نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
واقعا سونی بهترین کار رو کرد کنفرانس برگزار نکرد . انصافا دیگه e3 جذابیت خودشو از دست داده . مثلا ادم 1سال صبر میکنه بعد باید تو کنفرانس یوبی با مایکرو 4تا بازیه عروسکی و چنتا تبلیغ ببینی که اصلا احتیاجی به برگزاریه کنفرانس براشون نیست .
واقعا الان دیگه باید به سمتی برن شرکتا که هروقت خواستن بازیه مورد نظرشونو نمایش بدن مثل راک استار یا برای معرفیه کنسولشون کنفرانس مخصوص برگزار کنند اینطوری دیگه نمیخواد هرسال تو e3 سرکارمون بزارن .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ea access رو کلا یادم رفته بود :D
خوب تا الان شدا 3 تا، ببینیم تا اخر امسال 2 تای دیگه هم میزنن یا نه :D

البته باز EA یک مدل کامل تر روی پی سی داره، پریمیر اریجینز اکسس که بازیها دی وان روش هست
یکی دیگه هم روی پی سی هست برای فروشگاه humble (اگر اشتباه نکنم) که اشتراک میخری و بازی رایگان میده
:D

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیدونم سطح توقع من پایین هست یا دیگران بالا ولی خب پیتر مور (که تو خفنی ش دیگه شکی نیست) یک نقل قول جالب داره میگه که میگه من وقتی امدم EA سالی 50 تا بازی عرضه میکردیم، وقتی رفتم سالی 10 تا!! حالا از همین ده تا هم 5 تا سرویس محور شده

نمیدونم اینکه توقع دارید تو هر کنفرانس 7 8 تا بازیAAA جدید ببینید در کنار دنباله های قبلی از کجا نشات میگیره ولی حقیقتا میگم توقع بیجایی هست! اونم تو این شرایط اخر نسلی

و اینکه شخصا این مدل نحو برگذاری کنفرانس یوبیسافت رو پسند دارم که میاد بازی رو با تریلر سینماتیک معرفی میکنه، کارگردان میاد یکسری توضیحات میده و بعد گیمپلی. من خودم خیلی دوست دارم اعضای ارشد ساخت یک بازی رو هنگام معرفی شون روی استیج ببینم که تو سالهای اخیر به جز کنفرانس بتزدا و یوبیسافت خیلی کم شده!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
نمیدونم سطح توقع من پایین هست یا دیگران بالا ولی خب پیتر مور (که تو خفنی ش دیگه شکی نیست) یک نقل قول جالب داره میگه که میگه من وقتی امدم EA سالی 50 تا بازی عرضه میکردیم، وقتی رفتم سالی 10 تا!! حالا از همین ده تا هم 5 تا سرویس محور شده

نمیدونم اینکه توقع دارید تو هر کنفرانس 7 8 تا بازیAAA جدید ببینید در کنار دنباله های قبلی از کجا نشات میگیره ولی حقیقتا میگم توقع بیجایی هست! اونم تو این شرایط اخر نسلی

و اینکه شخصا این مدل نحو برگذاری کنفرانس یوبیسافت رو پسند دارم که میاد بازی رو با تریلر سینماتیک معرفی میکنه، کارگردان میاد یکسری توضیحات میده و بعد گیمپلی. من خودم خیلی دوست دارم اعضای ارشد ساخت یک بازی رو هنگام معرفی شون روی استیج ببینم که تو سالهای اخیر به جز کنفرانس بتزدا و یوبیسافت خیلی کم شده!
این وضع بدتر میشه.
یه زمانی بازی aaa دو سه ساله ساخته میشد اساسین هر سال یکی میداد.
الان با سخت تر شدن هی داره این میزان افزایش پیدا میکنه. رسیده این تایم به 4-5 سال و اساین رسیده به هر دو سال.
تو نسل بعد این رقم به 6 سال میرسه و احتمال اینکه به دوران گیمرت نسخه بعد نرسه زیاده.
استودیوها باید بزرگ شند تا بتونن تامین کنن نیاز رو.
یه زمانی با 300 تا کارمند cdpr سه ساله ویچر رو با سه تا dlc داد.
الان با کلی ضرب و زور با 900 تا کارمند داره تو 4 سال فقط سایبرپانک رو میده.در حالیکه هر دو تو یه نسل بودند.

• Like
Reactions: Ali Venom

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اینکه دوستان میگن نسل تموم شده و بازیا رفتن نسل بعد رو اصلا درک نمیکنم. انگار شما قبلا گیمر نبودید. همیشه بهترین و پرهزینه ترین بازیهای هر نسل سال آخر و یکی مونده به آخرش میان. طبیعی هم هست چون اینستال بیس اون نسل به اوجش رسیده. اون کجا بازیت روی اینستال بیس 150 میلیون بدی اون کجا روی 10 میلیون بدی. برای همینم بازیای لانچ معمولا بازیهای ساده ترین

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
طرفدارای نینتندو دیگه به ما پز ندین ، ما بعد از این یه زلدا داریم که سالیانه عرضه میشه و لازم نیست یه نسل برای نسخه جدیدش صبر کنیم (شوخی) :D
به شخصه حمایت کامل خودم رو از این قضیه اعلام میکنم:D
فقط نندارید دو هفته قبل از GOTYهه سال:| پول نداریم خو:| ( FF VII R :-" )

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این وضع بدتر میشه.
یه زمانی بازی aaa دو سه ساله ساخته میشد اساسین هر سال یکی میداد.
الان با سخت تر شدن هی داره این میزان افزایش پیدا میکنه. رسیده این تایم به 4-5 سال و اساین رسیده به هر دو سال.
تو نسل بعد این رقم به 6 سال میرسه و احتمال اینکه به دوران گیمرت نسخه بعد نرسه زیاده.
استودیوها باید بزرگ شند تا بتونن تامین کنن نیاز رو.
یه زمانی با 300 تا کارمند cdpr سه ساله ویچر رو با سه تا dlc داد.
الان با کلی ضرب و زور با 900 تا کارمند داره تو 4 سال فقط سایبرپانک رو میده.در حالیکه هر دو تو یه نسل بودند.

دقیقا اول همین سال بود که کپ کام تایید کرد 900 نفر در ساخت RE2 دخیل بودند! واقعا جواب اینکه دوباره تولیدات بازیهای AAA به کمیت قبل برسند خیلی سخته. بازارهای جدیدی پیدا بشه، تغییرات خفنی تو تکنولوژی و ساده سازی رخ بده و ... قشنگ یک بحث مفصل میطلبه

اینکه دوستان میگن نسل تموم شده و بازیا رفتن نسل بعد رو اصلا درک نمیکنم. انگار شما قبلا گیمر نبودید. همیشه بهترین و پرهزینه ترین بازیهای هر نسل سال آخر و یکی مونده به آخرش میان. طبیعی هم هست چون اینستال بیس اون نسل به اوجش رسیده. اون کجا بازیت روی اینستال بیس 150 میلیون بدی اون کجا روی 10 میلیون بدی. برای همینم بازیای لانچ معمولا بازیهای ساده ترین

احسان خودت میگی همیشه اینطوری بوده ولی این نسل هم اینطوری بود؟ نصف فن های BF الان نسخه چهارم رو به BFV ترجیح میدن
همین الان ACU از لحاظ گرافیکی، انیمیشن و طراحی مرحله از کل AC های بعدی ش بهتره
گرافیک همین واچ داگز که جدید معرفی شده رو نمیشه اصلا با arkham knight مقایسه کرد

بحث طراحی هنری رو بذاریم کنار اصلا، بحث فنی اصلا خیلی بازیهای اول نسل و میانه نسل (مثل HZD) از بازیهای اخر نسلی جلوتر هستند (با اینکه قدرت کنسولهای میان نسلی هم به کمک شون امده). قبول دارم نسل های قبل اینطوری نبود ولی نمیدونم چرا نسل هشتم اینجوری شده! بعده MGSV مگه دیگه جهان باز 60 فریمه امد تو بازار؟ خیلی میشه مثال زد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان یه جوری میگن آخر نسله و طبیعیه و اینها که چیزی نشون ندن ، انگار کنفرانس های سال های قبل، این ناشر ها بمب افکن بودن ! امسال آتش بس دادن آماده شن برای دور جدید بمب افکنی !

سر و تهش همینیه که می‌بینید ! نهایتش یکی دو تا ip جدید بی کیفیت (خصوصا بازی های لانچ) و باقیشم نسخه های هزارم فرانچایز های معروف !

• Like
Reactions: benjohn

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
نمایش WDL زیاد نظرم جلب نکرد کارگردانی چینش صحنه هاش اصلا جالب نبود یکسری موارد کلی و یک گروه هکر البته تو همین ویدیو بازم معلوم شد کنترل وسایل نقلیه و ماشین ها مثل قبل تخیلی و شخمی هست انگار اینا فیزیک تعریف نمیکنن واسه ماشین ها یک نکته جالبی که استفاده کرده بودن همین بحث بازرسی با دوربین پلیس و چهره نگاری هست که تو انگیلیس داره اجرا میشه و صدای یکسری سیاست مدار مجلس خودشونم دراومده و خیلی جالب بود اینو گذاشته بودن
چه خبره این 2020 تا همین الان از لس تو سه ماه اولش بازی میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر