دانلود بازی های سوییچ به همراه آخرین آپدیت ها (کامل) با /hbg/

nik2000

کاربر سایت
Dec 29, 2012
18
4
اقا به صورت مستقیم نمیشه دانلود کرد ؟ از خود نرم افزار داخل سوییچ مثل ps vita که یه برنامه داره انلاین بازی هارو دانلود میکنه ؟ خودش نصب میشه

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
341
455
نام
نیما
اقا به صورت مستقیم نمیشه دانلود کرد ؟ از خود نرم افزار داخل سوییچ مثل ps vita که یه برنامه داره انلاین بازی هارو دانلود میکنه ؟ خودش نصب میشه
اتفاقا جدیدا اینجوری شده hbg باید برنامشو دانلود کنی مستقیم رو خود کنسول دانلود میکنه ولی انگار سروراش فیلترن :|

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
760
81
نام
فراز
تنها میشه سرورهای نینتندو رو مسدود کرد که اونم مسدود بشه نمیشه کانکت شد و اینکه شما یه بار لینک کنی سریع بن نمیشی ولی نشون یا فلگ میشی دفه بعد بن میشی و من یه کنسول دسته دو سوییچ اول گرفته بودم طرف تا روز اخرم انلاین زده بود حتی فورتنایت و غیره بازی کرده بود ولی دستگاش بن نشده بود و خود منم چندباری نت وصل کردم مشکلی نبود و اینکه حالا فلگ شده بود بعدا بن بشه یا چیز دیگه من نمیدونم ولی اون کنسول چون کهنه بود فروختم یه نو اکبند خریدم با اون دیگه انلاین نشدم و 90 dns ست کردم تا سرورهای نینتندو دسترسی نداشته باشه اگه به نت وصل شدم.
میشه بگی چطوری این dns ۹۰ رو ست کنیم؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
56
5
این سایت دارک آمبرا بهم لینکی نمیده
من دنبال بازی های
Ultra street fighter 2
Street fighter 30th aniverse
Final fantasy 15 poket edition
و همچنین اخرین آپدیتها و dlc های
Mortal kombat 11
Pokemon lets go pikachu
میگردم
هرجا رفتم یا لینک خراب بود یا نمیشد دان کرد یا حجمش طوری بود که نمیتونستم خورد خورد دان کنم ( حجم آپدیت کمبت یه ۱۳ گیگ بود پارت اولش با یه ۱۲ گیگ پارت دوم )

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
56
5
این سایت دارک آمبرا بهم لینکی نمیده
من دنبال بازی های
Ultra street fighter 2
Street fighter 30th aniverse
Final fantasy 15 poket edition
و همچنین اخرین آپدیتها و dlc های
Mortal kombat 11
Pokemon lets go pikachu
میگردم
هرجا رفتم یا لینک خراب بود یا نمیشد دان کرد یا حجمش طوری بود که نمیتونستم خورد خورد دان کنم ( حجم آپدیت کمبت یه ۱۳ گیگ بود پارت اولش با یه ۱۲ گیگ پارت دوم )
بازیهای
Resident evil revelaions 1
Final fantasy 12
هم میخواستم

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
89
3
دوستان یک سایت درست حسابی بدین که بشه بازی دانلود کرد هر سایتی یا روش در تاپیک نیتندو سوییچ اصلا کار نمیکنه یا اگر هست لینک ها غیرفعال شده

scavengeboy

کاربر سایت
May 4, 2008
138
2
نام
amir
کسی لینک NBA 2K20 رو داره ؟ تو سایت بود اما مشکل دارن یعنی حذف شدن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟