Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
مطمئن باش سونی دخالت میکنه ببین کی گفتم .....
نسخه غربی رو اگه خود سونی هم کاری نکنه با توجه به قوانین جدید ممکنه سانسوری داشته باشه , همون DMC هم غیر از PS4 نسخه های غربی PC و XBOX سانسور داشت (لیدی)
فقط باید امیدوار باشیم چون نسخه اصلی بدون سانسور منتشر شده اینم بیخیالش بشن , حالا کو تا آخر 2020 :| نمیدونم چرا اینقدر لفتش میدن برا نسخه های غربی
پ ن : کاش یه کاری کنن اونایی که نسخه اصلی رو دارن با یه 20 دلار یا همچین چیزی بازیشون آپدیت بشه , خیلی ستمه با این وضعیت دوباره 60 دلار بدی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
View attachment 105344

سانسور چی کجایی دقیقا کجایی ...

:|:|
یهو دیدی موقع عرضه چنین بلاهایی هم سر بازی اومد:-" عجیب نیست! :|

در مورد آپدیت یا به صورت DLC بودن و ...، فرموده اند که خیر DLC نیست! ۶۰$ (همون قیمت کامل ژاپن) شیک و مجلسی پرداخت مینمایید:-"

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
یهو دیدی موقع عرضه چنین بلاهایی هم سر بازی اومد:-" عجیب نیست! :|

در مورد آپدیت یا به صورت DLC بودن و ...، فرموده اند که خیر DLC نیست! ۶۰$ (همون قیمت کامل ژاپن) شیک و مجلسی پرداخت مینمایید:-"
مرسی که اینقدر لطف دارن :D خدا میدونه تا 2020 که بیاد دلار چقدر میشه , من خودم اینطور بازی ها رو (بازی های با ارزش) فقط دوست دارم فیزیکی بگیرم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
اگه این آپدیت ۶۰ دلار باشه ، برای کسایی که بازی رو برای اولین بار تجربه میکنن ۶۰ دلاره ، برای بقیه ۱۲۰ دلاره ! ، ممنون از اینکه به فنهاشون انقدر احترام میزارن . راضیم برای پرداختش ، فقط مشکلم حساب کردنمون در حد پشمه :|

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
نسخه غربی رو اگه خود سونی هم کاری نکنه با توجه به قوانین جدید ممکنه سانسوری داشته باشه , همون DMC هم غیر از PS4 نسخه های غربی PC و XBOX سانسور داشت (لیدی)
فقط باید امیدوار باشیم چون نسخه اصلی بدون سانسور منتشر شده اینم بیخیالش بشن , حالا کو تا آخر 2020 :| نمیدونم چرا اینقدر لفتش میدن برا نسخه های غربی
پ ن : کاش یه کاری کنن اونایی که نسخه اصلی رو دارن با یه 20 دلار یا همچین چیزی بازیشون آپدیت بشه , خیلی ستمه با این وضعیت دوباره 60 دلار بدی
توی DMC به نظرم اینم مطرح بود که طرح لیدی از روی مدل واقعیه و افشا کردن لیدی درواقع افشا کردن بدن اونه.
نگفتن آخر 2020. احتمالا همون زمستون یا نهایتا بهارش میاد.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اگه این آپدیت ۶۰ دلار باشه ، برای کسایی که بازی رو برای اولین بار تجربه میکنن ۶۰ دلاره ، برای بقیه ۱۲۰ دلاره ! ، ممنون از اینکه به فنهاشون انقدر احترام میزارن . راضیم برای پرداختش ، فقط مشکلم حساب کردنمون در حد پشمه :|
جدا از بحث مالیش، کلا آپدیت اینجوریه بازی...به نظر من چندان جذاب نیست:-" طرف 150ساعت (حداقل یک دور) وقت گذاشته ، بعد جوری بازی رو آپدیت کنی که وسط هاش و کلا کل بازی تغییرات داره!
مثلا اینجوری نیست ته بازی چیزی اضافه بشه،یا کلا به صورت DLC باشه، ساختاری عوض شده!
به بیان ساده تر، هرچی پای بازی وقت گذاشتی درسته لذت بردی! ولی همش کشک:-"
الان دوباره بازی رو میری، یه سری جاهاش کلا تکراریه، یه سری جاهاش جدیده، یه سری جاهاش تکراریه ولی چندتا دیالوگ جدید داره و ...!

من حس خوبی ندارم:| ولی هایپم:|
توی DMC به نظرم اینم مطرح بود که طرح لیدی از روی مدل واقعیه و افشا کردن لیدی درواقع افشا کردن بدن اونه.
نگفتن آخر 2020. احتمالا همون زمستون یا نهایتا بهارش میاد.
فکر کنم Trish سانسورش انحصاریه PS4 بود:D برای همین این مورد فکر نمیکنم باشه! و اگر اشتباه نکنم گویا آپدیت دادن و کلا حذف شد سانسور...یه چیزایی خوندم، لی مطمئن نیستم!

آخرین ویرایش:

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
جدا از بحث مالیش، کلا آپدیت اینجوریه بازی...به نظر من چندان جذاب نیست:-" طرف 150ساعت (حداقل یک دور) وقت گذاشته ، بعد جوری بازی رو آپدیت کنی که وسط هاش و کلا کل بازی تغییرات داره!
مثلا اینجوری نیست ته بازی چیزی اضافه بشه،یا کلا به صورت DLC باشه، ساختاری عوض شده!
به بیان ساده تر، هرچی پای بازی وقت گذاشتی درسته لذت بردی! ولی همش کشک:-"
الان دوباره بازی رو میری، یه سری جاهاش کلا تکراریه، یه سری جاهاش جدیده، یه سری جاهاش تکراریه ولی چندتا دیالوگ جدید داره و ...!

من حس خوبی ندارم:| ولی هایپم:|

فکر کنم Trish سانسورش انحصاریه PS4 بود:D برای همین این مورد فکر نمیکنم باشه! و اگر اشتباه نکنم گویا آپدیت دادن و کلا حذف شد سانسور...یه چیزایی خوندم، لی مطمئن نیستم!
آره اون تریش دیگه به خاطر سونی بود فکر کنم. توی آپدیت برای ریجن آمریکا حذف کردن سانسورشو.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
درسته برای سوییچ هم تایید شد:-" ولی دوست دارم سوییچ فن ها از احساساتشون بگن الان:-"
خدا چنین تو برجک خوردنی برای کسی نیاره:| (البته یکی مثل من که Warriors خیلی دوست داره! ... داشت...الان چون پول نداره نمیزنه:| )

• Like
Reactions: The End Of Ps

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
درسته برای سوییچ هم تایید شد:-" ولی دوست دارم سوییچ فن ها از احساساتشون بگن الان:-"
خدا چنین تو برجک خوردنی برای کسی نیاره:| (البته یکی مثل من که Warriors خیلی دوست داره! ... داشت...الان چون پول نداره نمیزنه:| )
اگه واسه PC تایید میشد الان من در خدمتت بودم :|
:D

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
بله 60 دلاره از تو سایتش هم معلومه دیگه
ولی به خدا ما طرفدارای بازی رو پشمم حساب نکرده
این که ps4 هم رو روشن کنم بعد دو تا پرسونا 5 که حداقل 80 درصدش شبیه همه رو بغل هم ببینم اذیتم می کنه
کار بیخودی کردن :|
یادمه ori هم همچین کاری کرد ولی تو استیم به همه خریدارای نسخه قبل 75 درصد تخفیف داد برا خرید نسخه جدید شدیدا این موضوع رو نیاز داریم (حالا نسخه فیزیکی دارا رو نم دونم چی کار می تونند بکنند ولی مایی که دیجیتالی خریدیم یه حمایت معنوی بکنه ازمون)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به عنوان کسی که نسخه اصلی را جویدم بالای 160 70 ساعت بازی کردم و پلاتش کردم اصلا خبر خوشحال کننده ای نبود کاشکی به جای این روی پرسونا 6 کار میکردن:(

صددرصد دارن کار میکنن. سگا پول خوبی ریخته پای اینا. به ساختمان جدید هم که رفتن (در واقع الان دیگه کل تشکیلات سگای ژاپن یکجاست. حدود 4700 نفر). پس راحت میتونن نیروی کمکی هم بگیرن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر