اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
جدی نگیر عزیزم این دوستان ماکرو فن این حرفا رو اینجا میزنن وگرنه همشون خونه یه PS4 دارن و منتظر ریلیز شدن DS یا TLOU2 هستند.
احسنت، کسی که هر دوکنسول رو داره نظرش محترمتره تا کسی که x1 رو از نزدیک ندیده

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
کلا فروتزا ها رو که ازش کسر کنیم ! ۵-۶ تا بازی بیشتر نمی‌مونه که بالاتر ۸۴ نمیرن! =))

به جای کاپ هد هم بهتر بود از رایز و ریکور استفاده میکردی!
ori متا 88 داره فراموش نشه

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
کلا تمرکز سونی تو بازی ساختن بازی سازی برای نوب گیمراس اونایی که توانایی بازی رقابتی و مهارتی ندارن.
اره مایکی و عمو فیل هم اینهمه استودیو خریدن برای نوب گیمرایی که توانایی "بازی رقابتی و مهارتی" (lol) رو ندارن نسل بعد بازی بسازن :))

پ ن : بعضی کامنت ها ادم رو یاد سایت همسایه میندازه :D

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
احسنت، کسی که هر دوکنسول رو داره نظرش محترمتره تا کسی که x1 رو از نزدیک ندیده
دقیقا بگیرم چیکارش کنم؟ ori و cuphead رو که توی pc تموم کردم. هیلو هم که نسخه کالکشنش داره میاد رو استیم. Switch که وسط نسل اومده یه ذره دیگه فروش one رو میگیره و با افتخار xone قهر جدول میشه. ببخشید که انقدر پولدار نیستم یه کنسول رو واسه دکور بخرم بزارم رو طاقچه.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آدم رسماً و شرعاً حس میکنه سوار ماشین زمان شده و اومده اینجا! :D یعنی نوع بحث‌ها دقیقاً شبیه دوران طلایی نسل هفتم هست!
@Gartall فرخ کجایی؟! :D بیا ما هم اضافه بشیم به بحث! :D

خیلی بحث فانی بود خدایی :D احساس جوونی کردم انصافا :D

سال اول ۳۶۰ و ۳ قشنگ یه همچین وضعی بود که با اون اینترنت و اینا داشتیم جهت فشار به گروه مخالف ۱۰۰ تا سایت رو با انگلیسی داغون میخوندیم که بیایم پست بزنیم :D

بعده سالها اولین بار بود دوباره این جو رو دیدم :D

=======================

صرفا جهت بحثتون یک مقداری سطح پست رو در نظر بگیرید که مثلا به هیلو بگید آشغال در واقع خودتون رو دارین نشون میدیدن. چون هیلو علاوه بر تحول FPS رو کنسول، سیستم Matchmaking و اینا رو به وجود آورد که 90% بازی ها برای قسمت آنلاین ازش استفاده میکنن و در کنار اینا یکی از سنگین ترین و بزرگترین Lore ها رو در کنار TES و Warcraft و Warhammer داره

کل کل به این شیوه جالب بود جدا بعده سالها ولی یکم قبل پست مثل نسل های قبلی برین یکم بخونین :D فرقی هم نداره کدوم سمتین. چون مثلا به همون نسبت که به هیلو گفته بشه "آشغال" که فقط باعث خنده ما میشه، به همون نسبت دفاع از GAAS های اخیر مایکروسافت هم همون حالت رو در ما زنده میکنه :D

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
کلا تمرکز سونی تو بازی ساختن بازی سازی برای نوب گیمراس اونایی که توانایی بازی رقابتی و مهارتی ندارن.

فارغ از فن کنسول و استور بودن

فارغ از حتی گیمر بودن

هر کس این پست را بخواند و در دم جان به جان آفرین تسلیم کند مرگ بر او رواست...

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
، کسی که هر دوکنسول رو داره نظرش محترمتره تا کسی که x
دقیقا بگیرم چیکارش کنم؟ ori و cuphead رو که توی pc تموم کردم. هیلو هم که نسخه کالکشنش داره میاد رو استیم. Switch که وسط نسل اومده یه ذره دیگه فروش one رو میگیره و با افتخار xone قهر جدول میشه. ببخشید که انقدر پولدار نیستم یه کنسول رو واسه دکور بخرم بزارم رو طاقچه.

ما هم پول جا یه کنسول نمیدیم که بازی رو خدا تومن بخری بعد تو 20 ساعت تموم کنی و بری دیوار و سایت های دیگه اگهی فروشش بزنی :D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
ما هم پول جا یه کنسول نمیدیم که بازی رو خدا تومن بخری بعد تو 20 ساعت تموم کنی و بری دیوار و سایت های دیگه اگهی فروشش بزنی :D
کار خوبی میکنی. همون sot و sod2 بازی کن به کمال برس ما هم با gow و tlou2 از ناچاری سرمیکنیم.:disappointed::cry:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر