E3 2019

بیشتر منتظر کدام کنفرانس خبری در E3 2019 هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    188

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
12,335
55,473
نام
∂αнмα
CP تا الان 4.2 شده بازم به روز اول DS نمیرسه
تریلر MW هم که هفته قبل E3 بود برا همین تو لیست نیست وگرنه تریلر بده که قطعا میاد اول :D
نه دیگه نشد الان CP2077 کمتر از یـ روز رسیده به آمار DS قشنگ با خطکش بخوای حساب کنی 4 میلیون میشه وسط 50 ساعت یعنی یک روز در برابر نصف روز :D بعدم مرد مومن MW فردای تریلر DF اومد که تو عرض یک ساعت فقط من شمردم اندازه پیک لایکای کوجیما تو تویتر لایک خورد زیر پست معرفیش !

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
1,926
9,506
نام
علی
نه دیگه نشد الان CP2077 کمتر از یـ روز رسیده به آمار DS قشنگ با خطکش بخوای حساب کنی 4 میلیون میشه وسط 50 ساعت یعنی یک روز در برابر نصف روز :D بعدم مرد مومن MW فردای تریلر DF اومد که تو عرض یک ساعت فقط من شمردم اندازه پیک لایکای کوجیما تو تویتر لایک خورد زیر پست معرفیش !
من که خودم شیفته CP هستم :D ولی تا الان 15 ساعت 4.3 میلیون دیدن DS رو تو 1 روز یعنی 24 ساعت 5 میلیون (قطعی نی که برسه چون بازدیدها یهو خیلی افت میکنه)
Death Stranding's Release Date Trailer Nears 5 Million Views
خب اینی که بازدید DS رو مقایسه کرده با SW و تریلرهای E3 خواسته DS رو به رخ بکشه وگرنه MW تریلرش هفته قبل E3 بود دیگه وگرنه تا الان 28 میلیون بازدید داشته

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
12,335
55,473
نام
∂αнмα
من که خودم شیفته CP هستم :D ولی تا الان 15 ساعت 4.3 میلیون دیدن DS رو تو 1 روز یعنی 24 ساعت 5 میلیون (قطعی نی که برسه چون بازدیدها یهو خیلی افت میکنه)
خب اینی که بازدید DS رو مقایسه کرده با SW و تریلرهای E3 خواسته DS رو به رخ بکشه وگرنه MW تریلرش هفته قبل E3 بود دیگه وگرنه تا الان 28 میلیون بازدید داشته
زوده برا CP2077 افت کنه تا اخر امشب بهت قول میدم 6 میلیون رو رد میکنه :D در کل این حرفا همش الکیه همش میرسه به همون تریلر MW :D

• Like
Reactions: The End Of Ps

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
62
173
نام
توماج
اینم از Hidden Message تریلر جدید سایبرپانک
نمایش گیم‌پلی برای عموم رفت تا Gamescom

واقعا یک استودیوی منحصر به فرد هستش این سی دی پراجکت. چقدر کاربر محور هستن و همه چیز رو به خوبی توضیح دادن. امیدوارم همیشه از نظر کیفی و تجاری موفق عمل کنند تا هیچ وقت مجبور نشن به سمت دیگه دنیای بیزنس رو بیارن.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,243
109
نام
آرین
کپکامم نمایش داره؟برای رزیدنت اویل میگم

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,417
10,921
نام
Rouly
خب E3 امسال هم تقریبا تموم شد و بنظرم اگر کنفرانس نینتندو و سوپرایزی احتمالی رو در نظر نگیریم یکی از ضعیف ترین e3 های دوران بود.
من دیدم دوستانی که میگن دیگه اخر نسله و شرکتها بازی ندارن که معرفی کنن و همه رو گذاشتن برای نسل بعد یه لیست از بهترین بازیهای منتشر شده در ۲۰۱۳ براتون میذارم تا خودتون مقایسه کنید تو سال اخر نسل قبل کمپانیها چیا دادن بیرون:

Grand Theft Auto V
The Last of Us
Tomb Raider
Gran Turismo 6
Metro Last Light
Bishock Infinitie
Super Mario 3D World
Battlefield 4
Rayman Legends
Assassin's Creed Black Flag
Devil May Cry
Tearaway

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Frobary

Return of the King
ناظم انجمن
Jun 6, 2007
26,957
42,625
نام
محمد
بازدیدهای DS که واقعا زیاد بود ولی این مدل مقایسه اشتباه هست :D سایبرپانک تو کنفرانس نمایش داشت و خیلی ها از طریق همون کنفرانس دیدن ولی DS یا حتی MW رو فقط میشد از طریق تریلر چک کرد، برای همین آمار اینقدر متفاوت میشه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,585
4,095
نام
سهيل
درسته نسل قبل ما تا دقیقه آخر با بازی خوب بمباران میشدیم ولی همون خوب ها هم تا 2012 همشون معرفی شده بودن. بحث معرفی هست بیشتر تا عرضه بازی خوب. وگرنه همین الانم بازی خوب کم نداریم برای سال 2019 و 2020.

نکته دوم اینه که این نسل یکم روند ساخت بازی ها طولانی تر شده و اینم کم تاثیر نداشته روی قضیه. Arkham Knight سال 2015 عرضه شده هنوز 2019 ه خبری از بازی جدید Rocksteady نیست. در حالی که نسل قبل 2009-2011 دوتا Batman عرضه کردند.

• Like
Reactions: saeed_sg

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
958
851
نام
محسن
قشنگ 2020 شده بمباران بازی ! عجب سالیه هر ماه حداقل دو تا بازی بزرگ هست از فوریه 2020

• Like
Reactions: SHAYAN1999

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
4,017
5,923
برنده امسال سونی بود که به سیرک e3 2019 نیومد.
امسال یه افتضاح تاریخی تمام بود .حیف حجم که برای تمام کنفرانسها گذاشتیم.
کل کنفرانسها 3/10 تو بهترین حالت.
ea و pc افتضاح
بتسدا ضعیف
ماکرو و اسکوئر متوسط.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
958
851
نام
محسن
باشه حکایت اون کسی که میگه عروسک من بهتره ! بزار حالا دو روز بگذره CP امار رد میکنه نگران نباش چون شیفتشی!Lol

• Like
Reactions: X B I T B

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟