نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بعد
دقیقا اول همین سال بود که کپ کام تایید کرد 900 نفر در ساخت RE2 دخیل بودند! واقعا جواب اینکه دوباره تولیدات بازیهای AAA به کمیت قبل برسند خیلی سخته. بازارهای جدیدی پیدا بشه، تغییرات خفنی تو تکنولوژی و ساده سازی رخ بده و ... قشنگ یک بحث مفصل میطلبه

احسان خودت میگی همیشه اینطوری بوده ولی این نسل هم اینطوری بود؟ نصف فن های BF الان نسخه چهارم رو به BFV ترجیح میدن
همین الان ACU از لحاظ گرافیکی، انیمیشن و طراحی مرحله از کل AC های بعدی ش بهتره
گرافیک همین واچ داگز که جدید معرفی شده رو نمیشه اصلا با arkham knight مقایسه کرد

بحث طراحی هنری رو بذاریم کنار اصلا، بحث فنی اصلا خیلی بازیهای اول نسل و میانه نسل (مثل HZD) از بازیهای اخر نسلی جلوتر هستند (با اینکه قدرت کنسولهای میان نسلی هم به کمک شون امده). قبول دارم نسل های قبل اینطوری نبود ولی نمیدونم چرا نسل هشتم اینجوری شده! بعده MGSV مگه دیگه جهان باز 60 فریمه امد تو بازار؟ خیلی میشه مثال زد
خوب همیشه همین بوده. حالا اگر این نسل اینطور نیست بنظرم باید دلیلش رو جای دیگه جستجو کرد یا بقول تو ما توقعمون بی منطق رفته بالا یا این کمپانیا دارن این نسل گند میزنن یا حالت سومی داره. در هر صورت اصلا تو کت من نمیره که چون نسل تموم شده الان وضعیت اینه.
البته در مورد گرافیک خوب انحصاریا همیشه یه سر و گردن بالاتر بودن. نسل قبل هم UC2 و Gears 3 و امثالهم تا آخر نسل هم کم رقیب بودن.

• Like
Reactions: Ali Venom

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پیش نمایش‌هایی که برای Watch Dogs اومده روانی کنندس!
اگه روی پروژه Clint Hocking نبود قطعا می‌گفتم دارن دروغ می‌گن، اگر هم با این شخص آشنا نیستین یه سر به جزییات Splinter Cell Chaos Theory و Far Cry 2 بزنین!

Watch Dogs Legion is the most impressive E3 demo I've played in years

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Watch Dogs Legion دقیقا یک سیکوئل (اسپین-آف . :D نمیدونم دقیقا چی بشه گفت بش :D) ـی هست که باید باشه. قشنگ حس میشه واقعا یکی دو پله پیشرفت و تفاوتو :D نمایش هاش واقعا جذبم کرد و واقعا نمیتونم صبر کنم تا بازیش کنم.
نکته سوپرایز کنندش برام این بود که سلاح های گرم هم قابل استفاده هستن و این خیلی خوبه (هرچند استفاده ازش توی بازی تاثیر بد خودشو داره :D)! اون حرفی که میگفتن باید حذفش کنن تا دیگه GTA کلون نباشه بنظرم دیگه درست نیست. همین الان با نسخه دو و همین جدیده کاملا یوبی نشون داده که چه راه متفاوتی برای این سری رفته.
انیمیشن های کمبت بنظر خیلی خیلی بهتر میرسیدن. خیلی!
دوتا از خواسته هام هم اینه که اولا از نظر گجت ها و لول دیزاین هم واقعا پیشرفت داشته باشه، دوما رانندگی و فیزیک ماشین ها کاملا درست شده باشه. توی قسمت دو قول دادن کامل اوکیش کردن، خیلی بهتر شد ولی بازم خیلی جای کار داشت!
درکل بدجور هایپ شدیم :D توی این E3 که اونقدر دلخواه نبوده، واقعا بهترین نمایشی بود که تا الان دیدم (بجز سینماتیک ها :D)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین
گوشواره نیست دستگاهیه که با هم ارتباط برقرار می‌کنن. تو آخر تریلر هم به اون پسره میدن یدونه.
آخه دستگاه کسی اونجاش وصل نمیکنه.
اگه دستگاه ماله شنوایی باید بره تو گوش ،اگه بینایی هست بره تو چشم.
بعد تو اون دوران که میخوان مخفی باشن.یه همچین چیزی ،جلوی چشم ماموران

دقیقا اول همین سال بود که کپ کام تایید کرد 900 نفر در ساخت RE2 دخیل بودند! واقعا جواب اینکه دوباره تولیدات بازیهای AAA به کمیت قبل برسند خیلی سخته. بازارهای جدیدی پیدا بشه، تغییرات خفنی تو تکنولوژی و ساده سازی رخ بده و ... قشنگ یک بحث مفصل میطلبه

احسان خودت میگی همیشه اینطوری بوده ولی این نسل هم اینطوری بود؟ نصف فن های BF الان نسخه چهارم رو به BFV ترجیح میدن
همین الان ACU از لحاظ گرافیکی، انیمیشن و طراحی مرحله از کل AC های بعدی ش بهتره
گرافیک همین واچ داگز که جدید معرفی شده رو نمیشه اصلا با arkham knight مقایسه کرد

بحث طراحی هنری رو بذاریم کنار اصلا، بحث فنی اصلا خیلی بازیهای اول نسل و میانه نسل (مثل HZD) از بازیهای اخر نسلی جلوتر هستند (با اینکه قدرت کنسولهای میان نسلی هم به کمک شون امده). قبول دارم نسل های قبل اینطوری نبود ولی نمیدونم چرا نسل هشتم اینجوری شده! بعده MGSV مگه دیگه جهان باز 60 فریمه امد تو بازار؟ خیلی میشه مثال زد
دقیقا،من مثل همین حرفا رو تو بتسدا گفتم ،گفتم خوشحالین فال اوت 76 آپدیت داره ،چون چیزی ساخته نشده براش.
خوشحالین از الدر های متعدد. همشون بیس همون اولی هستن،با همون گرافیک.
حتی کداشو تغییر ندادند.دارن با یه بازی از قب ساخته با همون گرافیک .فقط یه location و 4 تا شخصیت بهتون میدن.میگین به به و چه عالیه.
فال اوت 76،فال اوت 4 آنلاینه.
بتسدا کلاهبرداره.همه پا شدند به ما تاختند.
ویچر ماله همین نسله ،سایبر ماله همین نسله.تفاوتشون رو ببین.از همه ابعاد.
بشین تفاوتهای ولفنشتاین رو ببین تو این نسل ،فال اوت 4 و 76 رو ببین.یه بیس گذاشته 4 تا شخصیت میندازه توش میفروشه.

• Like
Reactions: Ali Venom

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
آخه دستگاه کسی اونجاش وصل نمیکنه.
اگه دستگاه ماله شنوایی باید بره تو گوش ،اگه بینایی هست بره تو چشم.
بعد تو اون دوران که میخوان مخفی باشن.یه همچین چیزی ،جلوی چشم ماموران

بهشون می گن Bone conduction headphones. باعث می شه بتونی صدای اطراف رو هم همزمان بشنوی.

• Like
Reactions: rahyarpaul

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
برادر من
این کجاش هدفونه.
این کجا ،الان توش گوششه.

دوست عزیز میگم که چیه. BONE conduction headphone. با لرزش های خفیف روی استخوان صورت باعث می شه صدا رو بشنویم. چنتا از گوشی های جدید bezel less این تکنولوژی رو واس earpiece دارن. کیفیتش هم بسیار خوبه.

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین
دوست عزیز میگم که چیه. BONE conduction headphone. با لرزش های خفیف روی استخوان صورت باعث می شه صدا رو بشنویم. چنتا از گوشی های جدید bezel less این تکنولوژی رو واس earpiece دارن. کیفیتش هم بسیار خوبه.
آخه یه گوششه ندیدم ،بعد این هدست بود باهاش حرفم میزد.و اینکه ممدل بلوتوثیش هم میوفته پشت گوش.
من این مدلیشو ندیده بودم. الانم گشتم این شکلی ندیدم.
روی استخوان گیجگاهی ایجاد میکنه که باعث فعال شدن عصب کوکله آ میشه.کاری به آناتومیش نداریم.
درسته.ممنون.این مدلیش لینک داشتی بده

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
درسته کنفرانس هیچ برای من نداشت (و البته قرار هم نبود چیزی داشته باشه) ولی خب اینجا یه خوبی داشت که تلفظ صحیح چندتا کلمه را یاد گرفتم که خیلی خوب بود <3
امیدوارم دوستان هم به آرزوهاشون برسن و سال دیگه بتونن کنفرانس را از نزدیک ببینن.
منم آرزو دارم که سال دیگه با جناب ایو گیلمور با هم گاست ریکون کواپ بازی کنیم :(

• Like
Reactions: Ehsan95_76

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
من فکر میکنم هنوز گرمیم متوجه نشدیم، چی دیدیم.
نمایش WD میشه گفت یجورائی انقلابی بود، شاید بازی که منتشر بشه خیلی دوست نداشته باشم که بازی کنمش.
اما این سطح از گیم پلی یک چیز خیلی جدیدی بود، فقط هم از استودیوهای اوبی انتظار میره همچین ایده هائی عملی کنن.
الان که دوباره دیدم به این سطح از عرفان رسیدم، منتظر بازیهای دیگه میمونیم که استارت به کپی/پیست بزنن.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
این Watch Dogs Legion اینقدر ایده اش جاه طلبانس که حتی اگه راکستار یا ناتی داگ هم می گفتن دارن همچین ایده ای رو پیاده می کنن من باورم نمیشد. الانم باز تا بازی منتشر نشه و این میزان از آزادی رو از نزدیک نبینم باورم نمیشه. رو کاغد شاید ایده ساده ای به نظر برسه اما خودتون فقط هزینه ای که برای صدا گذاری این همه کاراکتر باید بشه رو در نظر بگیرید و اینکه دیالوگ ها چقدر باید پویا باشه چون همونطور که میدونید همه شخصیت ها ممکنه بمیرن و مرگشون دائمیه. اصلا یکی از کارایی که بازی عرضه بشه احتمالا انجام بدم اینه که بزنم کل لندن رو بکشم ببینم چی میشه :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من فکر میکنم هنوز گرمیم متوجه نشدیم، چی دیدیم.
نمایش WD میشه گفت یجورائی انقلابی بود، شاید بازی که منتشر بشه خیلی دوست نداشته باشم که بازی کنمش.
اما این سطح از گیم پلی یک چیز خیلی جدیدی بود، فقط هم از استودیوهای اوبی انتظار میره همچین ایده هائی عملی کنن.
الان که دوباره دیدم به این سطح از عرفان رسیدم، منتظر بازیهای دیگه میمونیم که استارت به کپی/پیست بزنن.

البته "باید متای بازی با خط کش بره بالا" یا اینکه "نمره را با خط کش متا اندازه بگیرن" یا شاید "خط کش متا را قرض بگیرن و برن بالا" یا یه چیزی تو همین مایه ها تا اینکه نوآوری ها به نامشون ثبت بشه وگرنه نوآوری حساب نمیشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر