Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب شد مقیاستون رو فهمیدم چی هست.
پس طبق منطق خودتون ( اگر وحدتی بینه دست و دیگر اعضاتون باشه )میشه این نتیجه رو گرفت که شما به جای بازی کردن میشینید و میانگینه امتیازات رو نگاه میکنید؟درسته؟!
اگر هم بیاید و بگید که نه من بازی رو اینجوری دیدم و اونجوری رفتم ، پس معلومه این شماهستید که بینه اعضاتون وحدتی ،یا بهتره بگیم تعادلی نیست!!!
لازمه بگم که من قصد توهین ندارم ( شما رو نمیدونم ) و فقط نظرم رو گفتم و بعد از ابهامی که برای شما بوجود اومده بود، فقط شفافش کردم.
نکنه شما انتظار داری بیام واسه یه جمله ی شما دوباره اون همه بحثی که تو 20-30 صفحه ی اخیر کردم رو بکنم!!؟این بحثها از حوصله ی من دیگه خارجه!!!شما اگه خیلی مشتاقی میتونی یه سر به صفحه های قبل بزنی تا با دلایل تشریحی جوابتو بگیری.من یه چیز مستند بهت دادم که بری ببینی.ولی اگه منظورت وفادار نبودن به نسخه های قبله,به نظر من چیزی نیست که باعث این بشه که بهش لقب "لکه ی ننگ" رو بدیم!نظر شما هم محترمه.
منم قصد بی احترامی به شما رو نداشتم.اگه از اون حرفم ناراحت شدی عذر میخوام.
البته سینا جان ، من کار به کلیت بحث ندارما :D . منتها خدا وکیلی ، وجدانا به نظر خودت Conviciton حقش این میانگین نمره بود :D ؟
من نمیتونم به این سوال جواب بدم.اگه به من باشه میگم هر سه شماره ی اول باید میانگینش 100 میشد!!:d
پ.ن:آرش,داری خودتو گول میزنی.دقیقا همین قضیه ی Conviction با MP3 هم هست.فقط چون اون سازندش *Rـه اشکال نداره!! از رو عکسهایی که از بازی منتشر شده حداقل چیزی که میشه فهمید اینه که اون تم Noire رو نداره!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Daedalus

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
نکنه شما انتظار داری بیام واسه یه جمله ی شما دوباره اون همه بحثی که تو 20-30 صفحه ی اخیر کردم رو بکنم!!؟این بحثها از حوصله ی من دیگه خارجه!!!شما اگه خیلی مشتاقی میتونی یه سر به صفحه های قبل بزنی تا با دلایل تشریحی جوابتو بگیری.من یه چیز مستند بهت دادم که بری ببینی.ولی اگه منظورت وفادار نبودن به نسخه های قبله,به نظر من چیزی نیست که باعث این بشه که بهش لقب "لکه ی ننگ" رو بدیم!نظر شما هم محترمه.
منم قصد بی احترامی به شما رو نداشتم.اگه از اون حرفم ناراحت شدی عذر میخوام.

شما لطف داری نیازی به عذر خواهی نیست عزیز;)
منم فکر کنم بحثمون به جایی نمیرسه ، تمومش کنیم بهتره
من سره حرفم هستم ، فکر کنم تو این 20 و چند سالی هم که گیم بازی میکنم کمی بتونم سر در بیارم از این مقوله ، این تاپیک هم از همون اول دنبال میکردم
در هر صورت بعد از این همه انتظار و این همه وعده و وعید حد اقل منتظر بودیم یه SC ببینیم

موفق باشی:x

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
درسته متشکر از اقا شهاب:d(co_op هی مونده بودم چجوری مینویسند)
نمره من هم به بازی 8.5 ولی هوش مصنوعی دشمنان چالش بر انگیز نبود ولی طراحی سیاه سفید محیط زیبا بود من روی درجه اخرش توموم کردم ولی زیاد اذیت نکرد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شما لطف داری نیازی به عذر خواهی نیست عزیز;)
منم فکر کنم بحثمون به جایی نمیرسه ، تمومش کنیم بهتره
من سره حرفم هستم ، فکر کنم تو این 20 و چند سالی هم که گیم بازی میکنم کمی بتونم سر در بیارم از این مقوله ، این تاپیک هم از همون اول دنبال میکردم
در هر صورت بعد از این همه انتظار و این همه وعده و وعید حد اقل منتظر بودیم یه SC ببینیم
موفق باشی:x
منم خیلی خوشحال شدم نظرت رو شنیدم.:)
این حرفی که الان میخوام بزنم رو خیلی وقته که میخوام بزنم.فقط بهانه ای براش پیدا نشد.ولی این حرفتون باعث شد که بگم.البته این حرفی که میخوام بزنم اصلا و ابدا هیچ ربطی به حرفی که از شما نقل قول کردم نداره.فقط بهانه ایه واسه گفتنش:

این همه انتقادی که از بازی میشه به نظر من یه دلیل اساسی داره که تقصیر خوده Ubisoft هست.Ubisoft یه اشتباه کرد که انجین بازی رو عوض نکرد و از همون ارتقاع یافته ی UE 2.5 استفاده کرد.چون فکر میکرد سال 2007 بازی رو عرضه میکنه.قرار هم همین بود.اگه دقت کنین گرافیک Conviction واسه یه بازی سال 2007 هیچی کم نداره هیچ,خیلی هم عالیه.طبیعتا از اواخر 2006 تا اواخر 2007 پروسه ی بازی انجام شده بوده و طرح اولیه ریخته شده بوده و پایه و اساس بازی ساخته شده بوده.وقتی Ubi بازخورد منفی طرفدارا رو تو Ubidays 2007 میبینه,تصمیم میگره یه تغییراتی بده!اینجا سره دو راهی قرار میگیره!یا باید بازی رو سال 2007 با همون گیم پلی شورش در شهری(:d)میداده بیرون,در عوض گرافیک بازی ایرادی نداشته و عالی بوده.ولی خُب همه میدونن که چه گندی به بار میومد.(این خیلی بد بود)یا اینکه باید گیم پلی بازی رو عوض میکرد.باز اینجا هم یا باید انجین رو عوض میکرد که یعنی 1.5 سال کارو زحمت رو بنداز دور و از صفر شروع کن.که اگه این کارو میکرد تا 1.5 سال دیگه بازی نمیومد.( بدتر بود)یا باید قید گرافیک عالی رو میزد و بازی رو با همون انجین میساخت,عوضش رو گیم پلی خیلی کار میکرد.(اینم بد بود)حالا یوبیسافت از بین بد و بدتر و خیلی بد,بد رو انتخاب کرد.
اینها همه نتیجه ی یه اشتباه بود.وگرنه Conviction میتونست به یه شاهکار تبدیل بشه.
ولی من هنوزم پای حرفم هستم.Conviction برای من نه لکه ی ننگ سری بود,نه بازیه بدی بود,نه اینطور بود که لایق نام Splinter cell نباشه و از این حرفا.

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
من جدیدا بازی رو می زارم تو درایو XBOX سه چراغ قرمز میده
فقط با همین بازی این مشکلو دارم
کسی مشکل نداره با این بازی
ممکنه واسه Update باشه؟؟؟
اولش تصویر بهم می ریخت و می رفت الان دیگه سه چراغ میده
باز هم میگم فقط با همین بازی این مشکل را دارم

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
منم خیلی خوشحال شدم نظرت رو شنیدم.:)
این حرفی که الان میخوام بزنم رو خیلی وقته که میخوام بزنم.فقط بهانه ای براش پیدا نشد.ولی این حرفتون باعث شد که بگم.البته این حرفی که میخوام بزنم اصلا و ابدا هیچ ربطی به حرفی که از شما نقل قول کردم نداره.فقط بهانه ایه واسه گفتنش:

این همه انتقادی که از بازی میشه به نظر من یه دلیل اساسی داره که تقصیر خوده Ubisoft هست.Ubisoft یه اشتباه کرد که انجین بازی رو عوض نکرد و از همون ارتقاع یافته ی UE 2.5 استفاده کرد.چون فکر میکرد سال 2007 بازی رو عرضه میکنه.قرار هم همین بود.اگه دقت کنین گرافیک Conviction واسه یه بازی سال 2007 هیچی کم نداره هیچ,خیلی هم عالیه.طبیعتا از اواخر 2006 تا اواخر 2007 پروسه ی بازی انجام شده بوده و طرح اولیه ریخته شده بوده و پایه و اساس بازی ساخته شده بوده.وقتی Ubi بازخورد منفی طرفدارا رو تو Ubidays 2007 میبینه,تصمیم میگره یه تغییراتی بده!اینجا سره دو راهی قرار میگیره!یا باید بازی رو سال 2007 با همون گیم پلی شورش در شهری(:d)میداده بیرون,در عوض گرافیک بازی ایرادی نداشته و عالی بوده.ولی خُب همه میدونن که چه گندی به بار میومد.(این خیلی بد بود)یا اینکه باید گیم پلی بازی رو عوض میکرد.باز اینجا هم یا باید انجین رو عوض میکرد که یعنی 1.5 سال کارو زحمت رو بنداز دور و از صفر شروع کن.که اگه این کارو میکرد تا 1.5 سال دیگه بازی نمیومد.( بدتر بود)یا باید قید گرافیک عالی رو میزد و بازی رو با همون انجین میساخت,عوضش رو گیم پلی خیلی کار میکرد.(اینم بد بود)حالا یوبیسافت از بین بد و بدتر و خیلی بد,بد رو انتخاب کرد.
اینها همه نتیجه ی یه اشتباه بود.وگرنه Conviction میتونست به یه شاهکار تبدیل بشه.
ولی من هنوزم پای حرفم هستم.Conviction برای من نه لکه ی ننگ سری بود,نه بازیه بدی بود,نه اینطور بود که لایق نام Splinter cell نباشه و از این حرفا.

به امیده اینکه اینبار این همه سر در گمی و اشکال تو کارشون نباشه
و ما هم شاهده یک SC در زمانه مناسب با گرافیکه مناسب و المانهای مختص SC که
همون مخفیکاری و ... هستن باشیم
با شما موافقم که از بینه سناریو هایه موجود ( بد و بدتر و ...) بد رو انتخاب کردن ولی
اصلا چرا باید به اینجاها میرسید؟ سهل انگاریه خودشون بوده دیگه ، قصده مقایسه ندارم ولی کونامی هم سره pes همین گند رو زده که الان 3 ساله میخواد درستش کنه و هی بدتر میشه

پس ما که میگیم بد هست درست میگیم ، چون اون چیزی رو که انتظار داشتیم ندیدیم
ممکنه یکی بیاد و آلفا پروتکول رو هم عنوانی در خور بدونه، شما با توجه به چیزی که دیدی قضاوت میکنید ؟ درسته؟
اینم بگم که دلیله عمده نا رضایتیه دسوتانی که با بازی مشکل دارن اینه که بعد از این همه مدت و ذهنیتی که از نسخه های قبلی داشتن منتظره چیزی فرای convection بودن.

بازم میگم کاملا به نظراته شما احترام میگذارم ولی بازم میگم اگر این بازی تحته یک عنوانه دیگه ،اون هم در سال 2007-2008 عرضه میشد، شاید خیلی هم موفق و عالی بود
ولی نه در زمانی که عرضه شد و عنوانی که یدک میکشید ، قبول کنید که تو 2010 توقع از گرافیک و گیم پلی و .... در حد همون سال هست نه اینکه بگیم با دیده 2007 به بازی نگاه کنیم و تو اون زمان براش قضاوت کنیم

ببخشید دوباره بحث رو کش دادم ولی نتونستم جلوی خودم رو بگیرم:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ما داریم میگیم سبک و سیاق بازی عوض شده و دگرگون شده و زیاد عین نسخه های سابقش نیست. تو حرف از انجین و اینا میزنی سینا؟!

مگه مشکل ما با گرافیک این بازیه؟
اول اینکه دقیقا مشکل بیشتر از نصف کسایی که از Conviction ایراد میگیرن همین گرافیکه!
دوم اینکه صحبتهای من چیزی فراتر از گرافیک بود.مگه انجین فقط گرافیکه!!؟یه انجین تاریخ مصرف گذشته دست سازنده رو برای خیلی چیزها میبنده.نه فقط گرافیک پر زرق و برق!
وگرنه تو که کلا بحثت جداست.تو به خاطر یه چیزای دیگه خوشت نمیاد که جاش اینجا نیست.به اندازه کافی شخصی با هم بحث کردیم...
ببخشید دوباره بحث رو کش دادم ولی نتونستم جلوی خودم رو بگیرم:d
خواهش میکنم.خوشحال میشم نظرات مخالف دوستان رو میخونم.:)
منم هیچ وقت نگفتم Conviction بهترین بود و هیچ ایرادی نداشت و ...
من خودمم از این تغییرات راضی نبودم و نیستم.هر وقت Splinter cell های قدیمی رو بازی میکنم حسرت میخورم.فقط سعی کردم خودم رو با تغییراتش وفق بدم.چون این یه حقیقته که Splinter cell دیگه سبکش عوض شد و دیگه مثل قدیم نمیشه.پس چه بهتر که منتظر باشم در آینده این سبکی که انتخاب کردن واسه بازی رو بهتر و بهتر کنن.اینجا هم فقط در برابر بعضی حرفا و ایرادایی که به نظرم اشتباه بود جبهه گرفتم.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
سلام
سوالی داشتم !
میخواستم بدونم میشه این upgrade هایی که روی اصلحه ها نصب میشه رو ورداشت؟
واسه چی میخوای برداری؟ آپگرید ها دقت رو بالا میبرن برداشته هم نمیشن
دوستان من تونستم بازی رو فول اچیو منت کنم-همه ی تفنگ ها و گجت هارو آزاد و فول آپگرید کنم-همه ی یونی فورم هارو آزاد و فول آپگرید کردم
به افتخارم:d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
واسه چی میخوای برداری؟ آپگرید ها دقت رو بالا میبرن برداشته هم نمیشن
دوستان من تونستم بازی رو فول اچیو منت کنم-همه ی تفنگ ها و گجت هارو آزاد و فول آپگرید کنم-همه ی یونی فورم هارو آزاد و فول آپگرید کردم
به افتخارم:d

دوست عزیز این سوال ماله 5 ماهه پیش هست مطمئنا خودش فهمیده برای چی مهم هستند اینا یا اینکه بازی رو تموم کرده .

لطفا به تاریخ سوال هایی که پرسیده شده دقت کنید

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
دوست عزیز این سوال ماله 5 ماهه پیش هست مطمئنا خودش فهمیده برای چی مهم هستند اینا یا اینکه بازی رو تموم کرده .

لطفا به تاریخ سوال هایی که پرسیده شده دقت کنید
میدونم باو ولی بیدار کردن تاپیک ها هم یه صفایی میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر