نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2019 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پس از کنارکشیدن کمپانی بزرگ سونی از برگذاری کنفرانس خبری در E3 سال 2019 بسیاری نسبت به حضور مایکروسافت هم شک و شبه داشتند تا اینکه فیل اسپنسر رسما تایید کرد انها همانند تمام سالهای گذشته در E3 با کنفرانس خبری، حضوری قدرتمند خواهند داشت.

تاریخ برگذاری مراسم بیستم خرداد ماه ساعت 00:30 بامداد

لینک های تماشای پخش زنده:
میکسر
یوتیوب
توییچ
توییتر
فیسبوک

E3Briefing2019HERO-hero.jpg

343 Industries

استدیو 343 Industries در جریان مراسم E3 سال 2018 عنوان Halo Infinite را با یک نمایش فنی خارق العاده همراه با معرفی موتوربازیسازی جدید Slip Space به نمایش دراورد. بنا به گفته بانی راس رییس استدیو مذکور در E3 پیش رو شاهد نمایشی از انجین Slip Space خواهیم بود. این موتور جدید قرار است بستری برای اینده حداقل ده ساله سری هیلو باشد. عرضه هیلو اینفینیت در سال 2019 بعید به نظر میرسد و براساس پیش بینی ها در سال 2020 به همراه کنسول نسل بعدی اکس باکس منتشر خواهد شد.

The Coalition

استدیو د کوالیشن سال گذشته بازی Gears 5 را با یک تریلر داستانی که محوریت آن بر روی شخصیت کیت بود برای عرضه در سال 2019 معرفی کرد. حال امسال انتظار میرود با دست پر به E3 بیایند و شاهد یک تریلر گیمپلی طولانی تر از بازی و تاریخ دقیق عرضه بازی نیز مشخص بشود.
همچنین استدیو مذکور در همکاری با اسپلش دمیج بازی استراتژیک نوبتی گیرز تاکتیک را برای پی سی در دست توسعه دارد. و احتمال نمایش این اثر هم دور از انتظار نیست.
گفتنی است بعید است د کوالیشن بازی موبایلی گیرز پاپ را به کنفرانس خبری اصلی E3 بیاورد ولیکن در برنامه های جانبی ای تری همانند اینساید اکس باکس شاید شاهد اطلاعات بیشتری از بازی باشیم.

Rare

استدیو Rare در برنامه جدید اکس باکس گیمز استدیو قرار است دوباره تبدیل به کارخونه بازی سازی تبدیل بشود و در راستای این امر در یکسال گذشته حدود دو برابر تعداد اعضای استدیو رشد داشته و محل جدیدی برای گسترش فیزیکی استدیو ایجاد شده است. استدیو ریر در حال حاضر به چند تیم تقسیم شده و بخش قابل توجهی به پشتیبانی از بازی Sea of Thives ادامه میدهند و دو تیم دیگر مشغول ساخت بازیهای جدیدی هستند که شاید احتمال نمایش یکی از انها در E3 پیش رو وجود داشته باشد.
همچنین انها سال گذشته نسخه جدید Battletoads را با همکاری استدیو Dlala معرفی کردند که تاکنون این بازی در سکوت خبری به سر میبرده. انتظار منطقی وجود دارد که تاریخ عرضه دقیق این بازی همراه با نمایش گیمپلی مشخص شود.

Playground Games

استدیو پلی گراند گیمز پاییز سال گذشته عنوان فوق العاده موفق Forza Horizon 4 را عرضه کرد ولیکن تیم دوم بزرگ دیگر این استدیو از یک سال و نیم پیش در حال توسعه بازی جدیدی در سبک نقش افرینی جهان باز هستند که شاید احتمال معرفی کوتاه این اثر (براساس شایعه های معتبر فیبل 4) وجود داشته باشد. هرچند براساس نظر شخصی خودم بعید میدانم مایکروسافت از این برگ برنده بزرگ در سالی که سونی کنفرانسی ندارد استفاده کند.

Ninja Theory

استدیو نینجا تئوری سازنده بازی تحسین شده هل بلید حدود یکسال به صورت رسمی به خانواده اکس باکس استدیوز پیوسته ولیکن نمایش اثر جدید انها بسیار محتمل است. در انتهای سال گذشته میلادی فیل اسپنسر در پی پرسش مخاطبین اعلام کرد در سال اینده اطلاعاتی از بازی جدید استدیو نینجا تئوری منتشر خواهند کرد. براساس اطلاعات ثبت شده در لینکداین اعضای استدیو و دیگر منابع به نظر نینجا تئوری سالها در خفا مشغول توسعه بازی جدیدی به نام Bleeding edge بوده و حال شاید وقت نمایش عمومی این اثر مورد انتظار باشد.

دیگر استدیو های فرست پارتی در یک نگاه کوتاه:

استدیو Turn 10 باتوجه به اینکه دنبال گذاشتن زمان بیشتری برای توسعه نسخه بعدی فورزا است، پس از سالها حضور مداوم در E3 باید بگوییم امسال غایب خواهد بود.

استدیو کوچک Compulsion Games سال گذشته بازی We Happy Few را عرضه کرد و براساس منطق قطعا عنوانی در حد نمایش برای عموم در دست ندارد.

استدیو inXile Entertainment بازی Wasteland 3 را برای عرضه در سال 2019 به صورت مولتی پلتفرم دردست دارد و احتمال نمایش این بازی در کنفرانس مایکروسافت وجود خواهد داشت. گفتنی است برایان فارگو موسس استدیو ساخت بازیهای جدید معرفی نشده را تایید کرده ولیکن نمایش انها به دور از منطق است.

استدیو Obsidian Entertainment بازی The Outer Worlds را برای عرضه در سال 2019 به صورت مولتی پلتفرم در دست دارد و شاید مایکروسافت از نمایش این اثر در کنفرانس خبری خود استقبال کند. ساخت بازیهای جدید توسط استدیو مذکور تایید شده ولیکن نمایش ها تا قبل از عرضه The Outer Worlds عجیب خواهد بود.

استدیو تازه تاسیس The Initiative در حال عضوگیری و طی کردن مراحل اولیه شکل گیری است و باتوجه به سیاست های جدید مایکروسافت بابت عدم رونمایی زودهنگام بازیها، حضور انها در E3 پیش رو منتفی است.

استدیو Undead Labs سال گذشته بازی ضعیف State of Deacay 2 را منتشر کرد و نمایش بازی بعدی انها که نیز قسمت سوم همین مجموعه است قطعا در E3 2019 رخ نخواهد داد.

پ ن: تاپیک به مرور با اطلاعات کنسول نسل بعدی، خرید استدیوهای جدید و Xbox Global Publishing اپدیت خواهد شد

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
مثل اینکه این فیبل جدید هم تا 2021 خبری نمیشه ازش فکر کنم برای 2020 ماکرو برگ برندش باید هیلو باشه اونم اصلا معلوم نیست تت چه مرحله ای هست خیلی داره کند میره جلو و این خوب نیست باید هایپ بالا نگه دارن تو E3
این تاریخ فیبل رو از کجا اوردی ک مام در جریان باشیم؟
از کجا خبر رسیده هیلو کند پیش میره؟؟؟
میبری و میدوزی همینطوری؟؟
اینا شایعس تاوقتیی تایید نشه اطرف خبرگذاری رسمی نمیشه فکت تلقی کرد
انقد فاز منفی نده:D

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477
از بین این استودیو هایی که مایکرو خریده کدومشون در حد last of us و Uncharted و god of war در آینده میتونن بازی بسازن؟ زیاد اسم و رسم دار نیستن

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
از بین این استودیو هایی که مایکرو خریده کدومشون در حد last of us و Uncharted و god of war در آینده میتونن بازی بسازن؟ زیاد اسم و رسم دار نیستن
پیشنهاد میکنم یکم درباره پلی گراند گیمز تحقیق کنید
3 بازی در نسل هشت عرضه کرد با متاهای
86
91
92
میشه یه استودیو در نسل هشت به من معرفی کنی که در این سطح بازی بسازه در حیطه خودش اونم پشت سرهم و این قدر موفق؟
انددلبز هم با انتشار دیزگان مشخص شد همچین اختلافی کیفی با استودیو بند سونی نداره
چه بسا اگر پول و سرمایه و نیروی کافی داشته باشه خیلی بهتر از دیزگان با متا 72 میتونه عرضه کنه
صبر داشته باش فیبل پلی گراند گیمز تا 20 روز دیگه سطح کیفی پلی گراند رو برای شما مشخص میکنه

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477
پیشنهاد میکنم یکم درباره پلی گراند گیمز تحقیق کنید
3 بازی در نسل هشت عرضه کرد با متاهای
86
91
92
میشه یه استودیو در نسل هشت به من معرفی کنی که در این سطح بازی بسازه در حیطه خودش اونم پشت سرهم و این قدر موفق؟
انددلبز هم با انتشار دیزگان مشخث شد همچین اختلافی کیفی با استودبو بند سونی نداره
چه بسا اگر پول و سرمایه و نیروی کافی داشته باشه خیلی بهتر از دیزگان با متا 72 میتونه عرضه کنه
صبر داشته باش فیبل پلی گراند گیمز تا 20 روز دیگه سطح کیفی پلی گراند رو برای شما مشخص میکنه
ممنون بابت توضیحاتتون
من طرفدار سونی نیستم و دوست دارم مایکرو جون بگیره چون نسل قبل گند زد. ولی انصافا بازی های خوبی میسازن استودیوهای سونی. خودم این بازی هارو رو کنسول دوستام انجام دادم و عالی بودن. مایکرو تو سبک ادونچر لنگ میزنه بیشتر وگرنه halo و gears که عالی هستن تو سبک ریسینگ هم مایکرو عالی عملکرده. بیشتر هم منظورم استودیو هایی مثل obsidian و inxile بود که سطحشون چندان بالا نیست مخصوصا inxile. البته میدونم اینا تو سبک rpg کار میکنن ولی میخواستم بدونم درست میگم که سطحشون پایینه یا اشتباه میکنم؟

• Like
Reactions: X B I T B

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
ممنون بابت توضیحاتتون
من طرفدار سونی نیستم و دوست دارم مایکرو جون بگیره چون نسل قبل گند زد. ولی انصافا بازی های خوبی میسازن استودیوهای سونی. خودم این بازی هارو رو کنسول دوستام انجام دادم و عالی بودن. مایکرو تو سبک ادونچر لنگ میزنه بیشتر وگرنه halo و gears که عالی هستن تو سبک ریسینگ هم مایکرو عالی عملکرده. بیشتر هم منظورم استودیو هایی مثل obsidian و inxile بود که سطحشون چندان بالا نیست مخصوصا inxile. البته میدونم اینا تو سبک rpg کار میکنن ولی میخواستم بدونم درست میگم که سطحشون پایینه یا اشتباه میکنم؟
سطحشون پایین نیست ولی نباید مثلا توقع کرد اینا بیان یه نقش افرینی در سطح سی دی پروجکت رد بسازن
اینگزایل و ابسیدین بنده خداها انچنان پولی نداشتن تا الان که بخوان خودنمایی کنن البته بازی اخر ابسیدین متا 88 داره ولی هیچوقت سطح کاریشون تا قبل از خریداری شدن نباید با یکی مثل ناتی داگ مقایسه بشه که بیشترین بودجه سونی رو دارن با کلی نخبه
بین استودیو هایی که مایکرو تا الان خریده فقط پلی گراند گیمز هست که سطح کاری و کیفیت کارش کاملا بالاتر از استانداردهاست ولی بقیه در سطح پایین تر قرار دارن نینجا تئوری متای بازی هاش معمولا روی 80 میچرخه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اخه ببین یه لحظه فرض کن الان 19 خرداد شده و همه ما الان ساعت 12:30شب هستیم و نشستیم پای کنفرانس
خب همه میدونیم الان هم هیلو نمایش فک برانداز داره هم گرز
هم فیبل رو پلی گراند میترکونه هم نینجا تئوری بازی بد به من و شما نشون نمیده
خب این ها رو که همه میدونیم
حالا یه لحظه فکر کن اخر کنفرانس شد یهو ارم کرایتک امد و تریلر از یک هک اند اسلش و اخرش رایز2 نمایان شد خب این یعنی سورپرایز چون من و شما انتظارش رو نداریم
حالا همین رو سره یک IP انحصاری جدید از یه ترد پارتی در نظر بگیر
فکر کن در کمال ناباوری یهو اینسامنیاک یه انحصاری جدید برای XBOX معرفی کنه و من و شما کاملا سورپرایز میشیم چرا چون هیچ شایعه ای پشتش نبوده و ما کاملا بی اطلاع بودیم
یا فرام سافتور در کمال ناباوری یه IP انحصاری معرفی کنه
خب اینها یعنی سورپرایز نه اون هایی که از قبل دربارشون میدونیم

والا همه اینها رو گفتی، ولی من دیدن یه نمایش درست از همون هیلو یا گیرز رو به دیدن مثلا یه بازی هک اند اسلش از کرایتک ترجیح میدم یا ولی خب فرام سافتور و ... باز جذاب تر هست ایدشون :D

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ممنون بابت توضیحاتتون

ببین این دو تا استودیو (آبسیدین و اینگزایل) از استودیوهایی هستن که بلدن RPG بسازن (واقعا با کیفیت هست کاراشون بر اساس نظر خیلی از طرفدارای این سبک) و سیستم گیم پلی و داستان و مکانیزمهای خوب و عمیقی رو هم طراحی کردن و میکنن برای بازیهاشون اگر که صرفا بخوایم از این نقطه نظر نگاه کنیم. بخصوص آبسدین و کارکنانش در رده استودیوهایی مثل بایوور بوده تو نسل 6 و اوایل نسل 7 و زمانی که CD Project به استودیویی که امروز هست تبدیل نشده بود استودیوی بهتری بود.

الان هم با تزریق سرمایه و کمکهای فنی و نیروهای ماهر ی که در سایر بخشها جذب میکنن و ... میشه انتظار کارهای به مراتب بهتری رو ازشون داشت در سالهای آینده و کاملا پتانسیل این رو دارن که به استودیوهای سرشناسی در رنج RPGهای AAA تبدیل بشن.

تیم دوم پلی گراند هم همینطور. اونها بیشتر تو سبک اکشن ادونچر یا RPG Lite و ... احتمالا کار میکنن و فیبل بیشتر همون حالت شبیه سازیش و ... با المان های سبک RPG رو حفظ میکنه. ولی در کل اینکه بیایم با بازیهای اکشن ادونچر خطی با داستان مشخص و سینماتیک اینها رو مقایسه کنیم کار درستی نیست. اینها در چند سال آینده احتمال زیاد جزو بهترینهای سبک خودشون در رنج AAA میشن و از این بابت جای نگرانی نیست به نظرم.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این تاریخ فیبل رو از کجا اوردی ک مام در جریان باشیم؟
از کجا خبر رسیده هیلو کند پیش میره؟؟؟
میبری و میدوزی همینطوری؟؟
اینا شایعس تاوقتیی تایید نشه اطرف خبرگذاری رسمی نمیشه فکت تلقی کرد
انقد فاز منفی نده:D
اون فیبل از خودم گفتم دیگه بلاخره منم یک منبع داخلی دارم !"ولی هیلو واقعا تا الان دیگخ باید یک چیزی نشون بدن ببینیم چند چندن خیلی دیگه بلند پروازی دارن میکنن گفتن تصمیمات تاثیر داره و .. فقط ی دمو از انجین بازی نشون دادن تا الان تا 2020 چیزی نمونده نصف 2019 هم رفت از الان باید هایپ کنن ملت رو

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
چند درصد احتمال میدین بازی from انحصاری باشه؟

• Like
Reactions: Tolkien

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
بعیده انحصاری باشه مخصوصا وقتی مخاطبای اینجور بازیا روی کنسول پلی استیشن بیشتر از ایکس باکس هست

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اون فیبل از خودم گفتم دیگه بلاخره منم یک منبع داخلی دارم !"ولی هیلو واقعا تا الان دیگخ باید یک چیزی نشون بدن ببینیم چند چندن خیلی دیگه بلند پروازی دارن میکنن گفتن تصمیمات تاثیر داره و .. فقط ی دمو از انجین بازی نشون دادن تا الان تا 2020 چیزی نمونده نصف 2019 هم رفت از الان باید هایپ کنن ملت رو
ایول پس شمام اینسایدر بودی :DB-)
شاید چیزی یادت نیاد اما ip مثل HALO نیازی به رونمایی و نمایش آنچنانی ندارن
یادمه بعد اون تریلر تخیلی فوق خفن H3 فقط چارتا عکس جیپ و کانسپت از بازی تو گیم اسپات بود تااااا e3 2007 ینی 4 ماه قبل لانچ H3 d ی تریلر کاملا این گیم از بازی اومد و پش بندش تبلیغات خفن بازی شروع شد تا با عرضه بازی فروش کنسول دوباره سر به فلک کشیدو باندل بازی یادمه تو ی هفته بیشتر از سه میلیون فروخت!!!!
پس همچین ip خفنی رو دسته کم نگیر
احتمالا با نمایش کامل گیم پلی بازی تو e3 و لانچش برای تعطیلات آخر سال اصلا دور از ذهن نیست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر