شایعه مشخصات مدل جدید نینتندو Switch با قدرت 4K

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
nintendo_switch_2_news_thumb1200_4-3.jpg
به گزارش سایت ژاپنی Gamepedia و اطلاعات سایت تکنولوژی و سخت افزار LetsGoDigital آلمان مدل پیشرفته نینتندو سوییچ در کنار مدل Lite این کنسول در سال 2019( تاریخ دقیقی ندارد) عرضه خواهد شد.

مشخصات سخت افزاری:
*حافظه Ram 8 گیگ
*حافظه ذخیره سازی داخلی 128 گیگ
*پشتیبانی از 4K
*استفاده از صفحه پنل (روشن تر و باریک تر) OLED

هم اکنون حافظه داخلی مدل فعلی نینتندو سوییچ 32 گیگابایت می باشد و دارای حافظ 4 گیگ Ram هست. از پنل LCD در صفحه نمایش خود استفاده می کند. از وضوح تصویر با کیفیت HD فقط پیشتیبانی می کند.

مدل جدید سوییچ از بازی هایی پشتیبانی می کند که مدل فعلی فاقد آن بازی ها بوده و محتوی انحصاری دریافت خواهد کرد مانند پشتیبانی از Twitch و عرضه Resident Evil 2 remake.

هنوز نینتندو عرضه مدل ضعیف شده و مدل تقویت شده سوییچ را تایید نکرده. سال قبل Reggie Fils-Aime گفته بود:"
تمرکز ما برروی موجودی های فعلی کنسول و استفاده از Joy-Con و کلیه قابلیت های کنسول در حال حاضر است."

منبع

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
کنسول بعدیش یا نسل بعد 3DS هست یا سوییچ مینی
که من فکر کنم نسل بعد 3DS با قدرت سوییچ باشه و قیمت پایین چون باید 3DS با اون همه موفقیت رو ادامه بده و برند DS به راهش ادامه بده
102482

پ.ن:
4K که هیچی، کنسول نسل بعدش (بعد سوییچ-نه اینی که داریم درموردش حرف میزنیم) اندازه PS4/XONE قدرت داشته باشه باید خدا رو شکر کنید:D
البته برای من مهم نیست کلی گفتم

لیک شده که دارن روی کنسول دستی جدید کار میکنن

• Like
Reactions: Cait Sith

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
سیر تکاملی نیتندو مثل پراید ما میمونه.مثلا هر سری یه چی کم میکنه یه چی اضافه میکنه.
Ns 3d
Ns 3ds
Ns game boy
Ns game boy pro
حالا اینا چ فرقی باهم‌دارن فقط کمی از لحاظ سخت افزاری باهم‌فرق کردن
پراید ۱۱۱
پراید ۱۱۱lx
پراید ۱۳۲
اینا چه فرقی باهم‌میکنن هیچ فقط آپشناشو برداشتن باید خودت بخری.
دنیای مضحک تکنولوژی
با این قیمتهای فضای خرید کنسول نسل آینده رو باید به گور ببریم.هرکی آشنا اونور داشته باشه سود میکنه و گرنه بازار توپ خونه مثلا ps5بیاد هیچی نباشه500دلار کم کمشه پولشه با دلار 13تومن نزدیک به 6500میلیون با عوارض مالیات و خیلی چیزای دیگه میشه10میلیون صافی کی میتونه بخره.این 10میلیون برای اونی که انصاف داشته باشه و گرنه تو دیجیکالا یهps4 pro دو دسته دار بقول خودش اسپیشال زده 13میلیون اینکه ps5....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر