نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
چرا Tom Clancy's H.A.W.X دیگه نمیسازه

فروش سخت
مارکتینگ سخت تر
سبک نه خیلی محبوب

Ace Combat 7 دیگه با اون همه تبلیغ و تاریخچه و برند تنها چیزیه که تونست تو همچین سبکی موفق باشه. اونم یه اشتباه نسل قبل خیلی به ضررش تموم شد. ولی باز اومد بالا دومین لانچ موفق سری بود. حالا موفقیت این باعث شه Namco ادامه رو با بودجه بیشتر تولید کنه، ممکنه با محبوب شدنش یوبیسافت هم به فکر HAWX بیفته

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
کاش یه Assassin's Creed تو حال و هوای مدرن یا سایبرپانک معرفی بشه. دیگه بسته دنیای قدیم. تو سایبرپانک بسازن، رسماً پتانسیل تبدیل شدن به بهترین ASC تاریخ رو خواهد داشت.
7f676bf18641c707cbf1779f97c1bdbc.jpg

8953965bd50aae72b2f9aeaee99b13f2.jpg

بعدش هم امیدوارم نسخه جدیدی از WD معرفی بشه. بر خلاف آراء عمومی، من خیلی از نسخه دوم خوشم اومد. سرگرم شدم باهاش. هرچند جنبه فان زیادی داشت ولی واسه سرگرمی خوب بود.

و در نهایت سلطان قلب ها که بنظرم امسال یقیناً وقت معرفیش هست:

518d04c0dffd909d4ffc1f2ca3adc96a.jpg

• Like
Reactions: Sorcerer 17

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
کاش یه Assassin's Creed تو حال و هوای مدرن یا سایبرپانک معرفی بشه. دیگه بسته دنیای قدیم. تو سایبرپانک بسازن، رسماً پتانسیل تبدیل شدن به بهترین ASC تاریخ رو خواهد داشت.
7f676bf18641c707cbf1779f97c1bdbc.jpg

8953965bd50aae72b2f9aeaee99b13f2.jpg

بعدش هم امیدوارم نسخه جدیدی از WD معرفی بشه. بر خلاف آراء عمومی، من خیلی از نسخه دوم خوشم اومد. سرگرم شدم باهاش. هرچند جنبه فان زیادی داشت ولی واسه سرگرمی خوب بود.

و در نهایت سلطان قلب ها که بنظرم امسال یقیناً وقت معرفیش هست:

518d04c0dffd909d4ffc1f2ca3adc96a.jpg
wd هست دیگه به ac تو دنیای امروز به کار نمیاد:D
سلطانم سبکش بفروش نیست و اگرنه تا الان دوشیده بودن:))

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
خب حالا که بعضیا از یوبی و بازیهاش متنفرن بجای بامزه بازی درآوردن یه لطفی بکنن کلاً سرو کلشون تو این تاپیک پیدا نشه بزارن اعصاب ما راحت باشه. مرسی ;)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پیش‌بینی‌های بنده برای کنفرانس:

نمایش جدید از Skull n Bones و تایید تاریخ عرضه (بین نسلی)
نمایش جدید از Beyond Good and Evil 2 با احتمال رونمایی از تاریخ عرضه (نسل9)
معرفی و اعلام تاریخ عرضه Watch Dogs 3 (احتمالاً بین نسلی)
اعلام جدیدترین آمار Rainbow six Siege و تایید پشتیبانیش برای کنسول‌های نسل 9
میاموتو و بازی انحصاری یوبی برای سوییچ :D
اسپلینتر سل با حضور آیرون ساید عزیز
محتوای مربوط به Ghost Recon Wildlands (شاید حتی نسخه دوم رو معرفی کنند)
اطلاعات تازه از Assassin's Creed بعدی که این مورد نیاز به توضیح داره :D

به نظرم سه حالت وجود داره کلاً:
حالت اول: تایید یک اکسپنشن جدید برای Odyssey با محوریت کارکترهای Origins
حالت دوم: تایید نسخه جدید به سبک AC: Rogue برای کنسول‌های فعلی و عرضه برای 3 ماه نخست 2020
حالت سوم: نسخه نسل 9 با نمایش کامل بدون اعلام تاریخ عرضه

البته اگه AC رو نشون ندن کاملاً ناراحت می‌شم ولی خب احتمالش هم هست که نباشه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یک عدد AC میخوام :|
الان زمانش چندان فرقی نمیکنه دیگه برام، فقط AC باشه:(

خیلی وقته AC نداشتیم:( "+همون بحث های اخیر، برای اینکه الکی وقتتون رو نگیرم و خودتونم میدونید...فقط همین که AC میخوام"

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
یک عدد AC میخوام :|
الان زمانش چندان فرقی نمیکنه دیگه برام، فقط AC باشه:(

خیلی وقته AC نداشتیم:( "+همون بحث های اخیر، برای اینکه الکی وقتتون رو نگیرم و خودتونم میدونید...فقط همین که AC میخوام"
فعلا باید ۴-۵ سالی صبر کنی تا وقتی ملت از این ویچر کلون ها خسته شدن شاید یه چیزی به سبک قدیم بدن با مکانیزم های به روز شده:D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اینقدر تو این دو تا بازی مکانیک و سیستم اضافه کردن که دیگه به اصطلاح اساسین های "واقعی" دیگه جوکی بیشتر نیستن.
از سیستم مبارزه تا محیطای بزرگتر تا سیستم کرفت.
از اوریجینز به قبل دیگه واقعا قدیمی به نظر میرسه همه چیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر