نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دقیقا همون چیزی که گفتم شد ، فقط جای دریمز ، مورتال رو گذاشتن ،

کانکرت جینیه رو هم قشنگ مشخصه بهش رسیدن و کلی چیز میز بهش اضافه کردن !

دیزگان هم فوق‌العاده !

ببینیم قسمت بعد چی میشه ، امیدم به tlou رو از دست دادم

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
همون چیزی که انتظار میرفت بود.......ولی فقط تریلر dg عالی بود cg که بنظرم اپیک فیلیه واسه خودش
عجیبه تو همین برنامه هم only on ps نداشتن بازیا! شاید واقعا یه خبرایه

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
ماه بعد باشه بعد مورتال و دیزگان باز نتونن بخاطر خالی بودن اریضه اینارونشون بدن :D
صد در صد ماه بعده:D
ولی یه مورد عجیب داشت اونم این بود که تریلر انحصاری ها ذره ای به only on ps اشاره نداشتن و میگفت استودیوهای سونی! کسی نظری نداره؟
رفتم دیدم توییچ هیچی نداشت از یوتوب دیدم فردا لینک یوتوب و تریلرا رو اضافه میکنم

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
خب خدارو شکر قسمت اولش تموم شد همون‌طور که گفتم قسمت اولش بدون شک بولشت خواهد بود و شد
منتظر قسمت دو باشید که شک نکنید طوفانیه!
ولی یه مورد عجیب داشت اونم این بود که تریلر انحصاری ها ذره ای به only on ps اشاره نداشتن و میگفت استودیوهای سونی! کسی نظری نداره؟
رفتم دیدم توییچ هیچی نداشت از یوتوب دیدم فردا لینک یوتوب و تریلرا رو اضافه میکنم
مگه اولین کنفرانس عمرته تو کدوم کنفرانس سونی آخر تریلر میزنه only on?

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ولی یه مورد عجیب داشت اونم این بود که تریلر انحصاری ها ذره ای به only on ps اشاره نداشتن و میگفت استودیوهای سونی!کسی نظری نداره؟
لابد بقول اساتید از این به بعد انحصاری های سونی روی اپیک استور میاد و اساتید از شر بازی‌های هکی قفل شده و گران راحت میشن میرن پی سی میبندن و همه رو از بیخ پایرت میکنن :))

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خب خدارو شکر قسمت اولش تموم شد همون‌طور که گفتم قسمت اولش بدون شک بولشت خواهد بود و شد
منتظر قسمت دو باشید که شک نکنید طوفانیه!

مگه اولین کنفرانس عمرته تو کدوم کنفرانس سونی آخر تریلر میزنه only on?
نه من از E3 2016 زنده نگاه میکردم فقط یادم نیست که میزد یا نه نمیزد؟
لابد بقول اساتید از این به بعد انحصاری های سونی روی اپیک استور میاد و اساتید از شر بازی‌های هکی قفل شده و گران راحت میشن میرن پی سی میبندن و همه رو از بیخ پایرت میکنن :))
اونا چرت میگن ولشون کن گندشون به اینجا نکش :D

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
نه من از E3 2016 زنده نگاه میکردم فقط یادم نیست که میزد یا نه نمیزد؟

اونا چرت میگن ولشون کن گندشون به اینجا نکش :D
نه خیلی وقته نمیزنه زمان GOWIII و اینا میزد آخر تریلر only on الان چند ساله تو کنفرانس دیگه نمیزنه

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
از بازی لندن استودیو خوشم اومد ، ولی با این حالت VRش حال نکردم .
استودیو لندن ارزشش بیشتر از این حرفاست......هنوز اون تریلر e3 Eight Days که از تو دیسک مجله بازی رایانه میدیدیم یادمه(هنوزم میزنم تو یوتوب تریلر با تمام فوتیج ها میبینم از بس که خوب بود) بازی رسما غولی بود واسه خودش گرافیک فوق العاده فیزیک شاخ سینمایی هم بود نثل انچارتد فقط حیف حیف که استودیو زیادی سر ساختش طول داده بود و بازی هنوز تو مرحله الفا بود و سونی هم زد به بهانه نداشتن مولتی پلیر کنسلش کرد.......کارگردانش اسن گفت و گفته بود بازی فک برانداز ترین چیزی بود که پلیرها میتونستن داشته باشن

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
نه خیلی وقته نمیزنه زمان GOWIII و اینا میزد آخر تریلر only on الان چند ساله تو کنفرانس دیگه نمیزنه
اخه تو تریلر تازه اپلود شده چنل سونی هم only نداره! همیشه داشت این یکی دیگه واقعا عجیبه بااین کاری که چند روز پیش کردن ادم شک میکنه........
ولی رو باکس ارت هست:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اخه تو تریلر تازه اپلود شده چنل سونی هم only نداره! همیشه داشت این یکی دیگه واقعا عجیبه بااین کاری که چند روز پیش کردن ادم شک میکنه........
ولی رو باکس ارت هست:D
کانال سونیم نه تا حالا زده و نه میزنه ، تنها جایی که میزنه پلی استیشن اروپاست

• Like
Reactions: Big boss_returns

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر