Quantic Dream Collection | PC

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
بیاندم رفتیم.
بجای صحبت در مورد بازی،قیاس این سه عنوان بهتره.عناوین این شکلی بحث گرافیک توشون مهم نیست .دیترویت گرافیک بهتری ارائه میداد ولی کلا گرافیک محور نیستند و داستان و گیم پلی مهمترین نکات تو ساخته های کیجن.
هوی رین داستان جذابی داشت ولی حس و عواطف توش کم بود ولی دیترویت خشم نفرت حس پیروزی و شکست توش فوران میزد ولی داستانش از آغاز مشخص بود و فقط باید اون مسیر رو برا خودت طراحی میکردی و چیز شگفت انگیز و عجیبی در انتظارت ولی تو هوی رین پایان رو نمیشه حدس زد.
بیاند ولی متفاوته هم حس میکنی عشق رو و هم نفرت رو،طرد شدن و گوشه گیری و تنهایی رو حس میکنی و داستان مشخص نیست و نمیدونی چی قراره بشه و ممکنه شوک بشی. از این لحاظ بیاند بهتره،پایان جذاب بود ولی ممکنه بعضیا بهش نرسن و وسط بازی دلشون رو بزنه،مخصوصا برا کسانی که دنبال منطقند،چیزی که امضای کیجه.
یکی از ضعفهای بیاند پایان ساده بود برخلاف دیترویت که چندین پایان داشت یا حتی هوی که میتونست تغییراتی ایجاد بشه ولی تو بیاند تغییرات کم بود و پایانش تو اواخر شکل میگرفت و تصمیمات قبل تو طول بازی تغییرات کمی ایجاد میکرد
از لحاظ qte که اونم متاسفانه امضای کیجه و منم دوست ندارم .یکم بهتر از هوی بود یا شایدم در همون سطح بود.تو این زمینه دیترویت از بقیه بهتر بود.
حس میکنم هر سه عنوان رو کفه ترازو تو یه سطحند و برابرند.و 8-8.5 نمره خوبیه براشون.
امیدوارم کیج یه تغییری تو گیم پلی بازیاش بده

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,356
Heavy Rain | فارسی ساز بازی باران شدید (هوی رین)
به هیچ عنوان این بازی زیبا را با زیرنویس فارسی از دست ندهید
اقا رفتم بخرم دیدم زده روی ویندوز 7 مشکل داره. چون روی PC فعلا ویندوز 7 دارم و روی لپ تاپ 11 و قراره روی PC بازی کنم گفتم ببینم چطوریه؟
فکر کنم خودت ویندوز 7 داشتی؟ جواب داد؟
اگه جواب نمیده که بزاریم بمونه واسه بعدا

• Sad
Reactions: kamyy

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
من روی ویندوز ۱۰ چند روز پیش مجددا بعد از سالها با زیرنویس بازیو رفتم. فوق العاده تجربه دلچسبی بود برام. زیرنویس بازی هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ ترجمه و محتوایی عالی کار شده. فقط اگر کسی مشکل افسردگی داره اصلا بازی رو بهش پیشنهاد نمیکنم.

• Like
  • Love
Reactions: kamyy and hitman68

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اقا رفتم بخرم دیدم زده روی ویندوز 7 مشکل داره. چون روی PC فعلا ویندوز 7 دارم و روی لپ تاپ 11 و قراره روی PC بازی کنم گفتم ببینم چطوریه؟
فکر کنم خودت ویندوز 7 داشتی؟ جواب داد؟
اگه جواب نمیده که بزاریم بمونه واسه بعدا
خیلی یادم نیست ولی فکر کنم روی ۱۰ رفتم . در کل مشکلی نداشتم

• Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر