نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
اون مشکلی که می‌گی هست، ولی الان تا زمان عرضه خیلی نمونده، مثلا خود Wildlands تا بیاد 2 سال از معرفی گذشته بود.
اما این نه، مشابه معرفی Breakpoint ما Watch Dogs 2 و AC Syndicate رو داشتیم که نسخه نهایی با معرفی فرق چندانی نداشت. کلا بازی‌هایی که زمان عرضه نزدیکی دارن به نظر نمیاد خیلی تغییر کنن مگر اینکه تاخیر بزنن که بازم فکر نکنم.
من منظورم دانگرید و ... نبود، دیگه واقعا خبری از اون مسائل تو چندتا بازی آخر نیست.
هدفم اینه که اصولا این ویژگیهائی که بولد میشه (آسیب دیدگی قسمت‌های مختلف بدن و اثر متفاوت هرکدوم روی قابلیت‌ها، استفاده از خواب و غذا و ... برای عملکرد 100 درصدی و ... . ) واینکه چقدر عمق دارن و تو گیم پلی بازی تاثیرگذار، قبل ریلیز بازی خیلی جدی نمیگیرم و براش هایپ نمیشم، اونم بازیهای تجاری ازاین دست که خیلی جای ریسک ندارن.
اما از طرف دیگه اوبی کمپانی هست که کارهائی میکنه که هیچ شرکت دیگه سمتشم نمیره.
با همه این تناقص ها، خودم بشخصه دیگه هایپ دونم یجورائی خشک شده :))، تا بازی زیر دستم نباشه و خودم تستش نکنم ایمان نمیارم.
اما خب حالا قرار که نیست بخرمش پس آرزو میکنم تمام این امکانات تو بازی باشه و طرفدارهاش راضی باشن.

فعلا که بازی نمی‌گیریم تا زمان عرضه ببینیم چطور می‌شه! نشد مجبوریم به Uplay بسازیم.
واقعا یوپلی 100 درصد ترجیه میدم به خرید از اپیک، اما باز اینکه بازی نمیتونی تو لایبرری استیم داشته باشی خیلی مایوس کنندست، حیف.

• Like
Reactions: armin_shadow

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
دیشب 5-6 تا از بازی های قدیمی یوبیسافت رو دانلود کردم :
Tom Clancy`s H.A.W.X. 2 بنظرم در کنار سری Ace Combat بهترین شبیه ساز هواپیما هست، حتی گیم پلی HAWX هم هاردکور تر و از لحاظ کیفیت فنی و گرافیکی نسبت به زمان خودش فرسنگ ها بالاتر است، الان چند ساله از اخرین نسخه اش میگزره؟ 2010 اخرین نسخه اش بود:|
Tom Clancy`s Ghost Recon Future Soldier یک بازی تاکتیکی خارق العاده که نمونه اش رو تو هیچ بازی ندیدیم! حتی خیلی بهتر از نسخه ها جدیدش مثل این اشغال های کو اپ wildlands!:| گرافیک بازی هنوزم خارق العادست، گیم پلی بازی بشدت زیباست، و.... جالبه این بازی 2012 اومده و هنوزم خیلی از مکانیک های سری جدیدشون داره، ا بعد این همه سال اینا فقط اون داستان خطی زیبا و در گیر کننده رو کردن جهان باز و بدون داستان خوب و اتمسفر!! البته کو اپ هم جز بزرگی از این بازی هست ولی دلیل نمیشه که بخش داستانی اش خوب نباشه!
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction این بازی هم 2010 اومده، مکانیک های بازی هم همون بلک لیست تو نسخه جدیدتر هست، ولی این بازی داستان زیباتر، شخصت بیشتر پرداخته شده تر و گیم پلی سخت تر و زیبا تر و صد البته اتمسفر خوبی داره! البته از نسخه 2013 هم 6-7 سالی گذشته هنوز خبری نشده!
Rayman Legends! خوب واقعا سرگرم کننده و خنده داره، اینم به فراموشی سپرده شده بعد از این همه سال:|
سری AC رو خراب کرد، بعدا یک بازی دیگه اورد کردش اساسین کرید الان هم حرفی بزنم خیلی میان میگن فلان فلان شده ولی خرابش کرد یوبی این سری رو!
سری POP رو هم به فراموشی سپرد!
بیشتر سری تام کلنسی رو که بخاطر سبک فوق العادشون و داستان سیاسی که پشتشون بود رو کرد COOP انلاین:| هیچ وقت اون تریلر داستانی R6 رو نمیتونم فراموش کنم، البته نسخه جدید R6 هم بنظرم تا همین الان بهترین بازی یوبیسافت هست ، ولی خوب واقعا دلیل میشه بخش داستانی بازی رو به فراموشی بسپارند مخصوصا بعد از اون تریلر فوق العاده؟
تا بیش از 10 مورد دیگه از بازی های قدیمی یوبیسافت رو میتونم نام ببرم، که یا داغون کرده یا به فراموشی سپرده!
البته هنوزم گه گاهی بازی های خوبی و فوق العاده ای رو بی سر و صدا میده بیرون مثل Anno 1800 که هنوزم همون کیفیت قبلی خودشون رو دارند.
اینو گفتم فعلا هیچ امیدی به یوبیسافت نیست، یوبیساف برای ما کسی بود، که خودش ایده میداد، و خودش بازی های خارق العاده میداد بیرون، مثل AC-1-2-3 مثل POP مثل سری های قبلی GOST-R6-SPLINTER مثل FC3 و حتی FC2 و ....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
مشکل اصلی بازار هست و سلیقه گیمرها که راحت پسند شدن، همین گیمرهائی که تو اینترنت و فروم ها دم از سینگل پلیر و داستان و... میزنن، کلی پول هزینه اسکین و مزخرفات تو بازیهائی مثل فورتنایت/اورواچ و... میکنن.
اگرم بخوای بازی بسازی بدون بخش آنلاین و متمرکز باشه روی سینگل پلیر وهمونقدر سود داشته باشه باید راکستار باشی، همینطور چند 100 میلیون خرج کنی و فروشش تضمین شده که بتونه ساختش منطقی باشه.
تو همچین بازاری اینکه هنوز از یکسری کمپانی مثل اوبی انتظار داریم که بازیهائی با تم داستانی و بخش آنلاین غیر متمرکز بسازن، خودش کلی جای تشویق داره.

در مورد بازیهای قدیمی واقعا درست میگی، نمیدونم تجربه کردی یا نه، اما R6 های قدیمی مثل Rouge spear تا میرسیم به نسخه سوم و اکسپنش هاش raven shield ، همینطور Swat ها و...
فوق العاده بودن، واقعا بازی تاکتیکی تعریف میکنن اون بازیها.
جالبه از بازیهائی با اون شکل رسیدیم به R6 Siege که اگه یکی ازم بپرسه داری چی بازی میکنی میگم بازی تاکتیکی! که خودم خندم میگیره.

امروز کدوم کمپانی ریسک میکنه بازی تاکتیکی بسازه که تمام کردن یک مرحلش ممکن ساعت ها وقتت بگیره؟
================
با این همه من فقط منتظر یک نسخه از اسپلینترسل هستم تو E3.
اگه امسال معرفی نشه، دیگه مطمئنا میشه گفت مثل POP به تاریخ پیوسته.

آخرین ویرایش:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
مشکل اصلی بازار هست و سلیقه گیمرها که راحت پسند شدن، همین گیمرهائی که تو اینترنت و فروم ها دم از سینگل پلیر و داستان و... میزنن، کلی پول هزینه اسکین و مزخرفات تو بازیهائی مثل فورتنایت/اورواچ و... میکنن.
اگرم بخوای بازی بدی بسازی بدون بخش آنلاین و متمرکز باشه روی سینگل پلیر وهمونقدر سود داشته باشه باید راکستار باشی، همینطور چند 100 میلیون خرج کنی و فروشش تضمین شده که بتونه ساختش منطقی باشه.
تو همچین بازاری اینکه هنوز از یکسری کمپانی مثل اوبی انتظار داریم که بازیهائی با تم داستانی و بخش آنلاین غیر متمرکز بسازن، خودش کلی جای تشویق داره.

در مورد بازیهای قدیمی واقعا درست میگی، نمیدونم تجربه کردی یا نه، اما R6 های قدیمی مثل Rouge spear تا میرسیم به نسخه سوم و اکسپنش هاش raven shield ، همینطور Swat ها و...
فوق العاده بودن، واقعا بازی تاکتیکی تعریف میکنن اون بازیها.
جالبه از بازیهائی با اون شکل رسیدیم به R6 Siege که اگه یکی ازم بپرسه داری چی بازی میکنی میگم بازی تاکتیکی! که خودم خندم میگیره.

امروز کدوم کمپانی ریسک میکنه بازی تاکتیکی بسازه که تمام کردن یک مرحلش ممکن ساعت ها وقتت بگیره؟
================
با این همه من فقط منتظر یک نسخه از اسپلینترسل هستم تو E3.
اگه امسال معرفی نشه، دیگه مطمئنا میشه گفت مثل POP به تاریخ پیوسته.
چرا راکستار باشه؟ خوب وقتی خود یوبیسافت قدیم بازی میده، بخش انلاین افلاینش خوب بود، چرا باید راکستار باشه؟ همین rayman legend بخش انلاینش و COOP اش خیلی بازی رو زنده و لذت بخش میکنه، همین اسپلینتر سل ها از عهد قدیم COOP خارق العاده و با کیفتی داشتن! فکر کنم این مورد در سری ghost هم صادقه!! بخش های انلاین FC2 رو کسی میتونه فراموش کنه؟ یا سری بقیه بازی هاش مثل سری AC و FC هم بعید بدونم در کنار داستان و بخش تک نفره عالیشون بخش انلاین بدی داشته باشند!

قسمت حرف دوم شما هم همه باید مثل راکستار باشند تا موفق باشند بوضوح غلط و اشتباه هست! چون بازی های که فقط بخش تک نفره دارن، به وضوع از بازی های که 2 بخش سیگنل یا مولتی خوب دارند، یا سیگنل خوب یا مولتی بد، یا مولتی خوب سیگنل بد بهتر میفروشند! نمونه اش هم بازی های مثل GOD OF WAR و همین سکیرو و RE2 R و RE7 و ... هست! پس این حرف شما در مورد این که گیمر ها راحت پسند شدن درست نیست، همین سکیرو پر فروش ترین بازی میازاکی بوده، سخت ترین بازی کل سری سولز بورن هم هست، تو دو هفته اول 2 میلیون نسخه فروخته، پس اینا دلیل نمیشه همه راکستار باشند! هر چند راکستار هم در نهایت هر 5-6 سال یک بازی میده بیرون، هم بیشتر موفقیتش فقط برای GTA V هست، وگرنه قبل از اون بخش انلاین مکس پین 3 خیلی زورد به فراموشی سپرده شد، l.a noire اصلا بخش انلاین نداشت، RD2 هم بخش انلاینش به خوبی GTA V نیست !
پس حرف کلی اینه بخش انلاین باشه خوبه، در کنار بخش تک نفره عالی و بزرگ دقیقا مثل RD2 و بازی های دیگه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
@alone ahmad
من حرفم پیرو پست شما بود، یا من منظورم بد رسوندم یا شما خوب منظور من متوجه نشدی.
هدف از متنی که نوشتم این بود که همونطور که خودت گفتی که چرا بازیهای قدیمی اوبی خیلی باکیفیت تر از این جدیدهاست، منم تایید کردم که همینطوره و کلیت بازار تعیین کنندست.
توضیح دادم که مثلا همون بازیکنهائی که دم از بخش سینگل و... میزنن، چقدر تو بازیهائی مثل فورتنایت/اورواچ/اپکس و... پول خرج میکنن.
کمپانی ها هم تمام اینهارو رصد میکنن، برنامه ریزی میکنن، هدفگذاری میکنن و استراتژی میچینن.
این شده که بازیهای AAA نسل به نسل دارن آبکی تر میشن، به جز چندتا استودیوی استثناء که جز شاهکار ازشون انتظار نمیره، اونم بخش بزرگیش سهم سونی هست + چند استودیو/کمپانی بزرگ دیگه.
اصلا در مورد اینکه بازیهای سینگلی وجود ندارن که آنلاین خوبی هم داشته باشن یا شبیه به این، نظری ندادم.
موردی بخوایم نام ببریم خیلی میشه مثال زد، هم در تایید حرف من و هم در تایید حرف شما.

منظور من کلیت بازار هست که سمت سرویسهای آنلاین/کژوال رفته و اینکه اگه هنوز کمپانی/استودیوهایی مثل اوبی بازیهای سینگل میسازن باید شکرگذار بود.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
خود توییت مشخصه که شوخیه، کراس اور بار Crew 2 آخه ؟
دهنشون سرویس، کرک و پرم ریخت یهو.
پارسالم اینقدر هینت و ... دادن که من یکی 100 درصد فکر میکردم معرفی میشه اما نشد.
امسالم باز این مسخره بازیارو شروع کردن.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
جالبه PR Ubisoft بهش پیغام داده که گوشیت رو خاموش کن. اونم همین پیغام رو به صورت توییت داده بیرون. ملت هم هی کامنت دادند با احساساتمون بازی نکنید:

Annotation 2019-05-15 033932.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cj_sa and HIGH DEVS

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینکه ملت با همچین چیزی جوگیر می‌شن مقصر خودشونن! آخه کجای اون توییت جدی می‌زد اصلا؟
اون PR یوبی که گفته گوشی رو خاموش کن کلا کارش همینه، به هر مناسبتی هست سال نوی چینی‌ها رو هم تبریک می‌گه :D

اگر Splinter جدیدی در دست ساخت باشه قطعا توی شعبه تورنتو هست، هم یکی از پایه‌گذارهای سری اونجاس، هم کارگردان دو قسمت قبلی، اونوقت ملت دلشون به جولین و فرگوس خوشه؟ :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر