Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
آقا با وجود اینکه persona 3 و ۴ هم به استور اضافه شدن و من تا حالا اصلا persona بازی نکردم . پیشنهاد میدید از کدوم نسخه شروع کنم ؟
بعد سوال بعدیم اینه که persona 5 ultimate کاملتره یا Royal edition?

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,583
نام
Alireza
آقا با وجود اینکه persona 3 و ۴ هم به استور اضافه شدن و من تا حالا اصلا persona بازی نکردم . پیشنهاد میدید از کدوم نسخه شروع کنم ؟
بعد سوال بعدیم اینه که persona 5 ultimate کاملتره یا Royal edition?
با ۵ شروع کن، اگه خوشت اومد ۳ و ۴ هم بازی کن. با اینکه یک سری اشتراکات دارن، از لحاظ داستانی کاملا از هم جدا هستن.

کلا تو استور سه تا Persona 5 میتونی پیدا کنی:

۱. Persona 5 عادی (که نسخه Ultimate هم داره.)
۲. Persona 5 Royal برای PS4 (این هم نسخه Ultimate داره.)
۳. Persona 5 Royal برای PS5 (که همه DLC هارو داره.)

محتویات Ultimate واقعا چیزی نیست که ارزش قیمت بیشترشو داشته باشه، ولی نسخه Royal صد درصد ارزشش رو داره.

• Like
Reactions: king of north

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام دوستان
من دیسک Persona 5 Royal رو برای PS4 دارم.الان راهی هست من همینو به نسخه PS5 ارتقا بدم؟ یعنی میشه آپگریدش کرد به نسخه PS5 یا اصن این قابلیت برای بازی های دیسکی امکان پذیر نیست؟
بعد اینکه دوستانی که نسخه PS5 رو بازی کردن لطفا بگن که ارزششو داره ارتقا یا هیچ تفاوت خاصی ندارن نسخه PS4 و PS5؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,583
نام
Alireza
سلام دوستان
من دیسک Persona 5 Royal رو برای PS4 دارم.الان راهی هست من همینو به نسخه PS5 ارتقا بدم؟ یعنی میشه آپگریدش کرد به نسخه PS5 یا اصن این قابلیت برای بازی های دیسکی امکان پذیر نیست؟
بعد اینکه دوستانی که نسخه PS5 رو بازی کردن لطفا بگن که ارزششو داره ارتقا یا هیچ تفاوت خاصی ندارن نسخه PS4 و PS5؟
قابلیت ارتقا نداره متاسفانه. ولی واقعا هیچ تفاوت محسوسی بین نسخه ps4 و ps5 نیست.

• Like
Reactions: boss-abbas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر