will get some sort of hardware accelerated Raytracing functionality. But the general consensus is simple, the time is not right to go full on Raytracing and this AMD sticks to an evolved Shader engine.
اولا کارت معرفی شده rx 5700 از ray tracing پشتیبانی نمیکنه و کارتهای آینده ناوی 10 از اون پشتیبانی میکنند و هنوز زمان رو آماده استفاده کامل از ray tracing نمیدونند و amd به نوعی چسبیده به یه shader engine تکامل یافته.
پس فکر یه کنسول 8k 120 ray tracing رو بیرون کنید کامل.
الان 5700xt رقیبه 2070 هست با 450 دلار، 2070 تو ray racing فریم میانگینش از 60 به 45 میرسه تو fhd
فکر میکنم توقعتون رو از کنسول نسل بعد ،جدا متعادل کنید و کر نه مثل کنفرانسهای امسال اپیک فیل میشید

خود ماکروسافت به صورت صریح گفت که اسکارلت سخت افزار مخصوص Ray Tracing را داره. ربطی به این نداره که کارت های امسال AMD داشته باشن یا نه. سونی هم گفته پشتیبانی میکنه ولی نگفته سخت افزارش را خواهد داشت یا نه.

• Like
Reactions: sajjad++

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
خود ماکروسافت به صورت صریح گفت که اسکارلت سخت افزار مخصوص Ray Tracing را داره. ربطی به این نداره که کارت های امسال AMD داشته باشن یا نه. سونی هم گفته پشتیبانی میکنه ولی نگفته سخت افزارش را خواهد داشت یا نه.

بیشتر به نظر میاد AMD میخواد روی کارت گرافیک هاش Ray Tracing نزاره ولی سونی مایکرو خواستن کنسول این قابلیت داشته باشه که در نهایت AMD هم براشون اضافه کرده
شایدم این قابلیت واسه نسل بعد میخواد اضافه کنه به گرافیک هاش AMD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر