Star Wars Jedi: Fallen Order

بررسی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

توسعه دهنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
پلتفرم:PS4.PC.XB1
تاریخ انتشار:15 نوامبر(24 آبان)

پس از مدت ها انتظار و کنسل شدن یا شکست خوردن عناوین مختلف هم اکنون شاهد معرفی عنوانی داستان محور از سری star wars توسط Respawn Entertainment که بخاطر سری titanfall شهرت دارد هستیم این بازی برخلاف عناوین قبلی Respawn در سبک اکشن سوم شخص و با unreal engine 4 ساخته شده و در تاریخ 15نوامبر برای تمامی کنسول ها عرضه خواهد شد

1555266133010.png

بازی 3 سال در دست ساخت بوده است

با unreal4 ساخته شده

Stig Asmussen کارگردان god of war3 کارگردانی بازی را بر عهده دارد

narrative lead designer بازی سابقه کار بر روی عناوینی همچون mafia2 و far cry3 را دارد

بازی در سبک اکشن سوم شخص و مانند عنوان star wars: force unleashed است

داستان بازی canon است(یعنی قسمتی از دنیای اصلی star wars به حساب می آید)

شما در نقش یک jedi به نام Cal Kestis بازی خواهید کرد که پس از order66 (فرمانی که در آن jedi ها خائن شناخته شده بودند و دستور قتل انها صادر شد) در حال فرار از امپراطوری و به دنبال گذشته است

سیارات جدید در بازی وجود دارند که نام یکی از انها براکا است

رباتی به نام BD-1 و شخصیتی جدید به نام Cere شما را همراهی خواهند کرد

شخصیت های شناخته شده سری نیز حظور دارند

به گفته سازنده فرمان66 نقش زیادی در نوشتن داستان بازی داشته است و اینکه علاقه زیادی به دوران های تاریکی در دنیای star wars دارند

1555266133010.png

تصاویر
D4DvYoFUYAAtIpm.jpg D4DvZB1UUAAzkce.jpg
درحال بروز رسانی.........

Attachments

• 1555429344196.png
    1555429344196.png
    3.8 MB · مشاهده: 8,285
Last edited by a moderator:

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
به نظرم کسل کننده بود و مبارزاتشم جالب نبود، ای کاش شبیه for honor در میاوردن مبارزاتشو (یه event چند وقت پیش تو for honor بود که سلاحاشون مثل همین star wars شده بود)، گرافیکشم چندان خفن نبود، هایپ بودم ولی ناامید شدم

نمیدونم مشکل سازنده ها چیه که نمیان یه بازی RPG واقع گرایانه با سیستم مبارزه for honor بسازن!

• Like
Reactions: Pzt_Kami

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دشمناش یکم زیادی خنگ میزدن ولی قابلیت های جالبی داشت تو مبارزاتش و موسیقی حماسی هم زده بودن ولی محیطاش خیلی کوچک به نظر میاد یعنی میری تو یک محیط کوچک چندتا دشمن میزنی میری جای بعدی احتمالا حالت گاد اف وار داره چندتا دشمن و یک پازل بعد باس اتفاقا این مدل بازی ها میطلبن ساختار غیر خطی داشته باشن

• Like
Reactions: moxA.J

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
سرعت بازی به نظرم کم بود اگر قبل سکیرو اینو میدیدم میگفتم خیلی خوبه ولی بعد از سکیرو خیلی سخته همچین چیزی رو قبول کرد انیمیشنا هم اون نرمی GOW رو نداشتن امیدوارم تا زمان انتشار یه دستی به سر و روش بکشن. اگر قطع شدن دست و پا هم می بود خیلی خوب میشد واقعا

• Love
Reactions: mohsenebrahimi

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
حالا نکته های مثبت و منفی بازی رو بذاری کنار یه چیزی که کاملا حس میشد و خیلی نگران کننده بود برا من این بود که بازی اصلا روح نداشت انگار نه نه اگار که کنترل یه جدایی دستت بود و داری به عنوان یه هیرو خیلی قوی با قدرت های جدایی مبارزه میکنی(هنوز دو سری بتل فرانت اون حس خفنیت هیروهاشون بیشتر از این بود:|)
من فکر نکنم این مشکل به بد بازی کردن اون کسی که داشته بازی میکرده برگرده مشکل اساسیه

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
حالا نکته های مثبت و منفی بازی رو بذاری کنار یه چیزی که کاملا حس میشد و خیلی نگران کننده بود برا من این بود که بازی اصلا روح نداشت انگار نه نه اگار که کنترل یه جدایی دستت بود و داری به عنوان یه هیرو خیلی قوی با قدرت های جدایی مبارزه میکنی(هنوز دو سری بتل فرانت اون حس خفنیت هیروهاشون بیشتر از این بود:|)
من فکر نکنم این مشکل به بد بازی کردن اون کسی که داشته بازی میکرده برگرده مشکل اساسیه
با اجازت بی اساس ترین ایرادی که میشه گرفت :D تو این مورد استفاده از قدرت دقیقا همون چیزی بود که باید میبود دیگه چیکار باید میکردن که نکردن ؟ انواع اقسام حرکت جدای زد دیگه اگه هم بخوان خیلی قویش کنن OP میشه که همین الانش صدا همه در اومده میگن زیادی اسونه بازی .....

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
با اجازت بی اساس ترین ایرادی که میشه گرفت :D تو این مورد استفاده از قدرت دقیقا همون چیزی بود که باید میبود دیگه چیکار باید میکردن که نکردن ؟ انواع اقسام حرکت جدای زد دیگه اگه هم بخوان خیلی قویش کنن OP میشه که همین الانش صدا همه در اومده میگن زیادی اسونه بازی .....
من نگفتم ضعیفه این کارکتره منظورم رو اشتباه فهمیدی
منظورم حس و حال سری جنگ ستارگان رو نداشت حداقل برا من, این معنی بی روح بودن بازی برا منه
حتی قدرت هایی هم که کارکتر داشت هم حس قوی بودن رو بهت نمیداد یکی از جذابیت های سری استاروارز اون حس و حال خاص نیروی فورث بوده اینجا من چیزی ازش حس نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر