امتیازات CRACKDOWN 3

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
ما هنوز هیچ "فکتی" در مورد نسل بعد نداریم جز اینکه مایکروسافت یه کنسول داره با نام رمز اسکارلت که در دو نسخه ی مدیوم و هاردکور قراره ریلیز بشه و همینطور PS5 که فاصله ی بین معرفی و عرضه اش قراره کوتاه باشه.
همین.
چطوری الان هر دو طرف بحث خودشون رو برنده میدونند در حالیکه هیچ دیتیلی برای قضاوت نیست؟ :D

پ.ن: has anyone seen an englishman called Gavin؟ :D

حالا نمیشد اسم نبری؟ :D:-" چون آره، منظورم تابلو بود. :))

این که Crackdown 3 گند زده و در بهترین حالت یه بازی معمولیه و فن های منتظرش رفتن تو حالت Denial و انکار، هیچ ربطی به نسل بعدی نداره.
نسل بعد اصن ورق برگرده :D

یکی بیاد توجیح کنه چرا لاین آپ 2019 مایکروسافت باید با همچین چیزی شروع شه؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بچه های یکم قدیمی تر و حدود سال 2015-16 یادشون هست که همین دوستمون LiviNG D3AD حرف از اکوسیستم میزد و بچه های سونی فن همینطور مسخره میکردند :D و خب همین الان نصفش به واقعیت پیوسته و باقی داستان ادامه داره

حداقل 4 5 تا از بچه هایی که همینجا تو همین تاپیک دارن ترول میکنند، اون سالها بخش Xbox مایکروسافت رو به امازون و یکی دوتا کمپانی دیگه فروخته بودند (براساس شواهد و ادله هاشون) و مثل همین زمان 20 نفری زیر پست های هم لایک میزدند :D

خلاصه کار ندارم، اینکه CD3 فیل میشه مشخص بود، اینکه نسل بعد مایکروسافت با قدرت بیشتری میاد مشخصه، اینکه سونی در مجموع انحصاریهای نسل هشتم بهتر کار کرده و برای نسل بعد چراغ خاموش حرکت میکنه مشخصه. ولی خب اینجوری همدیگه رو سنگ روی یخ نکنید :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بچه های یکم قدیمی تر و حدود سال 2015-16 یادشون هست که همین دوستمون LiviNG D3AD حرف از اکوسیستم میزد و بچه های سونی فن همینطور مسخره میکردند :D و خب همین الان نصفش به واقعیت پیوسته و باقی داستان ادامه داره

حداقل 4 5 تا از بچه هایی که همینجا تو همین تاپیک دارن ترول میکنند، اون سالها بخش Xbox مایکروسافت رو به امازون و یکی دوتا کمپانی دیگه فروخته بودند (براساس شواهد و ادله هاشون) و مثل همین زمان 20 نفری زیر پست های هم لایک میزدند :D

خلاصه کار ندارم، اینکه CD3 فیل میشه مشخص بود، اینکه نسل بعد مایکروسافت با قدرت بیشتری میاد مشخصه، اینکه سونی در مجموع انحصاریهای نسل هشتم بهتر کار کرده و برای نسل بعد چراغ خاموش حرکت میکنه مشخصه. ولی خب اینجوری همدیگه رو سنگ روی یخ نکنید :D

دقیقا بحث همینه :D 2016 من داشتم با اینها مثل یکسری انسان متمدن برخورد میکردم و وقت میذاشتم و محترمانه توضیح میدادم و منبع و ... میذاشتم و ... و دست آخر کار با تمسخر و تیکه انداختن و ... تموم میشد :D حالا هم که مشخص شده چقدر داشتن اشتباه میکردن به روی خودشون که نمیارن هیچ باز دست پیش میگیرن که پس نیافتن :D

ولی الان دیگه اصلا نیازی به بحث کردن اون شکلی نیست :D 2 تا حرف میزنم با استدلال‌های خودم (حالا یا درست یا غلط) ولی دیگه اینکه بخوام توضیح بدم و سند بیارم و مدرک ببرم و ... دیگه نداریم :D بقیش هم با شوخی و خنده میگیم میره پی کارش :D حالا یسری هم مثل این دوستمون فکر میکنن من دارم جوک میگم؟ خب مهم نیست هر طور راحتن :D

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
این که Crackdown 3 گند زده و در بهترین حالت یه بازی معمولیه و فن های منتظرش رفتن تو حالت Denial و انکار، هیچ ربطی به نسل بعدی نداره.
نسل بعد اصن ورق برگرده :D

یکی بیاد توجیح کنه چرا لاین آپ 2019 مایکروسافت باید با همچین چیزی شروع شه؟

سلام
واقعاً برای CD3 نوشابه باز کردی. حتی به بازی نمیشه گفت معمولی، جدی میگم. امروز دوباره سرِ وقت چندتا نقد خوندم و ویدئو گیم پلی دید ازش و بازی توی مهم ترین اصل خودش که در واقع اصل ساخت یک بازیه، وا میمونه، یعنی "سرگرم کردن".
در مورد سوالت ...
واقعاً به جاست. چرا باید همچین چیزی شروع بشه؟ دو تا از دلایلش رو گفتم تو پست زیر گفتم اینکه چرا اصلاً CD3 ساخته شد:
اگه کنسل میکردن بازی رو (که تا مرز کنسلی رفت)، میرفت زیر موج ترول هایی که سر SB و Fable: Legends و فانتوم داست آوار شد و یه سیگنال منفی بود برای تموم استودیوهایی بود که قرار بودند به تیم Xbox Studios (به اسم جدید عادت ندارم!) اضافه بشند. فرض کنید با این زمینه استودیوهای آسیپ پذیری مثل IO و NT حاضر به همکاری میشدند یا نه.
اگه هم قرار بود که بازی عرضه بشه (که شد)، باز زیر یه داستان دیگه داشت چون عملاً ساخت دوباره این بازی از صفر، ممکن نبود. به هر حال، بازی فاجعه ست. توی تاپیک قبلی هم گفتم متا این شکلی میشه.

دلیل دیگه اش میتونه این باشه که حداقل در ظاهر، اسپنسر، لری هرب و آرون گرینبرگ، ناظران کیفی خوبی نیستند. یعنی همیشه ی خدا از بدترین بازی ها آبرومندانه ترین تعریف ها میشه. این برای من قابل دفاع نیست. نمیتونم به هر کسی بگم که این کارشون به مذاق من خوش میاد ( در اصل توهینه) چون کسی که خودش رو به خواب زده، نمیشه بیدار کرد. این مدیریت اصلاً نمیتونه داوری کنه! نمیدونه بازیِ بد چیه! بازی بد هم وجود داره!
حالا اینکه دارند انکار میکنند طرفداران، جای بحث زیادی داره اما عمده اش به این برمیگرده که همه انتظار یه شروع بهتر رو میکشند که کنسول خوش ساخت با بازی های قوی و متنوع از راه میرسه. برای همین این بازی رو اسکیپ میکنند چون میگن قبل از این Xbox یه بخش مستقل نبوده و بودجه کافی برای ساخت بازی های خوب نداشتند که فقط گذر زمان ثابت میکنه حرفشون درسته یا نه. توی رِست ارا هم همین وضعه.

همه ی این ها رو بگذاریم رو هم، جواب سوالت این میشه:
نبود خِرد مدیریتی.

اسپنسر داره وعده یه چشم انداز خوب رو میده که شاید بوقوع بپوینده یا شاید هم نه و اصلاً و ابداً نمیشه از الان با قاطعیت صحبت کرد. باید خروجی استودیوها تو دوره مدیریت جدید بیاد بیرون و بررسی بشه اما در مورد این نسل، مایکروسافت جداً دراپش کرده. من حتی به عملکرد Gears5 هم خوشبین نیستم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دقیقا بحث همینه :D 2016 من داشتم با اینها مثل یکسری انسان متمدن برخورد میکردم و وقت میذاشتم و محترمانه توضیح میدادم و منبع و ... میذاشتم و ... و دست آخر کار با تمسخر و تیکه انداختن و ... تموم میشد :D حالا هم که مشخص شده چقدر داشتن اشتباه میکردن به روی خودشون که نمیارن هیچ باز دست پیش میگیرن که پس نیافتن :D

ولی الان دیگه اصلا نیازی به بحث کردن اون شکلی نیست :D 2 تا حرف میزنم با استدلال‌های خودم (حالا یا درست یا غلط) ولی دیگه اینکه بخوام توضیح بدم و سند بیارم و مدرک ببرم و ... دیگه نداریم :D بقیش هم با شوخی و خنده میگیم میره پی کارش :D حالا یسری هم مثل این دوستمون فکر میکنن من دارم جوک میگم؟ خب مهم نیست هر طور راحتن :D

به نظر من هم همینطور هر بحث و گفتگویی هست باید در قالب دوستانه مطرح بشه! و اخرش علارقم دو دیدگاه کاملا متفاوت که یکی میگفت مایکروسافت بخش اکس باکس رو میفروشه و یکی دیگه میگفت نه داره سرمایه گذاری شو توسعه میده
یکی ممکنه درست بگه، یکی اشتباه ولی خب مهم اینکه در نهایت بحث محترمانه پیش بره نه اینکه به تحقیر کردن روی بیاریم

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب اینم از لیست پر مخاطب ترین بازیهای لایو برای هفته‌ی منتهی به 17 فوریه (2 روز پیش) و کمپین کرکداون 3 در رتبه 3 قرار گرفته و بالاتر از مترو و انتم و مولتی بازی در رتبه 22 :D ملت هم که لابد نفهمیدن بازی فان نیست و لذتی نداره الکی دارن بازی میکنن :D

Xbox Gameplay Chart: Week Ending February 17th, 2019

ویدیو تحلیل مولتی پلیر DF هم اومده که بخش Co-op رو میگن به شدت فان و سرگرم کننده هست براشون ( با امکان بازی 2 نفره کمپین بازی) و یاد بازیهای رترو میندازه این بنده های خدا رو (چیزی که برای یسری از دوستان نامأنوس هست یک مقدار :D) البته در مورد ماهیت گیم پلی بخش مولتی هم صحبت میکنن که اشتباه هست به نظر خیلی ها از جمله من چون ماهیت واقعی مولتی رو درک نکردن که صرفا شوتینگ نیست و تحرک تو محیط و استفاده ابزاری از تخریب پذیری هست که یک مکانیسم به حساب میاد تا اینکه فقط یک چیز تزئینی و ظاهری باشه. :D

در مورد فیزیک هم میگن که کاملا سینک هست بین 10 تا پلیر و واقعا یک فیزیک واقع پذیر رو ارائه دادن هر چند تخریبهای جزئی نسخه دمو 2015 رو ازش حذف کردن و ستونهای ساختمانها رو نمیشه آورد پایین و ... که اون هم بیشتر به نظر من بواسطه کارکردی و گیم پلی بوده تا محدودیت فناوری. یک جایی از ویدیو هم میگن که در زمان نمایش دموی 2015 واقعا نمیدونستن که میخوان با این فناوری چکار کنن که خب درست میگن این حرف رو خود جونز هم زده بود تو ویدیوی IGN. :D

من حیث المجموع رضایت ما رو که جلب کرده بازی و لذت بخش هست :D تکنولوژیش هم که توسعه پیدا کرده و میشه انتظار دیدن چیزهای بهتر از استودیوهای دیگه رو هم داشت در ادامه :D

• Like
Reactions: z2s sas

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
خب اینم از لیست پر مخاطب ترین بازیهای لایو برای هفته‌ی منتهی به 17 فوریه (2 روز پیش) و کمپین کرکداون 3 در رتبه 3 قرار گرفته و بالاتر از مترو و انتم و مولتی بازی در رتبه 22 :D ملت هم که لابد نفهمیدن بازی فان نیست و لذتی نداره الکی دارن بازی میکنن :D

البته من حيث المجموع!:D اين يه قياس مع الفارغ بود بين يه بازي رايگان رو گيم پس با عناويني كه بايد ٦٠ دلار خرجشون كرد...راستش از اولشم انتظار اين ميرفت كه بازي از نظر كاربر!:D موفق باشه اما از نظر فروش كافيه يه نگاه به چارت اين هفته انگلستان بندازين...هفته اول رتبه سيزدهم
______
از اينده مايكروسافت حرف بزنين...از ديدگاهش...از رويه اي كه پيش گرفته...از مزاياش...اتفاقا جذاب و مفيده اين تبادل نظرات...اما وقتي مياين از بازي معلوم الحالي مث كرك داون ٣ اينجوري دفاع ميكنين حقيقتا بقيه حرفاتونم ميره زير سوال :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
البته من حيث المجموع!:D اين يه قياس مع الفارغ بود بين يه بازي رايگان رو گيم پس با عناويني كه بايد ٦٠ دلار خرجشون كرد...راستش از اولشم انتظار اين ميرفت كه بازي از نظر كاربر!:D موفق باشه اما از نظر فروش كافيه يه نگاه به چارت اين هفته انگلستان بندازين...هفته اول رتبه سيزدهم
______
از اينده مايكروسافت حرف بزنين...از ديدگاهش...از رويه اي كه پيش گرفته...از مزاياش...اتفاقا جذاب و مفيده اين تبادل نظرات...اما وقتي مياين از بازي معلوم الحالي مث كرك داون ٣ اينجوري دفاع ميكنين حقيقتا بقيه حرفاتونم ميره زير سوال :D

عجب، یعنی کاربر میشینه بازیی رو رو تجربه کنه که به قول دوستمون حتی «لذت بخش» هم نیست؟ :D فروش انگلستان هم صرفا فروش فیزیکی هست و البته اینکه کل فروش بازی نیست و این بازی هم قرار نبوده فروش نجومی داشته باشه :D

بازی معلوم الحال رو هم خوب گفتی :D نگران بقیه حرفهای من هم نباش دوست من، زمان همه چیز رو مشخص میکنه همونطور که قبلا این کار رو کرده و من نگران چیزی نیستم :D

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
عجب، یعنی کاربر میشینه بازیی رو رو تجربه کنه که به قول دوستمون حتی «لذت بخش» هم نیست؟ :D فروش انگلستان هم صرفا فروش فیزیکی هست و البته اینکه کل فروش بازی نیست و این بازی هم قرار نبوده فروش نجومی داشته باشه :D

بازی معلوم الحال رو هم خوب گفتی :D نگران بقیه حرفهای من هم نباش دوست من، زمان همه چیز رو مشخص میکنه همونطور که قبلا این کار رو کرده و من نگران چیزی نیستم :D
از قدیم گفتن مفت باشه کوفت باشه :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
از قدیم گفتن مفت باشه کوفت باشه :D

اولا که مفت نیست باید ماهی 10 دلار بدید که این پول هم میره تو جیب مایکرو :D ثانیا که بازی فروش خودش رو هم داره :D ثالثا که گیم پس بین 20 تا 30 درصد فروش بازی‌ها رو هم افزایش میده طبق آمار رسمی مایکروسافت به صورت میانگین :D رابعا که یک مارکتینگ رایگان هست برای بازی‌ها و خامسا که 200 تا بازی تو لیست گیم پس هستن و کرکداون 3 تنها بازی به قول شما مفت نیست :D و سادسا که ویدئوی پاینش هم هست و دو تا از آدم‌های شناخته شده با انتظار داغون با توجه به نقدها رفتن سراغ بازی و بعد از تجربه بازی اومدن خیلی راحت دارن از فان بودن و لذت بخش بودنش و... تعریف میکنن

پس نه کوفت است نه مفت :D اینطوریاست :D

• Like
Reactions: s.1

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین

قندشكن واسه ويديو بالا روشن باشه.
---------
خيلي جدي دارم ميگم بدونه هرگونه ترول ،
اگه crackdown 1 رو ريمستر ميكردن( دقت كنين ريمستر نه ريميك) و به جاي شماره ٣ ميفروختن خيلي خيلي خيلي وضعش از الان بهتر بود.

اين ويديو بالا برق ٣ فاز از كلم پروند :|

بازي كه ماله ١١ سال پيشه تقريبا از هر لحاظ مايل ها جلوتره اين شماره ٣ ايي هست كه ٢٠١٩ منتشر شده و به قيمت ٦٠ دلار و با اسمه AAA و mighty power of cloud به فروش ميره.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

ویدیو تحلیل مولتی پلیر DF هم اومده که بخش Co-op رو میگن به شدت فان و سرگرم کننده هست براشون ( با امکان بازی 2 نفره کمپین بازی) و یاد بازیهای رترو میندازه این بنده های خدا رو (چیزی که برای یسری از دوستان نامأنوس هست یک مقدار :D) البته در مورد ماهیت گیم پلی بخش مولتی هم صحبت میکنن که اشتباه هست به نظر خیلی ها از جمله من چون ماهیت واقعی مولتی رو درک نکردن که صرفا شوتینگ نیست و تحرک تو محیط و استفاده ابزاری از تخریب پذیری هست که یک مکانیسم به حساب میاد تا اینکه فقط یک چیز تزئینی و ظاهری باشه. :D

در مورد فیزیک هم میگن که کاملا سینک هست بین 10 تا پلیر و واقعا یک فیزیک واقع پذیر رو ارائه دادن هر چند تخریبهای جزئی نسخه دمو 2015 رو ازش حذف کردن و ستونهای ساختمانها رو نمیشه آورد پایین و ... که اون هم بیشتر به نظر من بواسطه کارکردی و گیم پلی بوده تا محدودیت فناوری. یک جایی از ویدیو هم میگن که در زمان نمایش دموی 2015 واقعا نمیدونستن که میخوان با این فناوری چکار کنن که خب درست میگن این حرف رو خود جونز هم زده بود تو ویدیوی IGN. :D

من حیث المجموع رضایت ما رو که جلب کرده بازی و لذت بخش هست :D تکنولوژیش هم که توسعه پیدا کرده و میشه انتظار دیدن چیزهای بهتر از استودیوهای دیگه رو هم داشت در ادامه :D
خو حتما گیمرها رو بکمال میرسونه دارن بازیش میکنن:D
اصلا دمش گرم ماکه بخیل نیستیم ایشالا بازی‌های بعدی مایکرو جبران میکنه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

قندشكن واسه ويديو بالا روشن باشه.
---------
خيلي جدي دارم ميگم بدونه هرگونه ترول ،
اگه crackdown 1 رو ريمستر ميكردن( دقت كنين ريمستر نه ريميك) و به جاي شماره ٣ ميفروختن خيلي خيلي خيلي وضعش از الان بهتر بود.

اين ويديو بالا برق ٣ فاز از كلم پروند :|

بازي كه ماله ١١ سال پيشه تقريبا از هر لحاظ مايل ها جلوتره اين شماره ٣ ايي هست كه ٢٠١٩ منتشر شده و به قيمت ٦٠ دلار و با اسمه AAA و mighty power of cloud به فروش ميره.

@-)x_x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر