Multi Platform Assassin Creed III Remastered

29 مارس نسخه ریمستر بازی اساسین 3 منتشر میشود که با بهبود گرافیک ،تکسچرهای hd و تغییرات گیم پلی همراه است.از تغییرات گیم پلی میشود به تغییرات در شلیک تیر ،اضافه شدن مخفی کاری بیشتر و موارد دیگر که از اینجا قابل مشاهده هست،اشاره کرد.
MSLeb8Qkwnb4XHwF4WNgME-650-80.jpg
این بازی از 21 مارس برای nintendo قابل بازی بوده است و از 29 مارس برای سه پلتفرم ایکس باکس وان ، pc و ps4 در دسترس خواهد بود
سیستم مورد نیاز به شرح زیر است:
assassins_creed_3_remastered_specs_graph-1152x648.jpg
همراه بازی dlc های افلاین این نسخه به همراه ریمستر نسخه liberation عرضه میشود.
پ.ن:از تاپیک قبلی بیش از 5 سال گذشته بود برا همین که زیر خاکی بیرون نیارم . تاپیک جدید زدم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
ربطی به این تایپک نداره ولی نسخه های 1 و 2 هم ریمستر شدن؟ و اگه آره، برای PC هم منتشر شدن؟
نشدن هنوز. و خبری هم از تایید ریمستر نشنیدم
نیازی به تاپیک جدید نبود ! تو همون قبلی ادامه میدادید ! اما حالا که زدید عیبی نداره دیگه

برای نسخه های Remastered کلا نیازی به تاپیک جدید نیست
اون تاپیک از آخرین پستش بیش از 4 سال گذشته بود و اصولا تاپیک بیش از 2 سال گذشته رو دیگه نمیارن بالا .
چون سیستم مورد نیاز عوض میشه و خود همین میشه عمده سوالات که به این میخوره یا نه؟
برای رزیدنت هم تاپیک جدید زدیم ، اینم کلا سیستمش بشدت بالا رفته و تغییرات حتی در گیم پلی پیدا کرده ،برا همین و اینکه بازی یکی از عناوین موفق اساسین هست یه تاپیک زدیم

• Like
Reactions: hitman68

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
تغییرات به حدی هست که ارزش تجربه دوباره رو داشته باشه؟
به معنی واقعی کلمه بازی زیر و رو شده!
سیستم نور پردازی بازی از اول ساخته شده.
بافت های بازی همون بافت های قدیمی هستن ولی باز سازی های زیادی روشون صورت گرفته.
گیم پلی بازی تغییراتی زیادی داشته، جنبه های مخفی کاری بازی دوباره ساخته شدن
رزولوشن بازی باز سازی شده، جزئیات بازی باز سازی شده
یک ساعت اول بازی رو PS4 PRO رو دیدم واقعا خیلی خوشم اومد این نسخه از بازی بهترین نسخه اساسین بعد از سه گانه اتزیو هست. تموم دی الی سی های قبلی رو هم باهاش هست مراحل جدیدی هم بهش اضافه شده.
ولی اگر واقعا میخوان اورجینال بخرید توقع یک بازی ریمیک رو مثل RE2 نداشته باشید. یا صبر کنید تخفیف خورد بخرید که صد در صد ارزش داره.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
تغییرات به حدی هست که ارزش تجربه دوباره رو داشته باشه؟
تفاوت ها به وضوح دیده میشن ! گیم با Anvilnext 2 ریمیک شده (الان باز دوستان نیان برای من تفاوت ریمستر با ریمیک رو توضیح بدن :)) ) و عملا همون حسی که موقع تجربه AC های یونیتی به بعد وجود داره ، به پلیر دست میده .
برخلاف ریمستر های قبلی (AC Rogue و Ezio collection) این یکی واقعا روش کار شده ...

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
یک ساعت اول بازی رو PS4 PRO رو دیدم واقعا خیلی خوشم اومد این نسخه از بازی بهترین نسخه اساسین بعد از سه گانه اتزیو هست. تموم دی الی سی های قبلی رو هم باهاش هست مراحل جدیدی هم بهش اضافه شده.
ولی اگر واقعا میخوان اورجینال بخرید توقع یک بازی ریمیک رو مثل RE2 نداشته باشید. یا صبر کنید تخفیف خورد بخرید که صد در صد ارزش داره.

سلام بر شما

تا جایی که من میدونم بازی فروش نداره رو استور به تنهایی یا تا الان نداشته باید حتماAssassin's Creed OdysseyUltimate Edition رو میخریدی تا برات باز بشه شایدم از روز انتشار بیاد رو استور چون نه رو استیم هست نه رو یوپلی برای خرید من دو روز پیش این نسخه رو با تخفیف خریدم 160 الان هم اونو دارم هم اینو فرقش اینه هنوز انتشار پیدا نکرده اینا بازی pre loadad رو کرک کردن.....

البته الان دوباره دیدم بودش 39.99 یورو بود ...... البته بستگی داره به کسی که بازی رو کرده باشه یا نه من میخواستم دو سال پیش بگیرم بازیش کنم اما گرافیک و یه سری مشکلات سخت افزاری داشتم نشد برای کسی که بازی نکرده حتما ارزش داره برای کسی که بازی کرده باشه باید دید چه قدر فن بازی هست تا بخره اما پیشنهاد میدم تو این وضع دلار نخرید چون بخش انلاین نداره تا جایی که میدونم همین کرکی جوابه ....

آخرین ویرایش:

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
433
نام
Fazel

تفاوت ها به وضوح دیده میشن ! گیم با Anvilnext 2 ریمیک شده (الان باز دوستان نیان برای من تفاوت ریمستر با ریمیک رو توضیح بدن :)) ) و عملا همون حسی که موقع تجربه AC های یونیتی به بعد وجود داره ، به پلیر دست میده .
برخلاف ریمستر های قبلی (AC Rogue و Ezio collection) این یکی واقعا روش کار شده ...

من پنج سال پیش نسخه PS3 رو رفتم
از لحاظ پورت یکی از فاجعه ترین پورتایی بود که تا حالا دیدم
تکسچرای فوق بی کیفیت ، افت فریم گاه و بی گاه و... بازیو زهر مار کرد برام

این ریمستر واقعا منو ترغیب کرد باز پول بدم پاش.

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام بر شما

تا جایی که من میدونم بازی فروش نداره رو استور به تنهایی یا تا الان نداشته باید حتماAssassin's Creed OdysseyUltimate Edition رو میخریدی تا برات باز بشه شایدم از روز انتشار بیاد رو استور چون نه رو استیم هست نه رو یوپلی برای خرید من دو روز پیش این نسخه رو با تخفیف خریدم 160 الان هم اونو دارم هم اینو فرقش اینه هنوز انتشار پیدا نکرده اینا بازی pre loadad رو کرک کردن.....

البته الان دوباره دیدم بودش 39.99 یورو بود ...... البته بستگی داره به کسی که بازی رو کرده باشه یا نه من میخواستم دو سال پیش بگیرم بازیش کنم اما گرافیک و یه سری مشکلات سخت افزاری داشتم نشد برای کسی که بازی نکرده حتما ارزش داره برای کسی که بازی کرده باشه باید دید چه قدر فن بازی هست تا بخره اما پیشنهاد میدم تو این وضع دلار نخرید چون بخش انلاین نداره تا جایی که میدونم همین کرکی جوابه ....

الان دیدم یه نسخه ریلیز شده توسط Ladydarkness . هنوز nfo ـش رو ندیدم البته ، یعنی کرک شده ؟! احیانا دیتای گیم نیست ؟
اینو میدونم که گیم پریلود شده ، ولی مگه روز اول یه آپدیت نمیاد برای اجرا ؟ یعنی فایل exe گیم رو تو محتویات پریلود قرار دادن ؟؟ :D کارشون خیلی درسته پس =))

فقط یه سوال ، دنوو نداشته این ؟

----------------------------------------

رفقا تاپیک برای مشکلات زده شد :
مشکلات Assassin's Creed III - Remastered (نصب ، مشکلات گرافیکی و ...)

لطفا بحثای مربوط به کرک و ... اون جا ادامه پیدا کنه . :Rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Saber

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
الان دیدم یه نسخه ریلیز شده توسط Ladydarkness . هنوز nfo ـش رو ندیدم البته ، یعنی کرک شده ؟! احیانا دیتای گیم نیست ؟
اینو میدونم که گیم پریلود شده ، ولی مگه روز اول یه آپدیت نمیاد برای اجرا ؟ یعنی فایل exe گیم رو تو محتویات پریلود قرار دادن ؟؟ :D کارشون خیلی درسته پس =))

فقط یه سوال ، دنوو نداشته این ؟

----------------------------------------

رفقا تاپیک برای مشکلات زده شد :
مشکلات Assassin's Creed III - Remastered (نصب ، مشکلات گرافیکی و ...)

لطفا بحثای مربوط به کرک و ... اون جا ادامه پیدا کنه . :Rose:

سلام بر شما

نه بازی کرک شده این که چه طوری کرک کردن به احتمال زیاد سوتی یوبی بوده چون بازی دونو هم داره ولی تا جایی که شنیدم براش شبیه ساز ساختن که بازی اجرا بشه ولی کرک شده الان تو سایتها برای دانلود هست از دیروز میتونی دانلود کنی ......

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
به معنی واقعی کلمه بازی ریمیک شده این همه سخاوتمندی از یوبی بوده که اسمش رو گذاشته ریمیستر....
گرافیک بازی نسل 8 تما عیار، انمیشن های بازی بشدت نرم و روان نور پردزای عالی
بافت ها بشدت قوی شدن، یعنی به معنی واقعی کلمه نسل هشتمی، هیچ افت فریمی دیده نمیشه
حتی منو و ایتم ها و همه چیز بازی تغییر کرده!!!
به معنی واقعی کلمه نوستالژی هست این بازی کسایی که مثل من با چند نسخه اخر حال نکردن لذت واقعی نسل 8 اساسین کلاسیک رو میچشید
چزئیات لباس ها چندین برابر شده
از همه مهمتر نور پردزای بازی عین ویچر 3 با رنگ بندی زرد شده
ای خدا چقدر دلم واسه یک اساسین این طوری تنگ شده بود!!!
امیدوارم یوبی AC1-2- Brotherhod-R و روگ و مخصوصا مخصوصا نسخه 4 رو هم این طوری ریمیستر کنه!!!
گرافیک این نسخه رو کنار نسخه 4 بزاریدم خیلی خیلی جالبه که نسخه رمیستر 7-8 سر و گردن از اون بالاتره و انیمیشن های بازی تا حدودی شبیه نسخه AC: ORIGIN شده!
خلاصه واقعا خیلی دلم واسه یک اساسین این طوری تنگ شده بود نه اون نسخه های نسل هشتمی که هیچی از خودشون نداشتن...
از ساعت 1 تا 7 شب تو مپ بازی چرخیدم خیلی لذت بخشه این حس نوستالژی ^:)^

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خب نسخه اصلی گیم هم از استور استیم و یوبی حذف شده (البته یه عده میگن باز میشه خرید از استور یوبی) و فقط کسانی که گیم رو از قبل روی اکانتشون داشتن ، میتونن دوباره دانلود کنن گیمو ...
الان نسخه ریمستر با قیمت 39.99$ داخل استور موجوده به صورت جداگانه برای افرادی که سیزن پس odyssey رو نداشتن .

• Like
Reactions: kamyy

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
به نظرم نسخه سوم بازی شروع تکراری شدن گیم پلی و کش دادن الکی بازی با کوئست ها و ماموریت های یکنواخت، تو خالی و بی فایده بود.
امیدوارم توی نسخه ریمستر (که بعید می دونم) به جز گرافیک و مکانیزم کنترل و تغییرات جزئی توی گیم پلی تغییر دیگه ای انجام شده باشه که بتونه یکی مثل من رو به انجام دوباره بازی ترغیب کنه!
برای من بهترین و به یادماندنی ترین نسخه از این سری بدون شک بلک فلگ بود با اون شخصیت پردازی های ناب (خود ادوارد کنوی، بلک برد و the sage)، دیالوگ ها و ساندترک تأثیرگذاری که داشت که ای کاش اون رو هم ریمستر کنن.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
به نظرم نسخه سوم بازی شروع تکراری شدن گیم پلی و کش دادن الکی بازی با کوئست ها و ماموریت های یکنواخت، تو خالی و بی فایده بود.
امیدوارم توی نسخه ریمستر (که بعید می دونم) به جز گرافیک و مکانیزم کنترل و تغییرات جزئی توی گیم پلی تغییر دیگه ای انجام شده باشه که بتونه یکی مثل من رو به انجام دوباره بازی ترغیب کنه!
برای من بهترین و به یادماندنی ترین نسخه از این سری بدون شک بلک فلگ بود با اون شخصیت پردازی های ناب (خود ادوارد کنوی، بلک برد و the sage)، دیالوگ ها و ساندترک تأثیرگذاری که داشت که ای کاش اون رو هم ریمستر کنن.
ببنید دوست عزیز واقعا قبول دارم چی میگید...
از لحاظ داستانی بازی پیشروی بسیار کندی داره!! یعنی 5 سکانس اول بازی یعنی چیزی حدود 5 ساعت با پدر، و مادر و بعدش دوران کودکی و اموزش کانر پیش میریم که واقعا بشدت خسته کنندست:| و تو نسخه ریمیستر بازی هم همین طور هست و هیچ تغییری توش ندادن و اصلا هم نمیشه این طوری تغییری داد... ولی برای بازی که اینقدر گیم پلی داره 5 سکانس اول چیزی نیست! با وجود این که هیثم پدر کانر هم شخصت پردازی و واقعا داستان خوبی داره ولی بازی باز دوست داره همون اول سریع لباس و هایدن بلاد رو به دست بگیره که متسفانه تو نسخه سوم این طوری نیست!
البته نسخه 3 بجز اون هم مشلات دیگه ای داره که نسبت به سگانه EZIO و نسخه یک نمیشه ازشون چشم پوشی کرد!
ولی اون چیزی که نسخه سوم رو جز یکی از بهترین نسخه های اساسین کرید میکنه ، شخصت پردازی فوق العاده کانر هست! اون حس انتقام از انگلیسی ها:D شخصت پردازی کانر واقعا فوق العادست، حتی در مقایسه با EZIO از لحاظ داستان پردازی و طراحی و حتی راه رفتن و اتمسفرش فقط وفقط با الطایر قابل مقایسه هست!
دومین نکته مثبت بازی هم سیستم مبارزات بازی هست که به معنی ولقعا کلمه یک انقلاب نه تنها تو این سری بود بلکه تو کل بازی های اکشن و ماجراجویی، جوری که هنوزم بیشتر سایت ها و مجلات و کسانی که نسخه سوم رو بازی کردن سیستم مبارزه بازی و اون همه تجهیزات و نحوه کشتن دشمنان با نهایت خشونت رو بهترین در نوع خودش میدوند! یادمه 6-7 سال پیش تو مجله بازی رایانه دقیقا یک سال قبل از عرضه بازی، نوشته بود یوبیسافت برای مبارزات بازی از کل سری اساسین کرید که تا اون زمان نسخه رولشون اومده بود بیشتر انیمیشن برای مبارزات بازی درست کردند:| با یک مقایسه با دو نسخه اخر بازی میشه فهمید مبارزات این بازی چقدر جزئیات دارن، و چقدر تمام کننده ها زیبا و حرکات نرم و رونی دارند، حتی بهتر از نسخه IV
موسیقی بازی، سیستم کرافت بازی، شکار و مبارازت دریایی رو هم باید گفت در مورد این بازی ...
و در اخر هم شما رو دعوت به تریلر E3 بازی میکنم که اتفاقا تو دیسک همراه مجله اون سال بازی رایانه هم بود ! یادش بخیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر