Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

اوف اوف یعنی تهش بود دیگه اون کمبو اتک :)) و البته 3rd awakenings ! پرسونای سوم ریوجی (پس بقیه هم دارن) ... for real ؟ :D
نباید تریلرهای P5R رو ببینم:|
از یک طرف اینکه کلیت داستان یکیه و دوباره باید Xصد ساعت بازیش کرد رو اعصابمه:-"

از اونطرف...آهنگ جدید هایپ میکنه، اتفاقات جدید،پرسوناهای جدید ، کومبو اتک ها(تهش بود :)) ) ، محیط ها و فعالیت های جدید و ...!
کلا سخته اینکه تریلرهاش رو ببینی و نخوای بازیش کنی:|
اونم برداری تریلر کاراکتر محبوبت، ریوجی رو ببینی:|

• Like
Reactions: The End Of Ps

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
Goddess of War :D

t417425_.jpg

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
نباید تریلرهای P5R رو ببینم:|
از یک طرف اینکه کلیت داستان یکیه و دوباره باید Xصد ساعت بازیش کرد رو اعصابمه:-"

از اونطرف...آهنگ جدید هایپ میکنه، اتفاقات جدید،پرسوناهای جدید ، کومبو اتک ها(تهش بود :)) ) ، محیط ها و فعالیت های جدید و ...!
کلا سخته اینکه تریلرهاش رو ببینی و نخوای بازیش کنی:|
اونم برداری تریلر کاراکتر محبوبت، ریوجی رو ببینی:|

چند وقت پیش میخواستم NG+ رو شروع کنم که رویال معرفی شد واسه همین دست نگه داشتم

چون واسه پلات کردنش دوبار Playthrough نیاز هست و بخاطر گلیچی که داشت نتونستم یکی از تروفی ها رو توی دور اول بگیرم

کلا پلات کردن بازی بهانه خوبی برای برگشت مجدد هست. یه فرصت دیگه بهش بده :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
چند وقت پیش میخواستم NG+ رو شروع کنم که رویال معرفی شد واسه همین دست نگه داشتم

چون واسه پلات کردنش دوبار Playthrough نیاز هست و بخاطر گلیچی که داشت نتونستم یکی از تروفی ها رو توی دور اول بگیرم

کلا پلات کردن بازی بهانه خوبی برای برگشت مجدد هست. یه فرصت دیگه بهش بده :D
منم میخواستم دور دوم رو برم و پلات کنم، ولی به خاطر معرفیه این بی خیالش شدم:D
ولی بدبختی اینه الان باید حداقل دو بار دیگه رفت:))
+برای پلات اگر خود P5 عادی رو میخواستم برم خو 90% جاها رو Skip میکردیم دیالوگ و کاتسین رو... الان دیگه نمیشه:D حداقل دور اول نمیشه:-"

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
دوستان من پرسونا ۵ پارسال فیزیکی گرفتم ولی واسه یه سری مشکلات تا جایی که یادمه نصفه تجربش کنم البته فک کنم از نصفه هم کمتر از اونجایی که شنیدم طولانیه ادر حال حاضر هم وقتی و فکری کامل ازادم برم تو کارش باز ولی اومدم اینجا سوال کنم این نسخه دقیق چ فرقی با نسخه ی معمولیش داره یکی کامل توضیح بده برام ؛ میخوام بیبینم اگه ارزش داره واقعا صبر کنم (تاریخ عرضش مهم نیست )

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
شماها چجوری میخاین برای بار دوم برین؟ من تو همین بار اول هم بعد 45 ساعتی که رفتم دیگه نمیکشه. بازی را زیادی کش دادن. داستان هم جذابیتش را از دست داده. عملا یک سری از پلس ها اضافیه.

تازه من مومنتو را نمیرم زیاد

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
شماها چجوری میخاین برای بار دوم برین؟ من تو همین بار اول هم بعد 45 ساعتی که رفتم دیگه نمیکشه. بازی را زیادی کش دادن. داستان هم جذابیتش را از دست داده. عملا یک سری از پلس ها اضافیه.

البته بستگی داره که اهل JRPG و پرسونا هستید یا نه چون واقعا 45 ساعت اصلا زیاد نیست شما 120 ساعت برا بار اول باید بازی کنی و ممنتو هم چه بخوای چه نخوای باید بری حالا زیاد راجبش توضیح نمیدم که اسپویل نشه . و اینکه اوج داستان و هیجان بازی نیمه دوم هست با کلی سورپرایز و هیجان و موزیک خفن . با کاراکترها نمیدونم ارتباط برقرار کردی یا نه ولی سخته عاشقشون نشی
به نظر من حتما ادامه بده ولی با حوصله برو یعنی سر سری تند تند به قصد تموم شدن زود نرو چون لذت نمیتونی ببری . من خودم کلی تایم تو ولوت روم پرسونا میساختم و تایم هایی که تو پلس و ممنتو هم نبودم سعی میکردم کانفیدنت ها رو ببرم بالا و لذت ببرم چون تو گیم پلی به دردت میخورن اصلا فکر نکن که کانفیدنت ها الکیه
در کل یکم حوصله به خرج بده ببین چطور میشه برات ممنتو هم برو بگرد آیتم های مهمی هم توش هست
اگر باز دیدی نمیتونی ارتباط برقرار کنی دیگه چاره ای نیست جز بیخیال شی :D شاهکاره برا خیلی ها مثل من برا همین میتونیم یه بار دیگه هم بریم
من خودم یه دلیل مهم دارم چون بار اول با ann رل زدم موکوتو مونده تو دلم lol :))

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
البته بستگی داره که اهل JRPG و پرسونا هستید یا نه چون واقعا 45 ساعت اصلا زیاد نیست شما 120 ساعت برا بار اول باید بازی کنی و ممنتو هم چه بخوای چه نخوای باید بری حالا زیاد راجبش توضیح نمیدم که اسپویل نشه . و اینکه اوج داستان و هیجان بازی نیمه دوم هست با کلی سورپرایز و هیجان و موزیک خفن . با کاراکترها نمیدونم ارتباط برقرار کردی یا نه ولی سخته عاشقشون نشی
به نظر من حتما ادامه بده ولی با حوصله برو یعنی سر سری تند تند به قصد تموم شدن زود نرو چون لذت نمیتونی ببری . من خودم کلی تایم تو ولوت روم پرسونا میساختم و تایم هایی که تو پلس و ممنتو هم نبودم سعی میکردم کانفیدنت ها رو ببرم بالا و لذت ببرم چون تو گیم پلی به دردت میخورن اصلا فکر نکن که کانفیدنت ها الکیه
در کل یکم حوصله به خرج بده ببین چطور میشه برات ممنتو هم برو بگرد آیتم های مهمی هم توش هست
اگر باز دیدی نمیتونی ارتباط برقرار کنی دیگه چاره ای نیست جز بیخیال شی :D شاهکاره برا خیلی ها مثل من برا همین میتونیم یه بار دیگه هم بریم
من خودم یه دلیل مهم دارم چون بار اول با ann رل زدم موکوتو مونده تو دلم lol :))
به نظر من بزرگترین لذت بازی اینه که با همه رل بزنی بعد اخر سر اون سکانس ولنتاین پیش بیاد
اصن اون سکانس برا من خیلی سکانس ماندگاری بود حتما تو رویال هم این کارو می کنم تازه یکی دیگه هم اضافه میشه
بازی رو که فول پرایس نم خرم میذارم به ۳۰ دلار حداقل برسه بعد بخرم فقط امیدوارم که بذارن از بازی اصلی استت انتقال پیدا کنه چون بزرگترین مشکل پلات کردن بازی کانفیدنت ها هستن که واقعا تو دور اول خیلی اذیته
اگر stat ها فول باشن تو یه دور میشه ۱۰۰ درصد کرد (به جز مثلا باس فایت دو قلو ها که تو دور دوم تازه باز میشه)

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

از کاستوم شخصیت جدیده بوی سانسور و ایضا سوختگی sjw ها به مشام میرسه :D

ممکنه داستان در اواسط یخورده قابل پیش بینی بشه ولی بهم اعتماد کن و ادامش بده چون هرچی بگم اسپویل محسوب میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر