نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
من همین پارسال بازی قرض گرفتم و بدون اپدیت بازی کردم با اون حجم از افت فریم عملا هیچ لذتی نمیشد برد از بازی چجوری میگید که مشکلی نداشت؟
نگفتم بازی مشکلی نداشت گفتم من به مشکل خاصی برنخوردم که مانع لذت بردنم از بازی بشه.
در کل این بازی مشکلاتش دیگه در این حدی که تو بوق و کرنا کردن نبود که غیرقابل بازی کردن باشه و با وجود مشکلات فنیش میشد کاملا لذت برد ازش

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
عجب دورانی شده
یوبی هنوز هست ولی من و امثال من مجبورن با خاطرات خوش AC در دوران اوجش خاطره بازی کنن :((
گیم پلی AC تو نسخه یونیتی به اوج رسید ولی بعدش چی شد :(

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یونیتی رو خودم از مدافعانش بودم از اول و هنوزم هستم!

ولی جدا مبارزات بازی نیاز به تغییر داشت، من سیستم جدیدی که در پیش گرفته شده رو بیشتر می‌پسندم! مبارزات هنوز جای کار داره، ولی از قبلی‌ها خیلی بهتر شده! پارکور امیدوارم با حفظ سیستم یونیورسال برگرده! ماموریت‌ها یکم حالت پخته‌تر به خودش بگیره، گسترده شده همون یونیتی و اینکه از محیط بازی استفاده درست بشه، نه لوت کردن Nهزارتا جعبه!
آیتم کمتر باشه توی محیط، ولی همون تعداد خاص و شناخته شده باشن خیلی بهتره که همینطوری پشت هم لوت کنی و هیچ ارزشی برات نداشته باشن جز تعداد اندک!

از RPG شدن هم راضی هستم، اما لول بندی رو دوست ندارم! یعنی دوست دارم مهارت‌ها به صورت پیوسته در داخل گیم‌پلی پیاده سازی بشن! مثلا هرچقدر بیشتر با اسب برونی، مهارتت با اسب بهتر بشه ولی پشتش اگه کم استفاده کنی، مهارتت بیاد پیایین! یه چیزی که همواره درگیرش باشی، البته نه اینکه آزار دهنده باشه! لول دشمن و اینا هم حذف بشه، به جاش مبارزات چالش‌های دیگه داشته باشه، از قدرت حریف گرفته تا تاکتیک مبارزات و تعدادشون و ... . ولی سیستم دیالوگ و تاثیرات چیز خوب و مثبتی هست از نظر من.

و بازم خیلی دوست دارم از محیط درست استفاده بشه، خود محیط به اون خوبی بخشی از گیم‌پلی و جست و جو باشه، نه اینکه همش از یک ؟ به یکی دیگه بری و بدونی با چی طرفی!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ولی یونیتی که گفتی... دلت اومد یادی از انیمیشن هاش نکردی؟ بهترین انیمیشن ها چه برای مبارزه و چه برای پارکور...
پارکور چقدر خوب و لذت بخش بود! و چقدر ساختار شهری رو خوب در اورده بودن و به درد پارکور میخورد!(از نظر ساختاری بهترین شهر سری بود:x )
دقیقا اینو یادم رفت. پارکورش عالی بود به کنار، مبارزاتش بنظرم واقعا واقعا عالی بودن. من خودم قبل اون معتقد بودم یکم مبارزات توی این سری خشکه ولی نرمی انیمیشن های یونیتی از همون اولش مجذوبم کرد...

اون تیکه های next gen starts here هم که ... :D

• Like
Reactions: Milad_HW

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یونیتی رو خودم از مدافعانش بودم از اول و هنوزم هستم!

ولی جدا مبارزات بازی نیاز به تغییر داشت، من سیستم جدیدی که در پیش گرفته شده رو بیشتر می‌پسندم! مبارزات هنوز جای کار داره، ولی از قبلی‌ها خیلی بهتر شده! پارکور امیدوارم با حفظ سیستم یونیورسال برگرده! ماموریت‌ها یکم حالت پخته‌تر به خودش بگیره، گسترده شده همون یونیتی و اینکه از محیط بازی استفاده درست بشه، نه لوت کردن Nهزارتا جعبه!
آیتم کمتر باشه توی محیط، ولی همون تعداد خاص و شناخته شده باشن خیلی بهتره که همینطوری پشت هم لوت کنی و هیچ ارزشی برات نداشته باشن جز تعداد اندک!

از RPG شدن هم راضی هستم، اما لول بندی رو دوست ندارم! یعنی دوست دارم مهارت‌ها به صورت پیوسته در داخل گیم‌پلی پیاده سازی بشن! مثلا هرچقدر بیشتر با اسب برونی، مهارتت با اسب بهتر بشه ولی پشتش اگه کم استفاده کنی، مهارتت بیاد پیایین! یه چیزی که همواره درگیرش باشی، البته نه اینکه آزار دهنده باشه! لول دشمن و اینا هم حذف بشه، به جاش مبارزات چالش‌های دیگه داشته باشه، از قدرت حریف گرفته تا تاکتیک مبارزات و تعدادشون و ... . ولی سیستم دیالوگ و تاثیرات چیز خوب و مثبتی هست از نظر من.

و بازم خیلی دوست دارم از محیط درست استفاده بشه، خود محیط به اون خوبی بخشی از گیم‌پلی و جست و جو باشه، نه اینکه همش از یک ؟ به یکی دیگه بری و بدونی با چی طرفی!
تقریبا تنها بخشی که موافقم:-" و البته نه اینکه یعنی بعد از یونیتی ها چندان گلی به سر سری زده باشن:-"

دقیقا اینو یادم رفت. پارکورش عالی بود به کنار، مبارزاتش بنظرم واقعا واقعا عالی بودن. من خودم قبل اون معتقد بودم یکم مبارزات توی این سری خشکه ولی نرمی انیمیشن های یونیتی از همون اولش مجذوبم کرد...

اون تیکه های next gen starts here هم که ... :D
Next Gen Starts Here ...
PS_Messages_20190420_233556.jpg
:x :x :x

نمیشه از یونیتی عکس بزارم و این دوتا رو نزارم:-"
PS_Messages_20190420_233550.jpg
این مرحله رو به شدت دوست داشتم! :x بس حال و هوای خفنی داشت! AC با این فضا میخوام! (لباسمم شدید با اینجا میخونه:p )

PS_Messages_20190420_233553.jpg
اصلا لباس سفید با حاشیه های قرمز یه حال و هوای دیگه داره تو سری! :x اینم که لباس محبوبم تو یونیتی بود:D
و چقدر مبارزه با نیزه حال میداد! و از اونطرف توی اوریجینز من حالم بهم خورد از نیزه دست گرفتن و باورم نمیشد سلاح محبوبم انقدر بد باشه:|

---
برید Unity بزنید و لذت ببرید! این ظلم رو در حق خودتون نکنید!
با توجه به بازخورد ملت این چند روز اخیر نسبت به یونیتی، با خودم میگم کاش نتردام همون زمان سیندیکیت به فنا رفته بود، تا ملت زودتر قدر یونیتی رو میدونستن و شاید سری سر از اینجا در نمیورد! :(

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
موتور UbiArt هم اول قرار بود همه‌گیر باشه، اما به دلیل استفاده سخت ازش تقریبا به هدف اولیه نرسید و به صورت اختصاصی به کار گرفته شد. اشاره شد عنوان‌هایی هستن که ازش استفاده می‌کنن هنوز، Child of Light 2 آیا؟!!

ریمن و child of light تنها بازی های این نسل از یوبی بودن که واقعا به من چسبید.
اتفاقا جفتشم با یوبی آرت ساخته شدن. واقعا چقدر حیف که دیگه بازی هایی به این سبک ساخته نمیشه.

اوریجینز و اودیسه هر دوش رو پلات کردم ولی فقط بر حسب عادت و از روی رفع تکلیف و اینکه همه نسخه های پیشش رو کامل کرده بودم
(به اندازه کافی درباره جفایی که به AC شده نوحه خونی و مداحی کردیم بسه دیگه. چیز دیگه‌ای اضافه نمیکنم:D)

• Like
Reactions: Milad_HW and Akiba

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
یادش بخیر Watch dogs معرفی شد چقدر هایپ بودیم:D درسته که fail شدیم ولی اتمسفر خوبی داشت و لذت بردیم تا حدودی
ولی نسخه دوم کلا یه فاز دیگه‌ای داشت با شخصیت ها نچسب که اصلا سمتش نرفتم، امیدوارم نسخه سوم برگرده به ریشه ها (!) خصوصا اگه لندن باشه:D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یادش بخیر Watch dogs معرفی شد چقدر هایپ بودیم:D درسته که fail شدیم ولی اتمسفر خوبی داشت و لذت بردیم تا حدودی
ولی نسخه دوم کلا یه فاز دیگه‌ای داشت با شخصیت ها نچسب که اصلا سمتش نرفتم، امیدوارم نسخه سوم برگرده به ریشه ها (!) خصوصا اگه لندن باشه:D

یه لندن تاریک و بارونی میخوایم :D

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
لندن رو من موافق نیستم چون واسه رانندگی قاطی میکنم همش:D یادمه بازی sleeping dogs هم تو هنگ کنگ بود قاطی میکردم موقع رانندگی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
شما FH بازی کنی چی میگی پس :D نگران نباش عادت میکنی ....
تو تاپیک یوبی از FH به عنوان مخفف Forza Horizon استفاده نکنید! من 4ساعت هنگ بودم ربط For Honor به رانندگی و انگلیس چیه آخه:)) :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر