اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان سونی فن و کل Playtime انحصاریشونو جمع کنن اندازه یک Gears 4 ما نمیشه یه 5 ماه دیگه باید صبر کنبد برای انحصاری 20 ساعته بعدیتون:D
بعد اونوقت این پلی تایم چرا موقعی که گرن تورسیمو 5 اومد حساب نبود؟ سراغ دارم کسایی که بیشتر از 1000 ساعت پای این بازی بودن و حتی بعد اومدن نسخه ششم بازم بازی میکردن . اون موقع متا 84 بد بود الان خوب شده؟ بحث پلی تایم هم باز بشه خیلیا همین سایت بالای 100-150 ساعت پای تلو و گرن توریسمو اسپورت، نسل قبل socom 4 و آنچارتد 2-3 دارن. فکر نکنین مولتی پلیر یه چیز اختصاصی خودتونه بقیه هم نمیدونن چیه.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
واقعا موندم بحث چی رو میکنید؟! طرف تو کل تاریخ کنسول مجهولش؛ یه halo دیده، یدونه هم gears!!
حالا بشین هی براش از ip جدید حرف بزن! اون برات از ساختمان فروختن سونی میگه، بشین از گوتی و بهترین بازی‌های سال حرف بزن، میشینه از قدرت ایکس کلود برات میگه. بشین از انواع و اقسام بازی متنوع ps4 حرف بزن، اون میشینه میگه محتوا و گیرز خیلی زیاده!!
طرف میگه بحث جدی رو بسپار به ما! اگه جک گفتن و مغلطه کردن شده بحث جدی ما اینکاره نیستیم!
کثرالله امثالکم:D
حالا شما میشه بیشتر از IP ها جدیدتون صحبت کنی تا ما داریم با یک دلار نصف بازی های Third Party که این نسل عرضه شده رو بازی میکنیم؟:))

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
ای بابا چه پشت هم نوبتی هم میان دوستان :D فکر کنم یه گروه تلگرامی دارن اونجا pin کردن بچه ها بریم فلان تاپیک یکم فانتزی بزنیم :))
اگر بگیم این نسل رو مایکرو برد , بازی هاش کلی گوتی گرفتن , 5 تا بازی با فروش بیش از 10 میلیون داشت و کنسولش تا الان 100 میلیون فروخته بیخیال میشید ؟
منطق جدید پلی تایم اونم با چه شاهکاری گیرز 4 ! خدا نیاره اون روزو :D پلی تایم من برا TLOU دقیق نمیدونم چقدر بوده ولی از نسخه PS3 تا ریمسترش تا سه چهار سال تقریبا هر شب تو پارتی مولتیشو میزدیم تازه سینگلشو حدود 6 بار تموم کردم ولی چه ربطی داره کلا ! پلی تایم من برا بتل 1 هم خیلی زیاد بود ولی بهترین بازی بود برام ؟! واقعا چی میگید اصن !
در ضمن چند بار چک کردن سایت و نظر دادن در 24 ساعت به معنی پلاس بودن نیست شمایی که پلاس نیستی برو CD3 رو 4K بزن بر بدن چرا تو تاپیک سونی هستی پس

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان سونی فن و کل Playtime انحصاریشونو جمع کنن اندازه یک Gears 4 ما نمیشه یه 5 ماه دیگه باید صبر کنبد برای انحصاری 20 ساعته بعدیتون:D
کسی که بیشترین پلی تامیش Gears 4 باشه باید به حالش خون گریست :)) میخوای پلی تایم NIOH یا بلادبورن برات بزارم تا بفهمی مام بلدیم

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
کسی که بیشترین پلی تامیش Gears 4 باشه باید به حالش خون گریست :)) میخوای پلی تایم NIOH یا بلادبورن برات بزارم تا بفهمی مام بلدیم
فرض کن به بازی کردن بهترین شوتر سوم شخص مولتیپلیر بگی خون گریه کردن بعد پلی تایم NIOH رو مقایسه کنی باهاشو بهش هم افتخار کنی:))

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
میدونم شما بجز اخبار، Wiki بازیهای انحصاریتم حفظی از بیکاری :D
جالبه با وجود جواب هایی که در مورد playtime! بهت دادن بازم روش اصرار میکنی :D
جالب تر اینکه با این همه انحصاری های پر محتوا (:D) xbox این جا چیکار میکنی؟ :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
بعضی ها فراموش کردن که هدف اصلی بازی سرگرم شدن هست، وقتی آدم برای یک بازی هزینه میکنه، قاعدتا هر چی بیشتر سرگرمش کنه بهتره. البته این به این معنی نیست که دیگه هر بازی‌ای کمتر از ۵۰ ساعت پلی‌تایم داشته باشه بدرد نمیخوره، این تیپ بازی ها هم باید باشن و مایکروسافت این نسل تو بازی های داستانی ضعف داشته و بحثی روش نیست، ولی آیا سونی تو زمینه مولتی پلیر بازی داشته که اصلا بخواهیم روش بحث کنیم؟:D بعد میگن تنوعش زیاده لول
==================

جالب تر اینکه با این همه انحصاری های پر محتوا (:D) xbox این جا چیکار میکنی؟ :D
بین مچ ها میاییم:p

آخرین ویرایش:

Breakdown

کاربر سایت
Mar 24, 2016
170
کنسل شدن لاک هارت که با توجه به اینکه مایکرو اصلا صحبتی ازش نکرد توی ویدیوی معرفی کاملا مشخصه و تابلو هست ولی:

در مورد پشتیبانی سخت افزاری قبلا یکی از کارمندای ناتی داگ تویت زده بود ولی خب الان هم Matt رسما تاید کرد
Next-gen PS5 and next Xbox speculation launch thread |OT5| - It's in RDNA
معلوم نیست این خبرای فیک از کجا میاد خود کنسول ساز که مایکروعه میگه داره کار میکنه تا dev kit اسکارلتو برسونه به بازی سازا اونوقت این مثلا سازنده ها از عمشون dev kit گرفتن که نظر دادن؟

According to Greenberg, Microsoft is currently working on getting the Project Scarlett development kits out
Xbox Working on Getting Project Scarlett Dev Kits Out; Optimizing Halo Infinite to Be Showcase Title

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بدبختی اینه الان همون EA Access هم دیگه سیستم انحصاریی نیست باهاش پز بدید:D دیر یا زود بالاخره اومد... ولی اونایی که گفتم...رفتن که رفتن:( ولی خدایی کنسولی که قلب تپنده ش رو نداره خوبیت نداره باهاش کری بخونید! بزارید نسل بعد بیاد، بعد شروع میکنیم از اول:D

نه دیگه اشتباه زدی، داستان سر نظریات اول نسل سونی در مورد EA Access و 180 زدن آخر نسلش بود :D ولی خب اکی، جمله خوبی ساختی :D

ای بابا چه پشت هم نوبتی هم میان دوستان :D فکر کنم یه گروه تلگرامی دارن اونجا pin کردن بچه ها بریم فلان تاپیک یکم فانتزی بزنیم :))
اگر بگیم این نسل رو مایکرو برد , بازی هاش کلی گوتی گرفتن , 5 تا بازی با فروش بیش از 10 میلیون داشت و کنسولش تا الان 100 میلیون فروخته بیخیال میشید ؟
منطق جدید پلی تایم اونم با چه شاهکاری گیرز 4 ! خدا نیاره اون روزو :D پلی تایم من برا TLOU دقیق نمیدونم چقدر بوده ولی از نسخه PS3 تا ریمسترش تا سه چهار سال تقریبا هر شب تو پارتی مولتیشو میزدیم تازه سینگلشو حدود 6 بار تموم کردم ولی چه ربطی داره کلا ! پلی تایم من برا بتل 1 هم خیلی زیاد بود ولی بهترین بازی بود برام ؟! واقعا چی میگید اصن !
در ضمن چند بار چک کردن سایت و نظر دادن در 24 ساعت به معنی پلاس بودن نیست شمایی که پلاس نیستی برو CD3 رو 4K بزن بر بدن چرا تو تاپیک سونی هستی پس

اااااَ، حاجی 4 سال داشتی مولتی تلو میزدی؟ :D میگم صنعت گیم کمیته امدادی چیزی نداره؟ خدایی محرومیت تا به کی تا به کجا؟ :D

اینا رو ول کن :D این نمیدونم چی چی Kuni رو چند ساعت بازی کردی؟ این رو بگو :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
خواستم بگم عجب وضعیت بدیه تاپیک بعد دیدم چند وقت دیگه نسل بعد شروع بشه باز یه سریا غیب میشن میره برای اواخر نسل بعد دیگه از این تاپیکا نداریم. :D

پ.ن: دو سه جا دیگم خبر زدن نسل بعد سونی کنسول قوی تری داره اما فکر کنم سورسشون با همینا تو تاپیک یکی باشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نه دیگه اشتباه زدی، داستان سر نظریات اول نسل سونی در مورد EA Access و 180 زدن آخر نسلش بود :D ولی خب اکی، جمله خوبی ساختی :D

میدونی فرقش چیه؟ 180میزنیم چیز میز اضافه میکنیم! فیتالایتی نمیزنیم رو کنسولمون=))

100ساعت NnK2 زدم، +100تا هم Persona 5 :p
آخی... حواسم نبود اونقدرا JRPG خفن ندارید:(

ما چرا هرچی اسم بازی هامون میاد تموم نمیشه تو بحث؟ :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

اااااَ، حاجی 4 سال داشتی مولتی تلو میزدی؟ :D میگم صنعت گیم کمیته امدادی چیزی نداره؟ خدایی محرومیت تا به کی تا به کجا؟ :D

از استودیو ژاپن بگو برامون ! از چند صد ساعت مولتی پلیر زدنت تو نسل سه و چهار lol

به عنوان کسایی که رنگ چند ژانر رو رو کنسولشون ندیدن چه برسه بازی خوب روحیه ای دارید! ترول کردن شاهکار های مثل پرسونا و چی چی kuni براتون بازی میشه ؟ بازی جدید مایکروسافته عرضه کرده برای فن هاش؟ ترول انحصاری های سونی!

حالا که فکر میکنم به جز همون گیرز و sot چیزی پیدا نمیشه برای بازی کردن

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اون موقع که ما شب و روز مولتی کیلزون 2 و The Last of Us و انچارتد ۲ رو بازی میکردیم تو داشتی به بابات التماس میکردی برات Xbox 360 بخره.
همین‌ مولتی این بازیارو شب و روز زدید که رواوردید به بازیهای ۲۰ ساعته کمپین :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر