نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2019 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پس از کنارکشیدن کمپانی بزرگ سونی از برگذاری کنفرانس خبری در E3 سال 2019 بسیاری نسبت به حضور مایکروسافت هم شک و شبه داشتند تا اینکه فیل اسپنسر رسما تایید کرد انها همانند تمام سالهای گذشته در E3 با کنفرانس خبری، حضوری قدرتمند خواهند داشت.

تاریخ برگذاری مراسم بیستم خرداد ماه ساعت 00:30 بامداد

لینک های تماشای پخش زنده:
میکسر
یوتیوب
توییچ
توییتر
فیسبوک

E3Briefing2019HERO-hero.jpg

343 Industries

استدیو 343 Industries در جریان مراسم E3 سال 2018 عنوان Halo Infinite را با یک نمایش فنی خارق العاده همراه با معرفی موتوربازیسازی جدید Slip Space به نمایش دراورد. بنا به گفته بانی راس رییس استدیو مذکور در E3 پیش رو شاهد نمایشی از انجین Slip Space خواهیم بود. این موتور جدید قرار است بستری برای اینده حداقل ده ساله سری هیلو باشد. عرضه هیلو اینفینیت در سال 2019 بعید به نظر میرسد و براساس پیش بینی ها در سال 2020 به همراه کنسول نسل بعدی اکس باکس منتشر خواهد شد.

The Coalition

استدیو د کوالیشن سال گذشته بازی Gears 5 را با یک تریلر داستانی که محوریت آن بر روی شخصیت کیت بود برای عرضه در سال 2019 معرفی کرد. حال امسال انتظار میرود با دست پر به E3 بیایند و شاهد یک تریلر گیمپلی طولانی تر از بازی و تاریخ دقیق عرضه بازی نیز مشخص بشود.
همچنین استدیو مذکور در همکاری با اسپلش دمیج بازی استراتژیک نوبتی گیرز تاکتیک را برای پی سی در دست توسعه دارد. و احتمال نمایش این اثر هم دور از انتظار نیست.
گفتنی است بعید است د کوالیشن بازی موبایلی گیرز پاپ را به کنفرانس خبری اصلی E3 بیاورد ولیکن در برنامه های جانبی ای تری همانند اینساید اکس باکس شاید شاهد اطلاعات بیشتری از بازی باشیم.

Rare

استدیو Rare در برنامه جدید اکس باکس گیمز استدیو قرار است دوباره تبدیل به کارخونه بازی سازی تبدیل بشود و در راستای این امر در یکسال گذشته حدود دو برابر تعداد اعضای استدیو رشد داشته و محل جدیدی برای گسترش فیزیکی استدیو ایجاد شده است. استدیو ریر در حال حاضر به چند تیم تقسیم شده و بخش قابل توجهی به پشتیبانی از بازی Sea of Thives ادامه میدهند و دو تیم دیگر مشغول ساخت بازیهای جدیدی هستند که شاید احتمال نمایش یکی از انها در E3 پیش رو وجود داشته باشد.
همچنین انها سال گذشته نسخه جدید Battletoads را با همکاری استدیو Dlala معرفی کردند که تاکنون این بازی در سکوت خبری به سر میبرده. انتظار منطقی وجود دارد که تاریخ عرضه دقیق این بازی همراه با نمایش گیمپلی مشخص شود.

Playground Games

استدیو پلی گراند گیمز پاییز سال گذشته عنوان فوق العاده موفق Forza Horizon 4 را عرضه کرد ولیکن تیم دوم بزرگ دیگر این استدیو از یک سال و نیم پیش در حال توسعه بازی جدیدی در سبک نقش افرینی جهان باز هستند که شاید احتمال معرفی کوتاه این اثر (براساس شایعه های معتبر فیبل 4) وجود داشته باشد. هرچند براساس نظر شخصی خودم بعید میدانم مایکروسافت از این برگ برنده بزرگ در سالی که سونی کنفرانسی ندارد استفاده کند.

Ninja Theory

استدیو نینجا تئوری سازنده بازی تحسین شده هل بلید حدود یکسال به صورت رسمی به خانواده اکس باکس استدیوز پیوسته ولیکن نمایش اثر جدید انها بسیار محتمل است. در انتهای سال گذشته میلادی فیل اسپنسر در پی پرسش مخاطبین اعلام کرد در سال اینده اطلاعاتی از بازی جدید استدیو نینجا تئوری منتشر خواهند کرد. براساس اطلاعات ثبت شده در لینکداین اعضای استدیو و دیگر منابع به نظر نینجا تئوری سالها در خفا مشغول توسعه بازی جدیدی به نام Bleeding edge بوده و حال شاید وقت نمایش عمومی این اثر مورد انتظار باشد.

دیگر استدیو های فرست پارتی در یک نگاه کوتاه:

استدیو Turn 10 باتوجه به اینکه دنبال گذاشتن زمان بیشتری برای توسعه نسخه بعدی فورزا است، پس از سالها حضور مداوم در E3 باید بگوییم امسال غایب خواهد بود.

استدیو کوچک Compulsion Games سال گذشته بازی We Happy Few را عرضه کرد و براساس منطق قطعا عنوانی در حد نمایش برای عموم در دست ندارد.

استدیو inXile Entertainment بازی Wasteland 3 را برای عرضه در سال 2019 به صورت مولتی پلتفرم دردست دارد و احتمال نمایش این بازی در کنفرانس مایکروسافت وجود خواهد داشت. گفتنی است برایان فارگو موسس استدیو ساخت بازیهای جدید معرفی نشده را تایید کرده ولیکن نمایش انها به دور از منطق است.

استدیو Obsidian Entertainment بازی The Outer Worlds را برای عرضه در سال 2019 به صورت مولتی پلتفرم در دست دارد و شاید مایکروسافت از نمایش این اثر در کنفرانس خبری خود استقبال کند. ساخت بازیهای جدید توسط استدیو مذکور تایید شده ولیکن نمایش ها تا قبل از عرضه The Outer Worlds عجیب خواهد بود.

استدیو تازه تاسیس The Initiative در حال عضوگیری و طی کردن مراحل اولیه شکل گیری است و باتوجه به سیاست های جدید مایکروسافت بابت عدم رونمایی زودهنگام بازیها، حضور انها در E3 پیش رو منتفی است.

استدیو Undead Labs سال گذشته بازی ضعیف State of Deacay 2 را منتشر کرد و نمایش بازی بعدی انها که نیز قسمت سوم همین مجموعه است قطعا در E3 2019 رخ نخواهد داد.

پ ن: تاپیک به مرور با اطلاعات کنسول نسل بعدی، خرید استدیوهای جدید و Xbox Global Publishing اپدیت خواهد شد

آخرین ویرایش:

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
تا اینجا افراد خیلی خوبی جذب کردن ولی مثل اینکه اون چیزی که تو ذهن من بود قرار نیست باشن یه استودیو 250-300 نفری با یه انجین اختصاصی

میرسن به اونجا، مگه میشه استودیو این همه افراد نخبه و تراز اول رو تو سطوح مدیریتی بگیره بعد بالا 250 تا 300 نفر نره؟ حالا شاید انجین اختصاصی نداشته باشن ولی روی بزرگی تیم و... نمیخواد نگران باشیم. قطعا وقتی میگن AAAA مشخصا هدفشون چیه و میخوان برن کنار هیلو و گیرز قرار بگیرن از این نظر

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
میرسن به اونجا، مگه میشه استودیو این همه افراد نخبه و تراز اول رو تو سطوح مدیریتی بگیره بعد بالا 250 تا 300 نفر نره؟ حالا شاید انجین اختصاصی نداشته باشن ولی روی بزرگی تیم و... نمیخواد نگران باشیم. قطعا وقتی میگن AAAA مشخصا هدفشون چیه و میخوان برن کنار هیلو و گیرز قرار بگیرن از این نظر

چون مدیر استودیو گفته بود که فعلا میخوان با افراد کم بمونن نمی دونم منظور از حرفش چی بود شاید بعد از طراحی کلی میخوان نیرو جذب کنن

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
چون مدیر استودیو گفته بود که فعلا میخوان با افراد کم بمونن نمی دونم منظور از حرفش چی بود شاید بعد از طراحی کلی میخوان نیرو جذب کنن

برای الان هست این قضیه. ولی همین مدت هم سرعت استخدامهاشون رو خیلی بیشتر از قبل کردن. اول کاری خواستن فرهنگ و هدفگذاری و ایده پردازی و ... انجام بشه بعد برن دنبال توسعه طبیعی تیم و قطعا مطمعن باش تیم بزرگی میشن چون پروژه خیلی بزرگی دارن :D خیالت راحت. خیلی راحت یکی از 3 استودیو بزرگ مایکرو میشن اینا

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من مستند خدای جنگ رو میدیدم دقیقا کوری بارلوگ به همین نکته اشاره کرد. استدیو دو تیم بوده و یک تیم بزرگ در حال ساخت بازی علمی تخیلی بودند و تیم کوچک تره کوری بارلوگ هم در حال ایده پردازی برای خدای جنگ بعدی ولی خب بعد همونطور که میدونید اون پروژه علمی تخیلی لغو میشه و کوری بارلوگ میگه یکهو بیشتر از صدنفر به تیم ما اضافه شدند در حالی که ما اصلا نمیدونستیم موتور بازی چی هست، کانسپت هم نزدیم و ... و خلاصه مونده بودیم این تعداد اعضای زیادی که به تیم امدند رو چه طوری مشغول کنیم

درباره این استدیو جدید مایکروسافت هم به نظرم فعلا در همین مقطع قرار دارند و طبیعیه نخوان در عرض سال اول چند صد نفر به تیم اضافه کنند و فکر میکنم اواسط نسل بعدی دست پخت شون به ما میرسه و میفهمیم چیکار کردند

آخرین ویرایش:

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
The Initiative اگه تو گام نخست هدفش یه AAA بزرگ و متفاوت باشه فکر نکنم زودتر از 2023 بازیش به بازار بیاد.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
یـ نفر توی نئو گف ادعا کرد کل برنامه ماکروسافت رو میدونه :

The Next 18 Months of Microsoft - The Calm Before the Storm (Massive Info Dump)
هیچ مورد جدیدی بجز MechAssult نگفته و به نظر میاد اومده تمام شایعاتی که این چند وقت تو سطح نت پخش شده بود رو جمع اوری کرده!
کلا مقاله مسخره ای بودش، مخصوصا قسمت مربوط NT:D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
مثل اینکه این فیبل جدید هم تا 2021 خبری نمیشه ازش فکر کنم برای 2020 ماکرو برگ برندش باید هیلو باشه اونم اصلا معلوم نیست تت چه مرحله ای هست خیلی داره کند میره جلو و این خوب نیست باید هایپ بالا نگه دارن تو E3

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
حرف خاصی هم نزده آخه. همش تو نت بود قبل از ایشون :D
خب کنفرانس هم خارج از همین شایعات نت و حرف های این بنده خدا نیست
قطعا همین هاست دیگه غیر از اینا چیزی برای معرفی توی کنفرانس ندارن که نشون بدن
مگه این که همون صحبت سورپرایز باشه و یهو رایز جدید یا سانست جدید معرفی بشه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب کنفرانس هم خارج از همین شایعات نت و حرف های این بنده خدا نیست
قطعا همین هاست دیگه غیر از اینا چیزی برای معرفی توی کنفرانس ندارن که نشون بدن
مگه این که همون صحبت سورپرایز باشه و یهو رایز جدید یا سانست جدید معرفی بشه

نمیدونم چرا تو کنفرانسها همش دنبال سورپرایز هستیم؟ مثل یه آدم تشنه مدام میخوایم سورپرایز بشیم اونم با یه شرایط خاص که مثلا حتما حتما یه چیز کاملا جدید که هیچ کس قبل کنفرانس نگفته باشه و به مخیله ‌اش هم خطور نکرده باشه روبرو بشیم. :D همین بازیهایی که تا الان میدونیم هستن رو هم بیان درست معرفی کنن و نمایش جدید نشون بدن و کیفیت و ساختار خوب و فراتر از انتظار داشته باشن هم خودش یه نکته و عامل جذاب هست. هیلو خودش میتونه خیلی ها رو سورپرایز کنه یا بازی جدید نینجا تئوری و ...

خلاصه که من خیلی درک نمیکنم این وضعیت رو. استودیوهای مایکروسافت همین الان حدود 15 تا پروژه معرفی شده دارن و همینها باشن توی کنفرانس و نمایش خوبی هم داشته باشن برای من بس که هیچ :D تازه زیاد هم هست

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
نمیدونم چرا تو کنفرانسها همش دنبال سورپرایز هستیم؟ مثل یه آدم تشنه مدام میخوایم سورپرایز بشیم اونم با یه شرایط خاص که مثلا حتما حتما یه چیز کاملا جدید که هیچ کس قبل کنفرانس نگفته باشه و به مخیله ‌اش هم خطور نکرده باشه روبرو بشیم. :D همین بازیهایی که تا الان میدونیم هستن رو هم بیان درست معرفی کنن و نمایش جدید نشون بدن و کیفیت و ساختار خوب و فراتر از انتظار داشته باشن هم خودش یه نکته و عامل جذاب هست. هیلو خودش میتونه خیلی ها رو سورپرایز کنه یا بازی جدید نینجا تئوری و ...

خلاصه که من خیلی درک نمیکنم این وضعیت رو. استودیوهای مایکروسافت همین الان حدود 15 تا پروژه معرفی شده دارن و همینها باشن توی کنفرانس و نمایش خوبی هم داشته باشن برای من بس که هیچ :D تازه زیاد هم هست
اخه ببین یه لحظه فرض کن الان 19 خرداد شده و همه ما الان ساعت 12:30شب هستیم و نشستیم پای کنفرانس
خب همه میدونیم الان هم هیلو نمایش فک برانداز داره هم گرز
هم فیبل رو پلی گراند میترکونه هم نینجا تئوری بازی بد به من و شما نشون نمیده
خب این ها رو که همه میدونیم
حالا یه لحظه فکر کن اخر کنفرانس شد یهو ارم کرایتک امد و تریلر از یک هک اند اسلش و اخرش رایز2 نمایان شد خب این یعنی سورپرایز چون من و شما انتظارش رو نداریم
حالا همین رو سره یک IP انحصاری جدید از یه ترد پارتی در نظر بگیر
فکر کن در کمال ناباوری یهو اینسامنیاک یه انحصاری جدید برای XBOX معرفی کنه و من و شما کاملا سورپرایز میشیم چرا چون هیچ شایعه ای پشتش نبوده و ما کاملا بی اطلاع بودیم
یا فرام سافتور در کمال ناباوری یه IP انحصاری معرفی کنه
خب اینها یعنی سورپرایز نه اون هایی که از قبل دربارشون میدونیم

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اخه ببین یه لحظه فرض کن الان 19 خرداد شده و همه ما الان ساعت 12:30شب هستیم و نشستیم پای کنفرانس
خب همه میدونیم الان هم هیلو نمایش فک برانداز داره هم گرز
هم فیبل رو پلی گراند میترکونه هم نینجا تئوری بازی بد به من و شما نشون نمیده
خب این ها رو که همه میدونیم
حالا یه لحظه فکر کن اخر کنفرانس شد یهو ارم کرایتک امد و تریلر از یک هک اند اسلش و اخرش رایز2 نمایان شد خب این یعنی سورپرایز چون من و شما انتظارش رو نداریم
حالا همین رو سره یک IP انحصاری جدید از یه ترد پارتی در نظر بگیر
فکر کن در کمال ناباوری یهو اینسامنیاک یه انحصاری جدید برای XBOX معرفی کنه و من و شما کاملا سورپرایز میشیم چرا چون هیچ شایعه ای پشتش نبوده و ما کاملا بی اطلاع بودیم
یا فرام سافتور در کمال ناباوری یه IP انحصاری معرفی کنه
خب اینها یعنی سورپرایز نه اون هایی که از قبل دربارشون میدونیم
منو یاد E3 2010 انداختی :D
یادش بخیر مدیر عامل اسکوار اومد رو استیج دوتا انحصاری معرفی کرد رفت بعدش به شکلی کاملا غیر مرسوم و مثلا خارج از برنامه مثل آخر کنفرانس 18 یهو XIII رو اعلام کردن واس 360 هم عرضه میشه
یادم من عاشقش بودم اما خیلی ها که علاقه ای نداشتن حسابی سورپرایز شدن و به چشمشون اومد و واقعا کنفرانس خوب و عالی بود
اما حس میکنم بغیر این اتفاق حدالقل سه تا استدیو جدید داریم که دوتاش صاحب ip های قوی و شماره داری باشن
و همچنین با نمایش فوق العاده Fable و بازی ninja و هیلو و گرز 5 به اندازه کافی سیراب میشیم تا سال بعدس با استدیو های جدید دیگه رو به روال هر سال بازی های جدید و اورجینال انحصاری داشته باشیم
راستی اگه خبر conker یا banjoo جدید واقعی باش ک بشخصه برام فوق العادس

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر