تریلر رسمی Borderlands 3 در جریان PAX East 2019 رونمایی شد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
103814

استودیوی Gearbox از بازی Borderlands 3 در جریان PAX East 2019 رونمایی کرد.
در این تریلر شاهد گیم پلی بازی هستیم
4 شخصیت قابل بازی وجود دارد
شخصیت های Lilith, Kincaid , Sir Hammerlock , Mordecai , Brick , Tiny, Tina , plenty در این تریلر دیده می شوند که در نسخه های قبلی هم حضور داشتند.
به‌نظر می‌رسد بوردرلندز 3 ادامه‌ی نسخه‌ی دوم باشد.
طبق چیزی که در تریلر دیدیم اکشن بازی درگیر کننده است و تنوع مکان در بازی زیاد است و بازی دارای دنیای بزرگیست . حالا باید دید این بازی زمان انتشار انتظارات را برآورده میکند یا نه....

تاریخ انتشار این بازی هنوز از طرف Gearbox مشخص نشده.
همچنین گیرباکس جدا از معرفی نسخه سوم ریمستر سایر نسخه‌های این مجموعه را هم معرفی کرد.
منبع

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یکی به من کمک کنه چرا نمیتونم شماره 1 و 2 رو بازی کنم؟!
بالای 4 بار بازیارو نصب کردم ولی اینقدر خسته کننده و بورینگه که بعد از 6 7 ساعت اول که از بازی خارج میشم دیگه واقعا هیچ وقت دوباره نمیرم تو بازی !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
یکی به من کمک کنه چرا نمیتونم شماره 1 و 2 رو بازی کنم؟!
بالای 4 بار بازیارو نصب کردم ولی اینقدر خسته کننده و بورینگه که بعد از 6 7 ساعت اول که از بازی خارج میشم دیگه واقعا هیچ وقت دوباره نمیرم تو بازی !
الان یعنی شما میگی از بازی که جزو بهترین ها تو سبک خودش بوده خوشت نمیاد ؟ خوب حال نمیکنی با بازی حالا هر چقدر هم بخوای ب خودت تلقین کنی بازم همینه وضع

• Like
Reactions: Coma BlacK

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
الان یعنی شما میگی از بازی که جزو بهترین ها تو سبک خودش بوده خوشت نمیاد ؟ خوب حال نمیکنی با بازی حالا هر چقدر هم بخوای ب خودت تلقین کنی بازم همینه وضع

والا اخه حس می‌کنم همه اش هم بخاطر سلیقه‌ی من نیست. شاید چون دیرتر از زمانی که عرضه شد بازی کردم اینطوریه ولی شدیدا احساس می‌کنم Questهاش Pointless ئه! نکته دوم اینکه مپ‌هاش خالیه هی میری گان لوت میکنی ولی خب تهش دمیجش میره بالا و کشتن NPC های احمق واقعا لذتبخش نیست. احساس میکنم وقتمو دارم تلف می‌کنم همه اش. اینکه با دوستات بازی کنی یه گپی هم کنارش بزنی البته فرق میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر