The Order : 1886 امروز 4 ساله شد .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
gu0j_2350c230fa48677a5b8f2a7228dcb23d.jpg
Ready At Dawn چهار سالگی The Order : 1886 را جشن گرفت ، این بازی که در تاریخ 20 فوریه 2015 منتشر شد ، علی رغم شخصیت پردازی قوی ، گان پلی جذاب و دستاوردهای فنی ، نتوانست در زمینه لول دیزاین و گیم پلی موفق عمل کند و موجب قطع همکاری سونی با این استودیو شد . پس از بازخوردها ، درخواستهای زیادی از جانب فنها انجام گرفت ، که در پاسخ به این سوالها بیان شد ، پاسخ مثبتی از سمت سونی برای ساخت ادامه بازی دریافت نکردند . تیم RAD هم اکنون بزرگ شده و اطلاع داریم روی یک پروژهٔ معرفی نشده در حال کار هستند ، آگهی استخدام شرکت ، نوید یک بازی AAAرا می دهد .

از آنجایی که خانواده بزرگ PlayStation تاکنون دست از حمایت مداوم و عشق خود نسبت به لندن ویکتوریایی و سِر گالاهاد بر نداشته اند ، استودیوی RAD و همچنین استودیو پر افتخار سانتامونیکا ، بیانیه ای در این رابطه منتشر کرده اند . همچنین دعوت استودیو برای دیدن جزییات VFX در بازی که ... همچنان جلوه های بصری روی PS4 استاندارد شگفت انگیز است .

سِر گالاهاد تولدت مبارک .

krph_screenshot_۲۰۱۹۰۲۲۱-۱۴۲۱۲۷_crop_539x423.png

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
بازی اگه سی دلار یا بیست دلار بود امتیازاش خیلی بالاتر میشد
بازی بدی نبود ولی ۶۰ دلار برای ۵ ساعت گیم پلی ظلمه در حق بشریت....

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی از لحاظ گرافیک عالی بود ولی در بقیه موارد حرفی برای گفتن نداشت
تا میخواستی بازی کنی فورا کات سین نشون میداد. لامصب دو یا سه تا مراحلشم کلا کات سین بود :D
اگه بخوان ادامشو بسازن باید ی تغییر اساسی بدن
درکل نظر شخصی بود ترور نکنین. :D

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
زمان به شکل عجیبی سریع میگذره انگار همین دیروز بود تازه تریلر E3 شو داشتم میدیدم و کف و خون قاطی میکردمو میگفتم متا بالا 90 رو شاخشه=((

• Like
Reactions: g4mer

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
یهو یاد اون دوست خوبمون افتادم که توی تاپیکش خلی فعال بود و فکر میکرد بازی شاهکار میشه. بنده خدا امیدش بدجوری ناامید شد. همونطور که خلی از ما. همشهری ما هم بود. بعد از اونم دیگه ندیدمش تو سایت. یادش گرامی=D>

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
شاید بیشترین افسوس رو برای the ORDER 1889 و Quantum Break خوردم ... اون همی دستاورد فنی و قصه سرایی فوق العاده و در نهایت کمکاری تو بقیه بخش ها

• Like
Reactions: kamyy and g4mer

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
یکی از ضعیف ترین انحصاری های این نسل سونی که برعکس اون هایپ بزرگش به جز گرافیک و موسیقی تو بقیه ی موارد گند زد:|
امیدوارم سونی سراغ ادامه اش نره:-"

• Like
Reactions: Red Ѵ

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
وقتی شما میای و گیم پلی یک بازی رو فدا میکنی تا حدی که توی این زمینه نابوده حداقل داستان خوبی برای روایت داشته باش نه اینکه داستان هم از گیم پلی نابود تر باشه:))! The Order 1886 به نظر من بدترین انحصاری این نسل سونی بود.

• Like
Reactions: incoming

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
وضعمون خوب بود اینو خریدم 10$ از PS store باور کن 1 ساعت قابل بازی کردن نبود! :D. قشنگ %90 بودجه رو گذاشتن بود روی گرافیک.
شما سود کردی:))
من بدبخت که ۲۰۰ هزار تومان پول دادم به این بازی صبح نشستم پاش و تا عصر بیشتر طول نکشید و تموم شد
گیم پلی بازی با اینکه تکراری بود باز لذت بخش بود
ولی مدت زمان کم و ایده های تکراری این بازی رو کشت...

• Like
Reactions: kamyy

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فقط میشه گفت:

هییییییییییییییییییی روزگار:((

#همچنان_منتظر_قسمت_دوم_هستیم:D
[2]

داغ دلمون رو تازه نکنید! :(( میدونیم که نمیشه ولی همیشه آرزوی ادامه ش رو داریم:(

ظلم در حق بشریت فروختن بازی به قیمت 60$ نبود، نساختن ادامه ش ظلم به بشریته:(

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
بازی ۶۰ دلار نمی ارزید ولی انصافا بازی بدی نبود دیگه. من خوشم اومد ازش البته بگم که ۵ دلار بیشتر بابتش ندادم:D پلاتش هم خیلی ساده بود.
امیدوارم قسمت دومش رو هم ببینیم.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
نساختن ادامه ش ظلم به بشریته:(

دقیقا.:((

دوست دارم یه بار دیگه سیبل های سر گالاهاد رو،:D اونم تو نسخه جدید بازی ببینم:(( اونم با صداپیشگی فوق خفن Steve West

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بازی خوبی بود من که تا نصفش رفتم حال کردم(البته مرحله اخرشم رفتم:D) ولی بازی بیشتر از اینکه بازی باشه فقط گرافیک بود:D پست اول یه چیز درست گفته اونم لول دیزاینشه که اشغال به تمام معنا بود یادمه تو درجه سختش یجا از در میرفتی تو درجا از این انمی های گنده میومد ولی جایی برا کاور نبود:-wیا مخفی کاری بازی الکی با یه روش چرت سختش کرده بودن هوش مصنوعیش که:-& کلا فقط گان پلی و گرافیکش خوب بود استوری که همه میدونن چه شخمی بود یجور تموم شد که انگار تازه داره شروع میشه و همه میدونن که چه پتانسیلی واسه ادامه داره:D بعدشم مجبور نبودن الکی انقدر سینمایی بسازنش با این کمپینش اگه مولتی میدادنم بدمون نمیومد:| ولی الان مشخصه خودشون دارن به درو و دیوار میزنن که سونی قبول کنه ادامه رو بسازن:D

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر