عنوان IGI 3 معرفی شد

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
kskm_igi3_2785643.jpg

عنوان خاطره انگیز IGI که تقریبا تمامی گیمرها با نسخه های اول و دوم آن خاطره دارند قرار است با نسخه ی سوم یا Origins مجددا به جمع گیمرها بازگردد! امروز و در خبری شرکت Toadman Interactive با انتشار تیزری اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه ی سوم عنوان IGI میباشد و این عنوان دنباله ای برای نسخه ی دوم بازی میباشد. کمپانی Toadman Interactive اعلام کرده که این عنوان برای سال 2021 برنامه ریزی شده است و به احتمال بالا برای کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد.

طبق صحبت سازندگان، سبک بازی همانند نسخه های قبل FPS خواهد بود و البته گفته شده که بازی هنوز در مراحل اولیه ی ساخت قرار داشته هیچگونه گیم پلی برای بازی طراحی نشده است اما طبق صحبت سازندگان، گیم پلی بازی فراتر از واقعیت خواهد بود و خاطرات خوش نسخه های اول و دوم را تهدید نخواهد کرد.

رابین فلویدین از اعضای ارشد شرکت Toadman Interactive در مصاحبه ای اعلام کرد که ما این اطمینان خاطر را میدهیم که بازی همانند نسخه های اول و دوم جذاب و خاطره انگیز خواهد بود و تیم فعال بر روی بازی متشکل از اعضایی حرفه ای میباشند که بازی را به بهترین نحو خواهند ساخت. همچنین رابین فلویدین از فن های قدیمی و سرسخت بازی خواسته تا از طریق این لینک پیشنهادات خود در مورد بازی را با او در میان بگذارند. همچنین او اعلام کرد درجه بندی سنی بازی 15+ سال خواهد بود و بازی برای اشخاص بزرگسال طراحی خواهد شد.

Source

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
از اول هم بحث سر بهتر بودن IGI از اون مثلا به قول شما شاهکارها نبود (همین که به ss میگی شاهکار خودش مشخص کننده همه چیز هست (2)).
یه عده داشتن ترول میکردن و بحث لول دیزاین و درجه سختی و غیره رو وسط کشیدن، منم بهشون گفتن برن یه مقایسه ای با باقی عناوین اون موقع بکنن و ببینن کدومشون این مواردی رو که نوشتن رو کاملاً رعایت کرده بودن (البته اشتباه کردم که اسم ss رو آوردن چون شاهکار ss که اصلاً چیزی به اسم لول دیزاین نداشت:))). اون COD هم دیگه همه میدونن که چه تاثیری توی ژانر FPS داشته و ژانر FPS قدیمی رو به کل منقرض کرد، پس نیازی نمیبینم در موردش توضیح بدم.
حالا اینکه شما با IGI مشکل اساسی و از اول هم به قصد ترول کردن اومدی توی تاپیکش و احساس میکنی هر کی از بازی ای که ازش بدت میاد تعریف کنه، به شعورت توهین کرده دیگه مشکل خودته و به قول خودت میتونی بری توی همون گیمفا فعالیت کنی که چشمت به اینجور کامنت ها هم نخوره. والا بقیه هم از خیلی بازیها خوششون نمیاد ولی هیچوقت نمیرن توی تاپیک اون بازی و هر کی هر پستی داد زود بکوبنش.
300x0w.jpg

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
امیدوارم No one lives forever هم بازسازی بشه
به شدت پتانسیل داره بازی خفنی بشه
View attachment 103375
خودشه.............بقیه رو قبول ندارید و اصرار بر خفن بودن igi دارید این باهاش مقایسه کنید igi پ.م اینم نمیشد در صورتی میتونست به همین خوبی باشه اگه سازنده های درستی داشت...........تو یه سال عرضه شدن ولی گرافیکش بهتره گیم پلیش بهتره و................. igi فیس شخصیتش مال ps1 قشنگ

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
محبوبیت IGI 1 و 2 تو ایران دقیقا نمیانگر زمانی هست که رسانه ها نمیتونستند میزان علاقه اتون به یک بازی رو از قبل مشخص کنند.

نه مثل الان که سعی میکنیم میزان لذت بردنمون از یک بازی دقیقا در جهت چیزی باشه که رسانه ها بازتاب دادند
یکی از بهترین پست هاییه که تو بازیسنتر دیدم
igi برای من رسما قضیه همون متا فقط یه عدده است

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
امیدوارم No one lives forever هم بازسازی بشه
به شدت پتانسیل داره بازی خفنی بشه
View attachment 103375
ببخشید دوباره نقل قول کردم
امیدی به ادامه یا ریمیک این بازی نداشته باشید چرا؟ سازنده بازی الان مال warner bros و وارنر ip رو میخواد ناشر بازی fox بوده و fox ip رو میخواد ناشر دیگه بازی سیرا بوده که الان مال اکتیویژن و اکتی دزد ip رو میخواد Nightdive Studios حق ساخت بازی رو داره و ساختش استارت زده بود ولی بخاطر دعوای این ناشرا نمیشه ساختش و گفتن شاید هیچوقت دوباره ساخته نشه..........:(

• Like
Reactions: z2s sas

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
ببخشید دوباره نقل قول کردم
امیدی به ادامه یا ریمیک این بازی نداشته باشید چرا؟ سازنده بازی الان مال warner bros و وارنر ip رو میخواد ناشر بازی fox بوده و fox ip رو میخواد ناشر دیگه بازی سیرا بوده که الان مال اکتیویژن و اکتی دزد ip رو میخواد Nightdive Studios حق ساخت بازی رو داره و ساختش استارت زده بود ولی بخاطر دعوای این ناشرا نمیشه ساختش و گفتن شاید هیچوقت دوباره ساخته نشه..........:(
برای نسخه بعدی wet که قرار بود ساخته بشه هم همچین اتفاقی افتاد؟ چون نسخه اولش قرار بود توسط سیرا منتشر بشه...
چقدر من wet رو دوست داشتم. چقدر دوست داشتنی بود.
روح استاد تارانتینو در این بازی دمیده شده بود.:-<
از ثانیه به ثانیش لذت بردم
این اکتیویژن با اختلاف منفورترین کمپانی جهانه.

Attachments

• Wet_game.jpg
    Wet_game.jpg
    28 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
برای نسخه بعدی wet که قرار بود ساخته بشه هم همچین اتفاقی افتاد؟ چون اونم قرار بود توسط سیرا منتشر بشه...
چقدر من wet رو دوست داشتم. چقدر دوست داشتنی بود.
روح استاد تارانتینو در این بازی دمیده شده بود.:-<
از ثانیه به ثانیش لذت بردم
این اکتیویژن با اختلاف منفورترین کمپانی جهانه.
wet مال بتزدا فکر نمیکنم ربطی به اکتی داشته باشه wet 2 داشت ساخته میشد که یهو کنسل شد بازی فوتیج نداره اما مثل ایکه صداهاش لیک شده تو youtube هست
اکتی که اشغال ترین و دزد ترین ناشر تاریخه در کنار eaوubi

• Like

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
wet مال بتزدا فکر نمیکنم ربطی به اکتی داشته باشه wet 2 داشت ساخته میشد که یهو کنسل شد بازی فوتیج نداره اما مثل ایکه صداهاش لیک شده تو youtube هست
اکتی که اشغال ترین و دزد ترین ناشر تاریخه در کنار eaوubi
من براساس این تریلر گفتم شاید به اکتی ربط داشته باشه کنسل شدنش. چون اولش لوگوی سیرا میاد...

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
من براساس این تریلر گفتم شاید به اکتی ربط داشته باشه کنسل شدنش. چون اولش لوگوی سیرا میاد...
والا اینی که شما دادی من کدش تو گوگل سرچ زدم یچی میاد به اسم pet اصن نمیدونم چیه ولی ip مال بتزدا و پارسالم گفته بودن ادامه این میخواین یا rogue warrior:D

• Wow

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
برای من igi هنوزم یکی از بهترین بازیهایی بوده که انجام دادم.هنوزم طعم بازی کردنش و مراحل سختش زیر زبونمه و همیشه دنبال یه خبری بودم ببینم نسخه بعدیش رو هم میسازن یا نه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
والا اینی که شما دادی من کدش تو گوگل سرچ زدم یچی میاد به اسم pet اصن نمیدونم چیه ولی ip مال بتزدا و پارسالم گفته بودن ادامه این میخواین یا rogue warrior:D
WET سال 2008 توسط اکتی تا کنسل شدن رفته بعدا توسط Behaviour Interactive ساختش ادامه داده میشه بتزدا هم صرفا ناشر بوده و بس خود IP احتمالا مال Behaviour Interactive هستش پارسال هم کسی چیزی نگفته بود در مورد ادامش من خودم تو تاپیک E3 بتزدا نظرسنجی گذاشتم ببینم از این عناوین ضعیفی که بتزدا ناشرش بود دوست دارین کدوم برگرده حالا از کجا اون خود بتزدا رو اوردی خدا داند :D:|

River Phoenix

کاربر سایت
Mar 19, 2018
85
نسخه dvd کات سین داشت اونایی که cd داشتن سرشون کلاه رفت اصن پایان بازی ندیدن البته فکر کنم همه cdش داشتن:p

شماره چندمشو میگی؟ دومیشو میگی که 1.4 گیگه؟ اولیش که حدود 350 مگ بود که این حجم قشنگ توی سی دی جا میشه.

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر