Nintendo دانلود بازی های سوییچ به همراه آخرین آپدیت ها (کامل) با /hbg/

8a07e10b171177990f494b7245a43566.png

آپدیت : انگار Request Bot پولی شده نگران نباشید از این سایت دانلود کنید : DarkUmbra

سلام :D
از اونجاییکه دیگه cdnsp کار نمیکنه یه روش جایگزین براتون میگم که به جرئت هرچی تو EShop هست این تو پیدا میشه و کاملا بروزه تا آخرین آپدیت و dlc لحظه ای میزنه !
بچه ها آموزش رو قبلا تو تاپیک درخواست بازی نوشتم ولی ترجیح دادم که یک تاپیک مجزا برای این کار درست کنم تا بچه هایی که دنبال لینک و ... میگردن کارشون راحت تر باشه ( قابل دسترس تر باشه )
خب اول از همه نرم افزار Discord رو دانلود کنید ( که فکر کنم دیگه همه دارن اینو ! )

اینجا
( با وب اپ هم میتونید کار کنید ولی خب بهتره نرم افزارشم داشته باشین )
بعدش کانال Homebrew جوین میشیم .

اینجا
بعدش که جوین شدیم میریم قسمت Request-Bot زیر بخش Download (همون تب اول)

Capture12.PNG
بعدش میریم تو قسمت چت از کامند استفاده میکنیم و اسم بازی رو وارد میکنیم ( نیازی نیست همشو بنویسین همون اولشم بنویسین میاره خودش )
مثلا game snipper! رو میزنیم :

21.PNG

حالا اینجا لینک ها رو آورده (جهت یاد آوری اول بازی v0 نصب میشه بعد upd بعد dlc )
از لینک های Gdrive استفاده کنید هم سرعتشون بهتره هم قابلیت pause داره محدودیت حجم هم نداره.

کامند ها :
game! : همه فایل های nsp , dlc , update رو با هم میاره.
nsp! : فقط فایل nsp بازی رو میاره (v0)
dlc! : فقط dlc بازی رو لینک میده
update! : فقط آپدیت بازی لینک میده
xci! : لینک های xci رو میاره که فکر نکنم کسی سراغش بره :D
customxci! : لینک کاستوم شده بازی ( فایل کارتریج بازی + آپدیت + dlc ) یکجا
cxci! : همون بالایی
devmenu! : که همتون میدونین چیه !
youtube! : فایل youtube برای کسایی که نمیخوان اکانت لاگین کنن رو دستگاه ( no login account )
random! و idea! : بصورت رندوم یه بازی بهتون لینک میده !

**و در آخر باید بگم ما نینتندویی ها کامیونیتی کوچیکی داریم تو فروم واسه همین بهتره همه اطلاعاتمون رو share کنیم تا بقیه هم از اون سهیم بشن و به نوعی هوای همدیگرو داشته باشیم :x**

پی نوشت : آموزش نصب بازی که در تاپیک دیگه نوشته بودم برای یکی از بچه ها همینجا کپی میکنم خواستین استفاده کنین(ویرایش نکردم)‌:
میتونی هم از رو sd نصب کنی و هم با usb (خیلی وقتا ارور میده)
از روی sd کارت اگه بخوای نصب کنی باید 2 برابر حجم بازی جای خالی داشته باشی چون مثلا بازی 5 گیگ میخوای نصب کنی اول باید کپی کنی تو مموری و بعد بزنی نصب شه و بعد میتونی فایل نصبی بازیرو پاک کنی تا جا خالی شه
من خودم برای نصب nsp از لیتیوم استفاده میکنم که نسخه ساده تر tinfoil هست http://tinfoil.io/repo/lithium.latest.zip اینو دانلود کن بعد sd رو بزن به کامپیوتر بعد محتویات فایل زیپ رو کپی پیست کن توش
بعد بازی هایی که میخوای نصب کنی (دقت کن که 2 برابر حجمش جای خالی داشته باشی) کپی کن تو sd بعد که تموم شد دوباره کارت رو بزن رو کنسول و پیلود بزن که بالا بیاد بعد برو تو Homebrew ( همون گالری عکس ) اونجا لیتیوم رو پیدا کن بازش کن بعد تو منوی برنامه اگر اشتباه نکنم قسمت Browse داره که نوشته SDmc یا همچین چیزی برو اونجا فایل nsp بازی که میخوای نصب کنی رو انتخاب کن و install رو بزن و تمام یادت نره بعد نصب فایل nsp رو پاک کنی که جا باز شه
روش دوم : Goldleaf , Goldtree اینارو دانلود کن بعد goldleaf.nro رو کپی کن تو فایل switch داخل مموری بعد goldtree رو اکسترکت کن بعد مموری رو بنداز رو کنسول برو تو Homebrew اونجا Goldleaf رو باز کن قسمت usb install رو انتخاب کن بعد برو goldtree رو کامپیوتر باز کن یه صفحه باز میشه اونجا nsp که میخوای نصب شه رو انتخاب کن بعد برگرد رو کنسول next رو بزن و جاییکه میخوای نصبش کنی ( رو sd بزن ) انتخاب کن بعد منتظر باش نصب شه . اگر دیدی گیر کرد یا تو starting موند دکمه home رو بزن دوباره از اول برو تو (باید usb رو در بیاری دوباره بزنی) تو این حالت چون مستقیم نصب میشه همون حجم خود بازی باید جای خالی داشته باشی .

آخرین ویرایش:

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دستت درد نکنه مرسی
یه سوال این فقط nsp میده ؟ من هر چی میزنم فقط nsp میده

در رابطه با nsp وقتی تو فلش میریزی یه فضا اشغال میکنه وقتی رو کنسول نصب میکنی باز یه فضا دیگه از میکرو اس دی میگیره یه فضای خود کنسول ؟

الان یه بازی خواستم دانلود کنم نوشته حجمش 3.70 هست ولی میرم دانلود کنم 1.73 گیک هست جریان چیه 2 پارتی هست یا چون nsp هست به این شکله

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
دستت درد نکنه مرسی
یه سوال این فقط nsp میده ؟ من هر چی میزنم فقط nsp میده

در رابطه با nsp وقتی تو فلش میریزی یه فضا اشغال میکنه وقتی رو کنسول نصب میکنی باز یه فضا دیگه از میکرو اس دی میگیره یه فضای خود کنسول ؟

الان یه بازی خواستم دانلود کنم نوشته حجمش 3.70 هست ولی میرم دانلود کنم 1.73 گیک هست جریان چیه 2 پارتی هست یا چون nsp هست به این شکله
پایین تو لیست کامند ها نوشتم چجوری xci میده
اگر با usb نصب کنید که نه جای اضافی نمیگیره ولی با رم نصب کنید آره بعد اینکه نصب شد میتونید فایل nsp رو از رو رم پاک کنید و اینکه خودتون انتخاب میکنید رو رم نصب کنه یا مموری خود دستگاه (ناند)
آموزش نصب بازی به تاپیک اضافه شد

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
این یه مدل هک هست ؟ من دستگاهم sxos هست اینو که ریختم رفتم تو کنسول رو لایبری زدم sx باز نمیشد نکنه این یه مدل هکه ؟
نه عزیز همون برنامه tinfoil هست که ساده ترش کردن باید بریزید تو فایل switch رو رم و از طریق Homebrew یا همون گالری بازش کنید

• Like
Reactions: ashkan_saremi

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین

سلام :D
از اونجاییکه دیگه cdnsp کار نمیکنه یه روش جایگزین براتون میگم که به جرئت هرچی تو EShop هست این تو پیدا میشه و کاملا بروزه تا آخرین آپدیت و dlc لحظه ای میزنه !
بچه ها آموزش رو قبلا تو تاپیک درخواست بازی نوشتم ولی ترجیح دادم که یک تاپیک مجزا برای این کار درست کنم تا بچه هایی که دنبال لینک و ... میگردن کارشون راحت تر باشه ( قابل دسترس تر باشه )
خب اول از همه نرم افزار Discord رو دانلود کنید ( که فکر کنم دیگه همه دارن اینو ! )

اینجا
( با وب اپ هم میتونید کار کنید ولی خب بهتره نرم افزارشم داشته باشین )
بعدش کانال Homebrew جوین میشیم .

اینجا
بعدش که جوین شدیم میریم قسمت Request-Bot زیر بخش Download (همون تب اول)

بعدش میریم تو قسمت چت از کامند استفاده میکنیم و اسم بازی رو وارد میکنیم ( نیازی نیست همشو بنویسین همون اولشم بنویسین میاره خودش )
مثلا game snipper! رو میزنیم :

حالا اینجا لینک ها رو آورده (جهت یاد آوری اول بازی v0 نصب میشه بعد upd بعد dlc )
از لینک های Gdrive استفاده کنید هم سرعتشون بهتره هم قابلیت pause داره محدودیت حجم هم نداره.

کامند ها :

**و در آخر باید بگم ما نینتندویی ها کامیونیتی کوچیکی داریم تو فروم واسه همین بهتره همه اطلاعاتمون رو share کنیم تا بقیه هم از اون سهیم بشن و به نوعی هوای همدیگرو داشته باشیم :x**

پی نوشت : آموزش نصب بازی که در تاپیک دیگه نوشته بودم برای یکی از بچه ها همینجا کپی میکنم خواستین استفاده کنین(ویرایش نکردم)‌:
میتونی هم از رو sd نصب کنی و هم با usb (خیلی وقتا ارور میده)
از روی sd کارت اگه بخوای نصب کنی باید 2 برابر حجم بازی جای خالی داشته باشی چون مثلا بازی 5 گیگ میخوای نصب کنی اول باید کپی کنی تو مموری و بعد بزنی نصب شه و بعد میتونی فایل نصبی بازیرو پاک کنی تا جا خالی شه
من خودم برای نصب nsp از لیتیوم استفاده میکنم که نسخه ساده تر tinfoil هست http://tinfoil.io/repo/lithium.latest.zip اینو دانلود کن بعد sd رو بزن به کامپیوتر بعد محتویات فایل زیپ رو کپی پیست کن توش
بعد بازی هایی که میخوای نصب کنی (دقت کن که 2 برابر حجمش جای خالی داشته باشی) کپی کن تو sd بعد که تموم شد دوباره کارت رو بزن رو کنسول و پیلود بزن که بالا بیاد بعد برو تو Homebrew ( همون گالری عکس ) اونجا لیتیوم رو پیدا کن بازش کن بعد تو منوی برنامه اگر اشتباه نکنم قسمت Browse داره که نوشته SDmc یا همچین چیزی برو اونجا فایل nsp بازی که میخوای نصب کنی رو انتخاب کن و install رو بزن و تمام یادت نره بعد نصب فایل nsp رو پاک کنی که جا باز شه
روش دوم : Goldleaf , Goldtree اینارو دانلود کن بعد goldleaf.nro رو کپی کن تو فایل switch داخل مموری بعد goldtree رو اکسترکت کن بعد مموری رو بنداز رو کنسول برو تو Homebrew اونجا Goldleaf رو باز کن قسمت usb install رو انتخاب کن بعد برو goldtree رو کامپیوتر باز کن یه صفحه باز میشه اونجا nsp که میخوای نصب شه رو انتخاب کن بعد برگرد رو کنسول next رو بزن و جاییکه میخوای نصبش کنی ( رو sd بزن ) انتخاب کن بعد منتظر باش نصب شه . اگر دیدی گیر کرد یا تو starting موند دکمه home رو بزن دوباره از اول برو تو (باید usb رو در بیاری دوباره بزنی) تو این حالت چون مستقیم نصب میشه همون حجم خود بازی باید جای خالی داشته باشی .
این سطح از کمک و همراهی واقعاً توی این فروم بی‌سابقه بوده. ممنون که کمک می‌کنی. منم هر وقت چیزی ببینم که اینجا نباشه، حتماً تا جای ممکن یه اشتراک می‌ذارم

mahcity22

کاربر سایت
Dec 24, 2015
49
سلام به اساتید من یه نینتند کپی خور شده دارم الان قصد ریختن بازی جدید رو داشتم رم رو از کنسول دراوردم و دستگاه خاموش شد .بازی رو تو پوشه nspکپی کردم و مجدد رم رو وارد دستگاه کردم کنسول رو با کابل تایپ سی به لب تاب وصل کردم و برنامه تگرا رو ران کردم و RCM OK بهم داد بعد دکمه inject رو که میزنم file doesnt exist میده
به نظرتون چیکار گنم که کنسول روشن بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
سلام به اساتید من یه نینتند کپی خور شده دارم الان قصد ریختن بازی جدید رو داشتم رم رو از کنسول دراوردم و دستگاه خاموش شد .بازی رو تو پوشه nspکپی کردم و مجدد رم رو وارد دستگاه کردم کنسول رو با کابل تایپ سی به لب تاب وصل کردم و برنامه تگرا رو ران کردم و RCM OK بهم داد بعد دکمه inject رو که میزنم file doesnt exist میده
به نظرتون چیکار گنم که کنسول روشن بشه ممنون میشم راهنماییم کنید
آخ آخ حاجی احتمال خیلی خیلی زیاد رمت Corrupt شده بزن رو رم ریدر به PC ببین احتمال زیاد فرمت بشه اگر اینجوری شد باید فایل های هک و بازیارو رو از اول کپی کنی احتمالا safe to remove نکردی

mahcity22

کاربر سایت
Dec 24, 2015
49
آخ آخ حاجی احتمال خیلی خیلی زیاد رمت Corrupt شده بزن رو رم ریدر به PC ببین احتمال زیاد فرمت بشه اگر اینجوری شد باید فایل های هک و بازیارو رو از اول کپی کنی احتمالا safe to remove نکردی
درود الان مجدد رم رو با رم ریدر زدم تمام فایل ها اوکی بودن

mahcity22

کاربر سایت
Dec 24, 2015
49
اقا نیما رم رو چک کردم مشکلی نداره .....نمیدونم چیکار کنم که کنسول دوباره روشن بشه
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید کنسولم رو درست کنم

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
اقا نیما رم رو چک کردم مشکلی نداره .....نمیدونم چیکار کنم که کنسول دوباره روشن بشه
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید کنسولم رو درست کنم
یه پیلود دیگه اینجکت کن از سایت sdsetup آپدیت آخری هکت رو بگیر بزن

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
نیما جان اپدیت کنسولم 7 بود.....متاسفانه از این سایت چیزی متوجه نشدم ...ممنون میشم واسم پیلود رو بفرستی و بگی کجا بزارم
اینجا کلیک کن برو تو سایت بالا نوشته Kosmos Defaults رو Select اون کلیک کن پایین صفحه download zip رو بزن

mahcity22

کاربر سایت
Dec 24, 2015
49
اینجا کلیک کن برو تو سایت بالا نوشته Kosmos Defaults رو Select اون کلیک کن پایین صفحه download zip رو بزن
داداش با دوتا فیلترشکن تست کردم نمیشه از سایتش دانلود کرد
یه پیلود دیگه دادم الان کنسول اینجوری شد

Attachments

• nin.jpg
    nin.jpg
    66.5 KB · مشاهده: 13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر