نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
باور کن مثلا یه شات سیاه بیاد اون بک گراند و بگه پرنس پرشیا و تاریخ لانچو بزنه ۲۰۳۰ ، بازم این یه دهه رو به عشقش واسش صبر میکنم:D
ولی انگار بالا این گوره که نشستیم مرده نیست!
منم هاف لایف 3 رو میخوام ،از دنیای گیم خداحافظی کنم.
امسال مسابقه کی بدترین کنفرانس رو میتونه نشون بده گذاشتن.
ac هم رفت احتمالا برا نسل بعد .

• Like
Reactions: voldmort

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
Gods & Monsters دوست میداشتم! :D

از FH ... فقط تریلر ایونت؟ خو هیچیشم معلوم نشد چی به چیه که:))
آها! الان در دسترسه البته! بریم بازی>:)

خدایی این اسکیت+راکت لیگه هم بد نبود، یعنی برای من از تمام نمایش های W_D L تا FH و از FH تا همین بازیه، جذاب ترین نمایش بود:-"

در مورد W_D L ، یکم خلوت تر بشه اینجا، بعد میپستم! ولی به طور کلی ایده خلاقانه و جالبی بود:D

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
وژدانن این شرکتا و ناشرا چه مرگشون شده :| خیلی سطح E3 اومده پایین واقعا این نمایشا دیگه در حد و اندازه قبلا هیجان انگیز نیست :|
من دلم یه گیم پلی خفن میخواد اونم با دانگرید فراوون :p:lol:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
دیگه مطمئن شدم بازیهای خوب رفتن برای هنگام معرفی کنسولهای جدید، خدائی کل E3 به این مزخرفی یادم نمیاد.
همین که سونی نیومد باید متوجه میشدیم که خبری نمیشه، مایکرو هم نمایشهارو نگه داشت برا بعد.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دیگه خیلی هم سخت نگیریم ، توی همین سالی که قحطی هست خیلی خوب بود این معرفی Monster & gods اونم از استودیو سازنده ادیسی که از کار اخیرشون من که راضی بودم .
اگر کسی بخواد رو زلدا اسکی بره کی بهتر از یوبی !؟ فقط امیدوارم قشنگ اسکی بره و بازی باشه که مثل زلدا طولانی مدت سرگرم کنه .

واچ داگزم که اگر این مکانیزمای جدیدش بگیره عالیه اما بهتر از اونا اینکه بازی تاریک و جدی و استیم پانک شده بود .
در کل نمیشه لقب فاجعه رو به کنفرانس یوبی و بتزدا بدیم چون هر دو یه حداقلی رو رعایت کردن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
واقعا عجب E3 زیبایی رو داریم پشت سر می‌ذاریم! :D
البته هنوز یکی از بازی‌های خفن مونده که خودش میتونه اندازه یه کنفرانس حال بده، یعنی Avengers. ولی با این وضعیتی که E3 داره پیش میره، بعید نیست اونجا هم یه تریلر از پیش رندر شده نشون بدن و بگن گیم‌پلی پشت درهای بسته هست و به مردم معمولی دو ماه دیگه نشون میدیم! :))
البته نینتندو هم هست که من به شخصه با اینکه اکثر بازی‌های چند نسل اخیرش رو تجربه نکردم، از تریلرهاشون خوشم میاد. :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
آخره نسله بابا الان همه سوییچ کردن رو نسل بعد! یه شایعه بود سال قبل منتشر شد می گفت سونی تقریبا تمام منابع اصلیشو سوییچ کرده رو نسل 9، نه فقط سونی الان همه ناشرها همین کار رو انجام دادن...
اینایی که الان معرفی شدن احتمالا همه میان نسلی میشن، از این به بعد هم میره واسه نسل بعد... بازی نسل بعدی رو هم الان معرفی نمی کنن...

• Like
Reactions: rahyarpaul

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر