مرحله آخر بازی shadow of colossus

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
سلام دوستتن من کلوسوس آخر رو کشتم بعد از رد کردن دمو و اونجایی که کارکتر بازی تبدیل به یه سایه کلوسوس میشه باید چکاری انجام داد؟
من بعد از مبارزه با و کشیده شدن تو حوض آب بازیم تموم شد ولی ذخیره نشد دوباره برگشت به قبل از کشتن کلوسوس آخر

• Like
Reactions: Coma BlacK

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سلام دوستتن من کلوسوس آخر رو کشتم بعد از رد کردن دمو و اونجایی که کارکتر بازی تبدیل به یه سایه کلوسوس میشه باید چکاری انجام داد؟
من بعد از مبارزه با و کشیده شدن تو حوض آب بازیم تموم شد ولی ذخیره نشد دوباره برگشت به قبل از کشتن کلوسوس آخر
دوست عزیز شما بازی رو تموم کردی....
برنگشتی به قبل از کشتن کلوسوس آخر دوباره برگشتی به منطقه ممنوعه برای پیدا کردن موارد مخفی بازی
شما پایان بازی رو دیدی.... توصیه میکنم سطحی از این بازی رد نشو و در مورد داستان و مسایل مختلف بازی بیشتر تحقیق کن اطمینان میدم تو ذهنت برای همیشه هنر ناب فامیتو اودا ثبت میشه.

از اول تا آخر بازی اگه دقت میکردی بعد از کشتن هر کلوسوس قسمتی از روح خدای بازی آزاد میشد و وارد بدن واندر میشد تا اینکه بعد از کشتن آخرین کلوسوس روح دورمین خدای بازی آزاد شد و با واندر شخصیت بازی یکی شد...
با طلسمی که در حوضچه آخر معبد اجرا شد دورمین و واندر بسمتش کشیده شدن
دورمین کشته شد اما به قولش عمل کرد و دختری که از اول بازی روی تخته سنگ خابیده بود بیدار شد (عشق شخصیت بازی )
و واندر هم دوباره متولد شد
مسایل پشت پرده در این بازی خیلی زیاده که به توجه گیمر بستگی داره !
راستی باغ مخفی پشت معبد هم یادت نره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: trainer

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
خوب موارد مخفی رو باید از روی نور شمشیر پیدا کرد یا اینکه تو کل نقشه دنبالشون گشت در ضمن وقتی که دموی آخر تموم میشه تو لود بازی دوباره همون تعداد ۱۵ تا کلوسوس نوشته شده وقتی لود میکنم دوباره قبل از کشتن کلوسوس اجرا میشه .
میتونی بیشتر راهنمایی کنی

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
م
دوست عزیز شما بازی رو تموم کردی....
برنگشتی به قبل از کشتن کلوسوس آخر دوباره برگشتی به منطقه ممنوعه برای پیدا کردن موارد مخفی بازی
شما پایان بازی رو دیدی.... توصیه میکنم سطحی از این بازی رد نشو و در مورد داستان و مسایل مختلف بازی بیشتر تحقیق کن اطمینان میدم تو ذهنت برای همیشه هنر ناب فامیتو اودا ثبت میشه.

از اول تا آخر بازی اگه دقت میکردی بعد از کشتن هر کلوسوس قسمتی از روح خدای بازی آزاد میشد و وارد بدن واندر میشد تا اینکه بعد از کشتن آخرین کلوسوس روح دورمین خدای بازی آزاد شد و با واندر شخصیت بازی یکی شد...
با طلسمی که در حوضچه آخر معبد اجرا شد دورمین و واندر بسمتش کشیده شدن
دورمین کشته شد اما به قولش عمل کرد و دختری که از اول بازی روی تخته سنگ خابیده بود بیدار شد (عشق شخصیت بازی )
و واندر هم دوباره متولد شد
مسایل پشت پرده در این بازی خیلی زیاده که به توجه گیمر بستگی داره !
راستی باغ مخفی پشت معبد هم یادت نره
منظور از معبد همون ساختمانی که واندر جسم دختر رو رو تخته سنگ خوابونده یا جای دیگه است ؟

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
مشکل ا
مشکل اینجاس که بعد از کشتن کلوسوس آخر باید مثل بقیه کلوسوس ها که شکلش تو نقشه نیاد و مجسمه اش از داخل معبد شکسته میشه از من اینجوری نمیشه . به نظرت مال این نیست که چندتا سیو بازی ازش دارم یا اینکه بازی مشکل داره؟

• Like
Reactions: Coma BlacK

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
مشکل ا

مشکل اینجاس که بعد از کشتن کلوسوس آخر باید مثل بقیه کلوسوس ها که شکلش تو نقشه نیاد و مجسمه اش از داخل معبد شکسته میشه از من اینجوری نمیشه . به نظرت مال این نیست که چندتا سیو بازی ازش دارم یا اینکه بازی مشکل داره؟
خوب موارد مخفی رو باید از روی نور شمشیر پیدا کرد یا اینکه تو کل نقشه دنبالشون گشت در ضمن وقتی که دموی آخر تموم میشه تو لود بازی دوباره همون تعداد ۱۵ تا کلوسوس نوشته شده وقتی لود میکنم دوباره قبل از کشتن کلوسوس اجرا میشه .
میتونی بیشتر راهنمایی کنی
نه با شمشیر فقط میتونی محل کلوسوس هارو پیدا کنی موارد مخفی رو باید پیدا کنی
مهم پایان بازی بود که دیدی :D
البته یکبار دیگه ببین میتونی باس آخرو پیدا کنی شاید تو لود بازی مشکل پیش اومده باشه ولی در کل میگم مهم پایان بازی بود که دیدی

منظور از معبد همون ساختمانی که واندر جسم دختر رو رو تخته سنگ خوابونده یا جای دیگه است ؟
نه پشت همون ساختمانی که میگی و شروع تمام داستاناس ی باغ در بالاترین جای ساختمون مخفی شده البته یادت باشه که از میوه های باغ نخوری چون سمی هستند
این ویدیو رو برات آپلود کردم تا دقیقا بفهمی از کجا به باغ مخفی برسی :
vmaniac.com__Shadow_of_the_Colossus_-_Secret_Garden-[YT-f18][rfE02F4dXDE]

باید انرژیتو (منظور همون قدرتی که از جایی آویزون میشی و ی دایره آبی در حال کم شدنه) با خوردن دم مارمولک ها به بالاترین سطح برسونی و بعد از خزه های پشت ساختمون بالا بری تا به باغ مخفی برسی

برای پیدا کردن مارمولک ها از این عکس استفاده کن
بهشون تیر بزن تا بمیرند و دم سفید رنگشونو باید بخوری
104369
اینم نقشه میوه های بازی که با خوردنشون خط سلامتی زیاد میشه
104370

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: trainer

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
خیلی ممنون داداش از راهنماییت برای باز شدن تو حالت نرمال و هارد هم میتونی راهنمایی کنی یا کشتن کلوسوس ها تو حالت زمانی نرمال و هارد

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
سلام یه سوال برای بازی کردن تو حالت تایم اتک راهی هست که بشه با نفس و خون نرمال خودم که تو بازی بدست آوردم برم یا حتما همون خون و نفسی که خود بازی بهم میده ؟

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سلام یه سوال برای بازی کردن تو حالت تایم اتک راهی هست که بشه با نفس و خون نرمال خودم که تو بازی بدست آوردم برم یا حتما همون خون و نفسی که خود بازی بهم میده ؟
نه راهی نیس و باید با همون خون و نفسی که بازی بهت میده کلوسوس هارو بکشی و این موضوع باعث میشه تا مبارزه با کلوسوس ها از حالت نرمال بازی سخت تر باشه

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
شما بازی رو با پی اس۲ تموم کردی یا پی اس۴ ؟این تروفی های که داره مال پی اس۲ هم هست ؟
شمشیر کوئین رو چه جوری باید بگیرم؟

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
شما بازی رو با پی اس۲ تموم کردی یا پی اس۴ ؟این تروفی های که داره مال پی اس۲ هم هست ؟
شمشیر کوئین رو چه جوری باید بگیرم؟
من با ps2 تموم کردم
نه دوست عزیز تروفی با ps3 اومد تا گیمر رو به بیشتر بازی کردن و پیدا کردن تمام جزئیات بازی تشویق کنه
اون زمان که من بازی رو تموم کردم هنوز تروفی بدنیا نیومده بود : )

این تاپیکو که یکی از بچه های سایت زده ی نگاه بنداز ;)
باغ مخفي، چتر نجات و ... در Shadow of the colossus

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر