نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
:((:((:((
دستی به سر و روی هیچیش هم نکشن من راضیم! :(

عذاب وجدان؟ اصلا و ابدا مهم نیست! من که از اون آدم های خودخواهم تو این موارد! :| توی این بازی هم الکیا > بقیه :D
دقیقا تو نسخه 2008 الیکا یه طرف کل دنیا طرف .
حتی اگه حق انتخاب هم می‌داشتیم برا پایانش من بازم درخت ها رو قطع می‌کردم . B-):D
تنها مشکل اون نسخه از نظر من این بود که از یه جایی به بعد تکراری میشدن دشمن های بازی و مبارزاتی که داشتی .
اگه ادامه 2008 رو نمیخوان بسازن کلا ریبوت کنن بازی رو ، چون به نظرم داستان شن های زمان جای ادامه دادن آنچنانی نداره .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دقیقا تو نسخه 2008 الیکا یه طرف کل دنیا طرف .
حتی اگه حق انتخاب هم می‌داشتیم برا پایانش من بازم درخت ها رو قطع می‌کردم . B-):D
تنها مشکل اون نسخه از نظر من این بود که از یه جایی به بعد تکراری میشدن دشمن های بازی و مبارزاتی که داشتی .
اگه ادامه 2008 رو نمیخوان بسازن کلا ریبوت کنن بازی رو ، چون به نظرم داستان شن های زمان جای ادامه دادن آنچنانی نداره .
من انقدر تو این زمینه متوهمم که میگم اگر روزی روزگاری بچه دار شدم و دختر بود اسمش رو میزارم الیکا:)) در این حد دوستش میداشتم:x

من کلا بازی رو به دید اکشن ادونچر نمیبینم...نمیتونم ببینم در اصل! :D بازی رسما پلتفرمره! کراش و اسپایرو اکشن بیشتری دارن ازش:))
به عنوان پاتفرمر به نظرم جذاب بود و اونقدر چالش داشت! مخصوصا اگر میخواستی 1001 نور رو بگیری، بعضی جاها باید یه عالمه فکر میکردی از کجا و چطور بتونی به اون نوری که میبینی برسی! :D

اکشنش...شاید ساده بود، ولی از نظر انیمیشن عالی بود و آدم روحش شاد میشد با کومبوها و حرکات ترکیبیی که میزدن:x (به شخصه بیس سیستم مبارزات رو دوست داشتم! ولی خو نمیشه مبارزات شلوغ با این سیستم ساخت...گرچه برام مهم نیست:p )

ولی خوب ادامه 2008 یه چیز محاله! مشخصه آرزوییه که به گور میبرمش! :|
و بعد این همه سال، فکر میکنم اگر روزی POP ساخته بشه، ریبوت میشه! ولی یحتمل اینم یه بازی OW و RPG دیگه به سبک اکثر OWهای این نسل میخواد باشه! (اون 2008 خاص بود:p ) ، بعید میدونم یه اکشن ادونچر جذاب بسازن!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Rumour: Ubisoft To Reveal Watch Dogs 3 Around May 24th | Is The Message
  • You’ll play as a half-Asian half-English female protagonist named Sarah.
  • As Sarah, you’ll work for an anti-terrorist organisation branch that deals with cybersecurity.
  • Skateboarding and graffitis will be available in the game.
  • Lethal weapons won’t appear in the game. However, our source wasn’t entirely sure about it.
  • Like in Assassin’s Creed Odyssey, we may have the choice to pick between a male and a female protagonist. However, our source wasn’t entirely sure about it.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
این لیک مال سه ماه پیش ـه که لینک بالا تاییدش میکنه گفته میشه بازی خیلی بیشتر حس و حال سایبرپانکی داره

View attachment 106829
من که با دومی حال نکردم منتظر ادامه اولی ام انگار که نیس احتمالا از اینم خوشم نیاد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
این لیک WD3 عالیه...مخصوصا قابلیت استفاده از اسکیت برد و فضای سایبرپانکی <:-P
خیلی میتونه بازی فانی باشه...
نبود اسلحه‌های کشنده هم اگه درست باشه تصمیم هوشمندانه‌ایه...توی نسخه‌ی قبلی مارکوس خوی انسان‌ دوستانه داشت ولی بعدش ملت رو با شاتگان می‌ترکوند!
این میتونه ساختار مراحل و مبارزات رو هم جذابتر کنه بنظرم...دیگه نمیشه به زور اسلحه و نارنجک‌انداز مراحل رو رد کرد و احتمالا گجت‌های بیشتری در اختیار داشته باشیم تا بتونیم مراحل رو پیش ببریم و خودمون هم مجبوریم یکمی خلاقیت به خرج بدیم!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این لیک WD3 عالیه...مخصوصا قابلیت استفاده از اسکیت برد و فضای سایبرپانکی <:-P
خیلی میتونه بازی فانی باشه...
نبود اسلحه‌های کشنده هم اگه درست باشه تصمیم هوشمندانه‌ایه...توی نسخه‌ی قبلی مارکوس خوی انسان‌ دوستانه داشت ولی بعدش ملت رو با شاتگان می‌ترکوند!
این میتونه ساختار مراحل و مبارزات رو هم جذابتر کنه بنظرم...دیگه نمیشه به زور اسلحه و نارنجک‌انداز مراحل رو رد کرد و احتمالا گجت‌های بیشتری در اختیار داشته باشیم تا بتونیم مراحل رو پیش ببریم و خودمون هم مجبوریم یکمی خلاقیت به خرج بدیم!
البته من کلا اسلحه به دست نشدم توی شماره دوم جز یک قسمت که اجباری بود و به علت عدم آشنایی با شوتینگ هم 10 باری مجبور به تلاش مجدد شدم.
ولی کاش اسلحه بود، اما کم و با تیر و خشاب خیلی محدود! به همراه اون Focus Mode شماره اول!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من که خیلی خیلی با نسخه دوم WD حال کردم. این لیک نسخه سوم هم خیلی جذاب به نظر میرسه!
همینطور امیدوارم یکم گجت هایی که اضافه میکنن رو بالانس تر کنن. مثلا توی نسخه دوم با استفاده از اون 2 تا drone (هوایی و زمینی) میشد نود درصد قسمت هارو بدون اینکه وارد منطقه ممنوعه بشی بری و خیلی بازیو آنبالانس میکرد...
درکل شدیدا منتظریم :D

• Like
Reactions: WTF? and FUTURE

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
فضای نسخه اول رو بیشتر دوست داشتم تم هک باید یه تم تاریک و خفن باشه ، نه یه پسر ژیگولی.
یدفعه همه بازیها جو میگیرنشون میرن تو تم روشن ، یدفعه همه میرن تو تاریک.
شخصیت هم پخته تر باشه با یه عقبه داستانی خوب مثل آیدن

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
هی ای کاش پرنس جدید هم بدن صدا پیشه فارسی هم داشته باشه نوید نگهبان برای پرنس حرف بزنه

شعر اغازی نسخه wii , psp صدای نویده چه دل نشین هستن

• Like
Reactions: Subject 16

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
شما به نظر دوست دار این کمپانی هستی
به نظرت چه بازی هایی رو امسال رونمایی میکنن؟ یعنی اگه یه لیست قرار باشه بدی چیا هست؟
یه بار لیست گذاشتم فکر کنم، ولی به نظرم امسال Watch Dogs 3 رو حتما داریم، Ghost Recon Breakpoint هم که معرفی کردن زودتر
اما دوتا بازی AAA دیگه هم هست، من احتمال می‌دم یکی Steep 2 باشه، بعدی هم یا IP جدید هست و یا Splinter Cell!
امیدوارم BGE2 نمایش داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر