Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,238
19,468
نام
امیر حسین
حالا نخواستیم بیاد برا همین امسال پرنس جدید بده ، یه ریمستر درست و حسابی از نسخه 2008 برا امسال بده هم راضی هستیم ما (یه دستی به سر و روی دشمن های بازی بکشه ترجیحا) .
نسخه جدید رو سال بعد بده و اگه راه داره ادامه 2008 باشه .
هنوز هم بعد حدود 11 سال اون موسیقی فوق العاده زیبای بازی ، اون گرافیک سل شید بازی ، اون صحبت ها و گاهی کل کل های پرنس و الیکا و داستان خوب بازی رو یادم هست .
بقیه رو نمی‌دونم ولی من اصلا عذاب وجدان نداشتم آخر بازی وقتی که درخت ها رو قطع کردم تا الیکا رو نجات بدم .<):)
:(( :(( :((
دستی به سر و روی هیچیش هم نکشن من راضیم! :(

عذاب وجدان؟ اصلا و ابدا مهم نیست! من که از اون آدم های خودخواهم تو این موارد! :| توی این بازی هم الکیا > بقیه :D

Irisviel

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,884
1,774
نام
امیر
:((:((:((
دستی به سر و روی هیچیش هم نکشن من راضیم! :(

عذاب وجدان؟ اصلا و ابدا مهم نیست! من که از اون آدم های خودخواهم تو این موارد! :| توی این بازی هم الکیا > بقیه :D
دقیقا تو نسخه 2008 الیکا یه طرف کل دنیا طرف .
حتی اگه حق انتخاب هم می‌داشتیم برا پایانش من بازم درخت ها رو قطع می‌کردم . B-):D
تنها مشکل اون نسخه از نظر من این بود که از یه جایی به بعد تکراری میشدن دشمن های بازی و مبارزاتی که داشتی .
اگه ادامه 2008 رو نمیخوان بسازن کلا ریبوت کنن بازی رو ، چون به نظرم داستان شن های زمان جای ادامه دادن آنچنانی نداره .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,238
19,468
نام
امیر حسین
دقیقا تو نسخه 2008 الیکا یه طرف کل دنیا طرف .
حتی اگه حق انتخاب هم می‌داشتیم برا پایانش من بازم درخت ها رو قطع می‌کردم . B-):D
تنها مشکل اون نسخه از نظر من این بود که از یه جایی به بعد تکراری میشدن دشمن های بازی و مبارزاتی که داشتی .
اگه ادامه 2008 رو نمیخوان بسازن کلا ریبوت کنن بازی رو ، چون به نظرم داستان شن های زمان جای ادامه دادن آنچنانی نداره .
من انقدر تو این زمینه متوهمم که میگم اگر روزی روزگاری بچه دار شدم و دختر بود اسمش رو میزارم الیکا:)) در این حد دوستش میداشتم:x

من کلا بازی رو به دید اکشن ادونچر نمیبینم...نمیتونم ببینم در اصل! :D بازی رسما پلتفرمره! کراش و اسپایرو اکشن بیشتری دارن ازش:))
به عنوان پاتفرمر به نظرم جذاب بود و اونقدر چالش داشت! مخصوصا اگر میخواستی 1001 نور رو بگیری، بعضی جاها باید یه عالمه فکر میکردی از کجا و چطور بتونی به اون نوری که میبینی برسی! :D

اکشنش...شاید ساده بود، ولی از نظر انیمیشن عالی بود و آدم روحش شاد میشد با کومبوها و حرکات ترکیبیی که میزدن:x (به شخصه بیس سیستم مبارزات رو دوست داشتم! ولی خو نمیشه مبارزات شلوغ با این سیستم ساخت...گرچه برام مهم نیست:p )

ولی خوب ادامه 2008 یه چیز محاله! مشخصه آرزوییه که به گور میبرمش! :|
و بعد این همه سال، فکر میکنم اگر روزی POP ساخته بشه، ریبوت میشه! ولی یحتمل اینم یه بازی OW و RPG دیگه به سبک اکثر OWهای این نسل میخواد باشه! (اون 2008 خاص بود:p ) ، بعید میدونم یه اکشن ادونچر جذاب بسازن!

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
12,819
58,726
نام
∂αнмα
Rumour: Ubisoft To Reveal Watch Dogs 3 Around May 24th | Is The Message
  • You’ll play as a half-Asian half-English female protagonist named Sarah.
  • As Sarah, you’ll work for an anti-terrorist organisation branch that deals with cybersecurity.
  • Skateboarding and graffitis will be available in the game.
  • Lethal weapons won’t appear in the game. However, our source wasn’t entirely sure about it.
  • Like in Assassin’s Creed Odyssey, we may have the choice to pick between a male and a female protagonist. However, our source wasn’t entirely sure about it.

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
2,757
26,171
نام
Alireza
این لیک WD3 عالیه...مخصوصا قابلیت استفاده از اسکیت برد و فضای سایبرپانکی <:-P
خیلی میتونه بازی فانی باشه...
نبود اسلحه‌های کشنده هم اگه درست باشه تصمیم هوشمندانه‌ایه...توی نسخه‌ی قبلی مارکوس خوی انسان‌ دوستانه داشت ولی بعدش ملت رو با شاتگان می‌ترکوند!
این میتونه ساختار مراحل و مبارزات رو هم جذابتر کنه بنظرم...دیگه نمیشه به زور اسلحه و نارنجک‌انداز مراحل رو رد کرد و احتمالا گجت‌های بیشتری در اختیار داشته باشیم تا بتونیم مراحل رو پیش ببریم و خودمون هم مجبوریم یکمی خلاقیت به خرج بدیم!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,135
11,415
نام
آرمين
این لیک WD3 عالیه...مخصوصا قابلیت استفاده از اسکیت برد و فضای سایبرپانکی <:-P
خیلی میتونه بازی فانی باشه...
نبود اسلحه‌های کشنده هم اگه درست باشه تصمیم هوشمندانه‌ایه...توی نسخه‌ی قبلی مارکوس خوی انسان‌ دوستانه داشت ولی بعدش ملت رو با شاتگان می‌ترکوند!
این میتونه ساختار مراحل و مبارزات رو هم جذابتر کنه بنظرم...دیگه نمیشه به زور اسلحه و نارنجک‌انداز مراحل رو رد کرد و احتمالا گجت‌های بیشتری در اختیار داشته باشیم تا بتونیم مراحل رو پیش ببریم و خودمون هم مجبوریم یکمی خلاقیت به خرج بدیم!
البته من کلا اسلحه به دست نشدم توی شماره دوم جز یک قسمت که اجباری بود و به علت عدم آشنایی با شوتینگ هم 10 باری مجبور به تلاش مجدد شدم.
ولی کاش اسلحه بود، اما کم و با تیر و خشاب خیلی محدود! به همراه اون Focus Mode شماره اول!

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,190
2,743
نام
عارف
من که خیلی خیلی با نسخه دوم WD حال کردم. این لیک نسخه سوم هم خیلی جذاب به نظر میرسه!
همینطور امیدوارم یکم گجت هایی که اضافه میکنن رو بالانس تر کنن. مثلا توی نسخه دوم با استفاده از اون 2 تا drone (هوایی و زمینی) میشد نود درصد قسمت هارو بدون اینکه وارد منطقه ممنوعه بشی بری و خیلی بازیو آنبالانس میکرد...
درکل شدیدا منتظریم :D

• Like
Reactions: WTF? and FUTURE

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
4,163
6,310
فضای نسخه اول رو بیشتر دوست داشتم تم هک باید یه تم تاریک و خفن باشه ، نه یه پسر ژیگولی.
یدفعه همه بازیها جو میگیرنشون میرن تو تم روشن ، یدفعه همه میرن تو تاریک.
شخصیت هم پخته تر باشه با یه عقبه داستانی خوب مثل آیدن

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
279
197
هی ای کاش پرنس جدید هم بدن صدا پیشه فارسی هم داشته باشه نوید نگهبان برای پرنس حرف بزنه

شعر اغازی نسخه wii , psp صدای نویده چه دل نشین هستن

• Like
Reactions: Kingslayer

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟