اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
امیداورم برای کنترلر ps5 این تاچ پد رو ور دارن و به جاش نمایشگر بزارن .
این ps5 ظاهرا همون کنسول رویایی هست که خیلیامون سالها انتظارشو میکشیدیم
زدی چششو هم کور کردی :) کلا این تاچ رو دسته چیز بیخودیه.همین طرح رو حفظش کنن و تاچم بردارن و به جاش یه باطری قویتر بزارن

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
زدی چششو هم کور کردی :) کلا این تاچ رو دسته چیز بیخودیه.همین طرح رو حفظش کنن و تاچم بردارن و به جاش یه باطری قویتر بزارن
من حاضرم دسته رو سیمی کنن ،ولی یه نمایشگر بزارن ، که مینی مپ و آلارم و راهنمای دکمه های بازی ها رو از روی صفحه بازی بکنن بیارن بزارن روی این نمایشگره!

• Like
Reactions: Jack cooper

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
همچین چیز مالی هم نیست:Dهمونطور که اشاره کردم فکر کنم سونی وایسه ببینه اینا با Control چه نتیجه ای میگیرن.اگه مانند QB شد یوشیدا از در پشت استودیوشون یواشکی فلنگو میبنده:D
اتفاقا سونی ثابت کرده استدیویی مثل رمدی که پتانسیل ساخت aaa رو دارن رو خیلی خوب با مدیریت و راهکار بجا خیلی خوب مثل کاری ک با insomatic کرد مثل کاری ک gurerrella کرد و البته خیلی های دیگه میتونه با فرست پارتی شدن رمدی ی بازی درخور پیشینه رمدی مثل مکس پین بده بیرون
بشخصه فن اکس باکس و ماکروام اما فکرشو بکنید اگه alan wake با مدیریت و پشتیبانی سونی ارایه میشد چقدر یونیک تر و قوی تر بود و بزرگترین ضعفش ینی لول دیزاین تکراری رو دیگه نداشت و پا ب پای اویل الان ی برند قوی و شماره دار بود

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
من حاضرم دسته رو سیمی کنن ،ولی یه نمایشگر بزارن ، که مینی مپ و آلارم و راهنمای دکمه های بازی ها رو از روی صفحه بازی بکنن بیارن بزارن روی این نمایشگره!
خدارو شکر که تو سونی مهندس ایرانی نداریم :)

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
اتفاقا اگه روی دسته یه صفحه نمایش بزارن که بشه به عنوان کیبورد مجازی در حین بازی ازش استفاده کرد و مثل PC داخل بازی چت کرد عالی میشه به نظرم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
چه حرکت نوب آورانه ای:)).شما بری سینما فیلم ببینی بهتره.میخوای کدهای تقلب رو هم دوباره اضافه کنن؟
(شدیدا با هر ایده ای که بخواد اساس صنعت گیم رو تغیر بده مخالفم)
من همیشه هر بازی که آپشن داشت تا اونجا که تونستم کادر رو خالی کردم از این علائم و راهنماها ! اینکه کلا یه تصویر و نمای خالی از مناظر و کارکتر بازی داشته باشیم خواسته و انتظار خیلی از گیمر هاست

همه مثل شما پرو و الد اسکول نیستن ! شما هم به جای استفاده از تکنولوژی میتونی برگردی به شیوه پارینه سنگی زندگی کنی ، والا

navidvvv

کاربر سایت
Apr 8, 2019
59
من که موافقم روی دسته صفحه نمایش بزارن ، حرکت خیلی جالبیه مثل مموری دریم کست ، اینگاری یه اصالت ژاپنیی توش هست

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
به نظر من ایده خوبی نیست، حداقل برای نقشه
فکر کن برای دیدن نقشه و مسیری که باید طی کنی همش باید چشم از بازیت برداری (حالا حساب کن موقع رانندگی چقدر از لذت بازی کم می کنه)

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
من اوايل با ايده تاچ اسكرين موافق بودم اما عمر باتري دسته هاي ps4 به اندازه كافي ازار دهنده هست ديگه تاچ اسكرينم بزارن دقيقا قضيه همون دسته سيمي پيش مياد و ب كاربردي ك داره نميارزه :D
بهترين حالت باتري بهتر+جنس بهتر+پدال يا دكمه هاي زير دسته مثه دسته هاي حرفه ايه..

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
شرمنده که این پست رو اینجا میزارم ولی خوب با توجه به اینکه تو فروم ندیدم کسی اشاره کرده باشه و اینکه ممکنه لانچ نسل بعدی رو تا حدی تحت تاثیر قرار بده اینجا خبر رو قرار میدم

جنگ تجاری ترامپ و چین گویا بعد واوی داره دامن کنسولارم میگیره. طرحی تحت بررسی هست که اگر تصویب بشه 25 در صد تعرفه به کنسولها تعلق میگیره. چون هر سه کنسول ساز کنسولاشون رو در چین تولید میکنن شامل همشون میشه. قانون مسلما فقط در ایالات متحده قابل اجراست ولی از اونجایی که آمریکا آمریکاست بعید نیست دامنگیر کل صنعت بشه.

حالا گیمرای آمریکایی ممکنه یکم حس و حال این چند وقت مارو بهتر درک کنن:D

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
به نظر من ایده خوبی نیست، حداقل برای نقشه
فکر کن برای دیدن نقشه و مسیری که باید طی کنی همش باید چشم از بازیت برداری (حالا حساب کن موقع رانندگی چقدر از لذت بازی کم می کنه)
همه چیز تو دنیای بازی انتخابی بوده !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
توی بازی های راک استار و بیشتر بقیه اپن ورلد ها شما چجوری مپ رو می‌بینید؟ دکمه option رو می‌زنید بعد یکی از گزینه ها مال مپه خب اگه تاچ اسکرین دسته بشه بعنوان مپ یا مسیج ازش استفاده بشه بهتر نیست؟ اون نقشه پایین صفحه مینی مپ هست که حذف نمیشه

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
توی بازی های راک استار و بیشتر بقیه اپن ورلد ها شما چجوری مپ رو می‌بینید؟ دکمه option رو می‌زنید بعد یکی از گزینه ها مال مپه خب اگه تاچ اسکرین دسته بشه بعنوان مپ یا مسیج ازش استفاده بشه بهتر نیست؟ اون نقشه پایین صفحه مینی مپ هست که حذف نمیشه
مگه ابعاد این LED خیالی چقدر میتونه باشه که ازش برای دیدن مپ استفاده کنیم ؟:D

این چیزی که شما توقع دارین جز بالابردن قیمت کنترلر و گرون تر کردنش هیچی نداره عملا.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مگه ابعاد این LED خیالی چقدر میتونه باشه که ازش برای دیدن مپ استفاده کنیم ؟:D

این چیزی که شما توقع دارین جز بالابردن قیمت کنترلر و گرون تر کردنش هیچی نداره عملا.
خب گزینه زوم هم هست درثانی اون مپه قبلی تو صفحه هم فک نکنم حذف بشه، والا قبلا هم شایعه اش بود بنظرم بکار ببرن اینو گرچه منم نگران دوام و خالی شدن باطریش هستم

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
شرمنده که این پست رو اینجا میزارم ولی خوب با توجه به اینکه تو فروم ندیدم کسی اشاره کرده باشه و اینکه ممکنه لانچ نسل بعدی رو تا حدی تحت تاثیر قرار بده اینجا خبر رو قرار میدم

جنگ تجاری ترامپ و چین گویا بعد واوی داره دامن کنسولارم میگیره. طرحی تحت بررسی هست که اگر تصویب بشه 25 در صد تعرفه به کنسولها تعلق میگیره. چون هر سه کنسول ساز کنسولاشون رو در چین تولید میکنن شامل همشون میشه. قانون مسلما فقط در ایالات متحده قابل اجراست ولی از اونجایی که آمریکا آمریکاست بعید نیست دامنگیر کل صنعت بشه.

حالا گیمرای آمریکایی ممکنه یکم حس و حال این چند وقت مارو بهتر درک کنن:D
آمریکا سر داستان جاسوسی چین تصمیم گرفته دهنش رو سرویس کنه.شاید الان تو کنسول های ما هم چیپ جاسوسی کار گذاشته باشن:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر