نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
کانال یوتیوب سونی state of play 24 september رو الان آپلود کرده، شایدم دوباره آپلود کرده

معلوم نیست چه خبره، فکر کردم جدیدش اومده، با خودم گفتم چه بی سر و صدا :|

فکر کنم خواستن ترول کنن ملت رو :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
حل نمیشه چرا که ساعت اونور دستم نیست :)) این میبینم حتما
معمولا تایمها یا براساس pacific هست یا گرینویچ.
pt ماله آمریکا 11 و نیم ساعت اختلاف داره. موقعیت زمانی رو عوض کن نیم ساعت بکش عقب
gmt ماله انگلیسه 3.5 ساعت بکش جلو.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
State of Play Airs Live Tuesday, December 10

We’ve got around 20 minutes of new game reveals, release date announcements, new gameplay footage, PlayStation Worldwide Studios updates, and more. And it probably bears repeating: Don’t expect any updates related to our next-gen plans in this episode.

بازی جدید که RE3 باشه اون انحصاری هم GoT تاریخ انتشار هم از ارلی اکسس در اومدن Dreams و تاریخ انتشار رسمیش

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
State of Play Airs Live Tuesday, December 10

We’ve got around 20 minutes of new game reveals, release date announcements, new gameplay footage, PlayStation Worldwide Studios updates, and more. And it probably bears repeating: Don’t expect any updates related to our next-gen plans in this episode.

بازی جدید که RE3 باشه اون انحصاری هم GoT تاریخ انتشار هم از ارلی اکسس در اومدن Dreams و تاریخ انتشار رسمی بازی
احتمالا Untiteled Goose Game هم معرفی و همون روز حتی منتشر بشه، گویا لیست تروفی هاش لو رفته...

ولی GOT... چه شود! >:)

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آقا یه سوال، اینا زمانی که میخواستن تلو رو نشون بدن کلی قبلش هایپ کردن و اطلاع دادن که هست، برای چی هنوز هیچ حرفی از گوست نزدن اینبار؟ :D نکنه خبری نیست واقعا. :D

• Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آقا یه سوال، اینا زمانی که میخواستن تلو رو نشون بدن کلی قبلش هایپ کردن و اطلاع دادن که هست، برای چی هنوز هیچ حرفی از گوست نزدن اینبار؟ :D نکنه خبری نیست واقعا. :D
منم حس میکنم نیست مخصوصا که کلا 20 دقیقس و مطمئن باشد نصفش با ایندی های چرت پر میکنن ولی اون اینسایدر که یجورایی تاکید کرد روش :D از طرفی ملت دیگه داشتن برا tlou2 کله ND میکندن احتمالا برا گوست سکوت اختیار میکنن تا زمانش برسه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
منم حس میکنم نیست مخصوصا که کلا 20 دقیقس و مطمئن باشد نصفش با ایندی های چرت پر میکنن ولی اون اینسایدر که یجورایی تاکید کرد روش :D از طرفی ملت دیگه داشتن برا tlou2 کله ND میکندن احتمالا برا گوست سکوت اختیار میکنن تا زمانش برسه :D
زمانش کی هست؟ وقتی که ملت دارن خودشون رو با هایپ PS5 خفه میکنند؟ :-" مگر اینکه بازی لانچ باشه و صرفا یه نسخه PS4 هم بدن که بگن به قولمون عمل کردیم... (و نزدیک به اون نمایش E3 هم نباشه:-" )
ولی خوب ما هر نمایش و همایش و ... منتظر تجدید دیدار با GOT ( و خیلی بازی های دیگه) هستیم و آخرشم که هیچ:(

• Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
زمانش کی هست؟ وقتی که ملت دارن خودشون رو با هایپ PS5 خفه میکنند؟ :-" مگر اینکه بازی لانچ باشه و صرفا یه نسخه PS4 هم بدن که بگن به قولمون عمل کردیم... (و نزدیک به اون نمایش E3 هم نباشه:-" )
ولی خوب ما هر نمایش و همایش و ... منتظر تجدید دیدار با GOT ( و خیلی بازی های دیگه) هستیم و آخرشم که هیچ:(
سه شنبه 17:30 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر