معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
ببین این کنسول من جیگ نداره، مشکلی به وجود نمیاد؟
معمولا موقعی هک میکنن گزینه auto rcm از طریق پیلود hakate فعال میکنن که جیگ نخواد در دفعات بعدی و اگه دسته دو گرفتی و طرف جیگ نداده بهت احتمال زیاد فعاله و اگه این گزینه فعال نباشه و به هر نحوه خاموش بشه دستگاه یا مموری در بیاری جیگ لازم میشه و راهی نمیدونم بهت بگم فعاله این گزینه یا نه و البته برنامه هایی هست برای اینکار ولی خوب اون برنامه ها بخوای نصب کنی مموریت باید عاقبت دربیاد یا برنامه nxmp داشته باشی تو قسمت برنامه هات که به pc بزنی عین گوشی با کابل تا مموریت ببینی داخلش و فایلها و بازیهای کم حجم میتونی بریزی

من احتمال زیاد میدم فعال باشه و خاموش کردی باید با همون برنامه تگرا rcm پیلود بزنی تا بالا بیاد

• Like
Reactions: saw8

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
علی اقا من اسفالت ۹ رو نصب کردم ولی بدبختانه لینک شدن به اکانت میخواد
حالا میخوام اون راه شما رو برم
گفتی ممکنه سیو ها بپره
چطوری از سیو هام بکاپ بگبرم؟ هم از اس دی کارت و هم از حافظه نینتندو
ممنون میشم راهنماییم کنید یا یه راه جلو پام بذارید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی اقا من اسفالت ۹ رو نصب کردم ولی بدبختانه لینک شدن به اکانت میخواد
حالا میخوام اون راه شما رو برم
گفتی ممکنه سیو ها بپره
چطوری از سیو هام بکاپ بگبرم؟ هم از اس دی کارت و هم از حافظه نینتندو
ممنون میشم راهنماییم کنید یا یه راه جلو پام بذارید
با برنامه Checkpoint از سیوها میتونی بکاب بگیری و حتی از سیو دیگران میتونی استفاده کنی و سیوها هم میره تو همون پوشه خود برنامه Checkpoint در مسیر مموری Switch\Checkpoint\saves که میتونی از همون فولدر برنامه هم هر چند وقت یه بار کپی و بکاب بگیری بریزی تو کامپیوتر و غیره و فقط این نکته هم بگم برای ریستور کردن باید قبلش هر بازی که میخوای ریستور کنی یه بار اجراش کنی تا سیو بازی دوباره ذخیره بشه و بعد میتونی ریستور کنی و در کل کار کن با برنامه تا همه قلقهاش بیاد دستت که واقعا برنامه کاربردی هم هست.
این برنامه هم معمولا بین برنامه ها هست و نداری سرچ کن دانلود کن همراه با پوشه برنامه بریز تو پوشه سوییچ

بعد این بازی اسفالت 9 ظاهرا اینترنت کلا میخواد و تو منو درخواست نت میکنه کلا و لینک اکانت کردن هم فایده ای نداره و فعلا هیچ راهی نیست ولی تو فورمهای خارجی پیگیر هستم اگه راهی اومد برای افلاین بازی کردن اینجا بزارم

آخرین ویرایش:

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
با برنامه Checkpoint از سیوها میتونی بکاب بگیری و حتی از سیو دیگران میتونی استفاده کنی و سیوها هم میره تو همون پوشه خود برنامه Checkpoint در مسیر مموری Switch\Checkpoint\saves که میتونی از همون فولدر برنامه هم هر چند وقت یه بار کپی و بکاب بگیری بریزی تو کامپیوتر و غیره و فقط این نکته هم بگم برای ریستور کردن باید قبلش هر بازی که میخوای ریستور کنی یه بار اجراش کنی تا سیو بازی دوباره ذخیره بشه و بعد میتونی ریستور کنی و در کل کار کن با برنامه تا همه قلقهاش بیاد دستت که واقعا برنامه کاربردی هم هست.
این برنامه هم معمولا بین برنامه ها هست و نداری سرچ کن دانلود کن همراه با پوشه برنامه بریز تو پوشه سوییچ

بعد این بازی اسفالت 9 ظاهرا اینترنت کلا میخواد و تو منو درخواست نت میکنه کلا و لینک اکانت کردن هم فایده ای نداره و فعلا هیچ راهی نیست ولی تو فورمهای خارجی پیگیر هستم اگه راهی اومد برای افلاین بازی کردن اینجا بزارم
دمت گرم علی جان این بازی واقعا حیفه چون یه ماشین بازی خوب مثه این واسه سوییچ نیست واقغا

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دمت گرم علی جان این بازی واقعا حیفه چون یه ماشین بازی خوب مثه این واسه سوییچ نیست واقغا
حالا بحث هست که بتونن یه جوری افلاین بازی رو اجرا کنن و الان تنها روشی که بشه روی سوییچ بازیش کرد اینه اندروید نصب کنی و نسخه اندروید رو اجرا کنی روی سوییچ که نمیصرفه و خبری بشه با اموزش میزارم و نشد هم که هیچی

• Like
Reactions: ashkan_saremi

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26
سلام خدمت همه دوستان محترم.
من چند روزه یک نینتندو سوئیچ کپی خور خریدم با رم که از اول کپی خور بود(فروشندش گفت مدل اتمسفر) و الان فول بازیه.
و اینکه چون خودم کپی خورش نکردم هیچ نرم افزاری یا پیش زمینه ای از هکش ندارم و الان میخوام بازی civilization IV و Grid Autosport رو روش نصب کنم.
اگه لطف کنید لینک یا آموزشی که از 0 تا 100 ریختن بازی هارو بهم یاد بده راهنماییم کنید.
آموزش پیلود رو هم لطفا بهم بگید که هر وقت دارم باهاش بازی میکنم 10 بار چک میکنم شارژش تموم نشه و خاموش نشه چون هیچ بلد نیستم دوباره هکشو راه اندازی کنم.
ممنون.
(در ضمن در گذشته با خواندن مطالب بازی سنتر تونستم ویتا رو هک کنم اگه اینو هم کمکم کنید لطف بزرگی میکنید.):Rose:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
برداشتن حالت blur از بازی The Legend of Zelda: Link's Awakening و تمام صحفه کردن بازی که اون حالت ماتی گوشه های بازی از بین میره با نصب پچ زیر و در مسیر atmosphere\titles نصب کنید.

لینک دانلود پچ

blur.jpg

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
سلام بازی ویچر ۳ با فرمت nspداخل مموری انتقال بطور کامل میدهم اما وقتی مموری داخل کنسول میزارم ومیخواهم نصب کنم با gold laef میرم داخل مموری فایل نصبی نشون نمیده با اینکه فایل داخل مموری هست کامپیوتر چک کردم بودبا لییتوم فایل هست اما جلو حجمش صفر خورده ممنون میشم راهنمایی کنید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام بازی ویچر ۳ با فرمت nspداخل مموری انتقال بطور کامل میدهم اما وقتی مموری داخل کنسول میزارم ومیخواهم نصب کنم با gold laef میرم داخل مموری فایل نصبی نشون نمیده با اینکه فایل داخل مموری هست کامپیوتر چک کردم بودبا لییتوم فایل هست اما جلو حجمش صفر خورده ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر مشکل از دانلود فایل نباشه ببین پسوندش دقیقا nsp هست بعضی وقتها ممکنه اشتباهی در تغییر نام پسوند پیش بیاد و اینکه اگه با همه برنامه تست کردی خصوصا ورژنهای اخر گلدلیف و لیتیوم و تاینفول و بازم مشکل داشتی احتمالا یه مشکلی در مموریت هست و این بازی دقیقا 31 گیگ به همراه اپدیتش جا میگیره و از خالی بودن همچین فضایی هم مطمئن شو.
من خودم مموریم fat32 فرمتش هست و با pc نصب کردم مشکلی هم نبوده
یکی از اشکالات فرمت xfat در سویچ اینه اگه شما فقط بازی نصب کنی هیچ مشکلی نیست ولی برنامه ها و امولاتورها خصوصا ریتروارچ به مرور در مموری ایجاد خطا میکنن چون درایور xfat برای سوییچ به گفته فورمهای خارجی ناپایداره و ممکنه یه بازی یه روز اجرا کنید خطا همش بده و تونستید به همون اپدیت fat32 برید بهتره

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
اگر مشکل از دانلود فایل نباشه ببین پسوندش دقیقا nsp هست بعضی وقتها ممکنه اشتباهی در تغییر نام پسوند پیش بیاد و اینکه اگه با همه برنامه تست کردی خصوصا ورژنهای اخر گلدلیف و لیتیوم و تاینفول و بازم مشکل داشتی احتمالا یه مشکلی در مموریت هست و این بازی دقیقا 31 گیگ به همراه اپدیتش جا میگیره و از خالی بودن همچین فضایی هم مطمئن شو.
من خودم مموریم fat32 فرمتش هست و با pc نصب کردم مشکلی هم نبوده
یکی از اشکالات فرمت xfat در سویچ اینه اگه شما فقط بازی نصب کنی هیچ مشکلی نیست ولی برنامه ها و امولاتورها خصوصا ریتروارچ به مرور در مموری ایجاد خطا میکنن چون درایور xfat برای سوییچ به گفته فورمهای خارجی ناپایداره و ممکنه یه بازی یه روز اجرا کنید خطا همش بده و تونستید به همون اپدیت fat32 برید بهتره
من بازی رو ازقسمت انجمن دانلود بازی ها دانلودکردم مورد بعدی اینکه دو تا بازی ریختم یکی رو نشون داد و نصب کردم ولی ویچر رو نه حجم بازی که من ریختم 29 گیگ بود فرمتش دقیقاnsp نوشته

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
من بازی رو ازقسمت انجمن دانلود بازی ها دانلودکردم مورد بعدی اینکه دو تا بازی ریختم یکی رو نشون داد و نصب کردم ولی ویچر رو نه حجم بازی که من ریختم 29 گیگ بود فرمتش دقیقاnsp نوشته

دیگه مشکلیه که باید خودت سر در بیاری و مموری بزن به pc ببین بازی حجمش باز درسته داخل مموری و من ایراد رو از مموری میبینم یا بد کپی شدن بازی و دوباره پاک کن و کپی کن شاید درست شد

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

قبلا این اموزش رو گذاشته بودم ولی ایندفه کاملتر و در یک پست مجزا میزارم و همینطور که میدونید برای بعضی برنامه های هکی مثل hbg shop نیاز به نت هست و برای جلوگیری از مشکلات بن شدن و پیغام نیومدن اپدیت بازیها از سرورهای نینتندو و غیره اینکار لازمه.

برای شروع حتما اگه قبلا مودم و نتورک تنظیم کردین اون رو حذف کنید و از اول برید.

ابتدا Wi-Fi رو روشن کنید و در قسمت تنظیمات برید بخش Internet سپس وارد internet Setting بشید.
در اینجا وارد Manual Setup بشید.
network name و ssid رو طبق اسم مودمتون که تو شبکه معلومه بزارید(هر دوش یه اسم بزارید) مثلا مال من اسمش The Game هست و به بزرگی و کوچکی اسم حروف ssid هم توجه کنید.
درصورت داشتن رمز بر روی مودم رمز مودمتون در قسمت Security وارد کنید و قبلش نوع رمزنگاری رو تعیین کنید مثلا wpa2.
در قسمت dns Settings وارد بشید و Manual رو انتخاب کنید.
حالا هر دوقسمتی که تو عکس مشخص کردم رو طبق عکس تنظیم کنید.

90dns 2.jpg

در اخر برید اخر تنظیمات همین بخش و تیک Connect To a Hidden network رو بردارید و Save رو بزنید و تو عکس بالا مشخص کردم اخرش.

در اخر برنامه زیر دانلود و در پوشه Swicth بریزید و یه تست بزنید ببینید همه سرورها براتون بلاک شده طبق عکس زیر یا نه و نکته دیگه و اختیاری هم میتونید همین ادرسهای توی عکس رو اگه براتون خیلی مهمه و واردین توی مودمتون فیلتر کنید و اخرین نکته هم اینکه هر مودم و نتورک جدیدی خواستید به سوییچ معرفی کنید باید از اول براش همین مراحل رو برید.موفق باشید.

دانلود برنامه تست 90dns که بعد از وصل شدن نت برنامه رو اجرا کنید برای دیدن نتیجه کارتون

90DNS Tester

Attachments

• 90dns test.jpg
    90dns test.jpg
    203.5 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برداشتن حالت blur از بازی The Legend of Zelda: Link's Awakening و تمام صحفه کردن بازی که اون حالت ماتی گوشه های بازی از بین میره با نصب پچ زیر و در مسیر atmosphere\titles نصب کنید.

لینک دانلود پچ

blur.jpg

جالبه این پچ برای شبیه سازشم اومده

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
  • Like
Reactions: s.1

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
خوب فرقی نداره
پجهای زیادی برای بازیهای سوییچ در سایت زیر هست و خود من زلدای breath of the wild پچ Linkle Mod خیلی خوشم اومد و همش با اون بازی میکنم تا خود link

The Legend of Zelda: Link's Awakening (Switch) | Mods, discussions and more
یه پچ برای
The Legend of Zelda™: Breath of the Wild
بود که سلشید حذف میشد رنگ و همه چی یکم واقعی تر میشد
این پچ رو دارید؟ برام بفرستید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر