نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
من همچنان درک نمیکنم که چرا چندتا تریلر در حده یه ربع رو باید براش برنامه ای به اسم State Of Play ترتیب بدن ! خب تو همون چنل یوتیوب PS این چند تا تریلر رو بذارن کسی هم خرده نمیگیره
به هر حال FF7 و کلود جمع کردن همه چیو انتظار نداشتم :D
R&C جدید و تریلر تاریخ عرضه TLOU2 هم که فعلا در خواب و خیال :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
همچنان Medievil دوست دارم...ولی واقعا این بازی جای ریمستر اینجوری یک ریمیک یا ریبوت میخواست!
بازی به شدت گیم پلی و زاویه دوربین و ...ش تاریخ گذشته حساب میشه، و فیزیک و اینا هم...به قول آریا @Dinosaur بازی شل و وله انگار:D

به هر حال براش هایپم...و امیدوارم سود ده باشه و جوری بشه که به فکر ساخت بازی جدید بیفتن... ولی نسخه جدید رو امروزی تر بسازن!

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
این SoP یه مزیتی که نسبت به قبل داشت ، این بود که بالاخره چند تا گیم غیر VR هم دیدیم ! ولی در مجموع افتضاح بود ... اخه خدایی چه دلیلی وجود داره این گیم ها تو استریم سونی معرفی شن ؟! نمیتونستن همینا رو خیلی راحت آپلود کنن یا بدن سایت هایی مثل Gamersyde و ... بذارن ؟
اصلا نمیشه امید داشت چیز درست و حسابی معرفی شه طی این استریم ها ! مگر این که یه ماه دیگه همزمان با E3 ، سونی بیاد یه SoP بده مثلا حدود یه ساعت !! که باز نصفش رو میکنن تایتل های VR ، نصف دیگش هم مثل دیشب یا شبیه ساز سنجاب معرفی میکنن یا ریمیکی چیزی ...
از TLOU و DS و ... بعید میدونم حالا حالا ها خبری شه ! هر چه قدر سونی E3 های 2014 تا 2017 محشر عمل کرد ، از سال پیش اساسی شروع کرده گند زدن :D
فقط امیدوارم مایکرو امسال نبود سونی رو اساسی جبران کنه بلکه این عزیزان کمی به خودشون بیان ...

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
دوباره عاشق شدم :D

m02727_.jpg

i01499_.jpg

u82195_.jpg

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اصلا انگار اين sob يه وصله ناجوره براي برند ps, از هر لحاظ نگاه ميكنم خيلي به درد نخوره همه چيش. حيفه سالا قبل كه اين موقع ها هايپ e3 داشت خفمون ميكرد :( ولي الان بايد با اين برنامه سروكله بزنيم.

Ps: صدا اين زنه خيلي مضخرفه. همش احساس ميكنم كه تو اينده نه چندان دورم كه A.I و رباتها به انسان تسلط پيدا كردن:D انگار با صداش داره به مون ديكته ميكنه

• Like
Reactions: Scαrface

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,007
نام
روزبه
دقیقا حس میکنم سونی داره همه رو بازی میده

من امیدم قسمت ۳ SOP هست ببینم تاریخ عرضه ی TLOU 2رو اعلام میکنن این RC جدید هم معرفی کنن

گیم پلی از DSنخواستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر