معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ببین فریمور دستگاه مهم نیست و سریال دستگاه مهمه و اگه به دستگاه جیگ وصل کنی و بره روی حالت rcm یعنی قابلیت هک داره و هک کردی نباید انلاین بزنی و بازیهای انلاین نمیتونی بازی کنی و اگه انلاین بزنی بن میشی وگرنه همه بازیهای دیگه رو میتونی انجام بدی و از امولاتورها و برنامه های مختلف هم میتونی استفاده کنی.
قیمت ندارم تو شیراز باید بری بپرسی و بگی هم برای هک میخوام که البته فروشنده ها میخوان هزینه هکم ازت بگیرن اگه بخوای برات انجام بدن و دست دو تمیز بگیری هم ارزونتره هم خیالت راحت
شما کنسول زیر رو برای مثال بگیری 100 درصد هک میشه مال خودمم هم همینه
کنسول بازی نینتندو مدل Switch Super Mario Odyssey Edition

بازی داره که به صورت بشه 2 یا 4 نفره بازی کرد؟ اگه هک شه دستگاه که مشکلی برای این پیش نمیاد نه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
بازی داره که به صورت بشه 2 یا 4 نفره بازی کرد؟ اگه هک شه دستگاه که مشکلی برای این پیش نمیاد نه؟
یکی از سیاستهای نینتندو اینه که تو خونه و بدون انلاین شدن بشه چند نفری بازی کرد خصوصا بازیهای انحصاری خودش مثل سوپر ماریو پارتی و بله میشه بازی هم زیاد داره
هک مشکلی ایجاد نمیکنه برای دستگاه و تنها نباید انلاین شد و سرورهای نینتندو هم با ست کردن dns میبندی و دیگه حله و میتونی از نت هم برای بعضی برنامه های هک استفاده کنی و دستگاه دست 2 هم گرفتی احتیاط کن طرف دستگاه رو بن نکرده باشه و باهاش شرط کن و نو بگیری خیالت راحت تره و نو هم گرفتی همون اول با فرستادن پیلود هکته بکاب از ناند بگیر و بکاب هم تو کامپیوترت نگه دار اگه یه روزی مشکلی پیش اومد با ریستور کردن مشکل حل بشه و همه تابیکهای مربوط به هکم بخون من دیگه همه رو نمیتونم توضیح بدم

باید و نباید هک نینتندو سویچ

• Like
Reactions: aliahmadi2

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215

Attachments

• IMG_0237.JPG
    IMG_0237.JPG
    882.4 KB · مشاهده: 11

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام دوست عزیز من این برنامه رو نمیتونم نصب کنم ارور میده چکار باید کنم ورزژن 7.01 هست داخل چندتا از بازی ها که میخوام برم میگه حتما باید اپدیت کنی

با برنامه گلد لیف نصبش کن
فایل زیر دانلود و در پوشه سوییچ در مموری بریز و بعد با این برنامه نصب کن
https://github.com/XorTroll/Goldleaf/releases/download/0.5/Goldleaf.nro

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
خیلی خیلی خیلی ممنون خیلی حال دادای علی خان ممنون
ی سوال بازی my frend pedro چرا نصب نمیشه
نصب میشه داداش و خودم روی فریمور 7.1 دارمش و شما باید همه جوانب رو بسنجی و اول مطمئن شو اتمسفر و سیگ پجها اپدیت هستن و بعد بعضی بازیها نسخه فریمور بالاتری میخوان و اگه روی اخرین اپدیت باشید مثلا 8.1 اینجور بازیها بدون مشکل نصب و اجرا میشن و بهتره بازیها رو با تاینفول جدید حداقل ورژن 1.55 به بالا نصب کنید و اگه میخواید بازیها روی فریمور پایینتر اجرا کنید باید نسخه پچ شده اون رو بگیرید و همین بازی من لینکش گذاشتم تو یکی از پستها برای بچه ها که همین مشکل رو داشتن و گفتم بهشون نسخه پچ شده رو بگیرن و خودتون هم بخواین پچ کنید اموزش گذاشتم
اموزش تبدیل کردن بازیهای فریمورهای 7 به بالا برای فریمورهای پایینتر

بازی مورد نظر هم میتونید از لینک زیر نسخه پچ شده رو بگیرید و طبق عکسی که میزارم نسخه ریپک رو بگیرید
بازی و اپدیت رو مشخص کردم تو عکس و به ترتیب سومی و پنجمی رو دانلود کنید.

https://kcgeeks-my.sharepoint.com/:...FKsiIICmPsRKEBvmOSNiGntafY68e2W0SBZg?e=664nTY

z1nt_my_f_p.jpg

سلام دوباره داداش باز این پیغام میاد

بعضی بازیها کلا انلاین هستن مثل فورتنایت که کاریش نمیشه کرد و بازیهایی هم هستن که نیاز به لینک اکانت دارن برای یکبار که در دفعات بعد افلاین اجرا بشن مثل nes online یا مدرن کمبت یا بازی جدید Bloodstained Ritual of The Night و اینجور بازیها رو شما یا باید به سرورهای نینتندو وصل بشید برای اینکار که ریسک بن شدن داره و توصیه نمیشه یا با اموزش پست زیر انجام بدید و حتما هم پست رو کامل بخونید بعد اقدام کنید چون اکانت قبلی با اینکار از بین میره و سیوهاتون از دست میدید و باید قبلش از سیوها بکاب بگیرید با برنامه چک پوینت و اون dns هم ست کنید روی نت مورد استفادتون تا به سرورهای نینتندو وصل نشید

معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام دادش ممنون یعنی خیلی خیلی ممنون عالی جواب دادی اوکی شد بازیام زحمت کشیدید
فقط ی بازی نصب کردم این ارور میده راه حلی داره unable to start software.
return to home menu and try again
اسم باز هم american fugitive هست

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام دادش ممنون یعنی خیلی خیلی ممنون عالی جواب دادی اوکی شد بازیام زحمت کشیدید
فقط ی بازی نصب کردم این ارور میده راه حلی داره unable to start software.
return to home menu and try again
اسم باز هم american fugitive هست

شما اخرین نسخه سیگ پچ برات میزارم نصب کن که بعدشم میتونی به اخرین اپدیت یعنی 8.1 بری که همه بازیها برات اجرا میشن
https://gbatemp.net/attachments/2-0-0-8-1-0-7z.170513/
بعد گفتم اگه بازی مثل همون بالایی فریمور بالاتر بخواد یا باید اپدیت کنی یا خودت با همون تابیک که اموزشی که گفتم پچش کنی برای فریمور پایینتر یا نسخه پچ شده رو بگیری(بعضی از بازیها نسخه پچ شده هم جواب نمیده باید حتما به 8.1 اپدیت کنی)

شبیه ساز pc برا نینتندو نیست ؟ بازی قدیمی stranghold crusader بشه بازی کرد؟

خبر ندارم در مورد اجرای این بازی و فکر نکنم باشه ولی امولاتور L4T Lakka Switch که همون ریتروارچ هست بر پایه لینوکس هست که باید جدا از سیستم عامل سویچ اجرا بشه یعنی با پیلود هکته و حتما هم باید مموری فت 32 باشه و از امولاتور ریترو ارچ که برای محیط سویچ پورت شده خیلی بهتر و کم باگ تره و بیشتر هم ساپورت میکنه امولاتورها رو مثل امولاتور دلفین شبیه ساز wii و بازیهایی هم بر پایه dosbox یا scummVM برای سویچ هستن مثل سری بازی doom و یا broken sword.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir8mile.herogame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر