آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,195
نام
نیما
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D

دوستان جهت ورژن آپدیت شده آموزش به این لینک برید آموزش پایین منقضی شده : لینک
===========================================================================================================================
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
یک موردی را هم که این فروشنده بی انصاف به من گفت که برای در اوردن مموری دستگاه رو خاموش نکنم و ریستارت کنم و بعد مموری را دربیارم این کار امکان پذیره

ا
مموری رو اگه دستگاه روشن باشه در بیاری پیغام خاموش شدن میده و البته مموری در حال خوندن بازی یا برنامه نباشه مشکلی معمولا پیش نمیاد ولی بهتره نکنی اینکار و چندین راه هست برای دراوردن مموری و یکی اینکه دستگاه رو کلا خاموش کنی و مموری در بیاری و بعد با پیلود زدن روشن کنی باز و یکی اینکه پیلود rboot to rcm رو بفرستی که بازم دستگاه میره به حالت rcm و وقتی مموری در اوردی و جا زدی باز میتونی پیلود بزنی و چندتا راه دیگم هست ولی راه حل بهتر اینه اگه میخوای فقط بازی نصب کنی نیازی به دراوردن مموری نیست برو اموزش زیر با دقت بخون و میتونی از طریق کامپیوتر بازی راحت نصب کنی و بازیهای زیر 4 گیگ هم میتونی با برنامه nxmp بریزی توی مموری و نصب کنی و یا انتقال برنامه و فایلهای زیر 4 گیگ با این برنامه انجام بدی.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

• Like
Reactions: abo3bsa20

shahinsafa

کاربر سایت
Jul 28, 2019
22
ببخشید من خیلی نوبم و سئوالاتی هم که میپرسم خیلی پیش افتاده است هنگام پیلود زدن چند تا فایل با پسوند bin موجوده از کدوم بهتره استفاده کنم
fuseatmosfer.bin یا hekte یا reinix یا fuse.primary.bin خود فروشنده گفته از آخری استفاده کنم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
سلام کسی میدونه آپدیت 9 هنوز کپی خور شده یا نه
اتمسفر اعلام کرده این فریمور هم هک کرده و بزودی منتشر میکنه ولی مشکلاتی داره و من برای کسانی که روی فریمورهای پایینتر هستن توصیه میکنم هر فریموری اومد چند مدت صبر کنید تا هکش استیبل بشه و هم برنامه های فریمورهای قبلی برای اینم سازگار و منتشر بشه چون بعضی برنامه ها و ماژولها هستن برای هر فریمور باید بروزرسانی بشن

• Like
Reactions: abo3bsa20

Mamaly1220

کاربر سایت
Sep 8, 2019
15
سلام خسته نباشید.. من ورژن دستگاهم 8.1 و اتمسفر 9.3 رو نصب کردم.. 2تا بازی رو هم با gold leaf 7 تونستم نصب کنم... ولی وقتی میخوام بازی ها رو اجرا کنم... میخواد که airplane mode رو خاموش کنم... وقتی هم که خاموش می کنم.. میخواد که به نت وصل بشم.. که من نمیذارم... سوال اینه که برای چی میخواد لایسنس رو چک کنه؟ چند جای دیگه هم درباره ی این مشکل خوندم ولی کسی براش راه حلی نداشته... کسی اطلاع داره باید چکار کنم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
اتمسفر اعلام کرده این فریمور هم هک کرده و بزودی منتشر میکنه ولی مشکلاتی داره و من برای کسانی که روی فریمورهای پایینتر هستن توصیه میکنم هر فریموری اومد چند مدت صبر کنید تا هکش استیبل بشه و هم برنامه های فریمورهای قبلی برای اینم سازگار و منتشر بشه چون بعضی برنامه ها و ماژولها هستن برای هر فریمور باید بروزرسانی بشن

انتشار اتمسفر با ساپورت فریمور 9
Atmosphère 0.9.4
همزمان هکته و سیگ پچ و اطلس کاسموس هم برای فریمور 9 منتشر شده و هر کی علاقه داره باید حداقل سه مورد اتمسفر و هکته و سیگ پچ رو اپدیت کنه و البته اگه مشکلی ندارید فعلا صبر کنید همه چی اوکی بشه بعد اپدیت کنید یا بزارید پکیج sdsetup بیاد کامل از اونجا بگیرید.

Sigpatches for Atmosphere 0.9.4

Atmosphère 0.9.4: https://github.com/Atmosphere-NX/At....9.4-master-a750e55f+hbl-2.2+hbmenu-3.1.1.zip

FUSE PRIMARY: https://github.com/Atmosphere-NX/Atmosphere/releases/download/0.9.4/fusee-primary.bin

hekate - CTCaer mod v5.0.2 & Nyx v0.8.2

درصورت استفاده از Kosmos دانلود کنید
DOWNLOAD Kosmos V14.0.1:
https://github.com/AtlasNX/Kosmos/releases/download/v14.0.1/Kosmos-v14.0.1.zip

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
انتشار اتمسفر با ساپورت فریمور 9
Atmosphère 0.9.4
همزمان هکته و سیگ پچ و اطلس کاسموس هم برای فریمور 9 منتشر شده و هر کی علاقه داره باید حداقل سه مورد اتمسفر و هکته و سیگ پچ رو اپدیت کنه و البته اگه مشکلی ندارید فعلا صبر کنید همه چی اوکی بشه بعد اپدیت کنید یا بزارید پکیج sdsetup بیاد کامل از اونجا بگیرید.

Sigpatches for Atmosphere 0.9.4

Atmosphère 0.9.4: https://github.com/Atmosphere-NX/At....9.4-master-c62c4846+hbl-2.2+hbmenu-3.1.1.zip

FUSE PRIMARY: https://github.com/Atmosphere-NX/Atmosphere/releases/download/0.9.4/fusee-primary.bin

hekate - CTCaer mod v5.0.2 & Nyx v0.8.2

درصورت استفاده از Kosmos دانلود کنید
DOWNLOAD Kosmos V14.0.1:
https://github.com/AtlasNX/Kosmos/releases/download/v14.0.1/Kosmos-v14.0.1.zip
میشه راجب kosmos یک توضیح بدید و تفاوتش با hakate چیه؟

Mamaly1220

کاربر سایت
Sep 8, 2019
15
سلام
به اینترنت که وصل نشو
اسم بازیات و بگو شاید اونا آنلاینن؟
وگرنه ما که نصب میکنیم مشکلی هم نداره
سلام.. مرسی بالاخره یکی جواب داد به نت که وصل نمیشم...
بازی ها celeste و katana zero هستن... هر دو هم ورژن0... یه mario هم اومدم نصب کنم که ارور very low firmware یا همچین چیزی داد.. این که مهم نیست ولی اون دوتا بی عیب و ایراد نصب شد.. فقط گیرش سر خاموش کردن airplane mode هست.. تازه هک کردم و هنوز نتونستم یه بازی روش بازی کنم.. خیلی حال گیریه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
میشه راجب kosmos یک توضیح بدید و تفاوتش با hakate چیه؟
ما سه تا cfw داریم کلا که رینکس و اتمسفر و sxos هست و کاسموس امکانات فریموری مثل اتمسفر رو بیشتر میکنه که بیشتر برای کاربرایی هست که این از این امکانات استفاده میکنن مثل شبیه ساز امبیو و غیره که خیلی بکار ما هم نمیاد و اینکه یه سری برنامه ها رو بصورت پک گذاشته داخلش برای راحتی کاربرا وگرنه خود من از اتمسفر خالی استفاده میکنم و هکته هم یه پیلود کاربردی جانبیه که کارهای زیادی باهاش میشه کرد مثل بکاب گرفتن از ناند و ریستور کردن و بالا اوردن cfw و لیونکس و غیره که شبیه بایوس یا بوت ویندوز میمونه که در مواقعی که سوییچ به مشکل میخوره و بالا نمیاد خیلی کاربردیه و خیلیها با هکته طبق اموزش این تابیک اتمسفر رو بالا میارن که میتونید مستقیم هم با فرستادن پیلود Fusee Primary اتمسفر رو بالا بیارید و فولدر بوتلودر هم تنظیم کنید موقع هنگ یا ریستات اتمسفر رو بالا بیاره و نره روی هکته و نیازی هم به اون فولدر نداشته باشید و تنها هدفتون بالا اوردن سریع اتمسفر عست میتونید کلا پاکش کنید.
سلام.. مرسی بالاخره یکی جواب داد به نت که وصل نمیشم...
بازی ها celeste و katana zero هستن... هر دو هم ورژن0... یه mario هم اومدم نصب کنم که ارور very low firmware یا همچین چیزی داد.. این که مهم نیست ولی اون دوتا بی عیب و ایراد نصب شد.. فقط گیرش سر خاموش کردن airplane mode هست.. تازه هک کردم و هنوز نتونستم یه بازی روش بازی کنم.. خیلی حال گیریه
بعضی بازیها لینک اکانت میخواد یه اموزش برای لینک کردن اکانت با برنامه Kefirupdater گذاشتم تو تابیک برنامه های کاربردی و باید ببینی جواب میده برات یا نه و میتونی بعضی بازیها رو پچ شده چه از لحاظ فریمور و چه از لحاظ لینک اکانت بگیری و این کاتانا زیرو روی فریمورهای پایینتر و بدون لینک اکانت من اجراش کردم مشکلی هم نشد و حتی بازی bloodstained curse of the moon که لینک اکانت میخواد هم ورژن پچ شده لینک اکانتش هست دیگه نمیخواد و شما اول اخرین اپدیتهای هک رو انجام بده مثل ریختن اخرین سیگ پچها که همش تو پست بالاتر من گذاشتم و بالا بردن اتمسفر و غیره طبق اموزش همین تابیک و اگه درست نشد بعد از یه جای درست بازیت دانلود کن و دوباره تست کن و 90dns هم ست کن رو نتی که استفاده میکنی که نت هم روشن کردی وصل نشه به سرورهای نینتندو و توی تابیک برنامه های کربردی اینم هست با عکس گذاشتم.

• Like
Reactions: all4u and abo3bsa20

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
ما سه تا cfw داریم کلا که رینکس و اتمسفر و sxos هست و کاسموس امکانات فریموری مثل اتمسفر رو بیشتر میکنه که بیشتر برای کاربرایی هست که این از این امکانات استفاده میکنن مثل شبیه ساز امبیو و غیره که خیلی بکار ما هم نمیاد و اینکه یه سری برنامه ها رو بصورت پک گذاشته داخلش برای راحتی کاربرا وگرنه خود من از اتمسفر خالی استفاده میکنم و هکته هم یه پیلود کاربردی جانبیه که کارهای زیادی باهاش میشه کرد مثل بکاب گرفتن از ناند و ریستور کردن و بالا اوردن cfw و لیونکس و غیره که شبیه بایوس یا بوت ویندوز میمونه که در مواقعی که سوییچ به مشکل میخوره و بالا نمیاد خیلی کاربردیه و خیلیها با هکته طبق اموزش این تابیک اتمسفر رو بالا میارن که میتونید مستقیم هم با فرستادن پیلود Fusee Primary اتمسفر رو بالا بیارید و فولدر بوتلودر هم تنظیم کنید موقع هنگ یا ریستات اتمسفر رو بالا بیاره و نره روی هکته و نیازی هم به اون فولدر نداشته باشید و تنها هدفتون بالا اوردن سریع اتمسفر عست میتونید کلا پاکش کنید.

بعضی بازیها لینک اکانت میخواد یه اموزش برای لینک کردن اکانت با برنامه Kefirupdater گذاشتم تو تابیک برنامه های کاربردی و باید ببینی جواب میده برات یا نه و میتونی بعضی بازیها رو پچ شده چه از لحاظ فریمور و چه از لحاظ لینک اکانت بگیری و این کاتانا زیرو روی فریمورهای پایینتر و بدون لینک اکانت من اجراش کردم مشکلی هم نشد و حتی بازی bloodstained curse of the moon که لینک اکانت میخواد هم ورژن پچ شده لینک اکانتش هست دیگه نمیخواد و شما اول اخرین اپدیتهای هک رو انجام بده مثل ریختن اخرین سیگ پچها که همش تو پست بالاتر من گذاشتم و بالا بردن اتمسفر و غیره طبق اموزش همین تابیک و اگه درست نشد بعد از یه جای درست بازیت دانلود کن و دوباره تست کن و 90dns هم ست کن رو نتی که استفاده میکنی که نت هم روشن کردی وصل نشه به سرورهای نینتندو و توی تابیک برنامه های کربردی اینم هست با عکس گذاشتم.
خیلی عالی توضیح دادید ممنون
میشه چندتا سایت که بازیها رو با اپدیت و اینا گذاشتن گوگل درایو هم باشه بهتر بهم معرفی کنید یا پ خ

Mamaly1220

کاربر سایت
Sep 8, 2019
15
خیلی خیلی ممنون...فقط 2 تا مساله وجود داره...یک اینکه بازی ها رو از کجا بگیرم؟ چون از شاتل لند گرفتم و معمولا خیلی دیر آپدیت ها رو میذاره...و اینکه آیا برنامه ای هست که اگر بازی رو دارم بتونم پچ ش رو یا آپدیتش رو مستقیم دریافت کنم؟ الان من celeste رو گرفتم و از کجا بفهمم این آخرین آپدیت هست یا نه؟؟ یه سوال هم فارغ از اینها اینکه راهی برای انتقال دیتای بالای 4 گیگ وجود داره؟

• Like
Reactions: ashkan_saremi

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
خیلی عالی توضیح دادید ممنون
میشه چندتا سایت که بازیها رو با اپدیت و اینا گذاشتن گوگل درایو هم باشه بهتر بهم معرفی کنید یا پ خ

لینک گوگل درایو ولی بعضی وقتا شلوغه دان نمیشه باید بعدا تست کنی یا در گوگل درایو خودتون میتونید ذخیره کنید و دانلود کنید و برای حل مشکل شلوغی لینکهای گوگل درایو پست زیر رو بخونید

تو تابیک دانلود بازیها هم نگاه کنید خیلی سایت بچه ها معرفی کردن و شما اسم بازیت هم سرچ کنی تو گوگل و یه پسنود nsp بزاری سایت زیاد بالا میاد مثلا nes online nsp

دانلود بازی های سوییچ به همراه آخرین آپدیت ها (کامل) با /hbg/

من خودم اکانت پریموم سایت یک فیشر دارم قبلا هم گفتم از لینک زیر هر بازی بیاد میگیرم و اکانت اینو داشته باشید خیلی کارتون راحته یا یه لیچر که براتون مستقیم کنه مثل لیچرهای ایرانی یا خارجی که باید ببینید کدوم ساپورت میکنه از اون اکانت بخرید

https://1fichier.com/dir/sBYijOvq

به غیر از اینا سایتهای زیر هم بازی زیاد میزارن بعضیهاش باید ثبت نام کنید برای ورود به سایتشون و بعضیهاش لینکهای کد شده دارن مثل gamewii.net که باید با دانلود منیجر JDownloader2 دان کنید و بالاخره اگه میخواید بازی که جدید میاد سریع بگیرید دردسر هم داره وگرنه صبر کنید سایتهای ایرانی براتون مستقیم کنند

Switch Archives - Download Game Nintendo

Juegos N. Switch archivos ⋆ GamesMega | Descargar Juegos Download Games

https://darksoftware.net/forums/switch-nsp-xci-roms.50

Homepage

NSW - ISOSLAND : Games of the new generation

Switch eShop (NSP) Download Full Free (Switch NSP) | madloader.com

nsw2u.org

خیلی خیلی ممنون...فقط 2 تا مساله وجود داره...یک اینکه بازی ها رو از کجا بگیرم؟ چون از شاتل لند گرفتم و معمولا خیلی دیر آپدیت ها رو میذاره...و اینکه آیا برنامه ای هست که اگر بازی رو دارم بتونم پچ ش رو یا آپدیتش رو مستقیم دریافت کنم؟ الان من celeste رو گرفتم و از کجا بفهمم این آخرین آپدیت هست یا نه؟؟ یه سوال هم فارغ از اینها اینکه راهی برای انتقال دیتای بالای 4 گیگ وجود داره؟

برنامه برای pc قبلا بود الان از کار افتاده و برای خود سوییچ هم hbg shop هست همیشه باید اپدیتش کنید
اخرین ورژن hbgshop ورژن 4
Google Drive - Virus scan warning

بازی هم بصورت nsp باشه فایل بازی جدا و اپدیت جدا هست و ورژن اپدیت هم نوشته و برنامه هایی هم توی ویندوز هست مثل NX Game Info v0.5 و SwitchExplorer و Switch Backup Manager v1.2.1 میشه فایل nsp رو بهش داد و ورژن بازی رو فهمید ولی بعضی وقتها هم درست کار نمیکنن این برنامه ها و SwitchExplorer هم نیاز به کلیدهای سوییچ قبل کارکرد داره و بعضیهاش برای اجرا نت فریمو ورک ماکروسافت باید نصب کنید.

شما pc هم داشته باشی میتونی بازیها رو از طریق pc نصب کنی بدون دراوردن مموری با اموزشهای زیر و یا اپدیت xfat نصب کنی و مموریت هم فایلهاش قبلش بکاب بگیری و به xfat فرمت کنی که نیازی هم نیست همون با pc نصب کن خود منم با pc همش نصب میکنم

اموزش نصب بازی nsp از طریق گلدلیف با pc

اگه نتونستی درایور سوییچ رو نصب کنی پستهای صحفه زیر یا قبلش هم کامل بخون و کلا این تابیک برنامهای کاربردی من خیلی نکات و اموزشها درش گذاشتم کامل از اول سر حوصله بخونید خیلی کارتون راه میفته و البته برنامه ها رو خودتون تو گوگل سرچ کنید اپدیت اخرش رو بگیرید چون من تو اون زمان که اموزش گذاشتم اخرین ورژنش رو گذاشتم
معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

اگه بازی گرفتید فریمور بالاتر خواست میتونید دانگریدش کنید با اموزش زیر و البته برای همه بازیها جواب نمیده ولی اکثرا کار میکنن
اموزش دانگرید کردن بازیها برای فریمور پایینتر

در اخر یه چندتا عکس از بازیهام و برنامه های داخل سوییچم میزارم حداقل با برنامه های سوییچ بعضیهاش اشنا بشید;)

AliTriple_Swicth_1_.jpg

AliTriple_Swicth_2_.jpg

AliTriple_Swicth_3_.jpg

AliTriple_Swicth_4_.jpg

AliTriple_Swicth_5_.jpg

AliTriple_Swicth_6_.jpg

AliTriple_Swicth_7_.jpg

AliTriple_Swicth_8_.jpg

AliTriple_Swicth_9_.jpg

AliTriple_Swicth_10_.jpg

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
لینک گوگل درایو ولی بعضی وقتا شلوغه دان نمیشه باید بعدا تست کنی

Meet Google Drive – One place for all your files

تو تابیک دانلود بازیها هم نگاه کنید خیلی سایت بچه ها معرفی کردن و شما اسم بازیت هم سرچ کنی تو گوگل و یه پسنود nsp بزاری سایت زیاد بالا میاد مثلا nes online nsp

دانلود بازی های سوییچ به همراه آخرین آپدیت ها (کامل) با /hbg/

من خودم اکانت پریموم سایت یک فیشر دارم قبلا هم گفتم از لینک زیر هر بازی بیاد میگیرم و اکانت اینو داشته باشید خیلی کارتون راحته یا یه لیچر که براتون مستقیم کنه مثل لیچرهای ایرانی یا خارجی که باید ببینید کدوم ساپورت میکنه از اون اکانت بخرید

https://1fichier.com/dir/kcCQHld8

به غیر از اینا سایتهای زیر هم بازی زیاد میزارن بعضیهاش باید ثبت نام کنید برای ورود به سایتشون و بعضیهاش لینکهای کد شده دارن مثل gamewii.net که باید با دانلود منیجر JDownloader2 دان کنید و بالاخره اگه میخواید بازی که جدید میاد سریع بگیرید دردسر هم داره وگرنه صبر کنید سایتهای ایرانی براتون مستقیم کنند

Switch Archives - Download Game Nintendo Wii Free

Juegos N. Switch archivos ⋆ GamesMega | Descargar Juegos Download Games

Switch Games

Switch - NSP & XCI ROMS

Roms-Station – Just another Roms Place

NSW - ISOSLAND : Games of the new generation

Switch-xci.com

Switch eShop (NSP) Download Full Free (Switch NSP) | madloader.com

Switch ISO - Switch Games XCI NSP Downloads

برنامه برای pc قبلا بود الان از کار افتاده و برای خود سوییچ هم hbg shop هست همیشه باید اپدیتش کنید
اخرین ورژن hbgshop ورژن 4
https://thehbg.shop/files/hbgshop.latest.zip

بازی هم بصورت nsp باشه فایل بازی جدا و اپدیت جدا هست و ورژن اپدیت هم نوشته و برنامه هایی هم توی ویندوز هست مثل NX Game Info v0.5 و SwitchExplorer و Switch Backup Manager v1.2.1 میشه فایل nsp رو بهش داد و ورژن بازی رو فهمید ولی بعضی وقتها هم درست کار نمیکنن این برنامه ها و SwitchExplorer هم نیاز به کلیدهای سوییچ قبل کارکرد داره و بعضیهاش برای اجرا نت فریمو ورک ماکروسافت باید نصب کنید.

شما pc هم داشته باشی میتونی بازیها رو از طریق pc نصب کنی بدون دراوردن مموری با اموزشهای زیر و یا اپدیت xfat نصب کنی و مموریت هم فایلهاش قبلش بکاب بگیری و به xfat فرمت کنی که نیازی هم نیست همون با pc نصب کن خود منم با pc همش نصب میکنم

اموزش نصب بازی nsp از طریق گلدلیف با pc

اگه نتونستی درایور سوییچ رو نصب کنی پستهای صحفه زیر یا قبلش هم کامل بخون و کلا این تابیک برنامهای کاربردی من خیلی نکات و اموزشها درش گذاشتم کامل از اول سر حوصله بخونید خیلی کارتون راه میفته و البته برنامه ها رو خودتون تو گوگل سرچ کنید اپدیت اخرش رو بگیرید چون من تو اون زمان که اموزش گذاشتم اخرین ورژنش رو گذاشتم
معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

اگه بازی گرفتید فریمور بالاتر خواست میتونید دانگریدش کنید با اموزش زیر و البته برای همه بازیها جواب نمیده ولی اکثرا کار میکنن
اموزش دانگرید کردن بازیها برای فریمور پایینتر

در اخر یه چندتا عکس از بازیهام و برنامه های داخل سوییچم میزارم حداقل با برنامه های سوییچ بعضیهاش اشنا بشید;)

AliTriple_Swicth_1_.jpg

AliTriple_Swicth_2_.jpg

AliTriple_Swicth_3_.jpg

AliTriple_Swicth_4_.jpg

AliTriple_Swicth_5_.jpg

AliTriple_Swicth_6_.jpg

AliTriple_Swicth_7_.jpg

AliTriple_Swicth_8_.jpg

AliTriple_Swicth_9_.jpg

AliTriple_Swicth_10_.jpg
دست گلت درد نکته
عالیه