اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
به خدا اصلا بحث کردن با فن کنسول Xbox یعنی خود زنی
دقیقا مثل بحث کردن با فنای لومیا میمونه این جماعت حتی بعد تعطیل شدن در Xbox هم چنان قراره هزیون بگن کلا جدی نگیرید
کنسولی که هیچی نداره دقت کنید هیچی نداره و فقط رو توهم استواره فناش هم تمام زندگیشون رو توهم گذروندن کلا بگذرید و بحث نکنید!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
همین‌ مولتی این بازیارو شب و روز زدید که رواوردید به بازیهای ۲۰ ساعته کمپین :D
الان شما چی انلاین بازی میکنی که انقدر خوبه ؟ Gears 4 :)) اصلا میتونی پلیر پیدا کنی ؟ والا بازی رو PC که تقریبا مرده به زور بتونه یه بازی پیدا کنه اونوقت مایکرو میاد امار میده 6 میلیون نفر
gears 4 بازی کردن لول :D چند مدت پیشم مسابقات pro leagueش داشتم میدیم به زور 3K بیننده داشت نصف کامت ها این بود که هنوز کسی اینو بازی میکنه ؟ :D هنوز تو سال 2019
فنای xbox فاز خود خفن پنداری دارن که ما بازی انلاین بیشتر بازی میکنیم.باشه لابد اون عمه منه که فقط بالای 1400 ساعت R6 بازی کرده

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
اینا رو ول کن :D این نمیدونم چی چی Kuni رو چند ساعت بازی کردی؟ این رو بگو :D
معلومه با این
q604441_.png
تا بازی ای که مایکرو نشونتون داد عجیب حال کردید :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
وضعیت وقتی جالب میشه که اون نک 2 و دیزگانی که داره ترول میشه از nتا انحصاری کنسولیشون متای بالاتری گرفته ( لول )
کلا یک نصیحت برادرانه برای کل کل و کوری خوندن برید سمت اینفینیتی پاور آو فلان و بهمان زیاد وارد بازی های انحصاری نشید برای خودتون بهتره ( باز هم لول )

پ.ن : خداروشکر تاپیک اکس باکس نیست وگرنه دوستان اکس باکس فن ملتو از وسط به دو نیم تقسیم میکردن که چرا توی تاپیک اکس باکس اسم اون پلی استیشن ملعون رو میارید

نک یه بازی اشغاله ، دیزگان هم شرایط خودش رو داره ! اگه بحث نک بود اصلا مهم نبود چی میگن ، چون بر خلاف اینها متای ۶۰و۷۰ برای ما افتخار نیست و چند هزار ساعت روی این بازیا پلی تایم نداریم!

اینا داشتن استودیو ژاپن رو ترول می‌کردن ! میفهمی استودیو ژاپن ! حتی تصور همچین چیزی هم هضمش برام سخت بود ، چه برسه به اینکه یک روز واقعا همچین چیزی رو دیدم !

فقط همین رو بگم یه بازی مثل اسکایریم بعد ۵ سال ریمسترش میاد متاش از ۹۷ می‌کشه روی ۸۱ ! ، sotc تو سه نسل عرضه میشه هر بار مثبت ۹۰ میشه بعد ۱۵ سال بازی میاد ۹۲ میگیره!
کاری به این حرف ها که بازیاشون چه تاثیراتی گذاشته و چقدر بازی و بازی ساز از بازیاشون الهام گرفتن ندارم!

بعد اینا میان همچین مجموعه ای رو ترول میکنن !

د اسرافیل فوت کن تو اون شیپور

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
الان شما چی انلاین بازی میکنی که انقدر خوبه ؟ Gears 4 :)) اصلا میتونی پلیر پیدا کنی ؟ والا بازی رو PC که تقریبا مرده به زور بتونه یه بازی پیدا کنه اونوقت مایکرو میاد امار میده 6 میلیون نفر
gears 4 بازی کردن لول :D چند مدت پیشم مسابقات pro leagueش داشتم میدیم به زور 3K بیننده داشت نصف کامت ها این بود که هنوز کسی اینو بازی میکنه ؟ :D هوز تو سال 2019
فنای xbox فاز خود خفن پنداری دارن که ما بازی انلاین بیشتر بازی میکنیم.باشه لابد اون عمه منه که فقط بالای 1400 ساعت R6 بازی کرده
رو PC بازی پیدا نکردی چون کنسول پلیرها یک گزینه دارن برای خاموش کردن متچمیکین با PC پلیرها برای همینه رو PC نمیتونستی بازی پیدا کنی. فکر کردی خیلی زرنگی الان؟ :))
تو مثل همون یارویی میمونی که به FH 3 نمره ۲ داد چون بلد نبود Driving Assistant رو خاموش کنه لول
ESPORT همین مونده به کامنت ها توییچ بخوایم اعتماد کنیم با مثال شما کلا هیچ بازی بجز Fortnite و LOL رو نباید بازی انلاین حساب کرد
همین دیگه اینقدر تشنه بازی انلاینید میرید Esport گیرز و میبینید:))

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
اااااَ، حاجی 4 سال داشتی مولتی تلو میزدی؟ :D میگم صنعت گیم کمیته امدادی چیزی نداره؟ خدایی محرومیت تا به کی تا به کجا؟ :D
اینا رو ول کن :D این نمیدونم چی چی Kuni رو چند ساعت بازی کردی؟ این رو بگو :D
مایکرو فن چه داند قیمت نقل و نبات :D البته تیکه مایکروفن تو ضرب المثل یه چیز دیگه بود درست کردم برات

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
شما که خیلی خوب جمله می‌سازی یه جمله با EA Access بساز :D طرفدارات درخواست کردن :D

ای بابا، حالا هی تعریف کن باز میگن ترول میکنی :D بعد میگم میازاکی و فرام سافتور بنده خدا آبدارچی استودیو ژاپن بودن تو پروژه بلادبورن؟ :D فقط برای اینکه اطلاعات عمومیم بره بالا میپرسما، خیال بد نکنی :D

-----

جدی: واقعا هیچ علاقه‌ای نداشتم اینجا پست بدم ولی خوب دوستتون Outer Heaven هنر نمایی کرد و از روحیه طنز و بذله گویش مایه گذاشت ما هم مایه رو گذاشتیم براش. ولی خب اگر اینطوری دوست دارید اشکالی نداره. ما هم اینطوری هستیم در خدمتتون. تاپیک E3 مایکروسافت رو هم که یه کاری کردید آخرش قفل بشه با جمله سازی‌های نابتون. فقط گفتم که مظلوم نمایی نکنید یه وقت. :D
بدبختی اینجاست که یه استودیو به مراتب سطح پایین تر مثل پلاتینیوم ! اسپنسر رو در حد آبدارچی هم تحمل نکرد ، بازی رو کنسل کرد . احتمالا چایی هاش جوشیده بود ! =))
.............

در مورد بلاد بورن، اصلا بازی مال استودیو ژاپنه! و میازاکی رو به عنوان کارگردانش انتخاب کردن ! ایده و کانسپت بازی مال استودیو ژاپن بوده ! و در زمینه ساخت هم هر جا بری از استودیو ژاپن به اسم co-developer یاد میشه نه پرودوسر یا غیره ! پس سر بلاد بورن پشت میازاکی قایم نشید ! اینطوری نبود که فروم سافتور یه بازی می‌خواسته بسازه و دنبال ناشر می‌گشته و سونی پیش قدم شده باشه!

تو بازی سنتر قبل خوشمزگی و زیر سوال بردن چیزی خوب تحقیق کنید ،وگرنه بالاخره یکی است که .........

البته شکی نیست که بازی بدون میازاکی و فروم سافتور تو اون سبک و سیاق بعید بود به همچین کیفیتی برسه

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
رو PC بازی پیدا نکردی چون کنسول پلیرها یک گزینه دارن برای خاموش کردن متچمیکین با PC پلیرها برای همینه رو PC نمیتونستی بازی پیدا کنی. فکر کردی خیلی زرنگی الان؟ :))
تو مثل همون یارویی میمونی که به FH 3 نمره ۲ داد چون بلد نبود Driving Assistant رو خاموش کنه لول
ESPORT همین مونده به کامنت ها توییچ بخوایم اعتماد کنیم با مثال شما کلا هیچ بازی بجز Fortnite و LOL رو نباید بازی انلاین حساب کرد
همین دیگه اینقدر تشنه بازی انلاینید میرید Esport گیرز و میبینید:))

اره ما از بازی های انلاین هیچی نمیدونیم اونوقت همین بازی های انلاین فروششون رو PS4 بیشتر X1 هست به گفته خود UBI همین R6 تا پارسال نزدیک 85% پلیر بیسش واسه PS4 بود حالا COD و BF بماند. والا من فورتنایت بازی نمیکنم ولی خب حداقل مثل فنای X1 نمیروم تو فروم بازی ها گدایی کنم تا قابلیت کراس پلی اضافه بشه تا از این وضعیت داغون پیلیر بیس پایین
در بیان :)) در مورد pro league کیرز 4 بگم اره با کامنت نمیشه قضاوت کرد ولی دیکه 3K ویو رو کجای دلم جا بدم :))

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
نک یه بازی اشغاله ، دیزگان هم شرایط خودش رو داره ! اگه بحث نک بود اصلا مهم نبود چی میگن ، چون بر خلاف اینها متای ۶۰و۷۰ برای ما افتخار نیست و چند هزار ساعت روی این بازیا پلی تایم نداریم!

اینا داشتن استودیو ژاپن رو ترول می‌کردن ! میفهمی استودیو ژاپن ! حتی تصور همچین چیزی هم هضمش برام سخت بود ، چه برسه به اینکه یک روز واقعا همچین چیزی رو دیدم !

فقط همین رو بگم یه بازی مثل اسکایریم بعد ۵ سال ریمسترش میاد متاش از ۹۷ می‌کشه روی ۸۱ ! ، sotc تو سه نسل عرضه میشه هر بار مثبت ۹۰ میشه بعد ۱۵ سال بازی میاد ۹۲ میگیره!
کاری به این حرف ها که بازیاشون چه تاثیراتی گذاشته و چقدر بازی و بازی ساز از بازیاشون الهام گرفتن ندارم!

بعد اینا میان همچین مجموعه ای رو ترول میکنن !

د اسرافیل فوت کن تو اون شیپور
خدا شاهده اگر همین نک آشغال بجای اینکه انحصاری این ور بود انحصاری کنسولی اونور میبود چنان آسمون ریسمونی به هم میبافتن که بیا و ببین از توهم سونی دوست بودن منتقد ها بگیر تا عدم شعور و کفایت لازم منتقد ها برای نقد عناوین انحصاری اکس باکس حالا بماند کلا دانش این دوستان در این حد هست که استودیو ژاپن فقط یه بازی ساخته اونم نک که با کلی هزینه فیل شده ( لول واقعا )

چیزی که من این جماعت رو درک نمیکنم این بحث تایم پلی هست کلا بهشون گفتن هر بازی ای که مولتی داره و مخصوصا اگر زیر نظر مایکروسافت باشه یعنی صدها ساعت گیم پلی فان بقیه ی بازیها خرن
به عبارتی بازی SOT و SOD2 و CD3 صدها ساعت میتونی لذت ببری ولی TLOU و DG , BB nioh ,gt و ... کلا 7-8 ساعت گیم پلی دارن ( قابل ترحمن این عزیزان )

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
خدا شاهده اگر همین نک آشغال بجای اینکه انحصاری این ور بود انحصاری کنسولی اونور میبود چنان آسمون ریسمونی به هم میبافتن که بیا و ببین از توهم سونی دوست بودن منتقد ها بگیر تا عدم شعور و کفایت لازم منتقد ها برای نقد عناوین انحصاری اکس باکس حالا بماند کلا دانش این دوستان در این حد هست که استودیو ژاپن فقط یه بازی ساخته اونم نک که با کلی هزینه فیل شده ( لول واقعا )

چیزی که من این جماعت رو درک نمیکنم این بحث تایم پلی هست کلا بهشون گفتن هر بازی ای که مولتی داره و مخصوصا اگر زیر نظر مایکروسافت باشه یعنی صدها ساعت گیم پلی فان بقیه ی بازیها خرن
به عبارتی بازی SOT و SOD2 و CD3 صدها ساعت میتونی لذت ببری ولی TLOU و DG , BB nioh ,gt و ... کلا 7-8 ساعت گیم پلی دارن ( قابل ترحمن این عزیزان )
دستت طلا این کامنتت دیگه لول آخر بود =))

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اره ما از بازی های انلاین هیچی نمیدونیم اونوقت همین بازی های انلاین فروششون رو PS4 بیشتر X1 هست به گفته خود UBI همین R6 تا پارسال نزدیک 85% پلیر بیسش واسه PS4 بود حالا COD و BF بماند. والا من فورتنایت بازی نمیکنم ولی خب حداقل مثل فنای X1 نمیروم تو فروم بازی ها گدایی کنم تا قابلیت کراس پلی اضافه بشه تا از این وضعیت داغون پیلیر بیس پایین
در بیان :)) در مورد pro league کیرز 4 بگم اره با کامنت نمیشه قضاوت کرد ولی دیکه 3K ویو رو کجای دلم جا بدم :))
رسما یک بازی انلاین نیست رو ایکسباکس مشکل پلیر بیس داشته باشه ولی اره دیگه به منطق شما درخواست کراسپلیر برای پرطرفدارترین بازی انلاین (Fortnite) که تو ۱ ثانیه بازی پیدا میکنه میشه گدایی :))
نه توروخدا کنسولی ۴ برابر فروخته میخوای پلیر انلاینش بیشتر نباشه؟ کلا قسمت منطق مغزتون رو خاموش کردید؟
حداقل مایکروسافت بازی مولتی داره که تو Esport باشه و باز تو سال سوم عرضه اش ۳هزار بیننده داشته باشه سونی رو کجای دلم بزارم که فکر نمیکنم رییساش کلمه Esport رو حتی شنیده باشن تو زندگیشون:))

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
من ترجیح میدم 30-40 ساعت وقتمو پای GoW بزارم و لذت ببرم تا اینکه 200 ساعت از سر ناچاری زباله هایی مثل Sea of Thieves یا CrackDown و... بزنم و ادعا کنم به اوج کمال گیمری رسیدم lmao

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
حداقل مایکروسافت بازی مولتی داره که تو Esport باشه و باز تو سال سوم عرضه اش ۳هزار بیننده داشته باشه سونی رو کجای دلم بزارم که فکر نمیکنم رییساش کلمه Esport رو حتی شنیده باشن تو زندگیشون:))
lol وای چه افتخاری کجای دلم بذارم :)) اون موقع که GT مسابقات با n تا لایسنس کله گنده در سطح جهانی داشت شماها کجا بودید ؟ بعید میدونم تا حالا fia championship به گوشتون خورده باشه ولی حالا بخوره هم بد نی :D فعلا سیستم حرفه ای مولتی GT و جریمه دادناشو برا نسل بعد سعی کنید کپی بزنید تا برسیم به بعد

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
رسما یک بازی انلاین نیست رو ایکسباکس مشکل پلیر بیس داشته باشه ولی اره دیگه به منطق شما درخواست کراسپلیر برای پرطرفدارترین بازی انلاین (Fortnite) که تو ۱ ثانیه بازی پیدا میکنه میشه گدایی :))
نه توروخدا کنسولی ۴ برابر فروخته میخوای پلیر انلاینش بیشتر نباشه؟ کلا قسمت منطق مغزتون رو خاموش کردید؟
یکم از مسخره بازی و ترول کردن بیای بیرون، میبینی که بزرگترین تورنمنت های call of duty با بیننده های چند میلیونی به صورت مشترک با سونی و اکتیویژن اسپانسر هستن. و پلتفرم اصلیشون هم ps4 عه. اون بازی مورد علاقت هم با متوسط 600 بیننده روزانه تو تاپ 100 توییچ هم حتی نیست:)سونی هم از نسل پیش ایونت ها و تورنمنت های میلیونی گرن توریسمو رو داشت که خب سنت قد نمیده متاسفانه

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
یکم از مسخره بازی و ترول کردن بیای بیرون، میبینی که بزرگترین تورنمنت های call of duty با بیننده های چند میلیونی به صورت مشترک با سونی و اکتیویژن اسپانسر هستن. و پلتفرم اصلیشون هم ps4 عه. اون بازی مورد علاقت هم با متوسط 600 بیننده روزانه تو تاپ 100 توییچ هم حتی نیست:)سونی هم از نسل پیش ایونت ها و تورنمنت های میلیونی گرن توریسمو رو داشت که خب سنت قد نمیده متاسفانه

چیشد تا یکی مثل خودتون پیدا شد Trigger شدید؟ :))
سونی سنتر تو این چند وقت نبودم معلوم دیگه کلا در و پیکر نداره منطق و اینارو باید گذاشت کنار مثل خودتون باهاتون رفتار کرد.

باز حداقل گیرز ۳ سال بعد عرضه ۹۰۰تا بیننده داره چرا من هرچی میرم این توییچ پایین هیچ انحصاری سونی نمیبینم؟؟ دیگه رسیدم به ته لیست پایین تر از این نمیره

شما هم اینقدر بیننده برات مهمه اون زمان که SOT متوسط ۱۰۰هزار تا بیننده داشت کجا بودید؟؟ رسما یه بازی مثل Fortnite مجبور شد بیاد تم دزدان دریایی بده برای سیزن جدیدش و از ایده های بازی اسکی بره تا تو توییچ با بازی رقابت کنه. ولی خب تمام بحث بیننده و اینارو زمانی میزنید که به نفع خودتون باشه بعد میاید اینجا حرف از منطق میزنید:))

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر