شایعه Scalebound به صورت انحصاری برای سویچ در حال ساخت است

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
DzthvlDWsAIB93y.jpg

به گفته یک منبع نزدیک به سایت Nintendo Insider بازی Scalebound که پیش از این توسط ماکروسافت به صورت انحصاری برای برند XBOX در حال ساخت شدن بوده و پس از مدتی کنسل شد حالا برای سویچ انحصارا در حال ساخت شدن هستش ! با این حال هنوز معلوم نیست پروژه ادامه پروژه قبلی خواهد بود یا به کلی ریبوت و از نو در حال ساخته شدن هستش

https://www.nintendo-insider.com/report-scalebound-resurrected-as-a-nintendo-switch-exclusive/

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
نمیدونم چرا نینتندو باید بره دنبال اسکیل باوند و اگر PG بخواد بسازتش چرا نباید برای ایکس باکس هم عرضه بشه؟ کلا خبرش یه جوری هست :D ولی در هر صورت اگر ساختن انشاالله بازی خوبی بشه و همه کیف کنن :D
اگه قرار باشه برا xbox بدن برا pc.ps هم میدن چون اینجوری که دیگه نمیشه انحصاری:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شاخ نبود ولی از بازیای سوییچ سر تر بود همون بایونتا هم برا شرکتی مثل نینتندو زیادی mature دانگریدم نخواسیم:D تازه اونم بعید نیست مولتی بشه سگا از اون گشنه هاس عمرا از سودش بگزره:D

میتونی حرف نزنی ها :D
خیلی بهتره این جوری :D
هر چند نمیدونم با خودته Opinion های خودتو آزادی بگی، این جا اینترنته طبیعتاً.... ولی مطمئن باش از یه جایی به بعد مهم نیست کی ای و چی ای... سوء برداشت میشی به فحش کشیده میشی :D

====

از هر ده تا شایعه ای که از نینتندو میاد 5 تاش درسته...(به عنوان کسی میگم که شب و روز شایعه های کمپانی تو حلق مه)
قبل از تمامی این قضایا، شایعه بود پلاتینوم، 3 تا بازی برا سوییچ دست شه.
از اون ور هم هفته پیش شایعه احیای یه بازی کنسل شده توسّط نینتندو پخش شد.(اونی که این شایعه رو پخش کرد این نکته رو هم گفت که بازی ای قراره احیا شه که کمتر کسی حدس شو میزنه)
Astral Chain که معرّفی شد شایعه ی اوّل کلی به حقیقت نزدیک شد. و خب تو ترکیب با Scalebound کل این داستان به انتها می رسید. منتها تو شایعه ی اوّل یه بخشیش میگه بازی سوم پورت TW101 باشه که اون جوری خیلی منطقی تره از دیدگاه های دیگه ولی شایعه دوم باز ناقص میمونه.
یه نکته ای که هست اینه که شایعه ی دوم که مربوط به بازی کنسل شده ی قدیمی ـه خیلی سخته لای بازی های قدیمی نینتندو به همچین موردی رسید چون اکثراً اگه پروژه ای کنسل شده، عمومی نشده اصن که کسی متوجه اش بشه. موردی که تو شایعه دوم خود شخص بهش شک داشت Eternal Darkness بود. که اینم فرقی نمی کنه حقیقتاً چون اون بازی هم دست مایکروسافته.
نتیجه ای که میخوام بگیرم اینه که با یه درصد احتمال کمی، مایکروسافت یکی از ip ها رو به نینتندو فروخته بالاخره یا باهاشون کنار اومده.
و اگه این طور نباشه کل این شایعه غلطه و بهتره دلتون رو صابون نزنید
من خودم به شخصه به همین Astral Chain و Bayonetta 3 هم از پلاتینوم راضی ام. تکی کل بخش اکشن نینتندو رو پر کردن. بقیه لاین آپ 2019 هم که نینتندو ترکونده

اگه هم SB برای نینتندو سوییچ تایید شه عمراً تا 2020 خبری شه ازش.
داونگرید هم حقیقتاً مهم نیست برام... ابعاد بازی رو در بیارن رو سوییچ، مخاطب ها و منتقدها حال می کنن با بازی. به قولی هر چقدر میخوان با گرافیک بازی ور برن، گیم پلی و داستان رو نباس دست بزنن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
گل بود به سبزه نیز آراسته شد.

فکر کنم پلاتینیوم گیمز ۲۰۶ تا سوپر من و واندر وومن در استخدام داره.
یا ساعت برنارد دارن!!!!!

با یه نگاه به وضعیت پلاتینیوم گیمز ، لیسانس بازی و قدرت سخت افزاری سوویچ ، زیادی تخیلی میزنه این شایعه.

• Like
Reactions: Big boss_returns

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
نمیدونم چرا نینتندو باید بره دنبال اسکیل باوند و اگر PG بخواد بسازتش چرا نباید برای ایکس باکس هم عرضه بشه؟ کلا خبرش یه جوری هست :D ولی در هر صورت اگر ساختن انشاالله بازی خوبی بشه و همه کیف کنن :D
بدن خب، اصلا بسازن ببینیم قرار بوده چی بسازن. البته برای Xbox بدن برای PC هم میدن دیگه 100 در 100 :D
آره سخته ، چیزی که یه روزی توی مشتت بودو باهاش کوری میخوندی ، حالا توی خونه دیگه ای میبینیش و دستیابی بهش برات آرزو شده ، و جالب اینکه ؛ من دست پیش گرفتم برای زدن تاپیکش ، تا به اوج کمال نزدیکت کنم از طریق دیگه ای :D

• Like
Reactions: mahdi-ps4

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
آره سخته ، چیزی که یه روزی توی مشتت بودو باهاش کوری میخوندی ، حالا توی خونه دیگه ای میبینیش و دستیابی بهش برات آرزو شده ، و جالب اینکه ؛ من دست پیش گرفتم برای زدن تاپیکش ، تا به اوج کمال نزدیکت کنم از طریق دیگه ای :D

خیلی خوبه که انقدر به خودت فشار میاری که به من فشار بیاد، از نظر اینکه پشتکار داری :D هرچند داری اشتباه می‌زنی اما خدا عمرت بده، بزن تاپیکش رو که به چشمات هم خیلی میاد :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
میتونی حرف نزنی ها :D
خیلی بهتره این جوری :D
هر چند نمیدونم با خودته Opinion های خودتو آزادی بگی، این جا اینترنته طبیعتاً.... ولی مطمئن باش از یه جایی به بعد مهم نیست کی ای و چی ای... سوء برداشت میشی به فحش کشیده میشی :D

====

از هر ده تا شایعه ای که از نینتندو میاد 5 تاش درسته...(به عنوان کسی میگم که شب و روز شایعه های کمپانی تو حلق مه)
قبل از تمامی این قضایا، شایعه بود پلاتینوم، 3 تا بازی برا سوییچ دست شه.
از اون ور هم هفته پیش شایعه احیای یه بازی کنسل شده توسّط نینتندو پخش شد.(اونی که این شایعه رو پخش کرد این نکته رو هم گفت که بازی ای قراره احیا شه که کمتر کسی حدس شو میزنه)
Astral Chain که معرّفی شد شایعه ی اوّل کلی به حقیقت نزدیک شد. و خب تو ترکیب با Scalebound کل این داستان به انتها می رسید. منتها تو شایعه ی اوّل یه بخشیش میگه بازی سوم پورت TW101 باشه که اون جوری خیلی منطقی تره از دیدگاه های دیگه ولی شایعه دوم باز ناقص میمونه.
یه نکته ای که هست اینه که شایعه ی دوم که مربوط به بازی کنسل شده ی قدیمی ـه خیلی سخته لای بازی های قدیمی نینتندو به همچین موردی رسید چون اکثراً اگه پروژه ای کنسل شده، عمومی نشده اصن که کسی متوجه اش بشه. موردی که تو شایعه دوم خود شخص بهش شک داشت Eternal Darkness بود. که اینم فرقی نمی کنه حقیقتاً چون اون بازی هم دست مایکروسافته.
نتیجه ای که میخوام بگیرم اینه که با یه درصد احتمال کمی، مایکروسافت یکی از ip ها رو به نینتندو فروخته بالاخره یا باهاشون کنار اومده.
و اگه این طور نباشه کل این شایعه غلطه و بهتره دلتون رو صابون نزنید
من خودم به شخصه به همین Astral Chain و Bayonetta 3 هم از پلاتینوم راضی ام. تکی کل بخش اکشن نینتندو رو پر کردن. بقیه لاین آپ 2019 هم که نینتندو ترکونده

اگه هم SB برای نینتندو سوییچ تایید شه عمراً تا 2020 خبری شه ازش.
داونگرید هم حقیقتاً مهم نیست برام... ابعاد بازی رو در بیارن رو سوییچ، مخاطب ها و منتقدها حال می کنن با بازی. به قولی هر چقدر میخوان با گرافیک بازی ور برن، گیم پلی و داستان رو نباس دست بزنن.
من که نمیفهمم چی میگی یکم بهتر بنویس:D درضمن کی میخواد بهم فحش بده؟! نینتندو فنا کلا چند نفر هستن و چه اهمیتی دارن که بهشون توجه کنم؟ بگزریم همه میدونن بایونتا برا شرکتی مثل نینتندو که بازیای شادی میده معمولا زیادیM :D انحصاری کردنش کار درستی نبود چون نسخه اول رو همه پلتفرما هست الان مثلا منی که نسخه اول دارم رو pc شاید نسخه دوم بخوام برای چی باید براش سوییچ بخرم؟ این شایعه که فکر نمیکنم واقعی باشه sb به عنوان انحصاری ms کاملا قابل قبول بود ولی برا سوییچ و اونم دانگرید شده مثل این میمونه که dmc بیاد رو کنسول نینتندو:)) و در اخر اگه pg اینجوری بخواد ادامه بده.......capcom5 سلام میرسونه هروقت pg سر این هکماری ها با نینتندو به چیز رفت نگید که چی شد:-h

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من که نمیفهمم چی میگی یکم بهتر بنویس:D درضمن کی میخواد بهم فحش بده؟! نینتندو فنا کلا چند نفر هستن و چه اهمیتی دارن که بهشون توجه کنم؟ بگزریم همه میدونن بایونتا برا شرکتی مثل نینتندو که بازیای شادی میده معمولا زیادیM :D انحصاری کردنش کار درستی نبود چون نسخه اول رو همه پلتفرما هست الان مثلا منی که نسخه اول دارم رو pc شاید نسخه دوم بخوام برای چی باید براش سوییچ بخرم؟ این شایعه که فکر نمیکنم واقعی باشه sb به عنوان انحصاری ms کاملا قابل قبول بود ولی برا سوییچ و اونم دانگرید شده مثل این میمونه که dmc بیاد رو کنسول نینتندو:)) و در اخر اگه pg اینجوری بخواد ادامه بده.......capcom5 سلام میرسونه هروقت pg سر این هکماری ها با نینتندو به چیز رفت نگید که چی شد:-h

داری بحث های 2014 رو میکشی بیرون که همش باطل شده است...
نینتندو فن نداره و بازی شاد میزنه و داونگرید و ... منو میبره به همون دوران.
نتیجه اش هم که کامل برعکس شد :D
ثمره همکاری پلاتینوم رو Wii U که با نینتندو خوب بود. بقیشو نمیدونم تا ببینیم دو تا عنوان بعدی چیکار می کنن

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
داری بحث های 2014 رو میکشی بیرون که همش باطل شده است...
نینتندو فن نداره و بازی شاد میزنه و داونگرید و ... منو میبره به همون دوران.
نتیجه اش هم که کامل برعکس شد :D
ثمره همکاری پلاتینوم رو Wii U که با نینتندو خوب بود. بقیشو نمیدونم تا ببینیم دو تا عنوان بعدی چیکار می کنن
خود wiiu خوب بود که ثمره همکاری خوب باشه؟:Dمن منظورم تعداد فن های n تو همین فروم بود:D تا الان که از دو بازی یکیش خوبه اون یکی که nier+15 چیز جدیدی نداره:D من تاحالا ندیم سونی یا مایکروسافت یه مولتی پلتفرم انحصاری کنن اینکار درست نیست:D اگه میخواستش از اول باید میکرد:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خود wiiu خوب بود که ثمره همکاری خوب باشه؟:Dمن منظورم تعداد فن های n تو همین فروم بود:D تا الان که از دو بازی یکیش خوبه اون یکی که nier+15 چیز جدیدی نداره:D من تاحالا ندیم سونی یا مایکروسافت یه مولتی پلتفرم انحصاری کنن اینکار درست نیست:D اگه میخواستش از اول باید میکرد:D

ثمره همکاریش خوب بوده که دو تا انحصاری (اگه نشه سه تا) دارن دوباره برا نینتندو میزنن دیگه :D
تعداد فن های n تو فروم مگه مهمه، یعنی به تعداد فن بیس اش تصمیم میگیری چقدر حرف بزنی... از فن بیس های دیگه ترس داری؟ :D

من نمیدونم اصرارت بر درستی و غلطی کار چیه... بایونتا 2 بدون نینتندو وجود نداشت...انتخاب بین انحصاری بودن و کلا وجود نداشتنشه. نه انحصاری بودن و مولتی پلتفرم بودن. به نظر من کار به شدت درستی کرد که کل فرنچایز رو نجات داد.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
ثمره همکاریش خوب بوده که دو تا انحصاری (اگه نشه سه تا) دارن دوباره برا نینتندو میزنن دیگه :D
تعداد فن های n تو فروم مگه مهمه، یعنی به تعداد فن بیس اش تصمیم میگیری چقدر حرف بزنی... از فن بیس های دیگه ترس داری؟ :D

من نمیدونم اصرارت بر درستی و غلطی کار چیه... بایونتا 2 بدون نینتندو وجود نداشت...انتخاب بین انحصاری بودن و کلا وجود نداشتنشه. نه انحصاری بودن و مولتی پلتفرم بودن. به نظر من کار به شدت درستی کرد که کل فرنچایز رو نجات داد.
نه من از فنای دیگه هم نمیترسم چه میخواد سونی باشه چه مایکرو اهمیتی ندارن مثل همین دوستمون که گیف گزاشته یه چرتی گزاشته رفته و یه حسی بهم میگه همون ترول خودمون only xbox:D خب اگه اینجوریه نمیومد بهتر بود فکرش بکن اولین قسمت با pc بری بعدش مجبور شی براش کنسول بخری مطمئنن همه نمیرن براش کنسول بخرن خو این ظلمه:| به هرحال امدنش تو سال های اینده تضمین بود شکی نیست که pg هیچ وقت بیخیال نمیشد حقیقتا:D اگه حتی سونی هم اینکار میکرد برام عجیب بود همونطور که این شایعه برام عجیب و غیرقابل باوره:D یعنی چی انحصاری کنسل شده یهو بشه انحصاری یه شرکت دیگه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

نینتندو از اولم انحصار طلب ترین کمپانی گیم بوده ، و کلی انحصاری ترد پارتی داره ، من هنوزم تو کف bravaly default هستم ، ولی خوب تجارته و درک میکنم ، اگه می‌خوام بازی کنم باید یه 3ds تهیه کنم .

ولی تنها کار نینتندو که هیچ وقت تو کتم نرفت و درک نکردم ،انحصاری کردن
Final Fantasy XII: Revenant Wings
بود . بازی اصلی انحصاری یه کنسول دیگه ، بعد دنباله داستانش بشه انحصاری یه کنسول دیگه ، جالب اینه که نسخه اصلی هم در نهایت بعد ۱۲ سال روی همه کنسول ها منتشر میشه ، ولی این تو تاریخ دفن شد رفت . بدون ذره ای نرمش تو این قضیه توسط نینتندو

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نه من از فنای دیگه هم نمیترسم چه میخواد سونی باشه چه مایکرو اهمیتی ندارن مثل همین دوستمون که گیف گزاشته یه چرتی گزاشته رفته و یه حسی بهم میگه همون ترول خودمون only xbox:D خب اگه اینجوریه نمیومد بهتر بود فکرش بکن اولین قسمت با pc بری بعدش مجبور شی براش کنسول بخری مطمئنن همه نمیرن براش کنسول بخرن خو این ظلمه:| به هرحال امدنش تو سال های اینده تضمین بود شکی نیست که pg هیچ وقت بیخیال نمیشد حقیقتا:D اگه حتی سونی هم اینکار میکرد برام عجیب بود همونطور که این شایعه برام عجیب و غیرقابل باوره:D یعنی چی انحصاری کنسل شده یهو بشه انحصاری یه شرکت دیگه:D

این که آینده عرضه می شد رو خدایی نمیشه حدس زد. آره شاید اگه نینتندو نمی رفت سراغش بالاخره یه روز یکی می رفت سراغش و تحت پرچمش بازی عرضه می شد.
یوکو تارو نزدیک ده سال طول کشید تا بتونه برا ساخت Nier چراغ سبز بگیره. بی نمونه هم نیست.

به هر حال اینا همش شاید و امّا است. زمانش که بود نینتندو گرفت زیرشو... نینتندو هم که بگیره زیرشو یعنی تمام :D
از این جا درست و غلطش از بین میره وقتی از دو زاویه نیگاه می کنی به مطلب>:)
این که زیر میگیره نینتندو شاید به مزاج بقیه فن بیس ها خوش نباشه ولی راه و روشیه که نینتندو میره... درست و غلط نداره. این که شما رو یه بازی سرمایه گذاری می کنی نمیتونه کسی بهت گیر بده چرا رو این بازی سرمایه گذاری می کنی، چون من نمیتونم بازیش کنم :D کاریه که نینتندو N ساله داره انجام میده و خب بیشتر موفقیت هاش مدیون همین شیوه کاریه. در حقیقت تو این شیوه سرمایه گذاری نینتندو نه به سود خودش، نه به سود حتی تیم توسعه دهنده، بلکه صرفاً به فن بیس خودش نیگاه می کنه. که حرکت درستیه از نگاه یه Platform Holder. بازی فن بیس اش تو بقیه پلتفرم هان...به نظرت نینتندو باید اهمیت بده؟ :D چرا باید اهمیّت بده؟
چیزی که نینتندو میخواد، یا بهتر بگم، چیزی که مشتری اش میخواد بازی خوب رو کنسوله. کار درست اینه که بازی خوب بیاری رو کنسول... اگه شما ناراحتی که این بازی، انحصاری سابق مایکروسافته، (که حالا این یه مورد رو بریزیم دور، شایعه است همون جور که گفتم) یا عنوان سابق مولتی پلتفرم ـه، یا عنوانیه که اصن به فن بیس شاد نینتندو نمیخوره (:))) یا حتی این که عنوانیه که از فلان سازنده است، در حالی که اون سازنده میتونست انرژی اش رو بذاره رو یه عنوان مولتی پلتفرم دیگه، یا عنوانیه که گرافیکش پایینه چون رو سیستم هیبریدی نینتندو عرضه میشه... و هزار جور چیز دیگه...
.
.
برا نینتندو مهمه؟ نه>:) برا دارنده های کنسول نینتندو و مشتری هاش؟ (که الان 32 میلیون یوزر رو سوییچ اند) نه>:)
میدونید کی ناراضیه؟ اونی که اصن مشتری کنسول و بازی نیست.:-?? اگه خیلی مشتری بازی باشه کنسول رو میخره. سیاستی که همه بازی های انحصاری دارن... میخوای بیا بخر... نمیخوای بیخیال پس.
دیگه از این نقطه به بعد شما مشتری نیستی که بگیری انتقاد کنی.
از این نقطه مشتری رو کنسول نینتندوئه و موضوع مهم اینه که بازی ای که الان ناشر و پلتفرم مقصدش نینتندوئه، بازی خوبیه یا نه... اینم که مشتری نینتندو تعیین می کنه.

شما چی؟ شما هیچی:-h
همون جور که ادامه Career کاری کوجیما تو سونی ـه و فن های کارهای قبلیش رو پلتفرم های دیگه هیچ حق اعتراضی ندارن، همون جور که طرفدارهای ژانر ریسینگ تو پلتفرم های دیگه از اجتماع خفن سازنده های این سبک زیر پرچم مایکروسافت نمیتونن اعتراض کنن، بقیه کسایی که به دلایلی از انحصاری های نینتندو ناراضی اند هم نمیتونن اعتراض کنن. مخصوصاً تو این وضع که نینتندو الان اوضاع کنسولش خوبه از هر جهت و هر بازی ای روش عرضه شه، رو پلتفرمی مثل Wii U عرضه نشده که هدر بره تو تاریخ.

در حقیقت به صورت خلاصه: کار نینتندو از دید مشتری خودش Justify شده است. بقیه رو چه مربوط :D
(و این بقیه به طور خیلی مشخص شامل خودت میشه... حالا بیا داد بزن نینتندو بده این کار رو کرده یا اون کار رو کرده که منی که نینتندو هم اصن ندارم، دوست ندارمش)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر