نسخه ی جدید Hollow Knight معرفی شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
4363463403.jpg
در یک حرکت غافلگیر کننده تیم سازنده Team Cherry نسخه ی دوم بازی تحسین شده Hollow Knight را معرفی کرد
Hollow Knight: Silksong نسخه ی دوم بازی تحسین شده Hollow Knight خواهد بود این بازی پیش تر قرار بوده به عنوان یک بسته الحاقی برای نسخه ی اول منتشر بشه ولی به یک باره تصمیم بر این شده که به صورت کاملا جدا و مستقل و با کانتنت و محتویات بالا منتشر بشه بازی کاملا حکم یک ادامه بزرگ برای نسخه اول رو خواهد داشت Hollow Knight: Silksong در تاریخ نا معلومی برای PC و Switch منتشر خواهد شد

*قلمرو جدید
* 150 دشمن جدید
*باس فایت های جدید
*حرکات اکروباتیک
*دهکده های جدید
*ماموریت های جدید

Hollow Knight: Silksong is a full sequel, not DLC

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چقدر خوشحال شدم. :D هالو نایت بدون شک یکی از بهترین بازی های سبک خودش هست. کمتر تیمی رو دیدم که بعد ارائه بازی با این کیفیت، حاضر باشن تا 2 سال ساپورتش کنن و محتوای رایگان براش بدن. مطمئنم این شماره هم شدیدا موافق میشه. براشون آرزوی موفقیت دارم. :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
wow :|
اصلا انتظار نداشتم که یه ادامه کامل درست کنن! Hollow Knight بدون شک بهترین Metroidvaniaـی هست که طی چند سال اخیر منتشر شده، (اونم با وجود بازی های فوق العاده ای که توی این سبک داشتیم)
با اینکه یه تیم کوچیک پشت بازی هستن ولی از همه نظر بازی پولیش شده هست (گیم پلی، موزیک، گرافیک هنری، طراحی مراحل و ... ) و Silksong هم مطمئنم ادامه فوق العاده ای برای بازی اول میشه!
Day 1 :D

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
- New Kingdom
- Over 150 new enemies (!)
- New bosses
- Acrobatic action
- New towns
- New quests
*قلمرو جدید
* 150 دشمن جدید
*باس فایت های جدید
*حرکات اکروباتیک
*دهکده های جدید
*ماموریت های جدید
...
LiFE iS 5TrAnG3
اینا رو به پست اول اضافه کن مرسی

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
خوشحالم که هنوز زنده ام و این خبرو میشنوم. واقعا شاید جزو ۵ خبر خوشحال کننده ی زندگیم‌بود :D
من با نسخه ی قبلی زندگی کردم. چند ده ساعت بازی پیاپی و گشتن همه ی سمب و سوراخا. با تک تک باسا زندگی کردم. با موسیقیش هم همینطور:D
اخرم سر اخرین چلنج بازی (trial of fool ) تسلیم‌شدم و بازیو کنار گذاشتم و از فیض پلات‌بازی بی نصیب موندم:D
الان که‌ شنیدم بازی قراره ادامه‌پیدا کنه تو پوست خودم نمیگنجم. بی صبرانه لحظه شماری میکنم برای این شاهکار

پ.ن:
وات د....! پس ps4 چی؟:((
کسی خبر داره برا پی اس ۴ چی‌میشه؟:((

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destruction

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نکته جالب اینکه تمامی افرادی که نسخه قبلی رو تو کیک استارتر ساپورت کرده بودن این نسخه رو به طور کاملا مجانی دریافت خواهند کرد!!
Team Cherry و مشتری مداری که اینا دارن یه چیز عجیبی هست اصلا. انگار از یه سیاره اتوپیایی اومدن که توش همه چی عالی و کامل هست. وگرنه اینطور چیزا اصلا بین بازیسازهای معمولی وجود نداره. :D

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
پ.ن:
وات د....! پس ps4 چی؟:((
کسی خبر داره برا پی اس ۴ چی‌میشه؟:((
فک کنم خودشون گفتن چون فقط سه نفرن نتونستن همزمان با اونا بدن
به احتمال زیاد میاد \m/
نکته جالب اینکه تمامی افرادی که نسخه قبلی رو تو کیک استارتر ساپورت کرده بودن این نسخه رو به طور کاملا مجانی دریافت خواهند کرد!!
Team Cherry و مشتری مداری که اینا دارن یه چیز عجیبی هست اصلا. انگار از یه سیاره اتوپیایی اومدن که توش همه چی عالی و کامل هست. وگرنه اینطور چیزا اصلا بین بازیسازهای معمولی وجود نداره. :D
اینارو میبینه بعد EA و ... هم میبینه :|
اشتباه شده ... :D
یا شاید اینا هم جای EA بودن ...:D بگذریم ....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
به‌به عجب خبری! :D Hollow Knight یکی از بهترین بازی‌های این چند سال برای من بود. عجیب اینجا بود که یکی دو بار بازی رو شروع کردم و زیاد حال نکردم و ولش کردم، ولی در نهایت گفتم حتماً یه چیزی داره که ملت تعریف می‌کنن و باز از اول شروع کردم و این دفعه چند ساعت جلو رفتم و... الله اکبر! عاشق بازی شدم! :D
کلاً ترکیب محشری از گیم‌پلی جذاب، موسیقی‌های عالی، گرافیک هنری درجه یک و البته شخصیت‌ها و لوکیشن‌های جالب هست و هر کی اهل این جور بازی‌هاست، نباید از دستش بده. اتمسفرش هم غوغاست و آدم رو بیچاره میکنه. درجه سختی بازی هم عالیه و یه سختی دلپذیر و خوبی داره، البته به جز بعضی جاهای خاص که سختی بازی دیوانه‌کننده میشه و حداقل برای من که از Soulsborne هم سخت‌تر! :D

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
به‌به عجب خبری! :D Hollow Knight یکی از بهترین بازی‌های این چند سال برای من بود. عجیب اینجا بود که یکی دو بار بازی رو شروع کردم و زیاد حال نکردم و ولش کردم، ولی در نهایت گفتم حتماً یه چیزی داره که ملت تعریف می‌کنن و باز از اول شروع کردم و این دفعه چند ساعت جلو رفتم و... الله اکبر! عاشق بازی شدم! :D
کلاً ترکیب محشری از گیم‌پلی جذاب، موسیقی‌های عالی، گرافیک هنری درجه یک و البته شخصیت‌ها و لوکیشن‌های جالب هست و هر کی اهل این جور بازی‌هاست، نباید از دستش بده. درجه سختی بازی هم عالیه و یه سختی دلپذیر و خوبی داره، البته به جز بعضی جاهای خاص که سختی بازی دیوانه‌کننده میشه و حداقل برای من که از Soulsborne هم سخت‌تر! :D

اخ اخ. مخصوصا اون TRIAL OF FOOL اش که دیگه دیوانه کننده میشه :D

• Like
Reactions: Dinosaur

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
واقعا يكي از بهترين بازيهاي مترويدوانياى اين نسل بود
من رو سوييچ زدم و فك كنم جزو بازي هاي ايندي بود كه فروش بسيار خوبي هم روي سوييچ داشت
بشدت هم بازي سختي بود و بعضي جاهاش ديگه ادم ميخواست گريه كنه
خدا نسل اين بازيها رو بيشتر كنه
يكي دوتا از لوكيشناش كه موزيكشون بينظربود
خيلي حرفه يه بازي سايد اسكرول با چنين اتمسفر بينظيري بسازي

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
من این بازی رو الان دارم بازی میکنم. بازیش رو دوست دارم ولی پیدا کردن راه واقعا برام عذاب شده. هر قسمت 4 تا مسیر مختلف داره. واقعا سر درد گرفتم مخصوصن وقتی میام از بازی بیرون و دوباره میرم اصلا یادم میره کجا بودم و کجا باید برم. نقشه ای هم که داره زیاد کمک نمیکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر