سرورهای بازی ریسینگ درایو کلاب به زودی خاموش خواهند شد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
کمپانی سونی در بیانیه ای رسمی اعلام کرد سرورهای بازی ریسینگ Driveclub, Driveclub VR و Driveclub Bikes در دوازدهم فروردین ماه به طور کامل بسته خواهند شد و دارندگان این اثر دیگر نمیتوانند از ویژگی های انلاین بازی استفاده کنند.

همچنین واجب است بدانید در نهم شهریور ماه اثر مذکور به همراه تمامی بسته های الحاقی از فروشگاه PSN حذف خواهند شد و دیگر قابل خرید نیستند.

بازی ریسینگ درایوکلاب در سال 2014 منتشر شد و نتوانست در کسب نمرات موفق عمل کند. در پی عدم موفقیت بازی در سال 2016 کمپانی سونی استدیو سازنده بازی یعنی Evolution را به طور کامل تعطیل کرد.

Last edited by a moderator:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
این بازی از اولم اشغالی بیش نبود هر استودیویی یه زمان مشخصی واسه ساخت بازی داره و evolution هم وقتش تموم شد و نتونست بازی رو کامل کنه سازنده هاش اصلا در حدی نبودن که بخوان همچین ریسینگی بسازن

در مورد عنوان تاپیک هم
haters gonna hate:-@
قشنگ مشخصه با خوشحالی امدی خبرش گزاشتی.......
مثل اون دفعه که میومدی میگفتی gt تو esport نیست پس فیل شده lol:))
اره بازیی مثل sot با اپدیت میشه شاهکار اونوقت gts با این همه اپدیت و مسابقات میشه اشغال :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یکی از ریسینگ های عالی این نسل که متاسفانه خیلی در حقش ظلم شد... و این خبرم که دیگه تهش بود...
بازی در زمان عرضه محتوای زیادی نداشت ولی بعد یکی دو سال خیلی عالی جبران کردن و از نظر محتوا عالی شد! و واقعا فقط میشه گفت افسوس...

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این بازی از اولم اشغالی بیش نبود هر استودیویی یه زمان مشخصی واسه ساخت بازی داره و evolution هم وقتش تموم شد و نتونست بازی رو کامل کنه سازنده هاش اصلا در حدی نبودن که بخوان همچین ریسینگی بسازن

در مورد عنوان تاپیک هم
haters gonna hate:-@
قشنگ مشخصه با خوشحالی امدی خبرش گزاشتی.......
مثل اون دفعه که میومدی میگفتی gt تو esport نیست پس فیل شده lol:))
اره بازیی مثل sot با اپدیت میشه شاهکار اونوقت gts با این همه اپدیت و مسابقات میشه اشغال :))
بیخیال:D اتفاقا از هر کسی که پرسیدم گفتن ساپورتی که سازنده از بازی کرد، هیچکس نکرد. همه میگفتن تبدیل به یکی از بهترین تجربه های ریسینگ تمام دوران شده بود. حیف که سونی قدر ندونست.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بیخیال:D اتفاقا از هر کسی که پرسیدم گفتن ساپورتی که سازنده از بازی کرد، هیچکس نکرد. همه میگفتن تبدیل به یکی از بهترین تجربه های ریسینگ تمام دوران شده بود. حیف که سونی قدر ندونست.
جدی؟:D من بازی دو سه سال پیش گرفتم تست کنم فکر میکنم که اپدیت نکرده بودم ولی اون زمان افتضاح بود:D پس مشکل از سونی بوده.......خاک بر سرشون:D

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
چرا حذف میشه؟:|:|:| انگار قراردادش با سونی تموم میشه درسته؟ اینطوری احتمال داره بازم از انحصاری در بیاد؟

خداوکیلی بزرگترین بازی نیمه شبیه سازی بود که تو عمرم تجربه کردم بازی یک چیزی بین، GT-NFS-FH بود! واقعا بازی بزرگی بود و بشدت ازش پشتیبانی طولانی مدتی ازش کردند !!! حیف و حیف و حیف که این بازی و استدیو سازندش منحل شد! سیستم اب و هوای این بازی شد یک استاندارد برای بازی های ریسینگ.... گرافیکش، طراحی اش ، پیست هاش....حیف واقعا....!!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
به نظرم بزرگترین حماقت سونی بستن استدیوی سازنده همین بازی بود جالبه سونی Media Molecule رو بهش از اول نسل تا الان وقت داد تازه پروژه Dreams بعد یک بار ریبوت شدن بعد 6 سال میخواد وارد مرحله EA بشه عجیبه یعنی سونی نمیتونست همین ساپورت رو واسه سازندگان این بازی انجام بده و چه بسا از توشون یـ حریف واسه فورتزا درست کنه ؟

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
متاسفم برای مدیریت سایت که دست به تیتر خبری کاربرها میبره

تیتری که من گذاشته هیچ مشکلی نداشت و کاملا بازتاب دهنده واقعیت بود

بازی به صورت رسمی وارد گورستان تاریخ بازیهای ویدیویی شده

لطفا تاپیک رو به صورت کامل پاک کنید و یا به فرد دیگه ایی انتقال بدید، چون تیتر نوشته های من نیست

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
متاسفم برای مدیریت سایت که دست به تیتر خبری کاربرها میبره

تیتری که من گذاشته هیچ مشکلی نداشت و کاملا بازتاب دهنده واقعیت بود

بازی به صورت رسمی وارد گورستان تاریخ بازیهای ویدیویی شده

لطفا تاپیک رو به صورت کامل پاک کنید و یا به فرد دیگه ایی انتقال بدید، چون تیتر نوشته های من نیست
تیتری که انتخاب کرده بودید، کاملا تحریک کننده بود و باعث شده بود چندین کامنت فقط در ارتباط با تیتر ارسال بشه که اونا پاک شدن. اینکه شما زحمت ایجاد تاپیک رو کشیدید دلیل نمیشه هر تیتری که دوست داشته باشید رو انتخاب کنید. مثلا فردا یکی می میره، میشه تیتر زد فلانی درگذشت، میشه تیتر زد فلانی به درک واصل شد! هر دو شاید حقیقت رو بازگو کنن ولی مشخصا تیتر دومی اصلا جالب نیست.
===
بنا به درخواست خودتون تاپیک به شخص دیگه ای منتقل شد!

آخرین ویرایش:

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
یکی از سرگرم کننده ترین ریس های این چندسال بود برام ( به هیچ عنوانم بخاطر کویر بوجود اومده نیست :D )
به نظرم ی درصد از فرصتی که به مدیا مولکول دادنو به این بینوا ها میدادن الان پای نسخه دومش بودیم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
جدی؟:D من بازی دو سه سال پیش گرفتم تست کنم فکر میکنم که اپدیت نکرده بودم ولی اون زمان افتضاح بود:D پس مشکل از سونی بوده.......خاک بر سرشون:D
آره. اینجور که بچه ها میگفتن، درسته که لانچ بازی خوب نبود، اما ساپورتشون به قدری عالی بود که در نهایت به یه عنوان تر و تمیز و با ارزش با محتوای زیاد تبدیلش کردن. خود من هر وقت از ساپورت خوب یه بازی حرف به میون میاد، به سازنده های این بازی اشاره میکنم همیشه:D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
البته سرور های بازی 2020 بسته می شن نه امسال، پست اول به سالش اشاره نکرده

این حذف شدن بازی هم خیلی عجبیه، احتمالا اون پشت با Codemasters یک داستانی دارن
Dlc ها حذف میشه ip هم مال سونیه که احتمالا هزار سال دیگه هم ازش استفاده نکنه
یکی از سرگرم کننده ترین ریس های این چندسال بود برام ( به هیچ عنوانم بخاطر کویر بوجود اومده نیست :D )
به نظرم ی درصد از فرصتی که به مدیا مولکول دادنو به این بینوا ها میدادن الان پای نسخه دومش بودیم.
ببینید فرصت داریم تا فرصت.......... فرصتی که سونی به mm داد فرق داره dreams پروژه ای بود که سونی میدونست ارزش صبر کردن داره بازی همین الانم ترکونده اما dc چی؟
نمیخوام از سونی درباره بستن استودیو دفاع کنم کارشون اشتباه بود
حالا درسته سازنده ساپورت خوبی از بازی کرد اما لانچ بازی افتضاح بود لانچ افتضاح خیلی ضربه میزنه خیلی......
آره. اینجور که بچه ها میگفتن، درسته که لانچ بازی خوب نبود، اما ساپورتشون به قدری عالی بود که در نهایت به یه عنوان تر و تمیز و با ارزش با محتوای زیاد تبدیلش کردن. خود من هر وقت از ساپورت خوب یه بازی حرف به میون میاد، به سازنده های این بازی اشاره میکنم همیشه:D
چرا دروغ بگم من خودم شخصا کنترل بازی دستم نگرفتم تا جایی که یادمه شایدم یه ذره گرفتم:D ریسینگ بازم نیستم تنها ریسینگی که این نسل بازی کردم gts بود اونم نیم ساعت که باهاش حال کردم ولی dc اون زمان ضعفش حتی با دیدنم مشخص بود البته جوری نبود که بگیم اصلا خوب نیست ولی کلا یجوری بود حتی دیدنشم لذت بخش نبود از بی محتوایی:D ایکاش بازی هنوز داشتم تا یه تستی با اپدیت میزدم :D

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
حیف شد این بازی منم خیلی دوستش داشتم ولی مارکتینگ خوبی روش صورت نگرفت زودتر از زمانی هم که باید عرضه شد هرچند که جبران کردن واقعا. خیلی زیاد هم جبران کردن ولی لطمه خورد بهش

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
حیف از این بازی ... شاید اون ادعای فورزا کیلر بودنش یکم انتظارات را ازش بالابرد وگرنه اضلا بازی بدی نبود (خیلی راجع بهش بحث شد ) و با آپدیت ها هم عالی شده بود ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر